Автор Тема: відмовився підписувати протокол  (Прочитано 4838 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн hava

  • Новичок
відмовився підписувати протокол
« : 28 Апреля 2013, 01:22:56 »
Сталась зі мною стандартна ситуація. Стали даішники під знаком і типу зловили на фару. Я не знаю чи перевищив, два рази дивився на прибори було менше 80.  Я сказав їм що нічого підписувати не буду, він пішов у своою машину, через 2 хв повернувася, віддав документи і повідомив типу на вас складено протокол я взяв документи і поїхав так і не бачивши протоколу і нічого не підписавши.
Питання в тому, чи можуть вони без свідків, мого підпису складати протоколи порушення? Можливо у когось уже була подібна ситуація?

Оффлайн Вольдемар

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: Мирный город
Re: відмовився підписувати протокол
« Ответ #1 : 28 Апреля 2013, 07:52:40 »
Здесь Вам помогут дельным советом http://roadcontrol.org.ua/forum/viewforum.php?f=84
А как по мне, то подписывать протокол нужно в любом случае (кратко записав в графе пояснення свое видение "нарушения"), легче будет судиться.
« Последнее редактирование: 28 Апреля 2013, 07:57:09 от Вольдемар »

Оффлайн hava

  • Новичок
Re: відмовився підписувати протокол
« Ответ #2 : 28 Апреля 2013, 09:06:10 »
Здесь Вам помогут дельным советом http://roadcontrol.org.ua/forum/viewforum.php?f=84
мені не відображає лінка на реєстрацію, не можу створити нову тему відповідно.

А как по мне, то подписывать протокол нужно в любом случае (кратко записав в графе пояснення свое видение "нарушения"), легче будет судиться.
річ у тому, що мені навіть нічого не пропонували підписати, просто віддали документи і все.

Оффлайн BRABUS

  • Пользователь
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: відмовився підписувати протокол
« Ответ #3 : 28 Апреля 2013, 12:13:31 »
якщо водій відмовився підписати протокол,інспектор зупиняє двох свідків,які в присутності порушника в протоколі підписуються,тим самим засвідчуючи,що водій відмовився писати пояснення.Або інспектор може записати там своїх провірених свідків,а в протоколі може написати що завгодно.Тому завжди вимагайте повністю заповнений протокол і уважно читайте.

Оффлайн Vanya66

  • Старожил
  • Люблю Україну!
  • Авто: другое
  • Город: Чернівці
Re: відмовився підписувати протокол
« Ответ #4 : 28 Апреля 2013, 12:25:41 »
hava, то може протоколу й не було складено?))
Кожний народ має право жити в своїй країні!!!

Оффлайн Andrew

  • Старожил
  • Україна-Русь
  • Авто: другое
  • Город: БОМЖ
Re: відмовився підписувати протокол
« Ответ #5 : 28 Апреля 2013, 12:28:59 »
просто віддали документи і все.
на цьому все і закінчилось...не вдалося вас розвезти на бабло beer2
Робиш - не бійся, боїшся - не роби, а зробив - не шкодуй!

Оффлайн BRABUS

  • Пользователь
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: відмовився підписувати протокол
« Ответ #6 : 28 Апреля 2013, 12:58:06 »
там варіант50/50 могли скласти і записати своїх свідків,а могли і просто відпустити :D

Оффлайн Allgreen

  • Постоялец
  • Авто: другое
  • Город: Каменское
Re: відмовився підписувати протокол
« Ответ #7 : 28 Апреля 2013, 13:18:15 »
Какой был радар? Если с фотофиксацией, то могут по идее потом "письмо щастья" прислать
Рено Сандеро 0.9, раньше авео хетчбек.

Оффлайн hava

  • Новичок
Re: відмовився підписувати протокол
« Ответ #8 : 28 Апреля 2013, 13:25:05 »
Какой был радар? Если с фотофиксацией, то могут по идее потом "письмо щастья" прислать

от нібито просто цифра, фото не бачив а можливо не помітив. Я уже практично доїхав додому і був дуже втомлений після 250 км
на цьому все і закінчилось...не вдалося вас розвезти на бабло beer2
я також на це надіюся :)

hava, то може протоколу й не було складено?))
я спочатку так само подумав, а вже коли відїхав, думаю, треба було попросити протокол. Але вони мені повинні були хоча би вручии копію, чи я помиляюся?

Оффлайн BRABUS

  • Пользователь
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: відмовився підписувати протокол
« Ответ #9 : 28 Апреля 2013, 13:26:07 »
копій нема

Оффлайн Allgreen

  • Постоялец
  • Авто: другое
  • Город: Каменское
Re: відмовився підписувати протокол
« Ответ #10 : 28 Апреля 2013, 13:27:06 »
ну я думаю скорее всего можно забить. типа "развод на деньги неудался"
Рено Сандеро 0.9, раньше авео хетчбек.

Оффлайн hava

  • Новичок
Re: відмовився підписувати протокол
« Ответ #11 : 28 Апреля 2013, 13:40:01 »
якщо водій відмовився підписати протокол,інспектор зупиняє двох свідків,які в присутності порушника в протоколі підписуються,тим самим засвідчуючи,що водій відмовився писати пояснення.Або інспектор може записати там своїх провірених свідків,а в протоколі може написати що завгодно.Тому завжди вимагайте повністю заповнений протокол і уважно читайте.
суть у тому, що він мені не показав складений протокол, я собі думав, що напишу в протоколі типу не згоден, бо під самим знаком і т.д. А він просто віддав документи без протоколу, копію і тому подібного. Я с думкой "ха" поїхав, а десь за 2 км закрались сумніви, що потрібно було перевірити, щоб вони мені нічого не впаяли якимось чином

Оффлайн Владюха

  • Член клуба
  • Aveo Т-250 АТ black pearl
  • Авто: другое
  • Город: Республика Крым
Re: відмовився підписувати протокол
« Ответ #12 : 28 Апреля 2013, 13:41:04 »
копій нема
бланк протокола идет в 2 экземплярах, надо было попросить свой. на мой взгляд они записали данные и могли их потом самостоятельно вписать в протокол, аместе со своими свидками.

Оффлайн Branitar

  • Старожил
  • Славься Динамо, ты лучше всех и мы с тобой
    • http://www.panda-rav.com/
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Київ
Re: відмовився підписувати протокол
« Ответ #13 : 28 Апреля 2013, 14:16:37 »
Здесь Вам помогут дельным советом http://roadcontrol.org.ua/forum/viewforum.php?f=84

о да , эти помогут repa
Мальчик подошел и жестом показал, что его зовут  Хуан гыгы

Оффлайн Sahab

  • Постоялец
  • мастер-ломастер
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Кобеляки
Re: відмовився підписувати протокол
« Ответ #14 : 30 Апреля 2013, 23:03:30 »
Сталась зі мною стандартна ситуація. Стали даішники під знаком і типу зловили на фару. Я не знаю чи перевищив, два рази дивився на прибори було менше 80.  Я сказав їм що нічого підписувати не буду, він пішов у своою машину, через 2 хв повернувася, віддав документи і повідомив типу на вас складено протокол я взяв документи і поїхав так і не бачивши протоколу і нічого не підписавши.
Глупость №1 - зачем давать документы в руки.
Глупость №2 - неподписанием протокола только себе навредили. В суде, если подадите иск, судья первым делом спросит почему вы отказались подписывать протокол.

В ближайшие 7-10 дней наведайтесь в отдел админпрактики ГАИ вашего района и уточните какие есть на вас материалы. Если составили постановление, заберите его и подавайте иск в суд, хотя с такими исходными данными как у вас шансов оспорить штраф почти нет.
И не бросайте на самотек. Если постановление гаец вынес, через 2 недели материалы будут в ГИС и еще через несколько дней ваша машина будет "звенеть" на всех постах. А дальше стандартные действия - эвакуатор и штрафплощадка по 200 грн в сутки.

Добавлено: 30 Апреля 2013, 23:04:33
Але вони мені повинні були хоча би вручии копію, чи я помиляюся?
Вы сами отказались от подписи протокола и его копию вручить вам никто не был обязан.

Оффлайн hava

  • Новичок
Re: відмовився підписувати протокол
« Ответ #15 : 08 Мая 2013, 17:13:20 »
Сьогодні був в ДАІ, на даний момент ніякого протоколу в базі немає. Сказали ще почекати у звязку із святами вони могли не встигнути передати документи


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.