Автор Тема: Горе-майстри на СТО  (Прочитано 19037 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #50 : 27 Января 2009, 17:53:17 »
А хто що може про Радар сервіс на Стрийській сказати? Проходив в них О ТО. Ціна нормальна, особливих нарікань немає. Мусив лише задовго наперет по телефону записуватись. В результаті запису не знайшли, правда, в роботу машину забрали відразу. І без мийки "розмазування бруду" 
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #51 : 27 Января 2009, 18:51:16 »
777Joker777 на рахунок Радар-Сервіс тобі думаю більше скажуть МUK, або ШЕВАвео.... я маю досвід по Пластику і Галичині (останнє СТО категорично не рекомендую skaut)
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн ШЕВАвео

  • Новичок
  • Леополіс
  • Авто: другое
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #52 : 27 Января 2009, 21:22:42 »
777Joker777
Я задоволений Радаром
virus
А по Галичині не чув ніби нічого поганого - кум тільки там і обслуговує службову. А що погане 100?
Життя іде і все без коректур. І час летить, не стишує галопу.

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #53 : 27 Января 2009, 23:17:22 »
ШЕВАвео як на мене - там халтурне відношення до роботи. Не знаю з чим це пов'язано. Можливо з великими об'ємами проданих автомобілів, з яким вони не встигають фізично справлятись....можливо просто в людей таке віднощення до роботи, а керівництву пох.....незнаю......  ???  repa

ЗИ. свіжий приклад. Тиждень тому мій батько проходив ТО-0 на Галичині (Лачик куплений рік назад накатав всього-навсього близько 6 тис., оскільки в батько в основному на службовій їздить). Це в нього перша машина із салону. Після короткого інструктажу я йому радив їхати на Пластик або на Радар. Все ж таки він поїхав на Галичину, оскільки там і купував авто. ТО-0 на даний час для Лачика 1.8 коштує 850 грн. Перше розвод на мийці - незважаючи на те, що машина приїхала чистенька (гаражне зберігання) - нічого не хвилює, треба мити. На питання, а шо саме там треба помити, не знали що відповісти. Далі - хотіли нагріти на фільтрі кондюка: сказали треба міняти. Питання - нашо його міняти на 6 тис  :o ???  repa. Номер не пройшов - залишили старий. Свічки ніхто навіть і не думав дивитись. Те саме з датчиком холостого ходу і чисткою вх.колектора ! Перед розвалом-сходження перевірити тиск в колесах........прийшлось їм нагадати  :o  repa Так що..........
« Последнее редактирование: 27 Января 2009, 23:19:32 от virus »
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #54 : 28 Января 2009, 00:37:29 »
Привіт всім, давненько не був тут.
Що мав би сказати. Буквально позавчора проходив ТО-2 на Пластику.
Одним словом дуже задоволений.Все перевірили,що тре дотягнули.Свічки,інжектор почистили. Навіть підставили шайбочки під дифузор радіатора, бо кажуть що він з часом любить цей радіатор погризти ) :). І точно, вже почав дифузорчик вигинатись в сторону радіатора. Ну це таке. Але взагальному. я Пластиком залишився задоволений.Все швидко, культурно,і ціна залишилась. яка була на ТО-1. Робіть висновки,хто зацікавлений. :)
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #55 : 28 Января 2009, 09:35:50 »
Я теж Пластиком задоволений (тьху-тьху-тьху, шоб не накаркати)
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн Монті

  • Старожил
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #56 : 28 Января 2009, 14:10:14 »
А хто що може про Радар сервіс на Стрийській сказати? Проходив в них О ТО. Ціна нормальна, особливих нарікань немає. Мусив лише задовго наперет по телефону записуватись. В результаті запису не знайшли, правда, в роботу машину забрали відразу. І без мийки "розмазування бруду" 
роблю там вже 3 ТО й повністю задоволений наріканнь не має записуюсь за день приїжжаю і роблять Перший раз лишив хлопцям на каву пару грн і тепер вони раді мене бачити.
Не відкладай на завтра те, що маєш зробити сьогодні!
Відклади на післязавтра й матимеш два вихідні.

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #57 : 28 Января 2009, 15:37:35 »
Монтімер Дякую за інформацію. Певно буду теж туди звертатись. Тим більше, що й машину там купляв.
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн Дмитрий-LV

  • Пользователь
  • Шанхайская антилопа с мозгами Bosch 7.9.7.1
  • Город: Львів
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #58 : 06 Февраля 2009, 18:17:54 »
Всім привіт.
Хто знає, чи є на Пластику комп. діагностика? Якщо є, чи вартує їхати до них?
Чим глибше розумієш суть проблеми, тим важче пояснити її іншим.

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #59 : 06 Февраля 2009, 18:35:19 »
Дмитрий-LV комп'ютерна діагностика є на усії СТО Корпорації УкрАвто ( в т.ч. і на Пластику). Пішов вже четвертий рік, як я обслуговуюсь на Пластику. Особисто мені там подобається.

 ЗИ. Цікаво спостерігати, як міняються працівники СТО, відношення до роботи, відкриваються нові бокси, з'являється нове обладнання і т.д. і т.п.  :)
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн Дмитрий-LV

  • Пользователь
  • Шанхайская антилопа с мозгами Bosch 7.9.7.1
  • Город: Львів
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #60 : 07 Февраля 2009, 19:59:05 »
virus
Це добре. Дякую за інфу.
Чим глибше розумієш суть проблеми, тим важче пояснити її іншим.

Оффлайн Alex_str

  • Пользователь
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #61 : 25 Февраля 2009, 11:48:47 »
Вчора пройшов ТО 4 на Радарі. Історія така: подзвонив на Пластик а там кажуть що вони вже не ділери :-\. На галичину їхати нема ніякого бажання (це вже буде останній варіант, якщо вибору не буде.) Подзвонив на Радар, направили на Городничу на їх сервіс. Що можу сказати.... Назначили на другу годину, в пів третьої міг вже віїзжати. З робіт що мали робитися тільки поміняли фільтри і масло.... ні тобі ходової, ні моториста з електриком  :'(. Я звернув їм увагу на стуки в ходовій. Дописали в наряді додатково діагностику, довго дивилися і сказали що правий наконечник рульової, потім довго думали чи це гарантія, потім врешті решт сказали що потрібно міняти цілу рейку, її в них немає і взагалі з цим питанням треба їхати на Стрийську. :'(. Отаке. Коштувало це задоволення 750 грн. Так що якщо хочете швидко пройти ТО відносно недорого, але при цьому нічого крім заміни масла і фільтрів не робити їдьте на Городничу. Коли запитався про необхідні регламентні роботи згідно переліку отримав відповідь: " Ви що хочете щоб я в наряд записав додаткові роботи, і більше заплатити?"  :-\ Добре що маю БК і знаю що ні з мотором ні з АБС проблем нема. Через пару днів спробую поміняти рейку на Стрийській. Хоча їй нічого не бракує але на 40 т. отримати нову рейку теж непогано.

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #62 : 25 Февраля 2009, 13:49:46 »
Опааа, а шо точно "Пластик" вже не ділери ???:o
Хто шо чув?
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн Alex_str

  • Пользователь
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #63 : 25 Февраля 2009, 13:56:06 »
Андрюха-71 Так з 1 лютого.

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #64 : 25 Февраля 2009, 20:03:58 »
Alex_str
От дасада   repa
Шось так неохота їхати кудись інакше.Кажеш шо Радар-колгосп?
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн Alex_str

  • Пользователь
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #65 : 26 Февраля 2009, 09:13:59 »
Андрюха-71 Незнаю як на Стрийській, а городнича..... Дядя Ваня в гаражах зробив би все краще і якісніше, тільки з печаткою в сервісній проблема була б.

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #66 : 26 Февраля 2009, 19:52:48 »
Alex_str
Та нє, шось по Городничих неохота кататись. Бл..мож на Галичину попробувати в развєдку  :), може шось помінялось  repa
оо, а як доречі Галич-авто ,здається( в кінці Зеленої) вони також були дилерами Шевроле. ??
« Последнее редактирование: 26 Февраля 2009, 19:55:25 от Андрюха-71 »
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн Монті

  • Старожил
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #67 : 27 Февраля 2009, 09:45:16 »
на галичині г..но там сервіс навіть не хромає там просто повний безпредел хіба знайомого когось там мати щоб потурбувався за машинку..я б туди не їхав
Не відкладай на завтра те, що маєш зробити сьогодні!
Відклади на післязавтра й матимеш два вихідні.

Оффлайн Alex_str

  • Пользователь
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #68 : 27 Февраля 2009, 10:02:08 »
Монтімер
+100 Враженя від Галичини Аналогічні. Проходив там своє перше ТО, також маю досвід спілкування з ними коли їздив до них на машині з роботи. А гарантійні випадки там взагалі розлядаються дуже туго.
      Якщо впевнений в машині потрібно тільки печатку краще їхати на Городничу, в крайньому випадку там буде набагато дешевше.
« Последнее редактирование: 27 Февраля 2009, 10:04:36 от Alex_str »

Оффлайн Монті

  • Старожил
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #69 : 27 Февраля 2009, 10:13:16 »
моя позиція така що якщо розходиться в печатці то краще спробувати знайти вихід й віддячити за то що її (чи пару штук поставлять) а машинку робити у приватника...і зробить краще і дешевше й швидше.
я так і роблю як надумаю продавати знайду вихід на  когось хто мені поставить всі печатки в сервісній й думаю це буде однозначно дешевше в кінцевому результаті.
Не відкладай на завтра те, що маєш зробити сьогодні!
Відклади на післязавтра й матимеш два вихідні.

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #70 : 27 Февраля 2009, 10:23:15 »
Зрозуміло. Вот так завжди .тільки шось більш-менш людське, так зразу пропадає.Шкода, а на Пластику нормальні майстри всетаки.По крайній мірі до мене відносились класно,та й знайомих нікого не мав.
А всетаки, як той сервіс в кінці Зеленої? Вони здається також під Укравто?
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн Alex_str

  • Пользователь
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #71 : 27 Февраля 2009, 10:25:24 »
Андрюха-71 Поки що незнаю, але десь тут на форумі вже були відгуки, і здається не найкращі точно не памятаю.

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #72 : 27 Февраля 2009, 18:44:22 »
Андрюха-71 Так з 1 лютого.
   :o  :o  :o ЙО......ПРСТ ! ПЛЯ !  :'(  :'(  :'(   А...... куди ж тепер  repa  ???

ЗИ. А чому ? шо сталось ?  :(
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #73 : 27 Февраля 2009, 18:45:34 »
.... а на Пластику нормальні майстри всетаки.

ФАКТ !  skaut І за це найбільш абидна ! ....мля..
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Горе-майстри на СТО
« Ответ #74 : 28 Февраля 2009, 01:08:19 »
virus
ВО.І я об том же,абидна.
GREEN-WHITE AUTOFANS


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.