Автор Тема: Моя Авейка LT 1,6 V16  (Прочитано 36619 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #25 : 07 Сентября 2009, 16:22:59 »
Пробіг 19500 км. Треба їхати на ТО-2. Домовився на станції на наступну суботу. Попередньо були куплені свічки NGK. Виробництво - Японія. Ціна - 130 грн/4 шт. По регламенту заміна свічок на 30 000, але мені робота моїх стокових щось не дуже подобається. Якщо на СТО відмовляться замінити стокові свічки на мої, після обслуговування поміняю сам. Після обслуговування відпишусь.
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #26 : 09 Сентября 2009, 11:34:59 »
Вчора почув посторонні звуки з-під капоту на ямах. Тарахкотить щось в щеплені :o А ще воно клацає, при нажиманні при заведеному дригалі. В суботу на ТО треба буде вияснити що за барабашка. 
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #27 : 14 Сентября 2009, 16:06:47 »
Пройшов ТО 2. Вартість 864 грн. У вартість ТО ввійшли заміна масла двигуна (GM 5W-30, повна синтетика), фільтрів (масляний, паливний, повітряний), підтяжка ходової, перевірка електричних схем (подивились, як мигають лампочки  :D і підключили сканер), розвал сходження. Повітряний фільтр салону продули і поставили назад. В них немає його в наявності. Фільтр в вартість ТО не включали. Ще за 20 грн. поміняли свічки на ті, що я привіз з собою. Заміну свічок в сервісну книжку не вписували, бо по регламенту заміна лише на 30 тис. Після ТО машинка почала плавніше і швидше розганятись. Нові свічки і паливний фільтр дають своє.
На рахунок сцеплення сказали, що все в нормі, правда після регулювання педалі клацати почало менше. Для порівняння завели новеньку Астру класік 1,6. Там теж клацає, але тихіше ніж в мене.
Фільтр салону помняв сам. На авторинку він 135 грн. До речі, знайти фільтр салону до Авео 1,6 в нас це проблема. Власник магазину зідзвонювався з 5-ма своїми знайомими, поки один з них не приніс, якийсь завалявшийся. Я вже не кажу про те, щоб мати на вибір кілька виробників  dntknw.  
« Последнее редактирование: 14 Сентября 2009, 16:13:57 от 777Joker777 »
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #28 : 14 Сентября 2009, 16:08:34 »
Почали даватися взнаки передні сайлентблоки. Зранку поскрипують, але через кілька км. скрип пропадає. Якість гуми мля....
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #29 : 14 Сентября 2009, 16:11:23 »
Поміняв лампочку підсвітки салону і багажникана на діодні. При нагоді сфоткаю. В салон лампочка з одним діодом - 60 грн, в багажник діодна лєнта - 80 грн.
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #30 : 16 Сентября 2009, 10:36:39 »
За цей рік з моєї кишені в кишені ДАІ-шників і ненаситного бюджету ДАІ вже перекочувало близько 800 грн.  >:(  В основному за перевищення швидкості (1 протокол + на місці). Тому вчора прикупив собі антирадар, точніше радар-детектор. Як на мене, це досить сумнівне вкладення грошей, тому зупинив свій вибір на недорогому девайсі. Обзавівся Crunch 213 b. Купляв на авторинку за 650 грн (20 грн виторгував). Виробництво Корея, процесор Самсунг, реагує на всі наявні пристрої заміру швидкості. Це для мене було основним параметром. Ну і ціна звичайно. По відзивах автожурналів і знайомих апарат ніби непоганий. Сам поки що сказати не можу нічого, бо катаюсь з ним тільки перший день.
Виглядає от так:

Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #31 : 16 Октября 2009, 19:25:06 »
Пробіг 22500 км. Зробив підсвітку порогів. З однієї сторони непогано виглядає, з другої практично. Світла вистарчає щоб в темноті не стати в калюжу або собаче г...
Виглядає вдень от так


На дотик не то гума не то силікон. Щось середнє. На самоклеючій плівці. Світиться тільки коли відкрити двері.
 
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #32 : 16 Октября 2009, 19:26:33 »

Сорі за бардак на другому плані
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #33 : 16 Октября 2009, 19:30:34 »
Про те як зробити підсвітку толково описано тут http://aveo.com.ua/smf/index.php?topic=88349.0
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #34 : 16 Октября 2009, 19:55:20 »
3000 км відїздив на нових свічках (NGK). Свічками задоволений на всі сто. Машина заводиться без проблем з пів оберта + розхід впав десь на 0,5 л  vcool Видно мені продали оригінальні свічки
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #35 : 16 Октября 2009, 20:04:13 »
Поміняв колеса на зимові. За заміну взяли 130 грн. Жалко що не маю другого комплекту дисків.
Ще треба залити в бачок незамерзайку і машина буде на всі 100% готова до зустрічі зими.
 
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #36 : 20 Октября 2009, 19:08:19 »
Сьогодні рівно рік як гоцаю на Авео. Пробіг 22700. Про проблеми, що виникли писати не буду, все описано вище. Загалом машиною задоволений.
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #37 : 27 Октября 2009, 11:16:40 »
Застрахував машину. КАСКО + цивілка. По грошах - 3680 грн. На угон франшиза - 0%, пошкодження - 1%.
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #38 : 27 Октября 2009, 11:19:41 »
Знову згоріла лампочка стоп-сигналу. Та ж сама з правої сторони. Треба поцікавитись чи бувають діодні лампочки в такому ж цоколі, як звичайні, щоб нічого не перепаювати і нікуди не врізатись.
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #39 : 05 Ноября 2009, 09:28:01 »
При нагоді сфоткав підсвітку порогів в повній темноті. Виглядає от так:
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #40 : 05 Ноября 2009, 09:29:59 »
Підсвітка багажника:


Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #41 : 16 Ноября 2009, 16:18:36 »
Купив джойстик для гамнітоли. Ціна - 170 грн. Приклеїв під кермо.
Виглядає от так:






Перші враження - не привично. Спочатку всерівно користувався рідними гамнітолиними кнопками, забував, що маю джойстик. Потім замість того, щоб зменшити/збільшити звук включав/виключав фари. Потім потрошки привик. Прикольна річ для тих, в кого маленькі кнопки на магнітолі.
« Последнее редактирование: 16 Ноября 2009, 16:31:50 от 777Joker777 »
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #42 : 22 Декабря 2009, 09:46:52 »
Пробіг 24200. Вчора заміряв зимовий розхід пального. Залив 95-ий до повного на ОККО і обнулив одометр. Через 4 дні знову залив на ОККО на тій самій колонці 95-й до повного. За чотири дні пробіг склав 265 км. (80% місто, 20% траса), а розхід пального 11,6 л/100. Висновок: для моєї машини розхід пального зимою виріс на 2,6 л/100. 
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #43 : 22 Декабря 2009, 09:51:58 »
Знизився рівень антифризу. При холодному двигуні він на мінімумі. Антифриз в бачку червоно-помаранчевого кольору. Виробника не знаю  dntknw На всякий випадок купив на WOG їхній фірмений WOG-івський антифриз. Поки що не ризикнув його доливати. Сумніваюсь в якості, боюсь щоб не випав осад. Долив десь 200 мл дистильованої води і все. Якщо рівень антифризу знову знизиться, тоді вже буду доливати антифриз. 
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #44 : 23 Февраля 2010, 10:28:13 »
Давненько нічого не писав. Ну що почнемо:
Знизився розхід палива до 9,7 л/100 км по місту. Напевно тому, що потепліло  dntknw
Машина за цю зиму не підвела ні разу. Їжджу майже кожен день. Гума теж показала себе на висоті, хоча й європейська. Вже другий сезон Toyo Snowprox, постами вище є фотки. Приблизно один-два рази в тиждень доводиться їздити по області. Дороги були всякі.
От наприклад:



Це дорога обласного значення.
За тиждень до цього між цими кочугурами був лід, ширина місцями на півтори машини і кучугури на половину вищі  :o Жалко, що не було тоді з собою фотоапарату. Честь і хвала машині, що після таких поїздок з нею і головне зі мною все нормально.
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #45 : 23 Февраля 2010, 10:30:46 »
Перевірив планку між багажником і салоном на наявність тріщин і місце під плафоном на стелі на наявність ржавчини. І там і там все нормально. Рекомендую всім теж зробити перевірку. Зима є зима. Конденсат, зміни температури і т.д. впливають на машину.
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #46 : 23 Февраля 2010, 10:37:30 »
Купив нові ковпаки на колеса. На оригінальні грошей пожалів, тому купив на авторинку за 100 грн невідомого походження. Відразу ж купив 4 круглі наклейки зі значком шевролету. Ціна 6 грн за 4 шт. Наклейки наклеїв на нові ковпаки. Вийшло от таке:




Ковпаки буду експлуатувати тільки зимою, бо планую на початку березня купити литі диски і нормальну літню гуму. Поки що придивляюсь і прицінююсь. Планую потратити десь 5 тис. грн.
Далі буде...
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #47 : 09 Марта 2010, 14:10:56 »
Знову згоріла лампочка заднього правого стопу. Купив в Епіцентрі 2 лампочки стопів Osram за 9,90.
Через 2 дня згоріло ближнє світло в лівій фарі. Купив на авторинку комплект Narva (Німеччина) 90/100 з надписом про заборону використання в Європі. В Європі дороги освітлені, тому там і 55/60 вистарчає, а в нас цього змало.
Ціна - 220 грн - 10 грн торг = 210 грн. Світло біле, нагадує ксенон. При нагоді сфотографую.
В якомусь з автожурналів прочитав статтю по порівнянню автоламп. В тій статті Narva набрала найбільше балів. Це звичайно субєктивна думка, тому що нажаль в автожурналах багато замовних статей.
З заводу стояли лампи Osram 55/60 (що мене порадувало теж Німеччина). До речі, поміняти лампу ближнього/дальнього світла в лівій (по ходу машини) фарі набагато важче, ніж в правій. Треба або запхати руку між компютером і горловиною баку для незамерзайки, або знімати фару. В корейський авео мозги стоять інші, тому там можливо й легше.
Крім цього, відразу ж купив і нові лампочки габаритних вогнів. Діодні - 45 грн за дві, світло біле, виробника не памятаю. Поки що не поміняв. При нагоді сфоткаю.
 
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #48 : 02 Апреля 2010, 12:08:43 »
Габаритне світло
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Моя Авейка LT 1,6 V16
« Ответ #49 : 02 Апреля 2010, 12:09:45 »


Головне світло:
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.