Автор Тема: Моя Авейка LT 1,6 V16  (Прочитано 36589 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Моя Авейка LT 1,6 V16
« : 16 Июня 2009, 08:06:51 »
Було мені щастя коли позбувся нарешті свого Форда. Хай земля йому буде пухом  :D Нерви і гроші їв регулярно. Пощастило дуже вчасно продати машину в жовтні місяці ще по курсу десь біля 5 грн. Досвід водіння б/у-шної машини навчив мене, що хочеш машину - купи собі нову. Дуже хотілось купити Октавію А5 або хоча б Лачетті. Як варіант розглядався Ланцер і нова Астра. Але поки шукав почалась криза, кредити перестали давати і одного прекрасного дня проїжджаючи біля салону Шевіка побачив рекламку про знижки на Авео. Ціна сподобалась відразу. 65600 грн. Якрас стільки в мене і було грошей після продажу форда. В той ж день була куплена мною Авейка 1,6 з ABS. Варіант LS 1,5 не розглядав, тому що світлий салон з вставками під дерево в LT мені сподобався набагато більше. Правда спочатку чуть не купив нову Авейку, 3 покоління здається. Був налаштований позитивно. Не сподобався багажник і задній диван. Малувата вона як для сімейної машини і якась трохи жіноча. Із запропонованих кольорів відразу вибрав срібний металік. Не тому що дуже подобається, а тому що практичний. Це вже в мене 3 срібна машинка  :D   
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #1 : 16 Июня 2009, 08:15:16 »
Це власне і вона.




Фотки правда вже дещо застарілі. З того часу на машині появились клубні наклейки і клубні касети  vcool 8)

Кплена в кінці жовтня 2008р., їжджу кожен день з початку листопада.
 
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #2 : 16 Июня 2009, 08:23:09 »
Відразу в автосалоні докупив резинові коврики (хочу зараз купити бежеві ковролінові), захист двигуна, сигналізація зі зворотнім звязком + поставили мої музику і парктронік (привик на попередніх машинах їздити з парктроніком).
Музику дуже хотів 2 дінову, але за браком коштів в першому ж магазині купив те що найбільше сподобалось візуально.

Правда в мене підсвітка зелена з можливістю перелаштувати на червону.
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #3 : 16 Июня 2009, 08:35:14 »
Через тиждень після покупки і страховки КАСКО почав вдосконалювати машину. Спочатку появились молдінги і шкіра на кермо. Обшивав і клеїв сам.
Десь після 1 тис. км почались стукив ходовій спереді  :(
Відїздивши 2,5 тис. км купив зимову резину і пройшов нульове ТО. Стуки вилікувались заміною опор амортизаторів по гарантії. Резину підібрав TOYO Snowprox. Резиною залишився довольний як слон. За цілу зиму не зміг виїхати тільки один раз. Перед тим правда відгрібав бампером сніг. Машину експлуатую майже кожен день!
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #4 : 16 Июня 2009, 08:38:25 »
Оце моя зимова резина


За зиму і початок весни відїздив на ній майже 10 000 км
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #5 : 16 Июня 2009, 08:43:18 »
Десь після 5 тис. км знову почались підстукування в ходовій. Думав, що знову напевно опори стійок, але 1-ше ТО виявило брак в кермовій рейці  :'(
Поміняли рейку по гарантії разом із тягами і передніми стійками стабілізатора. Із заміною була ціла історія. Більше написано тут http://aveo.com.ua/smf/index.php?topic=28925.75
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #6 : 16 Июня 2009, 08:49:47 »
Після заміни рейки і стабілізаторів перестала стукати ходова, але виявилось, що в моїй машині дрибіжить всяка холера в дверях. Раніше цього не було чути, бо рейка і стабілізатори стукали голосніше. Довелось розбирати двері і робити обезшумлення. Потративши 470 грн і один день було в мене щастя - двері закриваються зі звуком як в дорогих авто  vcool  8). Після ходового тесту виявилось, що в мене скрипить центральна частина торпеди (там де музика, полочка, і регулятори обдувки), особливо регулятори обдуву і температури. Раніше не було чути, бо все попередньо обезшумлене і відремонтоване гриміло, скрипіло і дрибізжало голосніше. Скориставшись залишками матеріалів після обезшумки дерей, вчора розібрав все що зміг і пообезшумлював все що зміг. Стало набагато тихіше  vcool . Сьогодні зранку прийшов до висновку, що не буде мені спокою, поки не обезшумлю стійки між дверками і задню полку   
P.S. Дякую авеоклюбові та всім авторам фотооглядів по розбиранню та збиранню нашого пепелаца   
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #7 : 16 Июня 2009, 08:57:05 »
На сьогоднішній день пробіг моєї авейки 13 900.
В ближчих планах:
1. Поставити датчики тиску в колесах, які вже 2 тижні вожу в багажнику (спочатку треба принести насос з дому і підкачати колеса);
2. Обезшумити стійки між дверима, задню полку і можливо багажник;
3. Купити чохли на сидіння і тканинні коврики;

В перспективних планах:
1. Литі диски на 15;
2. Літня резина (стокова максіс не дуже подобається);
 
В мріях:
1.  2дінова магнітола + можливо замна колонок + можливо підсилювач;
2. Спойлер.
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #8 : 16 Июня 2009, 14:16:44 »
Начитавшись форуму побіг знімати плафон освітлення салону щоб перевірити на на явність ржавчини. Є така спеціальна підтемка на форумі. Заодно перевірив перегородку між салоном і багажником на предмет тріщин. Теж є така підтемка.
Тьху-тьху повний порядок що там, що там
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #9 : 17 Июня 2009, 09:40:33 »
Отже, буду продовжувати.
Вчора вирішив зайнятись обезшумлюванням задньої полки.
Попередньо купив на авторинку спеціальну плівку Антискрип.
Виглядає от так


Це така мяка ворсиста самоклеюча штука. Має приблизно 2 см. ширини і 6 м. довжини. Її необхідно клеїти на місця стиків пластику і пластику, пластику і металу, під різними кабелями і т.д. Досить універсальна штука.
Коштував мені такий моток 45 грн.
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #10 : 17 Июня 2009, 09:46:28 »
Як я знімав задню полку детально описувати не буду, бо в цьому немає нічого важкого і думаю, що вже є описано на форумі.
Виявляється полка тільки ззовні така мягенька, а основа (сторона, що прилягає до металу) в неї з якогось твердого матеріалу.
Виглядає вона так


Оцей твердий бік при їзді по ямах дотикається до металу і видає ці прекрасні звуки
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #11 : 17 Июня 2009, 09:50:31 »
З тої сторони полки, що знаходиться під заднім склом є такі пластмасові штирі (справа на попередній фотці), які входять в отвори зроблені в металічній перегородці, на якій лежить полка. Отвори досить набагато більші ніж штирі. Крім, того штирі зроблені з твердого пластика, тому також дрибіздать об метал при їзді.


Червоним позначено місця, куди входять пластикові штирі
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #12 : 17 Июня 2009, 09:54:50 »
По ходу дії я вирішив відкласти капітальне обезшумлення задньої полки віброю і обезшумкою, а наразі зробити тілки такий собі "антискрип"  :D
Для цього просто взяв і пообклеював всі можливі місця тертя полки об метал або пластик.
Вийшло щось таке


Штатну обезшумку не трогав. До речі, для чого було клеїти кусочками той поролон? Невже не можна було на заводі дати сплошну поролонову прокладку під полку  dntknw
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #13 : 17 Июня 2009, 10:07:29 »
Так само поступив із всіма пластмасовими штирями
Вийшло ось таке




Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #14 : 17 Июня 2009, 10:08:31 »
Обклеєна антискрипом пласмаска
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #15 : 17 Июня 2009, 10:11:29 »
Можливо комусь буде цікаво:
Це отвір, через який можна відключити додатковий стопсигнал. Побачити його можна, якщо відкрити багажник. Він знаходиться зверху під склом. Не розумію як через нього міняти лампочки. Якщо буде потреба, тоді й розберусь
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #16 : 17 Июня 2009, 10:12:36 »
А це наша антена, яка знаходиться під пластиковою накладкою біля заднього скла справа по ходу машини
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #17 : 17 Июня 2009, 10:21:30 »
Після обезскриплювання полки взявся за пластикові накладки між дверима і ремені безпеки. Дрибізжать падлюки у всіх авейках, у яких я їздив. Щоб їх познімати загалом нічого складного немає. Спочатку треба зняти нижню накладку. Знімається голими руками. Далі треба зняти зовнішню кришечку ремня безпеки. Під нею побачите один болт, здається на 17. Його відкручуєте і можна відщолкнути верхню пласмаску. Знімати можна сміло потягнувши на себе. Там багаторазові защолки. Забув написати в попередніх постах, що на пласмасках справа і злівавід колонок також багаторазові металічні защолки.
Познімавши на стійках між дверима все побачимо от таке


Цей сірий пластиковий повзунок - це і є та сволочна штука, яка шумить під час руху.
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #18 : 17 Июня 2009, 10:26:51 »
Під час руху обведений червоним металічний штирь стукає об стінки обведених зеленим отворів. Розмір отворів трошки більший ніж діаметр штиря, от воно і підстукує метал об метал


Як обезшумити це діло не знаю. Поки що все побризкав ВД-шкою і зібрав назад.
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #19 : 17 Июня 2009, 10:31:22 »
Якщо хтось буде виймати металічний штирьок треба бути обережним, бо під ним пружинка, може вискочити і не знайдете.
Пробний тестдрайв показав, що барабашок стало наааабагато менше  vcool beer2 . Аж непривично їхати по бруківці, щоб ззаду нічого не гриміло і не скрипіло  8)
Тепер на черзі на обезшумлення багажник і панель приладів.
Цього барабашку обезшумити не вдалось, тому просто вигнав з машини. Нема чого безкоштовно возитись  :D
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #20 : 22 Июня 2009, 13:34:40 »
В суботу продовжував виганяти "барабашок" з машини. В минулий раз не вистарчило пів листа вібри. Отже, був закуплений ще один лист вібри (95 грн.) і зроблено обезшумку правої передньої дверки. Часу потратив десь 2,5 год. Вібро і шумку клеїв сам без нагрівання. Жінка допомогла обклеїти дверну карту на місцях зтику з металом і пластмаси з пластмасою антискрипом так само як на фотці на попередніх постах. В результаті вийшло от таке


Крім того, пообклеював місце життя кнопки закривання дверей. Видно в верхньому правому куті. Ця кнопка падлюка жила своїм окремим життям і дрибізжала по металу.
Після обезшумки жінка була посаджена на переднє пасажирське місце, я звичайно за кермом  :D, обдувка на нуль, музика виключена. Їдемо по бруківці, в машині тишина  8) Нарешті нічого не калатає, не дзвенить, не тарахкотить  vcool vcool vcool. Прям як в тому фільмі "Мёртвые с косами стоят (ДАІ) и тишина (в машині)"  :D
В планах ще профілактичне обезскриплювання панелі приборів згаданим вище антискрипом... На разі не скрипить, але... Займусь коли буде час
 
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #21 : 01 Июля 2009, 11:14:00 »
Вчора почув (випадково), металічне дрибізжання десь в вихлопній трубі  repa. Особливо чути, коли падають оберти двигуна. Думаю, що забився каталізатор і тепер прогорають його соти і калатають під тиском відпрацьованих газів. Наскільки я знаю сучасні каталізатори повинні ходити по 100 000 км. Моя авейка зараз має 7 міс. і 14,5 тис. пробігу. Ранувато ще для каталізатора. Наразі не роблю собі з того проблем, бо в середині машини не чути, лише коли стояти збоку біля неї. Через 5 тис. ТО 2. Треба буде їм сказати нехай послухають. Цікаво, що буде, якщо забити на це все і так собі й кататись далі. Вигорить все, що має вигоріти, погазувати добре - мож само й повилітає. Буду вдячний за поради по даній проблемці  beer2. Пишіть в "лічку"  beer2 Наперед дякую!!!
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #22 : 04 Июля 2009, 20:11:49 »
Сьогодні купив нові щітки для скла Bosсh aerotwin. Купляв в Метро. Ліва 550 мм., права 400 мм., хоча ту що зі сторони водія можна було б і трошки довшу поставити. За обидві віддав 240 грн. Тільки встиг їх поставити на машину, як пішов дощ, отже відразу й перевірив. Труть супер. Стягують всю воду за 1-им разом. Тепер треба не забути на зиму знову стокові поставити, бо цих жалко. Наразі все...
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #23 : 05 Июля 2009, 22:21:19 »
Сьогодні знайшов джерело металічного дрибізжання в вихлопній трубі. Був впевнений, що це прогоріли пластини. Виявилось все набагато простіше. Це металцічний антистатик. Там кріплення трошки зарджавєло і вібрація вихлопної передавалась на антистатик. Зняв нафіг цей девайс. Тепер все впорядку  vcool vcool vcool
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #24 : 27 Июля 2009, 14:56:17 »
Пробіг 16095 км Вирішив відтягнути пластмасовий кожух з вентиляторами від радіатора. З вентиляторами, тому що в моїй машинці їх 2. В Авео 1,5 він 1. Начитався форуму, про те як в людей кожух перетирає радіатор, вирішив більше не тягнути. Викрутив один з болтів кріплення кожуху вентилятора і купив в будівельному супермаркеті подібні. Вони довші десь на 0,5 см. Заодно купив жменю шайб.
Вийшло от таке: Сорі за якість фото. Фотано телефоном

Між радіатором і кожухом підставляв по 3 шайби.

Тепер зазор от такий

Думаю достатньо, щоб не перетерло. На радіаторі пошкоджень не помітив, але кожух вже почало крутити 
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.