Автор Тема: Гарантійка !  (Прочитано 16953 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Гарантійка !
« Ответ #25 : 14 Марта 2008, 00:45:17 »
virus
Дякую за інфу.Будєм готовиться помаленьку :)
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн Alex_str

  • Пользователь
Re: Гарантійка !
« Ответ #26 : 15 Марта 2008, 12:01:36 »
В мене ТО1 потянуло десь 520 грн. проходив  листопаді, і без фільтру салону, так як в них на китайців небуло. Вони довго старались запхати корейський фільтр, поки не порвали, а потім я довго його знімав з наряду хотіли щоб я за нього заплатив. Він у них коштує 108 грн, хоча такий самий в Вояжі на Замарстинівській бачив за 64 грн. Зараз здається ТО  подорожчало (таке чув, але не перевіряв). В загальному я не задоволений. Заплатив фактично за заміну масла та фільтрів з матеріалами. Все решту робилось поверхнево, аби відправити машину. На ТО їздив бо фірма оплачує ТО, а так поїду в гаражі на перетяжку та детальну діагностику. Це галичина авто. Брат на лачику проходив ТО на Пластику в нього враження набагато кращі. Та я так думаю що наступне ТО буде на пластику.
« Последнее редактирование: 15 Марта 2008, 12:04:02 от Alex_str »

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Гарантійка !
« Ответ #27 : 15 Марта 2008, 19:15:05 »
Alex_str
Да,бачу Галичину всі чмирять по-трохи.Напевно вони точно на це заслуговують.Це добре,.. з часом вони хіба самі себе будуть обслуговувати...хоча....лохів по Львову і не тільки по Львову їздить ой як багато:) 
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн Alex_str

  • Пользователь
Re: Гарантійка !
« Ответ #28 : 17 Марта 2008, 09:53:40 »
Чув десь на братньому форумі по лачиках є тема Галичинаавто vs Пластик, так там кажуть галичина як фанера пролітає.

Оффлайн boryska

  • Новичок
Re: Гарантійка !
« Ответ #29 : 22 Марта 2008, 22:36:21 »
Може хтось порадить на рахунок такоі ситуаціі,навіть незамітив де,камінь пошкодив трошки нижню частину радіатора кондиционера(замітив а точніше почув вже дома-шипіння)відповідно кондюку гаплик!машина ще на гарантіі!чи можна щось вирішити на сервісі по гарантіі чи....... готувати грошенята "по повній"?

Оффлайн MUK

  • Пользователь
Re: Гарантійка !
« Ответ #30 : 23 Марта 2008, 09:13:01 »
Юристи-віруси в студію!!!

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Гарантійка !
« Ответ #31 : 23 Марта 2008, 09:38:01 »
Може хтось порадить на рахунок такоі ситуаціі,навіть незамітив де,камінь пошкодив трошки нижню частину радіатора кондиционера(замітив а точніше почув вже дома-шипіння)відповідно кондюку гаплик!машина ще на гарантіі!чи можна щось вирішити на сервісі по гарантіі чи....... готувати грошенята "по повній"?

Нажаль прийдеться готувати грошенята по повній  :-\! Цей випадок не є гарантійним, оскільки відбулось механічне пошкодження. А вузли та агрегати, які вийшли з ладу внаслідок механічного пошкодження не підлягають заміні по гарантії  :'(. Отаке 
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн MUK

  • Пользователь
Re: Гарантійка !
« Ответ #32 : 23 Марта 2008, 09:46:28 »
упс!!! фігасє! Вірус, я якщо я бампер чуток пошкрябав мені тілки в гарантійщіків його фарбувати?

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Гарантійка !
« Ответ #33 : 23 Марта 2008, 09:51:33 »
упс!!! фігасє! Вірус, я якщо я бампер чуток пошкрябав мені тілки в гарантійщіків його фарбувати?

Насамперед їдеш в страхову і пробиваєш чи це страховий випадок. Якщо страхова погодиться відшкодувати витрати (за мінусом францшизи звмчайно) то фарбувати прийдеться, як правило, в офіційного дилера УкрАвто (хоча думаю можна домовитись фарбувати в ін.місці). Я з понеділка проб'ю це питання.
Ну а якщо цей випадок не є страховим то включаєм на всю пісню групи Ленінград "Свобода" і їдем фарбувати куди душа забажає  гыгы !
« Последнее редактирование: 23 Марта 2008, 09:55:46 от virus »
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн MUK

  • Пользователь
Re: Гарантійка !
« Ответ #34 : 23 Марта 2008, 10:30:47 »
останній варіант мені підходить, царапина не дуже значна, може навіть балончиком задую

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Гарантійка !
« Ответ #35 : 23 Марта 2008, 11:19:41 »
останній варіант мені підходить, царапина не дуже значна, може навіть балончиком задую

Не спіши з висновками. Коли мені Мерс притер бампер я тоже думав малювати. Але поїхав до колєги і обійшлось поліровкою. А на зекономлені вибиті із власника мерса грошенята вийщло і пива попити і курей поїсти і жінці подарунок купити.!!! Отаке
А ще є спеціальні "олівці" для замальовки. Так що не спіши з балончиком. Поїдь до маляра щоб подивився.
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн boryska

  • Новичок
Re: Гарантійка !
« Ответ #36 : 23 Марта 2008, 20:57:49 »
Так і зрозумів що треба грошенята збирати :'(!А як на рахунок цін на такий ремонт,може хтось в курсі :-\

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Гарантійка !
« Ответ #37 : 23 Марта 2008, 22:30:50 »
Так і зрозумів що треба грошенята збирати :'(!А як на рахунок цін на такий ремонт,може хтось в курсі :-\

На щастя ні!
Тут є два варіанти:

1. Якщо можливо -  запаяти.
2. Ставити новий.
 І в будь-якому випадку + новий фріон (рідина, що заливається в систему охолодження кондиціонера)

Але це має вирішувати майстер.
Якщо ще не знайшов, то можу завтра поцікавитись в одних хлопців де паяють (якщо цей варіант можливий).
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн boryska

  • Новичок
Re: Гарантійка !
« Ответ #38 : 23 Марта 2008, 23:02:32 »
Буду дуже вдячний!!! beer2

Оффлайн balasar

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: L'viv
Re: Гарантійка !
« Ответ #39 : 24 Марта 2008, 12:33:28 »
boryska На петлюри, 2 є ремонт побутових кондьорів і холодильників, але я бачив що на машинах вони тож робили, а взагалі запаяти (якщо це можливо) зможе любий досвідчений кондиціонерщик і не обовязково автомобільний.
Chevrolet Aveo 1.5 Hatch-BLACK (100500км)

Оффлайн boryska

  • Новичок
Re: Гарантійка !
« Ответ #40 : 24 Марта 2008, 14:09:22 »
дуже дякую...в Дрогобичі також є майстри,ще не звертався але сьогодні проконсультуюсь у них!І все ж -дякую!!! :)

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Гарантійка !
« Ответ #41 : 24 Марта 2008, 22:04:01 »
Говорив з колєгою Має відношення до СТО. Де саме паяють не знає, але дав телефон одного чоловіка Івана, який займається автомобільними кондиціонерами (ремонт, обслуговання та ін.) 80676727935. Дзвони, питай. Успіхів.
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн boryska

  • Новичок
Re: Гарантійка !
« Ответ #42 : 25 Марта 2008, 00:47:26 »
Дуже дякую! beer2

Оффлайн BVR

  • Пользователь
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Lvov
Re: Гарантійка !
« Ответ #43 : 31 Марта 2008, 22:15:22 »
На НИКО, что на Липинського, есть хорошой мастер Игорь ( прозвище  - КОНДЮК), собсно на кондюках собаку съел

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Гарантійка !
« Ответ #44 : 01 Апреля 2008, 23:05:31 »
boryska

Ну як ти? Шо з кондєром? Зробив?
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн boryska

  • Новичок
Re: Гарантійка !
« Ответ #45 : 01 Апреля 2008, 23:13:37 »
поки що нічого неробив,на днях буду у Львові,буду щось вирішувати,інформаціі зібралось дуже багато!

Оффлайн boryska

  • Новичок
Re: Гарантійка !
« Ответ #46 : 01 Апреля 2008, 23:16:33 »
Друззі говорили що десь як на Жовкву іхати,в гаражах є непогані аси в цій справі....

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Гарантійка !
« Ответ #47 : 01 Апреля 2008, 23:50:14 »
О згадав! Думаю, що я мав викласти на форумі!?
Як їхати вже зі Львова в сторону Автовокзалу за перехрестям Стрийська-Наукова по правій стороні на вул.Стрийській є компанія АИС (торгують автомобілями). Не доїзджаючи до неї в бічній вуличці (там де Мийка) є сервіс по автомобільних кондиціонерах. На табличці так і написано. Сам бачив. Правда нічого про цей сервіс не знаю і не чув.
« Последнее редактирование: 01 Апреля 2008, 23:56:09 от virus »
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн boryska

  • Новичок
Re: Гарантійка !
« Ответ #48 : 01 Апреля 2008, 23:59:31 »
А інформаціі все більше і більше!!!Дякую!Як зроблю,обовязково поділюсь "враженнями" і звісно,ціною...

Оффлайн kiril

  • Новичок
Re: Гарантійка !
« Ответ #49 : 08 Мая 2008, 10:51:25 »
Може хто проходив ТО на "Радарі" шо на стрийський? Підкажить чи стої там робити?


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.