Автор Тема: Обережно - спроба викрадення авто !  (Прочитано 11732 раз)

0 Пользователей и 2 Гостей просматривают эту тему.

Оффлайн DimaR

  • Старожил
    • RDS
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Обережно - спроба викрадення авто !
« Ответ #25 : 01 Февраля 2010, 22:21:32 »
Андрюха-71  та я сам це все ставити можу, просто на голу машинку це є одне, а якщо вже якась система стоїть, це вже інше...короче, індивідуальний підхід ))))
І четвер може стати понеділком, якщо в середу добре випити....

Оффлайн Dimon BlackJoker

  • Постоялец
  • Авто: другое
Re: Обережно - спроба викрадення авто !
« Ответ #26 : 01 Февраля 2010, 22:37:53 »
virus да уж.тепер точно знаю :(.я тепер на стоянки машину ставлю :)блін.ще і фотік стиряли.тільки замітив.во козли zopa >:(

Оффлайн Dimon BlackJoker

  • Постоялец
  • Авто: другое
Re: Обережно - спроба викрадення авто !
« Ответ #27 : 01 Февраля 2010, 22:47:59 »
кстаті народ.щоб ви знали,сигналки  шеріф самі угоняємі,вони легше всіх зчитуються,я сьогодні ставив імобілайзер,то мені той чувак казав!і сихів по статистиці зі всього львова рахується по угонам самий кльовий,в мене просто знайомий прокурор міста,то він то всьо знає!

Оффлайн marjan12

  • Пользователь
Re: Обережно - спроба викрадення авто !
« Ответ #28 : 01 Февраля 2010, 23:13:50 »
В мене місяців 4 тому була якась фігня
Короче підїхав я зі своєю дівчиною на Луганську там той авто магазин є вона сиділа в машині а я пішов в магазин машину лишив відкриту і тут вона каже ти тільки пішов підходить якийсь чувак до водійської дверки витячує якусь фігню з карману і шось там клацає потім я вихожу і він змивається
може здалось а може і ні  фіг його знає

Оффлайн fun2mass

  • Пользователь
  • хочу такий ↑
Re: Обережно - спроба викрадення авто !
« Ответ #29 : 01 Февраля 2010, 23:44:43 »
Dimon BlackJoker ну на рахунок Сихова то не дивно, все таки народу там багато живе, тому і статистика така.
Володіння українською орфографією - це як володіння кунг-фу, справжні майстри не застосовують його без необхідності.

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Обережно - спроба викрадення авто !
« Ответ #30 : 02 Февраля 2010, 09:58:34 »
DimaR
та ні , не зовсім гола)))) шеріф стоїть ))) то як зконтактуватись?
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн Ribeck

  • Постоялец
Re: Обережно - спроба викрадення авто !
« Ответ #31 : 02 Февраля 2010, 10:49:02 »
Ще додам - у нас півтора місяці назад вкрали службову Авейку - на вул. В.Великого...  :'( так що треба дійсно обережним бути з машиною...
В з найомого також десь місяць назад з під будинку на ті й же вул. В.Великого  (в білий день) сперли ВАЗ-21099  :(
Раніше сам частенько практикував залишати машуинку наніч під підїздом ... треба зава'язувати!

Оффлайн Wolk 2

  • Новичок
  • Не спи за кермом
Re: Обережно - спроба викрадення авто !
« Ответ #32 : 06 Февраля 2010, 11:37:21 »
У мене недавно так в Рівному біля базару дубльонку стирили  :'(, я було подумав що машину не закрив але бачу що такі випадки непоодинокі. Я так поняв що відсканувати сигнал раз плюнути. Але якісь злодюги попались порядні в дубльонці в  кармані всі документи були на замочку закриті - знайшов в машині під сідушкою. Крім того в машині ще була дубльонка дружини - її не взяли. 

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Обережно - спроба викрадення авто !
« Ответ #33 : 06 Февраля 2010, 13:21:26 »
DimaR
ну то як ?)) ставим сигналку .може скинь телефон.
Доречі- ще одна "чорна" зона зі злодюгами- Новий ЦУМ,Фокстрот і навпроти через дорогу.Постійно крутяться.
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Обережно - спроба викрадення авто !
« Ответ #34 : 06 Февраля 2010, 13:40:14 »
Зони підвищеного ризику викрадення авто  -  це усі без винятку паркінги. Особливо біля торгових центрів, таких як ВАМ, Арсен, Епіцентр, Нова Лінія і т.д.  Рік тому, серед інших, особливо вирізнялвся паркинг біля ТЦ Арсен по вул.Зеленій. До, під час, та після паркування на таких стоянках слід добре озирнутись навколо в пошуку підозрілих авто та людей. Після відїзду із паркінгу  -  бажано переконатись, що немає "хвоста". Якщо такий виявлено  -  панікувати не варто. Слід зателефонувати в ДАІ, описати ситуацію, продиктувати № авто-"хвоста" та трохи покататись по місту, давши працівникам ДАІ зробити свою справу.

ЗИ. поради знайомих ДАІшників  ;)
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн Rotorik

  • Пользователь
    • 2A PhotoSTUDIO
  • Авто: Aveo T250 (1.6)
  • Город: Новояворівськ
Re: Обережно - спроба викрадення авто !
« Ответ #35 : 09 Февраля 2010, 19:47:31 »
а якшо стоїть сигналка чи можна ще шоб і карточка була і скільки коштує установка і сам прибамбас?

Оффлайн vvtalk

  • Пользователь
  • Город: Львів
Re: Обережно - спроба викрадення авто !
« Ответ #36 : 09 Февраля 2010, 20:49:50 »
Я думаю що в таких випадках коли ми паркуємось на паркінгах біля "Торгових центрів" треба користуватись лишень центральним замком за допомогую ключа !!! Думаю це відсканувати тяжче буде!!!

Оффлайн SSS2

  • Неизвестный герой
Re: Обережно - спроба викрадення авто !
« Ответ #37 : 12 Февраля 2010, 16:27:06 »
Dimon BlackJoker! Ніхто в тебе не планував вкрасти авто, щоб поїхати на твому авто потрібно 2 хв., максимум, а так як вони встигли зняти двд, і ще пошнирити, то явно не авто була ціль! Якщо сканером відкрили авто, ціна сканерів дуже низька, тепер злодії собі можуть дозволити!

Оффлайн yurbec

  • Старожил
  • Вчера Aveo LS; Сегодня Nissan Qashqai 2,0 4WD CVT
  • Авто: другое
Re: Обережно - спроба викрадення авто !
« Ответ #38 : 20 Февраля 2010, 20:43:32 »
Хочу додати свої міркування щодо даної теми. Аж два рази в мене відмовляла загадковим чином сигналізація (не міг відключити) в районі медінституту біля офтольмалогії. Може співпадіння, може ні (нормалізація роботи сигналізації в обидвах випадках проходила не зрозуміло). Зрозуміло, що туди під’їжджають в основному автовласники з області. Можливо розрахунок зловмисників саме на це.
   Коли брав машину з салону, категорично відмовився встановлювати зв’язок центрального замка з пультом (брелоком). Тобто, коли знімаю із сигналізації машина залишається замкненою. Через (здається) 40 сек. сигналізація стає в режим готовності. Наголошую на цьому нюансі через одну дрібницю - дуже часто, в кишені випадково натискаються кнопки зняття із сигналізації. Передбачаю скептичні висловлювання із цього приводу, але ... "Хазяин - барин".
   Обов’язковим кроком з безпеки вважав встановлення Mul-T-Lock. Що й зробив. Замикання даного пристрою стараюсь зробити максимально "засвіченим". Від крадіжки через розбите скло це не врятує, але угон автомобіля, як мінімум УСКЛАДНИТЬ. Ну і ще одна "репліка": як можна залишати більш-менш цінні речі НА ВИДУ?! Випробовувати нерви потенційних злодіїв? Не думаю, що результат цього експериманту Вас втішить. І, мабуть самий не втішний "висновок" - автомобіль, який кидається в очі - самий ласий шматок для покидьків, на жаль ...
P.S.
Не забувайте, що інформація, викладена в цій гілці - інструкція для дій тих же покидьків.
« Последнее редактирование: 20 Февраля 2010, 21:02:14 от yurbec »

Оффлайн Ex-lovelas

  • Член клуба
  • Інтуіція - це вміння голови, відчувати дупою.
Re: Обережно - спроба викрадення авто !
« Ответ #39 : 21 Февраля 2010, 10:53:08 »
в мене на коробці також стоїть той Mul-T-Lock ...

питання... це сильно завадить викраденню авто? чи це тільки для самозаспокоєння?? popcorn
« Последнее редактирование: 21 Февраля 2010, 10:55:26 от Ex-lovelas »
Не потрібно відноситись до життя занадто серйозно, нам з нього живими всеодно не вибратися!!

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Обережно - спроба викрадення авто !
« Ответ #40 : 21 Февраля 2010, 11:18:01 »
Ex-lovelas    ... і його ламають. Але на це потрібно значно більше часу.
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн marjan12

  • Пользователь
Re: Обережно - спроба викрадення авто !
« Ответ #41 : 21 Февраля 2010, 19:40:22 »
А шо скажете про ГАРАНТ

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: Обережно - спроба викрадення авто !
« Ответ #42 : 23 Февраля 2010, 13:22:40 »
Вчора по телевізору почув, що з початку року у Львові викрали 18 авто  :o і тепер починають якусь там операцію по розшуку автокрадіїв і т.д і т.п. Ще показували автошрот на якому знайшли дригала з перебитими номерами і кузова 4-ох авто, які числяться в розшуку. Викрадали шкоди, ланоси, фольксвагени і мерседеси. Мене цього року вже 2 рази ДАІ-шники зупиняли. Один раз просто перевірили документи і звірили їх з номерами. Другий раз - в суботу зупинили біля п. Міцкевичу. Знову перевірили документи, а коли побачили, що в мене прописка не пр. Своботи, то захотіли скласти протокол за проїзд на знак (вихідний день був). Зійшлись на 50 грн. При цьому, дозволили не розвертатись, а проїхати через центр. Можливо, такі часті перевірки документів повязані з тою операцією по розшуку крадених авто  dntknw 
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн Handsomeboy

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: Львів
Re: Обережно - спроба викрадення авто !
« Ответ #43 : 22 Апреля 2010, 22:40:26 »
Я на приклад тут подумую над дороблення сигналізації чимось своїм так щоб її якщо навіть і відстежили щоб не могли відключити всерівно, знайоми поставив собі фічю на карточку + мултілок... тільки от там такий мінус, що щоб відкрити машину потрібно виключити сигналку і потім провести картою тобто фіча на карту просто контролить ц\з, а звідси висновок якщо сигналку ламануть (відключать), то та штука просто затримає час взлому авто на деякий час при чому сирена не працює! тобто можуть відкрити авто чим завгодно а ти навіть знати не будеш ((( я тут одне вирішення проблемки придумав, хочу спочатку провести експеримент а тоді відпишусь за результат роботи. А ось приблизно те що я хочу доробити може в когось якісь ідеї ще виникнуть, чи застереження по цьому алгоритму був би радий вислухати. Алгоритм полягає в тому, що:
1-ий крок: ставимо на сигналку (вона закриває двері + включає сирену)
2-ий крок: включаєм фічю
ФІЧА принцип роботи докупляємо ще одне просте реле, на рахунок карточного ще незнаю толком принципу його роботи, тому маю на увазі реле такого типу http://www.piti.ru/product/?id=92 або http://www.piti.ru/product/?id=91 коштують в нас біля 200 грн походу на радіо ринку. Наскільки я знаю сигналка має антену через яку спілкується з брелками, одна пара дротиків іде на прийом сигналу інша пара іде на відсилання сигналу. Отже що ми робимо, ми беремо і пару дротиків яка іде на прийняття сигналу пускаємо через реле + можна паралельно навішати ще що типу виключення подання електрики на бензонасос і інші прилади і в РЕЗУЛЬТАТІ ОТРИМУЄМО ТАКУ КАРТИНУ:
два режими роботи - простий, коли ми можемо просто ставити на сигналку так як завжди (в даному випадку реле замкнуте і пропускає сигнал, тобто сигналка працю у два напрямки на прийом і на відправку сигналу). і скажемо не простий а повишеного захисту а саме ми виконуємо такі дії:
1) ставимо на сигналізацію
2) включаємо фічю (коли фіча включана то це означає - що реле розімкнуте тобто сигналка працює наприклад тільки на відправку сигналу на педжер, АЛЕ НЕПРИЙМАЄ ЙОГО поки фича не буде виключена!)

Як висновок ми підсилюємо стійкість сигналізації ще одним рівнем, тобто якщо грабануть код до сигналки чи загубили брелок то сигналка все рівно не виключиться поки ви не виключите фічю, яка може мати свій брелок і що немало важно її брелок має радіус дії до 1м. тобто грабанути практично нереально, правда самий кращий варіант це замість реле на брелок приробити реле на карту але наразі незнаю за яким принципом вона  управляється і працює (((

Оффлайн Ex-lovelas

  • Член клуба
  • Інтуіція - це вміння голови, відчувати дупою.
Re: Обережно - спроба викрадення авто !
« Ответ #44 : 22 Апреля 2010, 22:59:42 »
майже все зрозумів   obkur
Не потрібно відноситись до життя занадто серйозно, нам з нього живими всеодно не вибратися!!

Оффлайн ToHuk

  • Старожил
  • ...Здрасте Вам из Одессы...
  • Авто: другое
  • Город: KIA Soul Full - душа самурая
Re: Обережно - спроба викрадення авто !
« Ответ #45 : 22 Апреля 2010, 23:04:38 »
Ну и дела у Вас творятся! :o
Вот как это было в Одессе. Есть полезная инфо тута:
http://aveo.com.ua/smf/index.php/topic,50334.0.html
Проголосуйте -  ЗА МЕНЯ - конкурс - Лучший водитель Украины 2013

Оффлайн Handsomeboy

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: Львів
Re: Обережно - спроба викрадення авто !
« Ответ #46 : 22 Апреля 2010, 23:20:04 »
Ex-lovelas, постарався викласти головний принцип роботи =) можливо не дуже вдало вийшло =(
ToHuk, дивився ту тему але вирішив викласти в нашу гілку для обсудження ;)

Оффлайн ToHuk

  • Старожил
  • ...Здрасте Вам из Одессы...
  • Авто: другое
  • Город: KIA Soul Full - душа самурая
Re: Обережно - спроба викрадення авто !
« Ответ #47 : 22 Апреля 2010, 23:29:17 »
Handsomeboy да не против, опыт хороший познается в дисскусиях. beer2
Когда поновой установите "GSM контроллер GSA-4" с RFID карточка, отпишитесь. Хочу такое же!!!!!
Проголосуйте -  ЗА МЕНЯ - конкурс - Лучший водитель Украины 2013

Оффлайн ToHuk

  • Старожил
  • ...Здрасте Вам из Одессы...
  • Авто: другое
  • Город: KIA Soul Full - душа самурая
Re: Обережно - спроба викрадення авто !
« Ответ #48 : 25 Апреля 2010, 23:53:39 »
DimaR где можно преобрести RFID карточка (с самим блоком привязки к сигналке), а также где почитать как связать ее с сигналкой?
« Последнее редактирование: 25 Апреля 2010, 23:55:53 от ToHuk »
Проголосуйте -  ЗА МЕНЯ - конкурс - Лучший водитель Украины 2013

Оффлайн Roy1

  • Старожил
  • Львів
Re: Обережно - спроба викрадення авто !
« Ответ #49 : 20 Мая 2010, 10:05:18 »
Вчора близько 16 години біля ринку Галицьке Пекрехрестя в нашій службовій Авео розбили переднє бокове вікно і викрали майно компанії. Так - що будьте обережними і не залишайте нічого в машині  (на видному місці).


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.