Автор Тема: Хроніка ремонтів наших Авешок  (Прочитано 46597 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн marjan12

  • Пользователь
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #75 : 13 Ноября 2008, 00:22:30 »
Хто знає ємкість бачка омивача вікон в Т250
а то почались морози треба долити рідину від замерзання і незнаю скільки той бак має
підкажіть  Дякою!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Последнее редактирование: 17 Июня 2010, 19:57:47 от virus »

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #76 : 13 Ноября 2008, 20:49:32 »
marjan12
+/- 4 л.  Точно ще не заміряв
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн balasar

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: L'viv
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #77 : 08 Декабря 2008, 12:27:01 »
Все зробив я свою рулюву -100Є + 250грн --> стук пропав 10000гарантії покищо товчу Ж)

Наступне планую поставити передні аморт KYB, вже дістав із Польщі...
Chevrolet Aveo 1.5 Hatch-BLACK (100500км)

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #78 : 08 Декабря 2008, 20:10:30 »
balasar

а шо сАме міняв ?
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн balasar

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: L'viv
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #79 : 08 Декабря 2008, 22:40:22 »
virus Та міняв цілу фігню - виточили нову втулку справа, але шоб до неї добратись розібрали пів машини. 100Є коштує ремкоплект рульової і 250грн зняти поставити нове масло.
Chevrolet Aveo 1.5 Hatch-BLACK (100500км)

Оффлайн balasar

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: L'viv
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #80 : 12 Декабря 2008, 18:19:37 »
Все поставив на перед Каябу, ціна питання 900грн. По відчуттях - менше розгойдує машину, проходить нерівності твердувато, але плавно, немає таких стуків шо аж в зубах віддає, на трасі в поворотах стало більше впевненості... ну це все IMHO
Chevrolet Aveo 1.5 Hatch-BLACK (100500км)

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #81 : 12 Декабря 2008, 23:54:00 »
коли тест-драйв ?  ;)  popcorn
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #82 : 25 Декабря 2008, 14:51:59 »
Привіт всім!!! :)Народ, скільки зараз ТО-2 обхолдиться, хто недавно робив?
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #83 : 25 Декабря 2008, 18:26:49 »
на Пластику в в районі 700 грн. станом на кінець жовтня 2008 р.
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #84 : 26 Декабря 2008, 00:06:45 »
virus
дякую.
Цікаво чи воно зараз не подорожчало в звязку з тими всіма подіями і кризами. ??? Ще й на імпорт +13% мита прийняли майже на всі товари. :( От таке. 
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #85 : 27 Декабря 2008, 17:21:14 »
Андрюха-71

стіл замовлень ВАТ "Пластик" - 222-35-777. дзвони, питай  beer2
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #86 : 28 Декабря 2008, 12:23:38 »
virus skaut пасиба :)
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн marjan12

  • Пользователь
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #87 : 28 Декабря 2008, 15:39:08 »
Народ підкажіть !!!!!!!!!!
Я поставив фільтер нульового опору появився характерний звук при розгоні і може трохи почала краще розганятися .
Але як воно для двигуна чи не пропускає пилюки і чи не вийде з ладу датчик всосу повітря ???????????????????
Я його пропитував пропиткою .І він буде тянути гаряче повітря від мотора це теж напевно погано ???чи ні ???він обійшовся мені 140і пропитка 40грн.

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #88 : 28 Декабря 2008, 20:45:36 »
marjan12
глянь тут: http://aveo.com.ua/smf/index.php/topic,6136.0.html

ЗИ. Хоча я б тобі радив зробити чіп-тюнинг і викинути каталізатор. Повір - результат буде набагато кращий !
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн marjan12

  • Пользователь
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #89 : 29 Декабря 2008, 09:55:23 »
virus Підкажи мені не грамотному шо то за чіп тюнінг і скільки треба бабла .

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #90 : 29 Декабря 2008, 11:31:17 »
marjan12

 дивись тут: http://aveo.com.ua/smf/index.php?board=21.0

 ЗИ. бо бабулесах - +/- 600 грн.
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн Сергей1277

  • Старожил
  • черный лачик 1776
  • Авто: другое
  • Город: Крым Симферополь
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #91 : 29 Декабря 2008, 15:29:01 »
привет, привет за 11 месяцев накотал 40 тыс. на 15 поменял выжимной (гудел) на 20 тыс. поменял передние амортизаторы, через 1 тыс. задние, а еще через 5 тыс. опять передние (потекли) но слава богу работаю на СТО где продают эти машинки так что гарантия все оплатила, даже приборку с бортовиком

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #92 : 29 Декабря 2008, 17:40:34 »
привіт  beer2

..... даже приборку с бортовиком
 

з цього моменту попрошу детальніше: ціна, строки, знижки  ;)   ... і т.д.  beer2

"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн Руслан НЛ4

  • Новичок
  • Ось така маленька ......
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #93 : 24 Февраля 2009, 17:07:04 »
Привіт копаючись в інеті нарив одну чудову книжечку тут один хлопака виложив ссилки на закачку відсканованої книжки для тих хто хоче знати та любить сам поколупатись у свому авто і зекономити пару гр. в цей кризовий стан не завадить . Для новачків вона буде корисна пробуйте ....може почую слова вдячності...  http://www.aveoclub.ru/forum/index.php?showtopic=19331&mode=threaded&pid=167531           І ще один вайт для тих кого цікавлять різні автоінструкції :  http://www.avto-manual.ru/chevrolet/       

Оффлайн Дмитрий-LV

  • Пользователь
  • Шанхайская антилопа с мозгами Bosch 7.9.7.1
  • Город: Львів
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #94 : 09 Марта 2009, 17:43:37 »
Може хтось бачив мануал по китайцю 1.6?
Взагалі він існує в природі?
Чим глибше розумієш суть проблеми, тим важче пояснити її іншим.

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #95 : 03 Апреля 2009, 00:11:23 »
Дмитрий-LV а х.з. !

У звязку із тим, що сніг як завжди зійов разом із асфальтом, а ходова не пережила такого стресу і почала калатати всіма своїми фібрами не дотягнувши до чергового ТО-3 (на спідометрі 27673 км.) - прийшлось відвідати моє "улюблене" місце проведення часу - СТО !

Через те, що моє улюблене СТО "Пластик" вийшло із УкрАвто ( :'(), і найближче офіційне СТО "Галич Авто" теж  - було вирішено відвідати "Радар Сервіс".
По суті. В ході діагностики було встановлено, що правий передній амік накрився словом, за який можна отримати бан. А тому був поміняний по гарантії. По ходу була дотягнута уся ходова, хоча накінечникам рулоьвки залишилось ще не довго! Та й сайленти пора вже міняти.
Найцікавіши мене чекало перед тим, як машину вже мали виганяти із СТО - виявилось, що у мене перегоріли обидві лампочки у стопах задніх ліхтарів !!!  :o  :o  :o  repa  ??? Тобто при гальмуванні маячив лише додатковий стопік у салоні!  :-\    Я то  думаю, чого це мені декілька разів при різкому гальмуванні задні машини фафакали !!! І найголовніше, шо я навіть не знаю скільки часу я їздив із перегорівшими лампочками!  repa  ???  Найцікавіше, шо коли це виявили, хлопці навідріз відмовились випускати машину у такому стані із СТО - так і сказали: це небезпечно як для Вас, так і для інших. Свідомі. За шо їм окремий респект !

Тепер враженн від, власне, самого Радару. Ніби непогано. Правда кімната майстрів-розподільників маленька і незатишна. І коли там збираються люди - дикий дискомфорт.ІМХО. Майстер-розподільник (тезка, до речі) - шустрий хлопчина, але бажаючи догодити усім - розриваєтьтся між клієнтами, через що створюється певна нерозбериха.
 Шо не сподобалось. Записався я на 11.00 год. На цю ж годину, як не дивно, вдалось приїхати. Здав сервісну, техпаспорт, ключі і пішов  гуляти по салону і прилеглій території. Машину загнали десь 11.40 год. До 13.00 год. вже було ясно шо до чого, але чомусь ше ніхто не починав нічого робити. з 13.00 до 14.00 (типу обідня перерва) я встиг добряче похаритись. Єдине, чим скрасив перебування - оглянув всі авто в салоні (час від часу вивалюючи очі на нові ціни). В окремих з них "повалявся"  гыгы в салоні натискаючи всякі там кнопочки гыгы. Сподобались дві - Каді Ескалейд ( krutoy) та Vectra OPC (2.8, 280 к.с. рекаровскі сідухи, обвіс ..... одним словом - бомба  krutoy  krutoy  krutoy).  Кава-експресо (із цукорочками  ::)  гыгы) теж підняла настрій. О 14.10 год. гарантійщик, якого я навіть не бачив дав добро на гарантійну хаміну і хлопці приступили до роботи. До 15.00 год усе було готово. Шо не сподобалось найбільше, так це те, шо за всім процесом ти спостерігаєш через панорамне вікно  :-\  :(. А я звик бути неподалік від авто і час від часу спілкуватися із майстром. Ну звик я ТАК !!!..... :'(   Може це і добре, що власників авто ізолюють від майстрів. щоб "не заглядали під руки", та й по техніці безпеки так потрібно..... Але я так не звик, оскільки звик бути в курсі усього, шо відбувається і робиться з машинкою. Та й спілкування із майстром має свої корисні моменти, оскільки ти маєш змогу безпосередньо пояснити, що сАме тебе турбує і на шо слід звернути увагу.  Відразу скажу, шо я ніколи!!! не заглядав майстрам під руки, оскільки сам не люблю, коли мені це роблять.... Ну а в загальному - як на перший раз .... Радаром ніби задоволений. Подивимось, як воно буде на ТО, яке як я вже встиг дізнатись, буде коштувати близько 1300 грн.... :(  :-\  .....                   Але для моєї чорнявої мені не шкода....   :)

ОТАКЕ.
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн стенлі

  • Новичок
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #96 : 05 Апреля 2009, 13:51:26 »
virus, пригодився твій пост. Мені вже місяць всі фафакають, а я не міг зрозуміти в чому справа.
Сьогодні подивився - та сама ситуація - погоріли стопи. В результаті поміняв сам - 2.50грн. за штуку.

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #97 : 05 Апреля 2009, 14:58:09 »
стенлі в такому випадку - з тебе "Рогань"  ;)  гыгы

ЗИ. нехотів би я, шоб мені в "с"ад заїхав(ла) якась роззява  skaut  :-\

ЗИ.ЗИ. Я тут подумав: а чи не нікому не здається дивним той факт, що перегоріли обидві! лапи відразу (причому я підозрюю, що майже одночасно) і виявляється не тільки в мене !  repa  ???  Можливо це якась чергова "хвороба" Авео.

 
ПРОПОНУЮ УСІМ, ХТО ПРОЧИТАВ ЦЕЙ ПОСТ ПЕРЕВІРИТИ ЗАДНІ ЛІХТАРІ НА СВОЇХ АВЕО і у випадку виявлення такого ж траблу відписатись !




« Последнее редактирование: 05 Апреля 2009, 15:03:52 от virus »
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн balasar

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: L'viv
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #98 : 06 Апреля 2009, 00:28:35 »
Ти коли авто заводиш то гальма витискаэш? Якщо так то перевір генератор, перепад напруги під час пуску двигуна, це якщо в тебе і правда обидві разом погоріли.
ПС А амік шо тільки один міняли, не пару? І шо з накІнечниками?

« Последнее редактирование: 06 Апреля 2009, 00:31:07 от balasar »
Chevrolet Aveo 1.5 Hatch-BLACK (100500км)

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Хроніка ремонтів наших Авешок
« Ответ #99 : 06 Апреля 2009, 13:29:22 »
balasar в мене наприклад АКПП і при запуску двигуна гальма натискаю дууууууже рідко ! Але все одно перегоріли.  ???  repa

Амік лише один. Чесно кажучи я дууууууже спішив - виїхав із СТО десь 15.30 год. а мав призначену зустріч на 15.00 !!! А тому посперечатись з ними на цю тему не було часу (я то розраховував, що все буде готово максимум до 13.00 )  :-\

Та по звуку чую, шо їм не довго залишилось. Просто мені вже один міняли в жовтні, і звук, який передує кирдику я знаю ! На Радарі сказали, що вони вже трошки "підгулявші", але ходити ше будуть і міняти по гарантіїї їх поки що (тобто в такому стані) не можуть.   repa
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.