Автор Тема: Горе-майстри на СТО  (Прочитано 19041 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Дмитрий-LV

  • Пользователь
  • Шанхайская антилопа с мозгами Bosch 7.9.7.1
  • Город: Львів
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #75 : 28 Февраля 2009, 14:10:55 »
   :o  :o  :o ЙО......ПРСТ ! ПЛЯ !  :'(  :'(  :'(   А...... куди ж тепер  repa  ???

ЗИ. А чому ? шо сталось ?  :(
Ділером бути зараз не вигідно. Прибуток від продажу авто =0. А тут ще приїздять всякіє, гарантію вимагають. Думаю, що Укравто затримує, якщо взагалі компенсує видатки на гарант. ремонт.
Чим глибше розумієш суть проблеми, тим важче пояснити її іншим.

Оффлайн Alex_str

  • Пользователь
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #76 : 02 Марта 2009, 11:38:43 »
Сьогодні дзвонив до мене колєга, казав що на пластику(він з ними розмовляв) щось змінилось, одним словом наскільки я зрозумів, вони можуть взяти машину під свою гарантію і ставити свої печатки , але гарантія укравто злітає зі всіма витікаючими наслідками.

Оффлайн стенлі

  • Новичок
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #77 : 02 Марта 2009, 14:08:58 »
Дзвонив в київське Укравто. Зараз у Львові залишилось лише 2 ділера, що здійснюють гарантійний ремонт - Галичина і Радар.

Також шукаю приклад заяви на гарантіну заміну радіатора, можливо хтось викладав на форумі?

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #78 : 02 Марта 2009, 18:23:43 »
Дзвонив в київське Укравто. Зараз у Львові залишилось лише 2 ділера, що здійснюють гарантійний ремонт - Галичина і Радар.

Також шукаю приклад заяви на гарантіну заміну радіатора, можливо хтось викладав на форумі?
  :o ПІПЕЦ !  :o  Вони ж загнуться проводити ТО та обслуговувати усі гарантійні випадки  :o
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн стенлі

  • Новичок
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #79 : 02 Марта 2009, 20:07:22 »
Цитировать (выделенное)
Сьогодні дзвонив до мене колєга, казав що на пластику(він з ними розмовляв) щось змінилось, одним словом наскільки я зрозумів, вони можуть взяти машину під свою гарантію і ставити свої печатки , але гарантія укравто злітає зі всіма витікаючими наслідками.

А які умови їхньої гарантії? Пластик однозначно кращий сервіс - свого часу дуже оперативно там поремонтувався.

На рахунок Радара - сьогодні відвіз машинку туда міняти радіатор. Купа людей, на вході один приймальник. Поки всі ходять туди-сюди, майстри триндять і грають в футбол.
Радіатор жлобяться міняти по гарантії (пройшло більше 2х років), а потік він через заводський дефект.

Андрюха-71, правильно сказали про шайби під радіатор. Рекомендую обовязково всім почитати цей пост http://www.aveoclub.ru/forum/index.php?showtopic=6642!!!
« Последнее редактирование: 02 Марта 2009, 22:26:50 от стенлі »

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #80 : 02 Марта 2009, 21:44:43 »
стенлі
??? я тільки сказав то шо побачив що мені зробили майстри. До того тільки чув про цей дефект. Як добре, що є добрі люди ...
Але вони залишились на....Пластику :'(
Дасада..... ???
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн Alex_str

  • Пользователь
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #81 : 13 Марта 2009, 15:44:22 »
Відписуюсь про Радар на Стрийській. Поміняв рейку по гарантіі. В принципі сподобалось. Без зайвих питань і т.д. виписали наряд, забрали машину і сказали гуляти. В принципі з 10 ранку до обіду робота можна сказати була закінчена, але механік помітив що правий опорний трохи стукає, колодки передні підходять, і антифризу маловато, але терпимо. Сам підійшов до мене і спитався що робим. Опорний поміняли знову ж по гарантії без мого втручання, а про колодки та антифриз я сказав що сам зроблю. Протиріч не було. Все добре за винятком одного нюансу, до машини підійти поки її роблять не можна, все бачиш тільки через вікно. Подіставати майстрів що не той ключ взяв чи не там шукає неможливо. :P ugaga  ??? Хоча в принципі так має бути. В приципі роботою задоволений, заплатив тільки за мийку 20 грн. Так що Радар може не найгірший варіант.
З.І. Як я і думав міняти рейку небхідності не було, але отримати нову рейку на 40 т. не погано. А майстрам з городничої привіт.
« Последнее редактирование: 13 Марта 2009, 15:46:33 от Alex_str »

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #82 : 13 Марта 2009, 19:08:45 »
Alex_str судячи з описаного все пройшло ніби нармашка ! 

ЗИ. за скільки часу записувався на СТО? Думаю наплив в них мав би збільшитись  repa
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн Alex_str

  • Пользователь
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #83 : 16 Марта 2009, 11:09:16 »
virus Я не записувався, просто коли горе майстри з городничої провели діагностику, виявилось що рейки нема на складі. Замовили з Києва. Через тиждень передзвонили що є вже у Львові. Ну і домовильсь на зручний для мене день.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #84 : 15 Апреля 2009, 09:47:05 »
Їздив я в суботу на ТО на Радар-сервіс. Взяли 919 грн. Сказали, що потрібно міняти рульову рейку  :( . Розвал не робили, сказали, що зроблять після того як поміняють рейку, відповідно грошей за розвал і не брали. Довелось їхати на Радар ще раз у вівторок щоб поспілкуватись з відповідальним за гарантію (в суботу він не працює). Відношенням до клієнта я залишився задоволеним. Обійшлось без лишньої волокіти, без порчення нервів. Просто сказали рейка є в наявності, запишіться в столі замовлень в зручний для Вас час. Платити доведеться тільки за технічну мийку 15 грн. Навіть розвал безкоштовно зроблять  :) В пятницю відпишусь що і як. Поки що нарікань на Радар немаю. Тьфу-тьфу-тфу. Всім рекомендую.
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн Монті

  • Старожил
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #85 : 15 Апреля 2009, 09:53:35 »
777Joker777 а за що 919грн взяли?
Не відкладай на завтра те, що маєш зробити сьогодні!
Відклади на післязавтра й матимеш два вихідні.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #86 : 15 Апреля 2009, 10:51:37 »
За заміну масла, всіх фільтрів, підтяжку і діагнозтику ходової, перевірку електросистем + матеріали. Правда не знаю навіщо було міняти фільтр кондиціонера, якщо я машину купив в листопаді і кондиціонером ще жодного разу не користувався. Навіщо мені кондиціонер зимою? Одним словом ТО на 10000. Повна вартість такого ТО в них орієнтовно 1100 грн.
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн Монті

  • Старожил
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #87 : 15 Апреля 2009, 10:58:59 »
777Joker777 ніфіга собі вони тобі наваяли я в шоці  а яка перевірка електросистем? і це все на ТО1?
Не відкладай на завтра те, що маєш зробити сьогодні!
Відклади на післязавтра й матимеш два вихідні.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #88 : 15 Апреля 2009, 10:59:18 »
Правда маю таку підозру, що не так все просто з заміною рульової рейки. Тобто думаю, що проблема не в самій рейці, а в лівій рульовій тязі. Просто їм напевно вигідніше поміняти мою рейку разом з тягами, отримати з китайців гроші за брак рульової рейки, а потім продати комусь мою рейку і праву рульову тягу. На моїй колишній машині були проблеми з рульовою рейкою. Так там були зовсім інші симптоми. Вона скреготіла, коли я її повертав, стукала на поворотах і в результаті потекла. А на цій машині звук тільки зліва, коли переїжджаю лежачих поліцейських. Я був переконаний, що проблема або в опорі стійки або в стійці стабілізатора. Але якщо є можливість отримати безкоштовно рульову, то чому б і ні. Можливо й дійсно проблема в ній. Після заміни буду знати точно.
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн Монті

  • Старожил
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #89 : 15 Апреля 2009, 11:01:31 »
я так розумію на радарі тепер заробляють як тільки можуть
Не відкладай на завтра те, що маєш зробити сьогодні!
Відклади на післязавтра й матимеш два вихідні.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #90 : 15 Апреля 2009, 11:06:37 »
Монтімер Такі зараз в них ціни. Криза  :( Мать її... Це ще нічого на роботі за службовий амулет 1400 захотіли за аналогічне. А за ланос теж на 10000 чомусь 1200 грн коштує  repa . На рахунок електросистем - підключили свій комп до компа машини, щось там пощолкали, потім подивились чи горять всі лампочки, працюють підігрів скла, привід дзеркал, аварійка, парк-тронік і ін. Може й ще щось дивились - незнаю  ??? на машинку дивився через вікно з залу. Вони не дозволяють стояти біля машини.
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн Монті

  • Старожил
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #91 : 15 Апреля 2009, 11:07:23 »
я в них теж на сервіс заїжжав та спершу гнав машину до іншого майстра приватного давав йому 20-30 грн він дивився ходову фільтра і т.д. казав що треба міняти й тоді я їхав на радар і казав мені зробити то то і то все що вони казали додатково робити я відкидав.
Не відкладай на завтра те, що маєш зробити сьогодні!
Відклади на післязавтра й матимеш два вихідні.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #92 : 15 Апреля 2009, 11:08:44 »
Монтімер Якщо цікавлять ціни по пунктах можу викласти. Всі чеки з сервісу зберігаю в бардачку. На всяк випадок.
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн Монті

  • Старожил
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #93 : 15 Апреля 2009, 11:11:30 »
[а рахунок електросистем - підключили свій комп до компа машини, щось там пощолкали, потім подивились чи горять всі лампочки, працюють підігрів скла, привід дзеркал, аварійка, парк-тронік і ін.
блін ржунемогу  й плачу  :'(а так вони не могли подивитись чи працюють усі лампочки? чи забули де що включається в авео ugaga
Я просто боюсь собі представити скільки в мене обійдеться зробити ТО4 по їхнім цінам
Не відкладай на завтра те, що маєш зробити сьогодні!
Відклади на післязавтра й матимеш два вихідні.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #94 : 15 Апреля 2009, 11:22:07 »
Монтімер Готуйся. Що там казати, якщо наша машинка тепер коштує від 80 000 грн. І це по акції зі знижками 15% і напевно 2008 р.в. Я був в просто в шоці. Оце я осінню влечу з КАСКО.
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #95 : 17 Апреля 2009, 09:31:32 »
Їздив я значить вчора міняти рульову рейку. Краще б не їздив  :'( Тепер по порядку.  В відділі гарантії обрадували, що рейка є в наявності, масло і розвал теж за гроші фірми. Я повинен заплатити тільки за технологічну мийку. Видали мені папір типу "Рахунок" і відправили в стіл замовлень. По дорозі я подивився, що рейка у них коштує 4263 грн. Прийняли машинку відразу, а мене відправили гуляти і пити каву. Вигулювався я десь 2,5 год. Дивлюсь мою машинку виганяють на вулицю. Біжу значить довольний як слон, мол покатаюсь зараз на своїй ласточці без грюків, стуків, скреготінь і т.д. Питаю чи зробили розвал. Каже а для чого його робити? Підійдіть у гарантійний відділ :o  ??? Підхожу з поганим відчуттям на серці. Там кажуть не підійшла рейка, мусили стару назад поставити. У вас машина 2008 р.в. У таких машин (в мене 1,6 Китай) рейки ставили китайські і корейські. У вас стоїть корейська, така як на 1,5, а там кріплення різні. Китайська є, не підходить, а корейську треба замовляти  :(. Замовили. Тепер треба чекати до двох тижнів. Але це ще не все. До їх втручання було так легееесенько чути глухий стукіт, а тепер тарабанить так, що мені здається на пів міста чути. Тарабанить навіть по рівній дорозі + захист двигуна залитий маслом. Правда машинка простояла всю ніч в паркінгу. Зранку я трохи відїхав і побіг дивитись чи не накапало з рейки. Ніби сухо, слідів не видно. Тепер виникає питання чи можна мені на такій машині їздити до заміни?  repa Я десь 1000 км в тиждень наїжджаю і машина зараз дуже потрібна. Ще цікаво чи це обійдеться 2-ма тижнями. Може в когось були подібні проблеми? Чим вирішилось?
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн Монті

  • Старожил
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #96 : 17 Апреля 2009, 10:08:40 »
777Joker777 вот тобі й радар-сервіс я б поїхав до них підійшов до начальника дільниці й розказав що називається х..нею і сказав щоб ту х..що зробили нехай терміново виправляють
Не відкладай на завтра те, що маєш зробити сьогодні!
Відклади на післязавтра й матимеш два вихідні.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #97 : 17 Апреля 2009, 10:27:17 »
Монтімер Я б теж так зробив, але вчора мусив далеко їхати, а вертатись вже не хотілось. Сьогоджні не виходить, та й свято. А з вівторка почну їм нерви псувати по телефону і в живу
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #98 : 17 Апреля 2009, 10:39:43 »
777Joker777 вот тобі й радар-сервіс я б поїхав до них підійшов до начальника дільниці й розказав що називається х..нею і сказав щоб ту х..що зробили нехай терміново виправляють
  СТОПУДОВО ! ВЗУТИ ПО ПОВНІЙ ПРОГРАМІ ! 

ЗИ. а при діагностиці вони шо, мля, не бачили яка в тебе машина ???!!!  :o  >:(
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #99 : 17 Апреля 2009, 10:51:54 »
virus Козли вони. В них відмазка, що на таку як в мене ставлять рейки корейські, як в ЛС і китайські. В мене ніби така як в ЛС. Не знаю правда чи ні. Який понт робити на одній комплектації спочатку кріплення для одної рейки, а потім почати ставити іншу рейку з іншими кріпленнями. Думаю, коли знімали мою рейку щось там зламали. Тепер аж за кермо сідати не хочеться. Всі тавріоводи дивляться тепер на мене як на рідного. В мене з ними тепер машинка одинакові звуки на ямах видає.
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.