Автор Тема: Хроніка ремонтів наших Авешок  (Прочитано 46592 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн nazary

  • Старожил
  • Leocity
  • Авто: другое
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #750 : 03 Октября 2012, 22:30:19 »
Handsomeboy, польський був оцинкований? а середній теж польський? в якому місці прогнив середній? бо я коли на яму заїхав і глянув, то виявилось що в мене середній прогорів в місці кріплення з заднім...
Кожен — коваль своєї долі.
Аппій

Оффлайн Handsomeboy

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: Львів
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #751 : 04 Октября 2012, 08:43:41 »
nazary, Оба польські, задній в мене тупо прогорів збоку потім вся сторона посипалась, а середній прогорів місці кріплення але не з заднім баняком а спереді де гофра... + ще по всьому шву

Оффлайн nazary

  • Старожил
  • Leocity
  • Авто: другое
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #752 : 04 Октября 2012, 09:44:11 »
Handsomeboy, то вони оцинковані ті польскі, чи з чорного металу?
Кожен — коваль своєї долі.
Аппій

Оффлайн Handsomeboy

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: Львів
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #753 : 04 Октября 2012, 14:00:58 »
nazary, я непитався, вроді що так ) але задній баняк рік вже відкатав і цілком нормальний

Оффлайн nazary

  • Старожил
  • Leocity
  • Авто: другое
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #754 : 05 Октября 2012, 15:35:09 »
Handsomeboy, береш в того самого? хто проводив заміну? прокладки були в комплекті? ;)
Кожен — коваль своєї долі.
Аппій

Оффлайн balasar

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: L'viv
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #755 : 05 Октября 2012, 21:28:16 »
Міняв восени минулого року (~80тис км) на Форварді там і брав всьо разом десь 400грн з тюнінгом під хетч.
Chevrolet Aveo 1.5 Hatch-BLACK (100500км)

Оффлайн Handsomeboy

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: Львів
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #756 : 06 Октября 2012, 10:04:26 »
nazary, Ем... ну задній баняк також брав на форварді.. а от середній взяв на зеленій бо на форварді не було... треба було 2 тижні ждати крім того вона мені сказали оріентовно 350-400 грн я взав за 280 грн ... + прокладки по 15 грн що на зеленій що на форварді одна ціна

Оффлайн nazary

  • Старожил
  • Leocity
  • Авто: другое
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #757 : 06 Октября 2012, 14:39:10 »
взяв на зеленій середню частину,правда за 300 алюмінізований польський+по 15 дві прокладки..+заміна 50,ціни ростуть як гриби))))) на форварді сказали 320...сам глушник,або 270 звичайний мабуть український)
Кожен — коваль своєї долі.
Аппій

Оффлайн Handsomeboy

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: Львів
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #758 : 06 Октября 2012, 15:33:16 »
nazary, мені на форваді такої ціни як 270 грн навіть не озвучували )))))

Оффлайн STRIZH

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: 1256
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #759 : 09 Октября 2012, 14:43:55 »
nazary,  брав на зеленій автобазарі 2 роки тому 230 грн і прокладки по 15 грн + купив графітну смазку і перемастив глушак, щоб не ржавів!

Шукаю глушак від мазди 323Ф так як робиться двойний вихлоп, може хтось знає де продаю за безцінь :D
В тюнінгу нерахують грошей, їх вкладають для власного задоволення!

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #760 : 19 Декабря 2012, 11:53:38 »
Постояла моя машинка два дні, прийшов  і.......не завів. Перший раз за її історію.
Мучився,крутив...нічого. Викрутив свічки а вони позаливані .... Поміняв свічки,заводити...а воно ні - ні....
Нагрів свічки на батареї, почистив , просушив- завів. Вже темніло.Глянь під капот ще раз а там з дротів високої напруги феєрверк сипеться.Особливо з провода 3-го циліндру. От в чому була причина. Поміняв дроти і зараз машинка зранку з пів-оберта стартує. Ні свчення ні іскр не було замічено...Дроти купив не оригінал, але корейські, фірму не памятаю. Ціна питання 120 грн на базарчику по вул.В.Великого,неподалік маленької АЗС.Будка №3. До речі ціни там дуже навіть принятні.
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн yurbec

  • Старожил
  • Вчера Aveo LS; Сегодня Nissan Qashqai 2,0 4WD CVT
  • Авто: другое
Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #761 : 26 Декабря 2012, 20:18:10 »
Зробив я літом ходову на славному Форварді. Якраз перед поїздкою в Крим в серпні. Замовив все що можна було поміняти, включаючи всі стойки і гумки і т.д., на додачу передні тормозні колодки. Недоторканими залишилися тільки сайлентблоки підрамників (якщо правильно висловлююсь  repa), бо кажуть - нормальні. А чому б і не поміняти все, якщо скрип і грюкіт вже дістав? Тим більше магазинчик з деталями і майстри під одним дахом, та й відзиви, знову ж таки ... Не переживай, кажуть - буде все номально  8), ваших тут вже багато було, ще ніхто не був незадоволений  skaut. Залишив машину, забрав машину ... Відразу все здалося кльово. Підвіска упруга ... На слідуючий день помітив, що підгальмовує переднє ліве колесо, аж гріється  :o. Дзвоню на славний Форвард, розказую проблему, розраховуючи відразу під’їхати. Ага ... В нас попередній запис ...  dntknw Треба втиснутися у "вікно". Втиснувся. Подивилися, покривилися, піднатужилися. Ну, кажуть, тепер все добре. Повірив. А те, що тормозні колодки свистять, то треба, щоб вони притерлися, кілометрів 500-600 ... Думаю, хай притираються, пофіг, що при гальмуванні вони ще й гудять, чого до заміни не було. Одним словом, після Криму, а це туди й назад не менше 2500 км колодки як свистіли так і свистять по сьогодні, та й гудуть так само. Мало того все гримить ще гірше ніж до заміни ходової. Варто лише передньому колесу впасти в невеличку ямку, як по всьому кузову відчувається нехілий удар. І так завжди, коли "морда" машини трохи йде вверх, або колеса вниз. От тобі і "Каяби", подумав я  dntknw. А ще подумав, мабуть я більше на "Форвард" не поїду. Понтів там вистачає, а от по прямому призначенню ... Чи може я не в той день заїхав?

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #762 : 27 Декабря 2012, 00:38:34 »
yurbec,  а які запчастини ти брав? :)

ЗИ. щодо самого СТО - загалом ніби задоволений, хоча до них вже не їзджу, бо .....  проміняв на Васю  :D
« Последнее редактирование: 27 Декабря 2012, 00:41:12 от virus »
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн Beat

  • Старожил
  • /dev/null
  • Авто: другое
  • Город: Львов
Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #763 : 27 Декабря 2012, 09:04:48 »
в мене також "форвард" впав в очах, так само із за гальмівних колодок, не в курсі які з брендів хороші, тому в магазині прямо і сказав дайте якісні і дорожчі. Дали, там і поставили, проїхав, відчув як  ужасно почали пищати при гальмуванні, думаю ладно, може притруться кілометрів за 500, але й за 500 писк залишився, мало того при деколи при затяжному гальмуванні вони сильно нагріваються, і починають гудіти, враження як "ракета" під машиною, з попередніми колодками такого фігні не було repa

Коли приїхав до них з цією проблемою,  то перші їх слова були: "Тобі їх криво поставили, хто тобі їх ставив ? Ми зараз все виправимо"  :o. Кажу Ви і ставили, на що вони: "То зараз всі колодки такі, навіть на лексусах пищать, і кращі ти не знайдеш".

Хоча з іншого боку вони багато що і добре зробили, а робив я в них не мало .. ну і ціни там демократичні )

Оффлайн nazary

  • Старожил
  • Leocity
  • Авто: другое
Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #764 : 27 Декабря 2012, 09:11:23 »
Beat, недавно міняв колодки, купував сам на базарі, нічого не скрипить, мені мабуть повезло  dntknw
Кожен — коваль своєї долі.
Аппій

Оффлайн yurbec

  • Старожил
  • Вчера Aveo LS; Сегодня Nissan Qashqai 2,0 4WD CVT
  • Авто: другое
Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #765 : 27 Декабря 2012, 09:18:54 »
virus, та в принципі я в них закупився повністю, все що треба було для заміни, зараз і не згадаю. Майстер диктував в магазинчику з виглядом професора, а я лише відстьогував. Був готовий до якісної заміни, тому грошей не жалів. Мене завірили, що підберуть всі запчастини з врахуванням "дитячих хвороб" Авешки і досвіду їх ремонту. Повірив, все виглядало по діловому.
Beat, ціни то вроді "демократичні", але навряд чи в ті ціни входять постійні понти і роздування щік, тіпа - ми боги ремонту, а всі решта лохи.

Оффлайн Semenigor

  • Старожил
    • Видалення вм'ятин без фарбування
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #766 : 27 Декабря 2012, 09:54:06 »
Мені на Форварді колись зробили тільки діагностику. І більше я до них не їздив. Бо не сподобалося. В деталі вдаватися не буду, але казали, що треба замінити навіть те, що лише 2-3 місяці проїздило.
Відносно демократичності цін...
Ну скажу лише так як сказав на форумі іншого автоклюбу. "Бажання економити повинне мати розумні межі". Клієнт хоче щоб йому робили за 50 гривень. Майстер має потратити на цю роботу 1-2 години свого часу. Не кажучи вже про деякі підводні камені (як то приіржавілі гайки, зірвана різьба і таке інше). А тепер спитаємо клієнта чи готовий він працювати за 25-50 грн в годину. А ще треба врахувати вартість оренди, податки і решта платежів.
От і виходить, що люди самі часто примушують майстрів до того, щоб робити зле, але швидко. Хоча все це на совісті майстра звичайно.
http://www.avtomaster.lviv.ua - видалення вм'ятин
http://www.avtozalizo.com.ua - запчастини до ZAZ, Chevrolet, Daewoo

Оффлайн Beat

  • Старожил
  • /dev/null
  • Авто: другое
  • Город: Львов
Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #767 : 27 Декабря 2012, 10:07:37 »
так не в тому суть, я готовий платить дорожче, але хай буде якісно. Може хтось заодно підкаже ДЕ так можна зробити ?   

А форвард ціни демпінгує, що б набити собі базу клієнтів, і побільше бабла запхати в свої кишені, але кількість не дорівнює якість.
Черги там вже кілометрові, деколи на тиждень наперед записують

Оффлайн yurbec

  • Старожил
  • Вчера Aveo LS; Сегодня Nissan Qashqai 2,0 4WD CVT
  • Авто: другое
Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #768 : 27 Декабря 2012, 10:11:50 »
Semenigor, та я про економію і не думав. Звернувся туди лише розраховуючи, що вони знають проблеми ходової Авешки. Виявилося - знати і говорити про це поняття зовсім різні.

Добавлено: 27 Декабря 2012, 10:13:01
Beat, понти велика сила  :D

Добавлено: 27 Декабря 2012, 10:14:00
Особисто я з їх бази видаляюся  :D
« Последнее редактирование: 27 Декабря 2012, 10:14:00 от yurbec »

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #769 : 27 Декабря 2012, 10:18:04 »
зи. згадав щодо колодок: буквально влітку цього року передні і задні колодки (Корея) брав в гамазинчику на Личаківській. Спочатку було добре, потім трохи підпискували і шкребли (я про передні), а потім притерлись і все гуд - тишина  :)

А щодо Форварда: таки так - елемент "важності" там таки присутній  :)
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн nazary

  • Старожил
  • Leocity
  • Авто: другое
Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #770 : 27 Декабря 2012, 10:21:57 »
Semenigor, 50 грн в годину це 8000 грн в місяць,не думаю що клієнти які їздять на авешках заробляють дуже більше, ну хіба авешка це у них друга машина для роботи, щоб не шкода було вбивати  ;)
Кожен — коваль своєї долі.
Аппій

Оффлайн Semenigor

  • Старожил
    • Видалення вм'ятин без фарбування
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #771 : 27 Декабря 2012, 10:32:28 »
nazary,
Це трохи не до теми, але вже раз так пішло, то давай будемо рахувати і далі.
Не завжди завантаження в майстра повне. Тому 50 грн  це було сказано приблизно. Чесно кажучи якби в мене так виходило то я б подумав про зміну діяльності. Хоча той же Василь вже про це думає. Буде видно з нового року що там буде.
Але нехай 8000 в місяць. Але ж це не заробіток. В мене на старому місці мало б виходити 4000 за оренду приміщення тільки. А ще треба його опалити (і це не задурно), треба сплатити податки, щоб спати спокійно. В результаті буде цілих 2-3 тисячі в місяць.
А тепер характер роботи:
- робочий день тягнеться до безконечності.
- є клієнти які хочуть приїхати ПІСЛЯ своєї роботи і щоб їх обслуговували. Я таких посилаю. Василь не може.
- зима це афігєнна пора року. Особливо для ходовиків. Заїжджає машина, піднімають її на підйомнику і це все гівно починає текти тобі на голову, причому в немалій кількості.
- підняли машину поміняти колодки, а виявилось, що наприклад вже кров-з-носу треба міняти гальмівний диск. В клієнта його нема. Поїхав шукати. Машина на підйомнику. клієнти приїхав через 3-4 години. Рахувати?


Не говорю хлопці про вас конкретно, бо більшість з вас знаю особисто. Вірю, що справа не в економії. Просто кажу про відношення клієнтів до роботи майстра.
« Последнее редактирование: 27 Декабря 2012, 10:39:21 от Semenigor »
http://www.avtomaster.lviv.ua - видалення вм'ятин
http://www.avtozalizo.com.ua - запчастини до ZAZ, Chevrolet, Daewoo

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #772 : 27 Декабря 2012, 10:44:10 »
Semenigor,  випередив   :)   Десь приблизно так і я хотів написати  :)

ЗИ. хоча тут є й інший аспект - тих же +/- 3 тисячі можна заробляти по різному.  :)  Підніміть хто з присутніх готовий їх заробляти саме такИм чином - крутячи гайки ?  ;)
« Последнее редактирование: 27 Декабря 2012, 10:46:49 от virus »
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн nazary

  • Старожил
  • Leocity
  • Авто: другое
Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #773 : 27 Декабря 2012, 10:48:19 »
Semenigor, ну я взагалі то я говорив про чисті які отримує майстер суто за роботу
 
А тепер спитаємо клієнта чи готовий він працювати за 25-50 грн в годину
далі проста арифметика, додаєм інші складові собівартості такі як оренда, оплата комунальнх послуг і т.д., і взагалі то тут мова про форвард йшла, а там магаз під боком :)
і ще додам особисто від себе, бо схоже ти мене неправильно зрозумів, я готовий заплатити в розумних межах дорожче ніж середні ціни на ринку, але щоб при цьому майстер відповідав за зроблене, а не шукав відмазки, так як тут було згадано
"Тобі їх криво поставили, хто тобі їх ставив ? Ми зараз все виправимо"  :o. Кажу Ви і ставили, на що вони: "То зараз всі колодки такі, навіть на лексусах пищать, і кращі ти не знайдеш".
Кожен — коваль своєї долі.
Аппій

Оффлайн Semenigor

  • Старожил
    • Видалення вм'ятин без фарбування
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #774 : 27 Декабря 2012, 10:57:29 »
Ну я тобі скажу, що той же Василь може й забути, що саме тобі робив, але "криво" не робить. Тому я йому вірю. І не грузить клієнта ніколи зайвими витратами. Як щось може ще їздити, то він про це скаже, як треба міняти, значить треба міняти. Магазинів до речі і тут немало. Ну трошки далі ніж на Форварді.
Зрештою нікого не переконую і не агітую їхати саме сюди. Агітую знайти хорошого майстра і триматися його. Ось так.
А Форвард мені не сподобався. Хоча це вже я повторююся. :)

А ще, бажаю усім їздити до майстрів лише з плановим ТО. :)
http://www.avtomaster.lviv.ua - видалення вм'ятин
http://www.avtozalizo.com.ua - запчастини до ZAZ, Chevrolet, Daewoo


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.