Автор Тема: Гарантійка !  (Прочитано 16956 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн nazzik

  • Новичок
  • Город: Lviv
Re: Гарантійка !
« Ответ #125 : 06 Октября 2011, 23:10:05 »
народ прошу поради. в новій машині одразу виявився нюанс. при витяганні ключа і його повторному запиханні годинник перезапускається. як мені пояснили це може бути наслідок монтажу сигналки умілими руками майстрів сертифікованого сто. думав до них поїхати хай би виправили, но з іншого боку страшно їм машину ось із за такої єрунди в руки віддати, може краще почекати першого планового ТО ? 

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Гарантійка !
« Ответ #126 : 06 Октября 2011, 23:31:26 »
nazzik,  негайно їхати на це "сертифіковане СТО"  і вимагати негайно усунути недоліки!  zopa  ku-ku

ЗИ. особисто я б  -  ще й скандал ого-го який закатав ...  stroit glazki  :D

отаке  beer2

ЗИ.ЗИ. а чи не важко тобі оголосити назву цього "сертифікованого СТО"  bravo ugaga ?
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн nazzik

  • Новичок
  • Город: Lviv
Re: Гарантійка !
« Ответ #127 : 07 Октября 2011, 00:24:46 »
на "Г" починається на "а" закічується, а якщо повна назва то закінчується на "о" :D
так вони ще щось там вчудити можуть ще гірше. адже так буває. ось читаю тут історії і просто волосся дибом

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Гарантійка !
« Ответ #128 : 07 Октября 2011, 09:05:25 »
nazzik,
"Г....а", то та шо на вулиці Го..?  :D
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн nazzik

  • Новичок
  • Город: Lviv
Re: Гарантійка !
« Ответ #129 : 07 Октября 2011, 20:01:02 »
Андрюха-71, і як ти тільки здогатався  :o? ugaga

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Гарантійка !
« Ответ #130 : 07 Октября 2011, 23:53:01 »
nazzik,
та колись там побував))) при купівлі своєї правда .....і після цього забув як ту вулицю звати ..."Го"   чи " Га" )))
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн balasar

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: L'viv
Re: Гарантійка !
« Ответ #131 : 08 Октября 2011, 10:16:47 »
2 Virus
Цитировать (выделенное)
Там або 5W30 або 5W40

Ого вперше чую, в книжці моїй написано 10w40, на гарантіїї завжди таке від GM лили.
Chevrolet Aveo 1.5 Hatch-BLACK (100500км)

Оффлайн Alex-K

  • Пользователь
    • скачать бесплатно фильмы
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Гарантійка !
« Ответ #132 : 31 Января 2012, 19:07:49 »
Гарантій на Галичина - Авто це... но коментс. Забравши машину, вже не було прикурювача, потім був в них настукав за це. Потім коли заливав охолоджувач виявив що вони мені поставили стару кришку від бачка охолоджувача. Просто безпрєдєл...
А ось про їх сервіс....
Купив сам собі захист мотору, подзвонив до них - чи можливо в них зробити а натомість сказали що: "ми не маємо права ставити "лєві" захисти", а якщо ви його поставите, то гарантія на передні стійки пропадає.... - ідіотизм.
Також мені розум засліпило, вирішив поставити ветровики, ~ 240 грн і то тільки передні. На базарі до 250 грн повний комплект і які хочеш.
І ставив в них магнітолу, думаю що з часом потрібно буде відмовлятися від гарантії. Також якось не нароком спитав в них чи має відношення затемнення вікон до гарантій і навіть це має певне відношення.Типу якщо щось станеться з електропідйомником чи склом винуваті як завжди ми.
===============================
Мені на майбутнє.
Хто знає гарні якісні СТО киньте в приватному повідомленні. :)

Оффлайн Semenigor

  • Старожил
    • Видалення вм'ятин без фарбування
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Гарантійка !
« Ответ #133 : 31 Января 2012, 19:38:29 »
Alex-K, СТО не СТО, а хороших майстрів знаю. Але щиро бажаю звертатися до майстрів лише з приводу регламентних ТО.
http://www.avtomaster.lviv.ua - видалення вм'ятин
http://www.avtozalizo.com.ua - запчастини до ZAZ, Chevrolet, Daewoo

Оффлайн Roy1

  • Старожил
  • Львів
Re: Гарантійка !
« Ответ #134 : 01 Февраля 2012, 10:39:58 »
Alex-K, Скажу свою думку щодо гарантійного СТО. Якщо автомобіль новий - варто провести кілька ТО на гарантійних СТО, як на мене то до 60 тис (як мінімум)  варто офіційно проходити ТО.
При майбутньому продажу авто це позитивний показник якщо авто своєчасно проходило ТО по регламенту і є відповідні відмітки в сервісній книжці.

Хоча можна  авто не обслуговувати,  масла і т.д. взагалі не міняти, а лише доливати :-X а потім при продажу поставити меншу ціну і "спихнути" комусь це "щастя" нехай мучиться    :D
Так що кожному своє .... ;)

Оффлайн Alex-K

  • Пользователь
    • скачать бесплатно фильмы
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Гарантійка !
« Ответ #135 : 01 Февраля 2012, 11:01:45 »
Alex-K, Скажу свою думку щодо гарантійного СТО. Якщо автомобіль новий - варто провести кілька ТО на гарантійних СТО, як на мене то до 60 тис (як мінімум)  варто офіційно проходити ТО.
При майбутньому продажу авто це позитивний показник якщо авто своєчасно проходило ТО по регламенту і є відповідні відмітки в сервісній книжці.

Хоча можна  авто не обслуговувати,  масла і т.д. взагалі не міняти, а лише доливати :-X а потім при продажу поставити меншу ціну і "спихнути" комусь це "щастя" нехай мучиться    :D
Так що кожному своє .... ;)
Все буде видно) Поживем побачимо)

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Гарантійка !
« Ответ #136 : 01 Февраля 2012, 11:38:37 »
Особисто я "сидів" на гарантії рівно до того моменту, поки була чинною гарантія на УСЕ.
Як тільки вона закінчилась - я посла їх наюх.  :)   
Є в мене товариш, який накатав вже 80 тик. на Авео і досі чемно їздить на "Пластик"  на усі регламентні ТО :D
Ну от таке в нього бачення цього питання  repa 
Не памятаю точних циферок, але коли я почув вартість ТО-6 (де по регламенту, окрім мастил і фільтрів, також міняються свічки,  натяжні ролики, ремені і т.д. + він точно як і я разом із цією хренню міняв і помпу) я просто був в шоці !!!!!  :o :o :o  Так от - вартість офіційного ТО в порівнянні із моїм була практично у 2 рази !!!  :o
"... а для чого платити більше ? " (с)  dntknw
« Последнее редактирование: 01 Февраля 2012, 11:43:23 от virus »
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.