Автор Тема: Горе-майстри на СТО  (Прочитано 19039 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Горе-майстри на СТО
« : 02 Марта 2008, 13:58:27 »
Пропоную в цій рубриці писати про майстрів-дебілів (перепрошую за слово, але інкше окремих майстрів, що працюють на СТО не назвеш), які працюють на тих СТО, де доводилось обслуговуватись, щоб іші, прочитавши навендену інформацію мали уявлення про те, на яке СТО не слід їхати, або до яких майстрів нетреба попадати на обслуговуання.

Як приклад, можна навести витяг з повідомлення Xirurga84 про те, як один майстер питав в іншого чому не потрібно заливати повний бачок охолоджуючої рідини! (капець!!! - як можна не знати елементарних речей!!!???)
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн Xiryrg84

  • Новичок
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #1 : 02 Марта 2008, 15:25:28 »
--------------------------------------------------------------------------------
vofik
Такі "СУПЕР СПЕЦІАЛІСТИ krutoy" працюють по вулиці Городоцька 282 - Галичина авто 
 
 

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #2 : 02 Марта 2008, 19:40:31 »
чомусь я саме так і думав  ugaga!!!
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #3 : 06 Марта 2008, 23:18:43 »
А чому такі майстри. А просто.Бо деруть сумашедші бабки за любу дрібничку на Галичині,а понабирали студентів з училищ, і на цьому економлять.Зато майстри ходять "круті пєрци"-не підходь.Тіпа він там бог. Називається-зроби з Івна "пана" а по-іншому- dujkaрагулізм :)
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн balasar

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: L'viv
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #4 : 11 Марта 2008, 00:11:43 »
Додам вам ше один прікол. Недавно проходив 2-ге ТО на Городоцькій(більше мене там не буде Добровільно, тьфу-тьфу ::)), був разом з дружбаном, шоб в черзі мафинку підганяв поки я папери оформляв. Короче остання стадія - заміна масла- приходе старий дєд там такий масло міняє, ну а я пішов бапки платити шоб поскорше було, туда сюда, короче прийшов машинка готова можете їхати - ну я й поїхав на роботу. Виходжу ввечері, а під маш пляма чорна. Мля я чуть не ..уї.., відкриваю капот...  ugaga ugaga ugaga той придурок лишив ту обрізану банку, яку кладе на піддон шоб масло не накапало. Я потім дружбана питав як так,  так він казав, шо дєд поки він мене чекав прибігав до нього просив капот відкрити, шось заглянув вниз сказав собі під ніс - "та нє нема" і пішов.
Во так вот можна і інфаркт дістати і наука заодно,- нєхір машину без нагляду лишати особливо тупим майстрам!
Chevrolet Aveo 1.5 Hatch-BLACK (100500км)

Оффлайн Hooligan

  • Новичок
  • makimoto
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #5 : 12 Марта 2008, 11:06:56 »
я свою зняв з гарантії на галичині. І вже успішно пройшов 3-тє ТО в свого механіка. Ну їх .... тих спєців на СТО.
Краще, надійніше і ДЕШЕВШЕ обслуговуватись в провірених майстрів.

Оффлайн balasar

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: L'viv
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #6 : 12 Марта 2008, 12:37:48 »
Hooligan А як це зняв? А шо просто не пройти чергове ТО не рівноцінно зняттю? І вкого якшо не секрет обслуговуєшся?
Chevrolet Aveo 1.5 Hatch-BLACK (100500км)

Оффлайн Hooligan

  • Новичок
  • makimoto
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #7 : 12 Марта 2008, 14:02:26 »
Приїхавши на 2-ге ТО і побачивши шо мені ніфіга не поміняли (типо там фільтра салону і т.п.) Я з скандалом пішов від них, сказавши шо я х.... туди більше приїду і шоб мене не записували як машину на гарантії.(в них там база даних є). Вот так і зняв.

А обслуговуюсь в свого механіка на високому замку. Повне ТО (масла,фільтра,дотяжка всього чого тільки можна) мені обходиться ну потолок 200 грн. з матеріалами.

Оффлайн MUK

  • Пользователь
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #8 : 12 Марта 2008, 14:21:05 »
Галичину в топку!!!
Приїхав до них ставити мафон. Все нібити ні чо, але коли я побачив як той роботяга в свому брудному комбєзє всівся в мій новенький, чистенький, світлий салон........
на запитання а може вам целофан дати? він відповів - та дякую я вже сів!!! все таки падло замастив сідушку. далі - зєднання все на скрутках навіть не зачищаючі дроти, після нього пів салона було в обрізаній ізоляції.... короче повний піпеццццц фахівці щоб їм!!!
Скандал не став піднімати і так толку не буде, головне що є відмітка про встановлення магнітоли, а там поїду на БОШ і під той запис поміняю все з проводами включно.

Оффлайн MUK

  • Пользователь
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #9 : 12 Марта 2008, 14:23:05 »
хоча зараз вже думаю, що таки треба було підняти кіпіш, треба їх вчити людей поважати!!!

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #10 : 13 Марта 2008, 20:48:49 »
Да,ну ви  мене настрахали з тим шо там нічо не міняють(тіпа фільтр салона і т.п)Шо тоді там біля них стояти і не відходити.Бо я ше не проходив ТО.До речі скільки воно обходиться.Маю на увазі ТО-1?
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #11 : 13 Марта 2008, 22:21:57 »
Да,ну ви  мене настрахали з тим шо там нічо не міняють(тіпа фільтр салона і т.п)Шо тоді там біля них стояти і не відходити.Бо я ше не проходив ТО.До речі скільки воно обходиться.Маю на увазі ТО-1?

Не засмічуй тему. Дивись тему ГАРАНТІЙКА
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн MUK

  • Пользователь
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #12 : 14 Марта 2008, 10:47:02 »
отце мені і не подобається!!! Нк не повинен я над ними стояти (навідь по техниці безпки).
Приїхав, залишив машину, тобі подзвонили, забрав і всім задоволений, але поки ми до цього дійдем............

Оффлайн Hooligan

  • Новичок
  • makimoto
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #13 : 14 Марта 2008, 12:39:28 »
отце мені і не подобається!!! Нк не повинен я над ними стояти (навідь по техниці безпки).
Приїхав, залишив машину, тобі подзвонили, забрав і всім задоволений, але поки ми до цього дійдем............
Коли рак на горі свисне! Треба їх там всіх строїти, бо по інакшому не доходить

Руля

  • Гость
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #14 : 26 Июня 2008, 15:07:09 »

 Я ПОГОДЖУЮСЯ ЩО ГАЛИЧИНА АВТО САМИЙ ФУФЛОВИЙ СЕРВІС У ЛЬВОВІ.МОЇМ ЗНАЙОМИМ ПОМАЛЮВАЛИ БАМПЕР, ПІСЛЯ ПЕРШОЇ МИЙКИ ПОЛУЩИВСЯ.ТАК ЩО НЕВЗДУМАЙТЕ ТАМ МАЛЮВАТИ СВЄ АВТО. А НАКАЗУВАТИ ЇХ ТРЕБА >:(

Оффлайн ШЕВАвео

  • Новичок
  • Леополіс
  • Авто: другое
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #15 : 15 Июля 2008, 12:52:10 »
Руля
Я не захищаю СТО, але мені після покраски бампера (два зараз - були вже добряче поцарапані, а франшиза нульова) наказали бампера перший місяць мити вручну без шампуня >:( >:( >:(, причому в жодному разі не під тиском води!!!! А на мийках, особливо коли роботи в них багато, вони втулять тиск і збивають болото!
Але якщо не дати всіх компонентів, або не додати, вона потріскає теж >:(.
Пройде місяць скажу як пофарбовка моя  ???
Життя іде і все без коректур. І час летить, не стишує галопу.

Оффлайн ШЕВАвео

  • Новичок
  • Леополіс
  • Авто: другое
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #16 : 15 Июля 2008, 12:55:04 »
До речі, знімали бампер передній і одразу сіточку поставили перед радіатором кондюка, ніби супер - практично невидима
Життя іде і все без коректур. І час летить, не стишує галопу.

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #17 : 16 Июля 2008, 07:58:51 »
Після покраски машину взагалі до місяця часу мити не рекомендується (в залежності від погодніх умов) ! 
А у випадку з бампером стандартна ситуація - не дали, або замало дали спеціальної грунтовки для пластмаси...!
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн ostapk2

  • Неизвестный герой
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #18 : 16 Июля 2008, 22:52:56 »
Горе-майстри працюють на горе-сервісах. Сьогодні зранку виявив розбите скло зі сторони водія на своїй авешці і автоматично пропажу дівідішки. Але це преамбула. А тепер про наш сервіс - з самого ранку кинувся по СТО - Радар на Городничій тепер практично сидить на китайцях черрі. запчастин до авео - мінімум. Скла на складі немає. Центральний Радарівський сервіс на Стрийській загнув ціну - 360 грн.  за скло (без монтажу) і доставка в п"ятницю з Києва, оскільки вони на складах такого не тримають. Поїхав на Зелену на пластик, і випадково проїхав поворот - 50 метрів дальше гараж з вивіскою автоскло. Ціна питання - 280 скло, 50 - робота. Хлопці працюють достатньо швидко і акуратно.
З недоліків - привезли з свого складу скло в упаковці - коли розкрили - скол по краю 7мм в довжину і 1,5мм в глибину - возили міняти - втрата часу - десь 2 години.
Враження від роботи сервісів і відношення до клієнтів - наживаються на гарантійних машинах, уваги до клієнта ніякої (а куда він дінеться?), і вирішити швидко питання нереально.

Оффлайн ШЕВАвео

  • Новичок
  • Леополіс
  • Авто: другое
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #19 : 17 Июля 2008, 10:26:06 »
ostapk2
Згоден, до гарантійної машинки відношення хренове - натерпівся я на Галич-авто!!!
А перейшов до знайомого на Радар - лафа...
Стосовно пограбування - та не заощаджуй на стоянці!
Життя іде і все без коректур. І час летить, не стишує галопу.

Оффлайн enoTT

  • Пользователь
  • Пиво тут наливают?
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #20 : 08 Августа 2008, 14:19:59 »
Гы... я по старой привычке при последнем ТО пошел внутрь, я всегда ранее ошивался около машины и наблюдал, че там с ней делают, так этот дайн-охранник чуть не открыл огонь на поражение.... Такое ощущение, что в военный комплекс пробрался...  Хотя к покраске претензий нет,  после аварии договорился с пацанами, чтобы закрасить царапины с другой стороны "под шумок", сделали очень даже неплохо, переходов не нашел... 
Даже мухи в темноте теряют ориентацию...

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #21 : 08 Августа 2008, 22:30:52 »
enoTT
 Нормальні пацани попались! Вітаю...
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн Монті

  • Старожил
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #22 : 25 Августа 2008, 09:48:04 »
Ги-ги і я свою з гарантійки давно зняв оскільки мене просто вразили гарантійні СТО своїм сервісом. радар ще досить непогано рулить але там треба мати знайомих.
Не відкладай на завтра те, що маєш зробити сьогодні!
Відклади на післязавтра й матимеш два вихідні.

Оффлайн Hooligan

  • Новичок
  • makimoto
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #23 : 25 Августа 2008, 13:06:58 »
Мене задовільняє "пластік". Ніби все нормально.

Оффлайн ШЕВАвео

  • Новичок
  • Леополіс
  • Авто: другое
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #24 : 27 Августа 2008, 18:14:58 »
Всюди треба тепер мати знайомих... Та і колись теж
Життя іде і все без коректур. І час летить, не стишує галопу.


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.