Автор Тема: Начальнику УДАI ГУМВС України  (Прочитано 6473 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн agio

  • Старожил
    • focal
Начальнику УДАI ГУМВС України
« : 06 Июля 2009, 13:56:23 »
Здраствуйте уважаемые форумчане, написал письмо в ГАИ, может кто имеет практику таких писем, есть ли у меня шансы оспорить штраф или хотя бы уменьшить его сумму. Буду благодарен за комментарии.



Начальнику УДАI ГУМВС України
в Київській області Сіренку А.П.
вул. Ф. Ернста, 3, м. Київ, 03153
тел. (044) 249-84-02


від громадянина України
***********

СКАРГА

Шановний Анатоліє Петровичу!

Звертаюсь до Вас, як до вищого органу в справах про вчинення адміністративного правопорушення.
27 червня 2009 року о 19:15 я рухався в населеному пункті (м. Обухів) з швидкістю до 80 км/год. Поруч зі мною знаходився громадянин України П. Обігнавши в дозволеному місці транспортний засіб, що рухався в попутному напрямку з нижчою швидкістю, я був зупинений працівником ВДАІ Обухівського району сержантом Вишенським І.О. Після перевірки моїх документів інспектор повідомив мені, що ПВШ «Візир» №0812486, який знаходився у них на службі зафіксував перевищення максимально дозволеної швидкості на 27 км/год. З пред’явленим мені порушенням я не погодився, оскільки швидкість свого автомобіля контролював під час подорожі. В якості доказу Вишенський І.О. показав записаний матеріал на екрані ПВШ «Візир». Так, згідно показаної мені серії фотознімків, на зображенні було відображено мій автомобіль та ще декілька, що рухалися позаду мене, і показник швидкості «87 км/год». На питання, в якому режимі працював пристрій інспектор мені відповів, що радар пристрою працював в режимі «найшвидша ціль». Фотознімок, що був зроблений Візирем після обгону мною попутного транспортного засобу, містив швидкість 75 км/год. На цьому знімку, до речі, знаходився лише мій автомобіль. Я пояснив інспектору, що рухався зі швидкістю, яка не передбачає адміністративної відповідальності (78 км/год), а швидкість, зафіксована ПВШ «Візир» №0812486 належить не моєму автомобілю. Інспектор не погодився з моїми зауваженнями, на що я запропонував запросити П., що знаходився в моєму автомобілі, як свідка в справі.
Інспектор заперечив використання П., як свідка, не повідомивши на те вагомих причин. Також Вишенський І.О. запропонував своєму напарникові зупинити наступний автомобіль, щоб взяти його водія як свідка в моїй справі. Вважаю такі дії Вишенського І.О. неправомірними, та такими, що не можуть бути вчинені працівником Державтоінспекції, про що я повідомив йому. Напарник сержанта Вишенського погодився прийяти свідчення Пагаса. по моїй справі, та записав їх на аркуш паперу. Проте сержант Вишенський І.О. зафіксувати у протоколі П., як свідка, відмовився. Також він не дозволив мені внести в протокол дані щодо свідчень, що мало бути зафіксовано в протоколі згідно ст. 256 КУпАП. В результаті сержант Вишенський І.О. склав протокол АД № 0986026 від 27.06.2009 року, про притягнення мене до відповідальності за споєння правопорушення, передбаченого ст. 122 КУпАП (копія додається). На прохання про отримання фотознімків для можливості подальшого оскарження протоколу інспектор відповів, що фотознімки будуть представлені в суді після моєї скарги.
Після складення протоколу сержант Вишенський І.О. виніс постанову АІ № 182365 від 27.06.2009 року про накладення на мене штрафу в розмірі 340 гривень. Розмір штрафу був аргументований тим, що я дуже багато розмовляю та не погоджуюсь з правопорушенням, за що повинен бути покараний більшим штрафом.

Хочу наголосити, що під час спостереження інспектор Вишенський І.О. тримав ПВШ на торпеді службового автомобіля, а сам автомобіль службовий автомобіль було припарковано за зеленими насадженнями що не відповідає вимогам розпорядження МВС від 21.05.2009 р. № 466 та вказівкам Міністра внутрішніх справ.

Виходячи з вищезазначеного вважаю, що інспектор ВДАІ Обухівського району Вишенський І.О. не мав достатніх доказів для складання протоколу. Ігор Олександрович, ймовірно, не повністю розібрався в ситуації, протокол про адміністративне правопорушення склав не врахувавши моїх свідчень, свідчень П. та фотознімків ПВШ «Візир» (Я попросив інспектора пред’явити хоча б один знімок, на якому зафіксовано перевищення швидкості саме моїм автомобілем, тобто фото лише з моїм автомобілем та показником швидкості більше 80 км/год, проте інспектор такого знімка мені пред’явити не зміг). До того ж протокол був складений з порушенням вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Прошу Вас розглянути матеріали справи та визнати протокол про адміністративне правопорушення АД 0986026 від 27.06.2009 року недійсним з огляду на такі причини:
1.   Згідно пред’явлених знімків зроблених за допомогою ПВШ «Візир» №0812486 не можливо встановити, що саме мій автомобіль (а не той, що рухався позаду мене) рухався зі швидкістю в населеному пункті більше 80 км/год;
2.   пристрій для вимірювання швидкості «Візир» №0812486 під час використання знаходився на торпеді службового автомобіля, тобто не працював в автоматичному режимі, а експлуатувався інспектором ВДАІ власноруч;
3.   свідчення П., який виступав у моїй справі, показали, що я не порушував швидкісний режим в населеному пункті, проте не були враховані інспектором Вишенським І.О. під час розгляду справи;
4.   з самого початку розмови зі мною інспектор не брав до уваги моїх пояснень, пояснень свідка та фактичних показників прибору, проте згідно ст. 252 КупАП: орган (посадова особа) оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю. Всебічного повного та об’єктивного дослідження матеріалів Вишневським І.О. я не помітив, це, скоріш, була суб’єктивна оцінка.

Також хочу дізнатися, якими інструкціями міг керуватися інспектор Вишенський І.О. на момент винесення постанови, коли накладав на мене максимальний штраф (триста сорок гривень), передбачений ст. 122 ч.1 КУпАП. Під час розгляду справи в моїх діях не було протиправної поведінки, оскільки я маю право давати пояснення та заявляти клопотання згідно ст. 268 КУпАП.

Прошу розглянути мою скаргу та повідомити мене про результат за адресою мого проживання: ***************************.

З повагою, ***********

06.07.2009             

Оффлайн shondor1

  • Модератор
Re: Начальнику УДАI ГУМВС України
« Ответ #1 : 06 Июля 2009, 17:05:38 »
А че, ИМХО очень грамотно написано, даже нечего добавить

Оффлайн Питон

  • Пользователь
Re: Начальнику УДАI ГУМВС України
« Ответ #2 : 06 Июля 2009, 17:08:19 »
А чего скарга на имя начальника УДАЇ?
По субординации надо на имя начальника ВДАЇ Обухівського р-ну, все-равно ее туда спустят
По факту доказательства есть? Ну там фото авто гайцев, где стоят, как пишут, свидетели - єто поможет оспорить штраф в суде, т.к. маловероятно что ворон ворону в глаз клюнет

Оффлайн $talker

  • Старожил
  • Танцую. Но плохо...
Re: Начальнику УДАI ГУМВС України
« Ответ #3 : 06 Июля 2009, 17:38:11 »
Номально. Только соглашусь с Питоном, сюда - это одно, а в суд - однозначно. Плюс приложить копию письма о том, что Визир не сертифицирован (где-то было выложено на форуме). Плюс я бы на суде заявил ходатайство передать исходный код софта девайса на экспертную оценку. Эти исходники производитель не даст ни за какие деньги - следовательно нет уверенности, что указанный софт не глючит, а это в твою пользу.

Оффлайн agio

  • Старожил
    • focal
Re: Начальнику УДАI ГУМВС України
« Ответ #4 : 06 Июля 2009, 18:22:58 »
$talker, я  кагбе разговаривал с юристами, они сказали, что суд - дело хиткое, все зависит от судьи. На лапу судье сто гривен не дашь, а больше и смысла нет давать - легче оплатить штраф. Согл. КУоАП постанову может оменить высшее лицо, т.е. скаргу и пишу высшему лицу.
да в любом случае - если будут какие новости - ответ выложу на форум. Если будет отрицательный - то пойду в суд.

Думаю, что все кто видел результаты работы этого чудо-прибора согласятся, что, в принципе, пришить скорость можно всем ТС, которые есть на фото.

по поводу Обуховского Гаи согласен, но хотелось, чтобы оно там "появилось", типа на контроле там постояло и чтобы Обуховский главный ГАИшник уже получил его оттуда. А то получить напрямую от меня и сразу его фтопку!

Фотофактов нету, както на месте не очень сообразил пофоткать как они стояли, а вот тот же приказ 466 от 21.05.09 обязывает ГАИшников перед патрулированием с Визирем изначально сфоткать прибором расположение своей машины. Может на это сылочку бросить?



Оффлайн agio

  • Старожил
    • focal
Re: Начальнику УДАI ГУМВС України
« Ответ #5 : 06 Июля 2009, 18:30:57 »
$talker по поводу исходного кода софта было бы прикольно посмотреть на глаза этого инспектора, когда он такую фразу услышал бы )))
Но вдруг они сделают эту экспертную оценку за мой счет? и счет на багатенно бабок выставят?

и вообще реально хотябы штраф уменьшить?

Оффлайн $talker

  • Старожил
  • Танцую. Но плохо...
Re: Начальнику УДАI ГУМВС України
« Ответ #6 : 06 Июля 2009, 18:43:58 »
и вообще реально хотябы штраф уменьшить?
Думаю да, зависит от судьи. А судиться надо однозначно.

Цитировать (выделенное)
Согл. КУоАП постанову может оменить высшее лицо, т.е. скаргу и пишу высшему лицу.
Или суд. Я писал прямо в суд и выиграл два дела.

ЗЫ. А Пагаса ты таки сдал...  :D

Оффлайн agio

  • Старожил
    • focal
Re: Начальнику УДАI ГУМВС України
« Ответ #7 : 07 Июля 2009, 19:15:53 »
$talker вычитал, блин ))),
сегодня отправил по почте письмецо, буду ждать ответа.
если отказ пойду в суд.
как считаешь суд примет во внимание скаргу не через 10 дней ввиду того, что изначально я жаловался начальству ГАИшному?

Оффлайн Питон

  • Пользователь
Re: Начальнику УДАI ГУМВС України
« Ответ #8 : 07 Июля 2009, 19:41:12 »
Скорее всего нет, т.к. в законе не указано что подача заявления на обжалование автоматически продлевает срок обжалования

Оффлайн MaxBet

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: Киев
Re: Начальнику УДАI ГУМВС України
« Ответ #9 : 07 Июля 2009, 21:48:11 »
кстати.. а в какой срок должен прийти ответ на скаргу из ГАИ?
Я скаргу подал 13.06, а ответа до сих пор нет??? Че делать?...
Библия учит что нужно любить ближних своих.
Камасутра учит как именно это делать.

Оффлайн agio

  • Старожил
    • focal
Re: Начальнику УДАI ГУМВС України
« Ответ #10 : 08 Июля 2009, 10:23:13 »
MaxBet
Стаття 292. Строк розгляду скарги і протесту на постанову по справі про адміністративне правопорушення

Скарга і протест на постанову по справі про адміністративне правопорушення розглядаються правомочними органами (посадовими особами) в десятиденний строк з дня їх надходження, якщо інше не встановлено законами України.

Думаю ответ на твою скаргу где то в почтовых дебрях, а ты на что жаловался?
« Последнее редактирование: 08 Июля 2009, 13:44:27 от agio »

Оффлайн MaxBet

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: Киев
Re: Начальнику УДАI ГУМВС України
« Ответ #11 : 08 Июля 2009, 10:43:57 »
agio Спасибо  beer2

Выкладывал свою скаргу вот тута http://aveo.com.ua/smf/index.php?topic=78342.msg921900#msg921900
Протокол выписан за проезд перекрестка на красный свет... по мнению гаишника.
Библия учит что нужно любить ближних своих.
Камасутра учит как именно это делать.

Оффлайн shondor1

  • Модератор
Re: Начальнику УДАI ГУМВС України
« Ответ #12 : 08 Июля 2009, 10:47:31 »
MaxBet Жаловаться в ГАИ - бессмысленное действие и трата времени, если параллельно не направляются документы в суд.

Оффлайн MaxBet

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: Киев
Re: Начальнику УДАI ГУМВС України
« Ответ #13 : 08 Июля 2009, 10:54:50 »
shondor1
На сколько я знаю, то жалобу подавать можно и непосредственному начальнику. Так и было сделано, так как ехать в суд очень тяжело из-за нехватки свободного времени на протяжении рабочего дня. Хотелось бы дождаться ответа от гайцев. Но, думается мне, что буду подавать в суд, указав при этом, что гайцы просто забили на мою жалобу.
Библия учит что нужно любить ближних своих.
Камасутра учит как именно это делать.

Оффлайн agio

  • Старожил
    • focal
Re: Начальнику УДАI ГУМВС України
« Ответ #14 : 08 Июля 2009, 13:34:22 »
MaxBet
+1 и я также планирую.

Оффлайн shondor1

  • Модератор
Re: Начальнику УДАI ГУМВС України
« Ответ #15 : 08 Июля 2009, 16:45:41 »
MaxBet Мне нужно лекарство, но так как аптека далеко - я каждый день интересуюсь в гастрономе рядышком, не подвезли ли лекарств.
Жди-жди. Только если 10 дней не обжаловал постанову - ожидание ответа из ГАИ уважительной причиной продлить срок обжалования не является.
Каждый поступает "на свій власний розсуд". Тема закрыта.

Оффлайн agio

  • Старожил
    • focal
Re: Начальнику УДАI ГУМВС України
« Ответ #16 : 02 Сентября 2009, 13:07:40 »
ответ по почте не пришел, пришлось ехать забирать самому, вот что забрал:



в ГАИ-шных рассмотрениях разочарован полностью, когда забирал в канцелярии областного ГАИ видел там под делом какие -то фотки служебного авто, но посмотреть их не дали, сказали, что надо обращаться к исполнителю. а его (исполнителя) по телефону пока застать не удалось. и в суд уже наверное нету смысла идти.

Вывод: надо было сразу в суд, согл. с Питоном и $talkerом.
а так мож у кого такое не дай бог случиться - сразу в суд, и не связываться с обл.ГАИ.

пошел платить штрафа... repa

Оффлайн mara_on_

  • Член клуба
  • КиеВ, Рио-де-Оболонь
  • Авто: другое
Re: Начальнику УДАI ГУМВС України
« Ответ #17 : 02 Сентября 2009, 13:38:49 »
Как всегда все ясно было на перед! Шоб нормально с ними общатся надо с собой талмуты возить, юрста и адвоката!!!
Я вот всем рекомендую прикупить книженцию, она недавно вышла 1001 аргумент помойму называется, тут дето писалось про не. Я вот прочитал и доволен!
Всем удачи в дороге! beer2

Оффлайн zhenja2008

  • Новичок
Re: Начальнику УДАI ГУМВС України
« Ответ #18 : 04 Сентября 2009, 11:39:35 »
Здравствуйте, у меня была ситуация когда я оспорил Постановление Гаи тоже сначала в обласное Гаи, но пришел ответ намного позже, после того как я подал жалобу в прокуратуру за то что они в 10-ти дневный строк на меня никак не отреагировали. Ответ был в принципе практически тот же, постановление не отменили и я обратился в суд, просто в исковом заявление добавил фразу: "Ст. 289 КУАП України передбачає 10-денний строк для оскарження Постанови, а в разі пропущення даного строку суду надається право поновити даний строк якщо він пропущений з поважних причин. Враховуючи, що Постанову мною було оскаржено в 10-денний термін з моменту отримання листа з ВДАІ у _________ районі, а відповідь на скаргу я, по суті, отримав лише __.__.2009р., прошу вважати дану причину пропущення строку поважною." В Вашем случае надо будет написать "з моменту винесення постанови", а не "з моменту отримання листа".
В принципе иск к расмотрению приняли, было уже одно заседание, правда гаишники так и не соизволили прийти, так что жду следующего заседания...

Оффлайн MaxBet

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: Киев
Re: Начальнику УДАI ГУМВС України
« Ответ #19 : 04 Сентября 2009, 11:48:41 »
agio Я бы боролся дальше...
zhenja2008 А можно было и вот так:
Цитировать (выделенное)
Упродовж визначеного Законом часу відповіді на скаргу надано не було.
   Наведений вище факт містить ознаки злочину, передбаченого статтею 367 Кримінального Кодексу України (по факту службової недбалості з боку посадових осіб), що привели до порушень моїх прав.
   Недбале ставлення до виконання службових обов’язків з боку керівництва та особового складу відділу ДАІ ____________ РУ ГУМВС України у м. Києві, що мали опрацювати скаргу у встановленому порядку, їх низька виконавча дисципліна призвели до порушення чинного законодавства України. Такі дії посадовими особами викликають сумніви щодо відповідності займаним посадам вищевказаними посадовими особами.
   Враховуючи викладене, прошу Вас по суті викладеного вище порушити дисциплінарну справу, а у випадку виявлення ознак злочину скерувати це повідомлення для порушення кримінальної справи у відношенні винних осіб.
Библия учит что нужно любить ближних своих.
Камасутра учит как именно это делать.

Оффлайн SiZUB

  • Член клуба
  • Киев
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Киев
Re: Начальнику УДАI ГУМВС України
« Ответ #20 : 04 Сентября 2009, 13:51:23 »
Народ! А вот если на такие ответы гайцев писать в прокуратору, а потом в суд и на прокуратуру 
перечитал что написал  :o  :'(

Оффлайн agio

  • Старожил
    • focal
Re: Начальнику УДАI ГУМВС України
« Ответ #21 : 04 Сентября 2009, 18:15:50 »
был сегодня у адвоката, так он говорит, что мона чето придумать, в понедельник перезвоню, мож чето получится.
А вообще, по словам адвоката, такие дела можно и нужно выигрывать. Так что пойду в суд...

MaxBet сдаваться не буду!
в понедельник отпишусь.

Оффлайн MaxBet

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: Киев
Re: Начальнику УДАI ГУМВС України
« Ответ #22 : 04 Сентября 2009, 18:56:07 »
agio beer2
Желаю удачи!
Библия учит что нужно любить ближних своих.
Камасутра учит как именно это делать.

Оффлайн agio

  • Старожил
    • focal
Re: Начальнику УДАI ГУМВС України
« Ответ #23 : 02 Октября 2009, 17:03:01 »
написал в суд позов, а суд ответил, что надо доработать иск. Посколько иск составлял адвокат, поехал он к судье. Судья хочет чтобы я предоставил какое то письменное подтверждение когда я получил копию овтета с ГАИ. Но такого документа, к сожалению, мне в ГАИ не дали (я когда забирал копию, просил, чтобы на копии какую то дату и подпись поставили - отказали).

эх, пойду платить штраф, наверно дела не будет, в след.раз буду сразу в суд!
Всем спасибо за помощь, Удачи!

Оффлайн desant

  • Старожил
  • Моя любимая блондинка
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Kremenchug
Re: Начальнику УДАI ГУМВС України
« Ответ #24 : 02 Октября 2009, 20:44:51 »
agio
Напиши официальный запрос в ГАИ-и зарегистрируй в канцелярии. И никуда они не денутся-дадут оф. под роспись. А если нет- жалобу прокурору.


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.