Автор Тема: Хроніка ремонтів наших Авешок  (Прочитано 46585 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Хроніка ремонтів наших Авешок
« : 31 Марта 2008, 21:28:46 »
опорні я поміняв вже давно.... тут щось інше

Ти вже встиг поміняти опорні ????!!!! Коли ???  І з якої радості. Скільки ж ти наїздив ???
Може Це рульова колонка (наконечники рульової тяги)?
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн Hooligan

  • Новичок
  • makimoto
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #1 : 01 Апреля 2008, 11:21:12 »
Привіт! Забрав тільки що машинку з пластика. Історія така: приїхав я з кривим колесом, запханим до мотора радіатором, перекрученим рульом на 180 градусів. Мене прийняли позачергово (хотіли типо на сьогодні записати) бо попросився з жалісними оченятами. підняли на підйомник, зняли захист, пофоткали колесо гыгы. Короче міняли колесо (поставили сталюку з модною резиною Hankook), поміняли опорні, стойки стабілізатора, і колодки тормозні :-X. (нахера міняти тормозні колодки?) майстер сказав шо херові, йому там типо видніше було. :o. Ну ладно, питаю шо з рульовою, кажуть шо все добре. А руль перекручує типо через те, що колеса спереду різні (типо одне титан на зимовій, а друге сталь на літній). Потім сказале шо балансування немає смислу робити, бо..........тут увага......екран кузова нахер розірваний, треба спочатку рихтувати, витягувати і варити, а там буде видно при балансуванні. Підняли мені машинку і я сам реально переконався, шо кузов то я розірвав!!! :o :o :o. от заїхав в офіс відзвітувати і буду зараз їхати до кузовщика. а потім знову на пластик. Доречі роботи шо вони робили (на пластику) обійшлись мені в 938,05 грн. туди входило:заміна опорних, заміна стійок стабілізатора, заміна колодок (я х...єю), бортування колеса (з колесом), технологічна мийка (16 грн), заміна лампочки повортника, вирівнювання захиста двигуна. От такі пироги. obkur obkur obkur

Оффлайн MUK

  • Пользователь
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #2 : 01 Апреля 2008, 12:51:12 »
virus опорні поміняв на 500 км. Заїхав на Галичину зі скаргою на скрипи при повільному проїзді нерівностей (я ж то знав що це сайленти)_ а ці уроди чи з переляку чи так щоб відмахався, не послухавши машину, не проїхавшись поміняли опорні і бувай здоров.
Зараз машинка на радарі зі скаргою на стук ходової.
Знов гади хотіли просто загнати на підьомник і робити діагностику! але ж в пятницю я був на діагностиці і знаю що ззовні все гуд. Змусив майстра приймальника сісти і проїхатись, так стук він почув! і тут вони забігали! Вже виявилась якась фигня - під капотом в місцях кріплення стойок до стаканів на моїй дуже великий зазар аж біля 1 см. (важко пояснити треба було сфоткати - олух), дивились на такій самі тільки новій так там ті декоративні заглишки щильно прилягають до стакана. Як щось детальніше буду знати відзвітуюсь.
і до речі діагностика на підьомнику таки показала що все добре, і не змусив би я їх зі мною проїхатись знов би поїхав не з чим заплативши гроші за всю ту фігню

Оффлайн MUK

  • Пользователь
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #3 : 01 Апреля 2008, 12:53:13 »
Питання до авешок з кондюками!!! Що за йобтіть - включаю кондік і по мірі набирання обертів компресор так гудить що мама не горюй!!!! то у всіх так???? з цим не можливо їздити - реально!!!

Оффлайн MUK

  • Пользователь
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #4 : 01 Апреля 2008, 16:20:25 »
Приїхав я з радару! враження поки нормальні, єдине всі кудись постійно тікають і треба когось постійно чекати! Вердикт моїй авешці такий - міняєм по гарантії правий амортизатор, якщо це дасть ефект міняєм і лівий, білше причин грюкоту вони не знають.
Єдина засада в наявності амортизаторів не має і в Києві не має, спеціально для мене замовили з Кореї :))) і будуть вони аж протягом 2-х тижнів.

Оффлайн Hooligan

  • Новичок
  • makimoto
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #5 : 01 Апреля 2008, 17:31:27 »
Приїхав я з радару! враження поки нормальні, єдине всі кудись постійно тікають і треба когось постійно чекати! Вердикт моїй авешці такий - міняєм по гарантії правий амортизатор, якщо це дасть ефект міняєм і лівий, білше причин грюкоту вони не знають.
Єдина засада в наявності амортизаторів не має і в Києві не має, спеціально для мене замовили з Кореї :))) і будуть вони аж протягом 2-х тижнів.
да, і будеш чекати, як я накладку на стойку пів року чекав. )))) сподіваюсь тебе не надурять!

Оффлайн balasar

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: L'viv
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #6 : 01 Апреля 2008, 17:34:48 »
MUK А як щодо обов'язку все робити в 14-денний термін?
Chevrolet Aveo 1.5 Hatch-BLACK (100500км)

Оффлайн MUK

  • Пользователь
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #7 : 01 Апреля 2008, 17:45:02 »
balasar значить є таке (14 денний термін)? Будем їх штурмувати

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #8 : 01 Апреля 2008, 18:44:18 »
Єдина засада в наявності амортизаторів не має і в Києві не має, спеціально для мене замовили з Кореї :))) і будуть вони аж протягом 2-х тижнів.

Не буде протягом 2-х тижднів. Тільки свисни. Заєб..м до смерті skaut. Я цю справу люблю (воювати зі всякими уродами skaut гыгы).
В свій час я навіть встиг поспілкуватись з їхнім юристом на тему виконання робіт в 14-ти денний термін і розказати про позовну заяву в суд із відшукодування моральної шкоди і упущеної вигоди. Після цього на Пластику попередні гарантійшики як мене бачили то старались зробити все в той самий день.
ЗИ.
Десь на форумі читав що практично у всіх китайців браковані подушки амортизаторів. Іхній брак є причиною стуків ходової. Міняють по гарантії. Може це і є причина стуків в твоїй Авешці?
« Последнее редактирование: 01 Апреля 2008, 19:04:11 от virus »
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #9 : 01 Апреля 2008, 18:45:56 »
Питання до авешок з кондюками!!! Що за йобтіть - включаю кондік і по мірі набирання обертів компресор так гудить що мама не горюй!!!! то у всіх так???? з цим не можливо їздити - реально!!!

Навіть не вкурсі про що йдеться  ???. Якось би зустрітись - послухати. А так х.. його знає.
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #10 : 01 Апреля 2008, 18:50:18 »
... роботи шо вони робили (на пластику) обійшлись мені в 938,05 грн. туди входило:заміна опорних, заміна стійок стабілізатора, заміна колодок (я х...єю), бортування колеса (з колесом), технологічна мийка (16 грн), заміна лампочки повортника, вирівнювання захиста двигуна. От такі пироги. obkur obkur obkur

Наскільки я розумію в озвучену суму входила робота і власне запчастини ?
А машина в тебе застрахована? Може оформити ДТП і вибити гроші зі страхової? Бо, бачу, попав ти некисло.
« Последнее редактирование: 01 Апреля 2008, 18:54:20 от virus »
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #11 : 01 Апреля 2008, 22:23:35 »
І я сьогодні завітав на Пластик для дотяжки ходової..Правда,все крім того що мені хотів майстер пихнути студентів-практикантів,(я не дався :))решта пройшло добре.Тьху-тьху.Два болтика дотягнули тільки на кріпленні коробки, і трошки подотягували верхи стойок.Решта все грає як по нотах.Правда і наїздив я фігню.3500.
Радив мені цей їхній старший майстер зробити ТО-1 на 5000. Хто що скаже ?(не накрутка на бабло???)Чи робити як книжка пише -на 10000,а?
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #12 : 01 Апреля 2008, 22:47:54 »
Андрюха-71
 Точніше ТО-0.
Не варта. Дармова трата грошей. В принципі половину справи ти вже зробив - перевірив і дотягнув ходову. Залишилось поміняти масло і масляний фільтр. Це можна навіть при бажанні зробити самому (якщо є ключ-зйомник для масляного фіоьтра). А на ТО-0 тебе знову заставлять пройти всі процедури, в т.ч. і діагноститику ходової, що тобі нафіг не потрібно. В результаті ти викинеш лишніх +/- 500 грн. А так масло + фільтр + робота приблизно 200-250 грн. Краще половину різниці витратити на пиво за пораду  obkur гыгы alik drunk :ua: skaut!
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн MUK

  • Пользователь
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #13 : 02 Апреля 2008, 09:11:04 »
virus питання на засипку - масло можна міняти де завгодно чи тільки в гарантійному сервісі? Ці бики кажуть тільки в них і піпец!
 

Оффлайн rom68

  • Постоялец
  • Рівне
  • Авто: Aveo T250 (1.6)
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #14 : 02 Апреля 2008, 10:38:09 »
virus питання на засипку - масло можна міняти де завгодно чи тільки в гарантійному сервісі? Ці бики кажуть тільки в них і піпец!
якщо хочеш робити ТО-О, то роби де завгодно, тільки фільтр масляний став оригінальний. А от планове ТО (якщо гарантію хочеш зберегти) прийдеться робити у "биків"
AVEO 1.6 2007 рік

Оффлайн Hooligan

  • Новичок
  • makimoto
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #15 : 02 Апреля 2008, 10:52:32 »
Наскільки я розумію в озвучену суму входила робота і власне запчастини ?
А машина в тебе застрахована? Може оформити ДТП і вибити гроші зі страхової? Бо, бачу, попав ти некисло.
Да я би вже давно, але нажаль не застрахувався. От думаю злоблю мафинку і застлахую маленьку від нещасних випадків.

Оффлайн MUK

  • Пользователь
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #16 : 02 Апреля 2008, 11:22:37 »
Hooligan а може її того..... раз вона така..... ну не дуже щаслива

Оффлайн Hooligan

  • Новичок
  • makimoto
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #17 : 02 Апреля 2008, 11:41:11 »
Hooligan а може її того..... раз вона така..... ну не дуже щаслива
Та вже думаю, може на Ніко заїду, по трейд - іну поміняю на А4. Але ше хз. Дорого все-таки(30 єнотів). Одним словом, або відремонтую, затяну пояс і на Ніко. Або відремонтую, затяну пояс і зроблю лялю + застрахую.

Оффлайн MUK

  • Пользователь
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #18 : 02 Апреля 2008, 11:53:43 »
"трейд - іну" - це що за матюк?

Оффлайн Hooligan

  • Новичок
  • makimoto
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #19 : 02 Апреля 2008, 12:00:38 »
"трейд - іну" - це що за матюк?
Їдеш на Ніко, кажеш шо хочеш поміняти свою машину на одну з тих шо вони мають.
Тебе ведуть (верніше твою машину) до майстрів, які оцінюють ринкову вартість твоєї машинки з урахуванням там всіх пріколів.
Якщо тебе задовільняє сума, яку вони готові тобі заплатити оформляєш обмін, тобто:
1. Машина йде на ніко (попередньо знята тобою з обліку) як перший внесок, а ти доплачуєш решту і готово.
2. Машина йде на ніко (попередньо знята тобою з обліку) як перший внесок, а на решту суми тобі оформляють кредит і готово.
Шось типа того.

Оффлайн MUK

  • Пользователь
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #20 : 02 Апреля 2008, 14:08:35 »
дуже ціково, дуже дуже

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #21 : 02 Апреля 2008, 20:05:50 »
MUK
До 10 тис. (тобто ТО-0) масло і фільтра можеш міняти де душа забажає (бажано в проміжку 2,5-3 тис.)! Масляний фільтр бажано поставити оригінальний. Принаймі нормальний (не а-ля фуфляндія. Це зрештою на благо твоєї ж мафинки). А от решта ТО - 1, 2, 3 і т.д. прийдеться проходити в тих самих уродів (якщо хочеш зберегти гарантію на двигло) :-\! І то, проходячи планове ТО можна приїздити зі своїм маслом! незважаючи на їхні зай..би і штучні обмеження з цього приводу!!! Виробник (і УкрАвто в т.ч.) лише вказує на тип (в'язкість) масла, і аж ніяк на його виробника. Те, що вони тулять на СТО своє (Ravenol, чи той самий Castrol) це питання зрозуміле навіть для дурака (ціна вища і мотивація тіпа воно сертифіковане) - навіть не думайте вестись на цей "расказ". Якщо маєте де взяти нормальне (оригінальне) масло - прошу дуже. Єдиний нюанс - у сервісній книжці буде стояти відмітка : "масло замовника" (масло в них без сумніву нормальне. Але і націнка на нього на +/- 50 грн. більша). Тобто, якщо у випадку поломки двигуна буде встановлено ЕКСПЕРТИЗОЮ, що поломка сталась внаслідок використання Вашого неякісного мастила    -    всі витрати по ремонту з ВАШОЇ КИШЕНІ! От і всі приколи skaut.

Hooligan

Тільки не кажи, що ти надумав продати єдину "понтову" Авеху у м.Львові !!!!!!!!! Нах...я??? Зроби, ПОСВЯТИ!!!!!!!, застрахуй і катайся та будь з нами  beer2:ua:.
Тим більше, що по програмі "трейд-ін" їхня експертна оцінка не співпадає із ринковою вартістю авто. Провірено моїм знайомим.
« Последнее редактирование: 02 Апреля 2008, 20:11:32 от virus »
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн Hooligan

  • Новичок
  • makimoto
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #22 : 03 Апреля 2008, 09:57:08 »
Hooligan

Тільки не кажи, що ти надумав продати єдину "понтову" Авеху у м.Львові !!!!!!!!! Нах...я??? Зроби, ПОСВЯТИ!!!!!!!, застрахуй і катайся та будь з нами  beer2:ua:.
Тим більше, що по програмі "трейд-ін" їхня експертна оцінка не співпадає із ринковою вартістю авто. Провірено моїм знайомим.
Про вартість оцінки я в курсі, просто знаєш, вже так за....ївся, шо якось пофіг було в скільки її оціянть. Але от вчора посидів, подумав, вирішив, що напевне буде краще зробити з неї синьо-білу ракету, застрахувати і кататись. Сьогодні заберу її від рихтовщика, пожену на зелену колеса міняти і на пластік, на розвал зходження,хай трубки поміняють біля мотору. Потім поїду застрахую і ну його на х..! А, ше в церкву до ксьонза, хай покропить і з Богом!

Оффлайн balasar

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: L'viv
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #23 : 03 Апреля 2008, 14:49:32 »
Hooligan Де рихтував?
Chevrolet Aveo 1.5 Hatch-BLACK (100500км)

Оффлайн Hooligan

  • Новичок
  • makimoto
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #24 : 03 Апреля 2008, 17:06:51 »
Hooligan Де рихтував?
на Липинського, подивись в тему Майстри у Львові. там є №тел. Я лишав. мені за 200 баків все зробили ідеально.


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.