Автор Тема: Юридическая помощь практикующего адвоката!!!  (Прочитано 51775 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Беня Крик

  • Новичок
vsm
проверьте пожалуйста и дайте совет!!!! фото есть на: http://aveo.com.ua/smf/index.php/topic,132346.0.html

У ----------------------суд   м. ----------
Позивач:------------------------------------
Відповідач:
інспектор ВАП ВДАІ з обслуговування адміністративної території м.----------- та АТІ підпорядкованого УДАІ ГУ МВС УКРАЇНИ в ---------- області старший лейтенант міліції Іванов Іван Іванович, вул. ------, Киів , 00000

ПОЗОВНА ЗАЯВА
(у справі за адміністративним позовом).
Звільнено від сплати судового збору відповідно до ст..288 КпАП України.
Цей позов  підлягає розгляду у судах на підставі ст..288 ч.3 КпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.
23.02.2010р р. посадовою особою відповідача – інспектором ВАП ВДАІ з обслуговування адміністративної території М.Києва та АТІ підпорядкованого УДАІ ГУ МВС УКРАЇНИ в Киівській  області старшим лейтенантом міліції -----------------заочно винесено щодо мене постанову №00000 у справі про адміністративне правопорушення. Про існування постанов я довідався лише 26.04.2010р із відповіді на мій запит до ДАІ.(копії заяви і відповіді) надаються.
Зазначена постанова вручена мені на мій запит від 19.04.2010 (копія додається) тільки  26.04.2010р (копії 4 аркуші додаються).
Тобто із постановою я ознайомився 26.04.2010р.
Поштове повідомлення про запрошення до підрозділу  Державтоинспекції для складення протоколу МВС не отримував.
Про існування постанови №000000 від 23.02.2010року взнав в МРЕВ, який відмовив мені у перереєстрації транспортного засобу.
За таких умов до отримання постанови  я не міг довідатися про її існування, зміст, а отже, і вирішити питання про її оскарження.
Така постанова не відповідає вимогам законів України.
06.02.2010року о 10год 29хвилин, як написано у протоколі, за допомогою вимірювача швидкості ВІЗІРЬ №0000000, було зроблено декілька фото авто схожого на мій на Нікопольському шосе. У постанові написано, що ці фото зроблені саме цим приладом, але на фото немає номеру Візіря 0000000, який вказано у протоколі. Усі фото зв’язані між собою лише датою і часом і ніде не видно, що воно стоїть під знаком «зупинка заборонена». Прямих доказів немає, є тільки догадки. На фото, де є знак «зупинка заборонена» немає авто, а там де є авто немає знаку.
Немає доказів того, що фото зроблено вимірювачем швидкості Візірь №0000000.Це міг бути звичайний фотоапарат чи мобільний телефон, а потім фото оброблені у «Фотошопі».
Зазначена постанова винесена за результатами застосування фіксації порушень ПДР засобами фото- та відео фіксації (доказів, що знято вимірювачем швидкості Візірем №0000000 не надано), що працюють у автоматичному режимі, у відповідності до ст..14-1 КпАП..
Вимірювач швидкості „Візір”, яким буцімто зняли авто, працював у ручному режимі, оскільки він знаходився у співробітника ДАІ, який керував ним безпосередньо (4фото зроблено із другого авто, а п’яте з рук і з висоти людського росту). Автоматично вимірювач швидкості може фіксувати лише перевищення швидкості…
Між тим, ст..14-1 КпАП України передбачає, що для її застосування необхідно, щоб фіксація велася саме у автоматичному режимі, що відображається на фото. За таких умов, така фіксація не відповідає вимогам закону, до того ж, не сприяє виконанню основних завдань міліції і, зокрема, ДАІ по профілактиці та припиненню правопорушень. Докази, якими маніпулює відповідач отримані протиправними діями, невідомими приладами і невідомими особами, що є злочином і не можуть бути доказом у справі про адміністративне правопорушення.
19.02.2010р Окружний Адміністративний Суд м.Київ  Іменем України Постановив (№2а-4268/09/2670):
До прийняття нормативно правового акту, яким буде надано право міліції використовувати для виявлення та фіксування порушень правил дорожнього руху радіолокаційні відео записуючі вимірювачі швидкості «Візір», заборонити МВС України та Департаменту ДАІ МВС України їх посадовим та службовим особам використовувати радіолокаційні відео записуючі вимірюючи швидкості «Візір» з метою виявлення та фіксування порушень правил дорожнього руху.
Наказ МВС України №33, у якому є перелік технічних засобів, що використовуються в підрозділах Державтоінспекції МВС для виявлення та фіксування порушень правил дорожнього руху прийнятий 01.03.2010 був зареєстрований 30.03.2010 у Міністерстві Юстиції набрав чинності лише 12.04.2010року!!!!!!!
 Тобто, використання приладу Візіря і інших приладів, що є у переліку наказу МВС №33 до 12.04.2010р є не законним, що ще раз  доказує про отримані докази протиправним шляхом. В автоматичному режимі прилад працює без втручання людини. Крім того, прилад є вимірювачем швидкості, як написано у інструкції, а зроблені фото можливо робити тільки у ручному фото- режимі…
Використовуючи прилад Візір (якщо це був візир)  у ручному режимі робітники ДАІ повинні були встановити водія авто, скласти протокол, а вже  потім винести постанову. Цього зроблено не було. На фото видно, що якийсь час авто стояло на тому місці, де його фотографували і не ясно, як авто потрапило на те місце, де його фотографували. Може задом заїхав, може розвернувся, не доїхавши  до знаку, може виїхав із подвір’я, що є напроти, може він у той час був у несправному стані (???). Суцільної лінії на фото немає і розворот у тому місті не є порушенням. А до знаку «зупинка заборонена» є велика відстань - метрів з 300. Водій, який розвернувся біля місця стоянки авто, міг не знати про існування знаку за 300метрів.
 Треба доводити, що правила були порушені і що саме той водій  порушив, а це вже є ст.71 ч.2 КАС України, обов’язок доказування правомірності своїх дій в даному випадку покладено на відповідача.
У зв’язку з тим, що фото зроблені у ручному режимі  застосовувати  ст..14-1 КпАП України  і не є можливим.
У цьому випадку постанова виноситься щодо особи, яка безпосередньо керувала транспортним засобом, і ця постанова повинна бути винесена у загальному порядку.
Отже, постанова №0000000 підлягає скасуванню, як винесена із порушенням закону.
В той день, як і в багато других днів, водієм авто був найманий водій, що можуть підтвердити п’ятеро чоловік. Якщо будуть потрібні докази цього, я їх надам. Я практикую таке, коли себе мені зле.
У постанові відсутні вказівки на те, хто саме проводив фото фіксацію. Між тим, це повинно бути зафіксовано на підставі пп..20.2, 20.4 Інструкції з питань діяльності        підрозділів дорожньо-патрульної служби   Державтоінспекції МВС (затверджено наказом МВС від 27.03.2009  N 111).
У відповідності до ст.10-15 Закону України „Про метрологію та метрологічну діяльність ”, на вимірювання у сфері, у якій їх результат можуть бути використані у якості доказу по справі, розповсюджується державний метрологічний нагляд. За таких умов кожен засіб вимірювальної техніки має бути укомплектований документами про допуск даного типу засобів вимірювальної техніки для використання в Україні та про повірку даного примірника засобу вимірювальної техніки. Таких документів до постанови додано не було і на мій запит не надано.
Крім номеру засобу вимірювальної техніки у постанові  немає ніякої інформації про сертифікати на цей прилад, на  карту пам’яті, якою комплектується Візірь №0000000, внаслідок чого неможливо  перевірити яким чином була захищена інформація (фото), згідно до ст..8 Закону України «Про захист інформації інформаційно-телекомунікаційних системах», що передбачено ДСТУ 3396.2-97.., бо усі фото вже є в Базах МВД і з ними вже можна робити усе, що заманеться. Отож можна зробити корекцію фото. 
Надаю для прикладу фото–підробки.
Відомо, що бази даних АІС «Адмінпрактика» не захищені  і Візірь для проведення державної експертизи і сертифікації не надавався… На два мої  запити (копії додаються) я нічого не отримав…
Державна Служба Спеціального Зв’язку  та Захисту інформації інформувала (8/1-2161 від 12.11.2008р) МВС України про необхідність забезпечення захисту інформації в автоматизованій системі реєстрації, обліку та контролю транспортних засобів, їх власників та адміністративних порушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху (далі База) шляхом впровадження КСЗІ (комплексна система захисту інформації) з підтвердженою відповідністю.
За станом на 26.04.2010 База не має впровадженої КСЗІ. Доказів існування такої на мій запит  не надано.
Тобто, інформація з Бази, де є фото порушників , не є доказом. Фото нібито мого авто друкували з комп’ютера, який підключено до Баз УДАІ ГУ МВС УКРАЇНИ в--------------, куди за певних обставин може увійти будь хто, як злодій так і службовець і робити будь що, бо не існує сертифікованого захисту інформації.
З огляду на викладене вважаю, що дії працівника відповідача, який виніс постанову, були незаконними.
Слід вказати, що відповідно до ст.71 ч.2 КАС України, обов’язок доказування правомірності своїх дій в даному випадку покладено на відповідача.
За таких умов у моїх діях немає складу правопорушення, у якому мене визнано винним зазначеною постановою.
Ст..288 КпАП прямо передбачає:
          Порядок оскарження постанови по справі про
                 адміністративне правопорушення
     Постанову по справі про адміністративне  правопорушення  може бути оскаржено:
     3) постанову іншого органу (посадової особи)  про  накладення адміністративного  стягнення  -  у  вищестоящий орган (вищестоящій посадовій  особі)  або  в  районний,  районний у місті, міський чи міськрайонний     суд,    у    порядку,    визначеному    Кодексом адміністративного    судочинства    України   (   2747-15),   з особливостями, встановленими цим Кодексом.
За таких умов справа підлягає розгляду судами.
Вважаю, що до цієї справи повністю відносяться вимоги Постанов Пленуму Верховного Суду України, а саме:

Від 11.06.2004  N 11 „Про окремі питання, що виникають при застосуванні судами положень ст. 276 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Очевидно, що співробітником ДАІ складено документи саме із цим „спрощеним” підходом, із значними процесуальними порушеннями, таким чином, що протокол протирічить постанові про адміністративне правопорушення.
Одночасно слід зауважити, що п.4 ч.2 ст.105 КАС України передбачає можливість стягнення з відповідача – суб’єкта владних повноважень коштів на відшкодування спричиненої його незаконними діями шкоди) як матеріальної, так і моральної). Таку шкоду мені, справді, спричинено. Оскільки, у відповідності до ст..25 ч.3 Закону України „Про міліцію”, заподіяні збитки працівником міліції відшкодовуються державою, а відповідач є органом державної влади, і до того ж, у відповідності до ст..1172 ЦК України, несе відповідальність за дії свого працівника при виконанні службових обов’язків, то саме відповідач має відшкодувати матеріальну та моральну шкоду.
Матеріальна шкода буде прорахована окремо і передана до суду у найближчий час. Вона буде зв’язана із моїми збитками зв’язаними із перереєстрацією мого авто. Мені не видають постійне свідоцтво про реєстрацію мого авто замість тимчасового, бо в Базі ДАІ щодо мене «висить» постанова №№627657. 5 травня закінчиться строк дії тимчасового свідоцтва і мені доведеться пересісти на таксі…
Моральна шкода полягає у тому, що відносно мене було необґрунтовано винесено постанову, мене необґрунтовано звинувачено у вчиненні правопорушення. При цьому мені фактично було відмовлено у будь-якій можливості захисту своїх інтересів, враховуючи те, у якому порядку винесено постанову. Я відчув абсолютну безпомічність перед посадовими (службовими) особами органів державної влади, що підірвало у мене віру у можливість захисту своїх інтересів правовими методами. До того ж, внаслідок неправомірних дій посадової (службової) особи відповідача я був змушений витрачати час на збирання доказів, складання документів, звернення до суду, участь у судових засіданнях. У мене зірвалися життєві плани, я змушений нервуватися, уся ця ситуація (починаючи із винесення несправедливої постанови щодо мене) є для мене стресовою, і кожне судове засідання у справі призводить до поглиблення цього стресу. Причинену мені таким чином моральну шкоду відшкодувати адекватно та повністю у матеріальній формі неможливо, але суму, яка б могла частково загладити мої моральні страждання,   я оціню пізніше і надам як доповнення разом із матеріальними збитками.
Діло в тому, що 5травня 2010 закінчується дія мого тимчасового 
На підставі викладеного, керуючись ст.ст..4, 6 КАС України,  стст.287, 288 КпАП України,

ПРОШУ:
1.   Поновити строк на оскарження зазначеної постанови, підстава:ст..102КАС України;
2.   Викликати у судове засідання по справі, належно повідомивши про дату, мене, представника відповідача чи посадову особу, якою винесено постанову про адміністративне правопорушення;
3.   Зазначену постанову у справі про адміністративне правопорушення визнати недійсною та скасувати, а справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, за відсутністю у моїх діях складу такого правопорушення.


29.04.2010р                        Ю.М.Кузьменко

Додатки:
1.заява  ------- від19.04.2010
2відповідь (4 листа з постановою №627657, повідомлення про запрошення до відділу, фото-5шт)
3. заява нач від26.04.2010р
4. заява нач. Панченко від27.04.2010р
5.роз’яснення щодо ДержСлужби СпецЗв’язку та захисту інформації
6.відповідь Нач.управління МВС України  О.В.Сірий.
7.постанова суду від 19.02.2010
8.припис ГенПрокурора
Плачу налоги - Где дороги!!!

Оффлайн CTYDENT

  • Постоялец
  • Донецк
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Донецк
Если Вас не затруднит расскажите как то можно привлечь к ответственности инспектора если мне выписали направление на наркологический осмотр, который я прошел и который, если будет по честному, ничего не покажет (потому как наркотики не принимаю совершенно, было пару раз лет 10 назад, и то трава :) )
Так вот, остановили около часа ночи, проверили документы, посмотрели всю машину, страховку. полный порядок... и тут ему не понравились мои зрачки, на свет они не реагируют. написали протокол, я проехал на свой машине  в сопровождении гаи в наркологическую больницу, врач провел внешний осмотр, руки ноги- вены, глаза, тыкал я себя пальцем в нос, стоял с растопыренными пальцами, дышал в какой то прибор и сдал анализы. Сказали результат через 10 дней в суде обещали. права конечно же забрали и выдали временные.
Сегодня целый день провожу опыты на своих зрачках - они у меня всегда такие, на свет реагируют слабо, а вот сужаются только когда смотрю далеко вперед - из окна километров так на 20-30. Я так понимаю им нужен был повод, повод вроде как нашли, бывало цеплялись к глазам, но всегда заканчивалось нормально - объяснение что рпботаю на компьютере целый день и позднее время давало результат. Я так понимаю таких проверок стоит ожидать постоянно если вдруг гайцам захочется опять с меня что то поиметь?
Вобщем хотелось бы их как то накзать, думаю понимаете что не очень приятно когда тебя ведут к наркологу и проверяют как какого то нарка когда ты абсолютно ничего запрещенного не принимаешь.
Заранее признателен за ответ.

Оффлайн Беня Крик

  • Новичок
какие у вас есть папіри по етому поводу, шо б в суде показать...может свидетели? ваш рассказ не пришьешь...
Плачу налоги - Где дороги!!!

Оффлайн CTYDENT

  • Постоялец
  • Донецк
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Донецк
пока никаких. будет только заключение врача и протокол. свидетелей нет, есть только еще человек 5 которые за то время пока оформляли и проверяли меня, гайцы еще наловили. не думаю что все из них выпившие или под чем то.
но я их  не знаю и как с ними связаться тоже не знаю.
подскажите пожалуйста, что мне нужно делать? ждать 2 недели а потом идти в суд и узнавать что суд решил? или стоит куда то позвонить, что то узнать, уточнить?  взяток никому давать не собираюсь потому как у меня в крови был разви что бисквит контик ))) и грейпрутовый сок )))

Оффлайн КЮА

  • бывший YURBAN
  • Постоялец
  • КЮА — четырехместный автомобиль с двигателем
  • Авто: Aveo T250 (1.6)
  • Город: Спутник
CTYDENT будет заключение врача? А протокол, что тоже не выдали? Постановление о совершении административного правонарушения не вручили? А на каком тогда основании забрали права? Не понятно как то... Первая ВАША реакция сейчас - это прямо в эту секунду бежать в прокуратуру, и сдать там заявление под отметку о беспредельных действиях милиционеров. Суд не вынесет Решения, пока не увидит заключения врачей. А дальше - все будет зависить от результатов исследования Вашей кровушки.
Думаю и забываю о чем.....

Оффлайн CTYDENT

  • Постоялец
  • Донецк
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Донецк
YURBAN
протокол есть, копию я себе взял. вожу с собой
заключение врача тоже будет. в больнице меня зарегистрировали, осмотрели, взяли анализы. временные права тоже выдали, на них написана фамилия гаишника и номер его жетона.  это былы облгаи, они не наглеют. делают так что к ним не придерешься, все по закону. мне только интересно что мне делать - сидеть ждать пока результат обследования придет в суд? я не боюсь за анализы, я ничего не принимал и как бы вообще ничего не принимаю, поэтому мне боятся нечего, но хочется быть в курсе если вдруг что то там намутят.
« Последнее редактирование: 12 Мая 2010, 19:06:37 от CTYDENT »

Оффлайн agio

  • Старожил
    • focal
CTYDENT
"намулять" могут только врачи которые брали анализы. по КУПАПу если Тебя проверяли на алкоголь с нарушением порядка, то такая проверка не есть действительна.

Оффлайн CTYDENT

  • Постоялец
  • Донецк
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Донецк
agio
меня не на алкоголь а на наркоту проверяли :) гаишник походу посмотрел что молодой и решил на понт взять что я траву курил. я так понял они "били" наугад, если человек что то принимал то сразу взятку даст. это была их цель, такой вывод я сделал потому что они в больницу повезли всех кого остановили, ну а не принимал, ну остается только в больничку ехать. что ж поделать.
может я конечно чего то не знаю но все вроде как по закону было, я самих законов не знаю, но хамить не хамили, изредка поддергивали типа - что плюнуть не можешь? в больнице оформили, анализы взяли (кровь кстати не брали, я бы был против что бы мне в вену кололи в какой то ... наркологии), документы тоже все оформлены - копия протокола у меня есть, права временные дали, печати все стоят, номер жетона гаишника тоже написан, я только разве что их наряд путевку не видел :)

Оффлайн agio

  • Старожил
    • focal
CTYDENT
Стаття 266. Відсторонення осіб від керування транспортними засобами, річковими і маломірними суднами та огляд на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції

Особи, які керують транспортними засобами, річковими або маломірними суднами і щодо яких є підстави вважати, що вони перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, підлягають відстороненню від керування цими транспортними засобами, річковими або маломірними суднами та оглядові на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції.

Огляд водія (судноводія) на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують його увагу та швидкість реакції, проводиться з використанням спеціальних технічних засобів працівником міліції у присутності двох свідків.

У разі незгоди водія (судноводія) на проведення огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують його увагу та швидкість реакції, працівником міліції з використанням спеціальних технічних засобів або в разі незгоди з його результатами огляд проводиться в закладах охорони здоров'я. Перелік закладів охорони здоров'я, яким надається право проведення огляду особи на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують її увагу та швидкість реакції, затверджується управліннями охорони здоров'я місцевих державних адміністрацій. Проведення огляду осіб на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, в інших закладах забороняється.

Огляд осіб на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, здійснюється в закладах охорони здоров'я не пізніше двох годин з моменту встановлення підстав для його здійснення. Огляд у закладі охорони здоров'я та складення висновку за результатами огляду проводиться в присутності працівника міліції. Кожний випадок огляду осіб на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, у закладі охорони здоров'я реєструється в порядку, визначеному спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади в галузі охорони здоров'я.

Огляд особи на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують її увагу та швидкість реакції, проведений з порушенням вимог цієї статті, вважається недійсним.

проверь, так ли все было на самом деле, как написано в этой статье, были ли свидетели, прошло ли 2 часа с момента предъявления Тебе таких обвинений... Если что не так как по этой статье, то смело сможешь оспаривать такой осмотр даже при высновке что Ты был пьян.

Оффлайн shondor1

  • Модератор
...Особи, які керують транспортними засобами, річковими або маломірними суднами і щодо яких є підстави вважати, що вони перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, підлягають відстороненню від керування цими транспортними засобами,...

Как минимум уже на этом нестыковочка. СТУДЕНТу было предложено отправиться на осмотр за рулем собственного автомобиля.

Оффлайн vladww

  • Пользователь
  • Авто: Aveo T250 (1.6)
  • Город: Харьков
Подскажите пожалуйста, за превышение скорости мне выписали штраф, но на руки отдали только протокол. Постанову сказали вышлют домой по почте. Письмо может прийти по истечению 15 дней отведенных для оплаты, а потом двойная сумма. Нужно ли оплачивать двойную сумму или только штраф?

Оффлайн virus

  • Модераторы
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
vladww  згідно ч.2 ст.307 КУАП штраф має  бути  сплачений  порушником  не  пізніш  як  через п'ятнадцять днів з дня  вручення  йому  постанови  про  накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої  постанови  - не пізніш  як  через  п'ятнадцять  днів  з  дня  повідомлення  про залишення скарги або протесту без задоволення.
Але якщо не маєш наміру оскаржувати постанову краще оплати його вже (якщо знаєш розмір штрафу). Потім будеш довго і нудно доводити чи то ДАІ, чи то ДВС що постанову ДАІ ти отримав саме такого числа, а іншого ..... якшо її взагалі отримаєш.
Наше доблесне ДАІ практикує проводити постанову по вихідній кореспонденції, але реально її правопорушнику не висилає. Надсилають відразу в орган ДВС для виконання. А тому довести, що ти її взагалі не отримував буде геморно.
Простіше заплатити. ІМХО.
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн vladww

  • Пользователь
  • Авто: Aveo T250 (1.6)
  • Город: Харьков
А якщо я не знаю розміру штрафу? і якщо я заплачу 255 грн, а штраф був 260 грн? потім треба буде доплатити 5 грн, чи 5 грн + ще 260?

Оффлайн desant

  • Старожил
  • Моя любимая блондинка
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Kremenchug
Подскажите по страховке. Кум - пенсионер, страхует(автогражданка) свой Ланос за половину цены. У него есть прицеп - в страховой сказали, что авто за 74 грн., а прицеп за полную стоимость - 150(как второе транспортное средство). Правильно ли это?

Оффлайн vsm

  • Постоялец
  • закон строг... но он все равно что дышло...:)
Беня Крикнормалек, можно в таком виде подавать!
CTYDENTесли составили протокол по ст.130 КУоАП, то после его рассмотрения в суде, естественно положительно для Вас,можно обратиться с иском в суд о возмещении материального и морального вреда!
vladwwпиши заявление в ГАИ по месту жительства с просьбой выдать постанову, если ее нет, обращайся в суд с иском в котром в описательной части укажи, что постанову на руки не выдали...
097 571 63 43

Оффлайн CTYDENT

  • Постоялец
  • Донецк
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Донецк
agio
все было нормально, вот только медсестра считается свидетелем? если нет то свидетелей не было.
гаишники сидели, даже извините за подробности в туалет со мной вместе ходили.

меня кстати эти товарищи в пятницу, через неделю после того случая, снова остановили примерно в тоже время только уже в другом районе - возле моего дома а не моей девушки, сразу узнали, спросили как дела с протоколом, посмотрели документы и пожелали удачной дороги.

shondor1
ну это уже никак доказать нельзя на чем я был доставлен, да и они мне пошли на встречу, во первых мне было почти по пути домой во вторых я не согласен бросать свое авто без моего присмотра на улице в час ночи, хоть там и инспектор

vsm
это очень трудоемкий процесс? от меня только требуется составление бумаги? я так думаю лучше всего составить заявление у специалиста? сколько примерно это может стоить и что я могу с этого получить? если компенсация составит 100 гривен то как минимум к сожалениею не вижу смысла, потому как затраты времени будут значительными, а денежные наверно тем более
« Последнее редактирование: 16 Мая 2010, 10:06:44 от CTYDENT »

Оффлайн shondor1

  • Модератор
CTYDENT Просто если тебя уже заподозрили в СОСТОЯНИИ АЛКОГОЛЬНОГО ИЛИ НАРКОТИЧЕСКОГО ОПЬЯНЕНИЯ - весьма странно что тем не менее предложили:
а) ехать самому на освидетельствование
б) уезжать самому после освидетельствования.
Это означает "мы считаем что ты пьяный (обдолбанный), но если хочешь ехать за рулем - мы не против, нам не страшно". Нелогично, правда?

Замечу также, что пресловутому НАКАЗУ от 1995 года (если я не ошибаюсь), анализы берутся только по настоянию испытуемого в слечае его несогласия с мнением врача. Или после ДТП где возможно возбждение уголовгого дела. Но в ЛЮБОМ СЛУЧАЕ первым свое мнение высказывает врач на основании результатов осмотра.

Поэтому мне и удивительно, что он ничего не сказал. А ты не спросил.

Оффлайн CTYDENT

  • Постоялец
  • Донецк
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Донецк
shondor1
я читал что забрать авто на штраф стоянку не могут. и в любом случае я могу уехать на ней домой, поэтому разницы особой нет сразу я поеду за ними и потом домой или сразу с ними а потом на машине домой.
но за эти разъяснения спасибо, у меня самый главный вопрос - что со всем этим делать ? :)
был только что в канцелярии. прошло 9 дней, из них 6 рабочих. протокола моего в суде еще нет, анализов тоже. заеду еще на след неделе.
подскажи какие мои действия должны быть когда придет протокол? ну если он чистый то все понятно, просто подождать решения суда, а если не дай Бог там че то напишу, ну не доверяю я нашему государству, как тогда доказывать что не ежик? хотя я пока еще верю в честность наших больниц

Оффлайн KERO

  • Новичок
Добрый день. Сложилась такая ситуация: мы с женой состоим в браке 6 лет. Права у нее остались на девичью фамилию, а при покупке авто в техпаспорт вписали новую фамилию. Как я думал (и как мне говорили знакомые) права менять не надо, а к правам прикладываешь свидетельство о браке. На днях жену остановили бдительные стражи дорожного порядка, ну и пошло - мы вашу машину сейчас заберем на штрафплощадку и т.д и т.п., у вас нет прав вообще и к этой машине вы не имеете никакого отношения. Кое-как отмазаласть. Подскажите как быть. Я как уже понял они правы. Что теперь делать как менять права и что для этого нужно? Нужно здавать экзамены или нет? И главный вопрос - сколько  эта замена прав может стоить?
Заранее благодарен!!!

Оффлайн К@питошк@

  • *Аватар 2012*
  • Член клуба
  • 3 китайских предупреждения неактуальны!
  • Авто: другое
CTYDENT вообще-то врач тебе должен дать был лист А4 с двухсторон, на котором он должен был указать внешний осмотр (звязна мова, почервоныння, зовнышный вид и т.д.), а уже те результаты позже, очень странно что он не дал такого документа (я забыл просто как он называется, что-то с осмотром связано)... и снизу висновок, где он предварительно должен был дать оценку твоему состоянию как врач...
Ку-Ку! Я - КОТЭэээээ!!!

Оффлайн KERO

  • Новичок
Извините, ответ нашел на соседне ветке.

Оффлайн agio

  • Старожил
    • focal
CTYDENT вообще-то врач тебе должен дать был лист А4 с двухсторон, на котором он должен был указать внешний осмотр (звязна мова, почервоныння, зовнышный вид и т.д.), а уже те результаты позже, очень странно что он не дал такого документа (я забыл просто как он называется, что-то с осмотром связано)... и снизу висновок, где он предварительно должен был дать оценку твоему состоянию как врач...
вроде протокол медицинского освидетельствования он называется.

Оффлайн shondor1

  • Модератор
CTYDENT
"я читал" - это где собственно ты читал?

Если ты пьян, то забрать автомобиль на штрафплощадку они не могут, если он припаркован в соответствии с ПДД на момент, когда тебя отстранили от вождения.
А вот "уехать на нем домой" ты не можешь, пока не протрезвеешь. Ну или пока экспертиза не подтвердит что ты трезв.
Ибо ты отстранен от управления транспортным средством.

Оффлайн К@питошк@

  • *Аватар 2012*
  • Член клуба
  • 3 китайских предупреждения неактуальны!
  • Авто: другое
agio может быть.... я его видел, но давненько и уже не особо помню название, там вроде даже номер есть, он регистрируеться при выдаче в больнице в исходящем журнале...
Ку-Ку! Я - КОТЭэээээ!!!

Оффлайн К@питошк@

  • *Аватар 2012*
  • Член клуба
  • 3 китайских предупреждения неактуальны!
  • Авто: другое
CTYDENT
"я читал" - это где собственно ты читал?

Если ты пьян, то забрать автомобиль на штрафплощадку они не могут, если он припаркован в соответствии с ПДД на момент, когда тебя отстранили от вождения.
А вот "уехать на нем домой" ты не можешь, пока не протрезвеешь. Ну или пока экспертиза не подтвердит что ты трезв.
Ибо ты отстранен от управления транспортным средством.
либо можешь позвонить товарищу, который имея права и трезвый облик может сесть за руль, посадив тебя в качестве пассажира и благополучно доставить домой...  но ехать ты уже не куда не поедешь...
Ку-Ку! Я - КОТЭэээээ!!!


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.