Автор Тема: Гарантійка !  (Прочитано 16954 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн boryska

  • Новичок
Re: Гарантійка !
« Ответ #50 : 08 Мая 2008, 16:54:01 »
я вже 4 ТО проішов на "Радарі"і в певній мірі трошки приємно вражений(не можу сказати що все ідеально)!але.... якщо виникали гарантійні випадки,то питання вирішувалось моментально!якщо коротше то рахую що варто,ще хвалять"Пластик" а ось "Галичина",не дай бог туда попасти...

Оффлайн balasar

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: L'viv
Re: Гарантійка !
« Ответ #51 : 08 Мая 2008, 20:05:08 »
kiril Не знаю як на Стрийській, але я б тепер їхав робити ТО на Пластик...
Chevrolet Aveo 1.5 Hatch-BLACK (100500км)

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Гарантійка !
« Ответ #52 : 08 Мая 2008, 22:44:31 »
Проходив сьогодні ТО на Пластику.
Все пройшло гладко. Відношенням і сервісом задоволений skaut!
Правда довго, бо була велика черга на тех.мийку, а мийщик рухався з такою швидкістю, що черепаха в порівнянні з ним просто Шумахер.
Поміняли "без базара" по гарантії задні стойки (обидві), хоча мокра була тільки одна. Знаю бувають випадки, коли наполягають міняти тільки ту, яка потекла. А тут прийшом гарантьор, подивився і сказав - ...мінямо обидві! Мля, обідно, навіть не було як і з ким посваритись гыгы skaut.

ЗИ. ТО-10 тис. обійшлось в 518 грн. при закладеній в наряд-замовлення на ТО ціні - 785 грн. Не міняли фільтр кондиціонера (+ відповідно робота). Дійшли спільної думки, що його нах.. не треба чіпати на 10 тис. :ua:
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн boryska

  • Новичок
Re: Гарантійка !
« Ответ #53 : 08 Мая 2008, 23:40:15 »
virusТак слідуючий раз поїдь на Галичину.....там і посваритись можна і поскандалити а може і до драки дойде... гыгы

Оффлайн balasar

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: L'viv
Re: Гарантійка !
« Ответ #54 : 09 Мая 2008, 08:29:32 »
virus Ну і як то називаэться, в тебе гаарантійщик не Павло такий високий був? Я перед самою Паскою був, передня ліва стойка потекла, пробіг 24тис. - сказали що міняють тільки її бо пробіг не великий і права ше сойдьот.
Chevrolet Aveo 1.5 Hatch-BLACK (100500км)

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Гарантійка !
« Ответ #55 : 09 Мая 2008, 09:58:46 »
boryska
ГИ-ГИ. Варіант!  skaut гыгы гыгы гыгы

balasar
Чесно кажучи не пам'ятаю як звати. Так, трохи виский, трохи патлатий із східним акцентом. Виступає по Деу і Шевроле.
А треба було в нього запитатись: коли в нього порветься одна туфля, він купує взамін тільки одну чи пару? Дебіл! Треба було трохи покіпішувати! А що з цього приводу казав майстер, до якого ти попапв?
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн balasar

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: L'viv
Re: Гарантійка !
« Ответ #56 : 09 Мая 2008, 20:19:15 »
virus Ги, про туфлю я не подумав )) А гарантійщик точно той самий. А майстер те саме шо й гарантійщик.
Chevrolet Aveo 1.5 Hatch-BLACK (100500км)

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Гарантійка !
« Ответ #57 : 09 Мая 2008, 21:35:55 »
balasar
Ну не скажи - майстер майстру рознь! Я попав до Славіка (прізвище Левінець по-моєму) бокс перед мийкою,  справа підйомник. Нормальний чоловік! До нього попадаю не перший раз (ще були випадки на попередній машині)! До речі я якраз стояв і курив, а він підходить і каже : "в тебе, друже, ліва задня стойка накрилась ... я вже покликав гарантійщика..." skaut
Те саме було з рульовкою на попередній машині! Сам побачив, сам сказав. Приємно, хоча як про рульовку на попередній, так і про стойку на цій машині я знав ще до того, як приїхав на СТО. Просто це позитивно його характеризує як людину.  :ua:Такому і пару рублів не шкода дати. ІМХО. skaut
Є на Пластику ще пару нормальних майстрів. Як буде потрібно передзвониш і я тобі скажу!
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн boryska

  • Новичок
Re: Гарантійка !
« Ответ #58 : 09 Мая 2008, 22:26:45 »
Трошки не в тему... хтось підскаже на рахунок страхового випадку-камінчик в лобовуху Ба-бах і тріщинка сантиметрів на 35-40... як процедура проходить зі страховою?

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Гарантійка !
« Ответ #59 : 09 Мая 2008, 22:35:09 »
boryska

Звертаєшся в страхову компанію (далі СК) і там тобі все розкажуть! Якщо в двох словах то:
По-перше глянь в договір яка в тебе франшиза;
По-друге якщо вартість лобовухи більша від розміру фрашизи то СК оплачує лише різницю вартості і фрашизи.
В будь-якому випадку їдеш на СТО від УкрАвто і міняєш. Про деталі довго писати. В СК тобі все розкажуть. На все-про все мало б піти не більше 2-3 днів.
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн boryska

  • Новичок
Re: Гарантійка !
« Ответ #60 : 09 Мая 2008, 22:42:37 »
сьогодні це сталось...попробував дозвонитись в СК"Украінський страховий альянс" точніше на гарячу лінію(Цілодобова служба підтримки водіів)...ага... зараз  :P а потів ще парочку номерів попробував прозвонити-результат той самий

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Гарантійка !
« Ответ #61 : 09 Мая 2008, 22:53:04 »
boryska
Ну ніцо! Завтла ще раз попробуєш подзвонити! А наразі сиди і ува-а-а-а-ажно вичитуй договір страхування! Може щось цікаве нариєш! Воно так завжди буває!
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Гарантійка !
« Ответ #62 : 09 Мая 2008, 22:56:34 »
...попробував дозвонитись в СК"Украінський страховий альянс" точніше на гарячу лінію(Цілодобова служба підтримки водіів)...ага... зараз  :P а потів ще парочку номерів попробував прозвонити-результат той самий

ГИ! Люди може святкують, а ти до них лізеш зі своїми камінцями!  ugaga ugaga ugaga гыгы гыгы гыгы Флудер! гыгы
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн boryska

  • Новичок
Re: Гарантійка !
« Ответ #63 : 09 Мая 2008, 23:00:52 »
Та вроді би все як і ти сказавта ще говорив з одним страховиком,він мене заспокоів,проблем не повинно бути!в договорі сказано що у випадку пошкодження скла чи фар,непотрібно довідки від ГАІ(хотів би я подивитись на рожі ГАІшників якщо я би іх викликав по такому факту).... гыгы гыгы vcool

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Гарантійка !
« Ответ #64 : 09 Мая 2008, 23:11:02 »
...непотрібно довідки від ГАІ (хотів би я подивитись на рожі ГАІшників якщо я би іх викликав по такому факту).... гыгы гыгы vcool

І я б хотів на таке подивитись гыгы гыгы гыгы

За довідку з ДАІ забув сказати. Дійсно - не потрібно!  skaut
 
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн balasar

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: L'viv
Re: Гарантійка !
« Ответ #65 : 12 Мая 2008, 11:59:10 »
virus Ги, так майстер попав іменно той Славік шо біля мийки, і також в мене про нього позитивні враження, вони мені ше багато чого додатково поприкручували і поперекручували після Галичиноавтівських майстрів, але вот сказав він про заміну стойок то шо ти вже знаєш...
Chevrolet Aveo 1.5 Hatch-BLACK (100500км)

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Гарантійка !
« Ответ #66 : 12 Мая 2008, 20:07:44 »
А хто наполягав на заміні лише однієї стойки: майстер чи гарантійщик?
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн balasar

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: L'viv
Re: Гарантійка !
« Ответ #67 : 12 Мая 2008, 21:24:27 »
virus Ну ясно шо тов. Павло.
Chevrolet Aveo 1.5 Hatch-BLACK (100500км)

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Гарантійка !
« Ответ #68 : 12 Мая 2008, 21:49:54 »
balasar

Ну що я тобі можу сказати - на другий раз в подібній ситуації вже будеш в курсі розклада!
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн balasar

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: L'viv
Re: Гарантійка !
« Ответ #69 : 13 Мая 2008, 11:13:18 »
virus )))
Chevrolet Aveo 1.5 Hatch-BLACK (100500км)

Оффлайн Alex_str

  • Пользователь
Re: Гарантійка !
« Ответ #70 : 05 Июня 2008, 14:29:35 »
Вчора на Пластику при проходженні ТО поміняли по гарантії стійку стабілізатора.. Причому без всяких там викручувань що були удари знизу, немає в наявності і т.д. Доречі ТО подорожчало ТО2 обійшлося в 707 грн. Якби не затягували по часу тіпа немає вільних людей, або місць на підйомнику, то в цілому роботою задоволений. Тільки те що можна було зробити години за три заняло разом з обідом сім з половиною годин.

Оффлайн Ros23

  • Неизвестный герой
Re: Гарантійка !
« Ответ #71 : 11 Июня 2008, 18:48:46 »
Всім привіт!Міняв 2 пересті стойки по гарантії,поміняли правда сервіс на Галичині бажає кращого.Буду пробувати на Радарі тепер.

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Гарантійка !
« Ответ #72 : 12 Июня 2008, 00:18:41 »
Ros23
Радимо Пластик!
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Руля

  • Гость
Re: Гарантійка !
« Ответ #73 : 05 Июля 2008, 09:41:06 »
Всім привіт.Хто підскаже непонятний глухий стук у підвісці ,коли їду по не рівні дорозі, притому що був із самого початку коли вигнав машину з салону.Чи то так треба іза жорсткості підвіски!!!!!!?????????

Оффлайн Ros23

  • Неизвестный герой
Re: Гарантійка !
« Ответ #74 : 06 Июля 2008, 12:50:37 »
Руля То у всіх так.Не переживай в нас просто жорстка машина,зробили заради більшої стійкості машини при попаданні на яму.


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.