Автор Тема: розхід бензини по Львову  (Прочитано 14185 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #25 : 16 Ноября 2011, 12:11:20 »
в мене також коли похолодало розхід збільшився,але не на стільки.
Зараз в середньому 8,5-9 строго по місту і з корками .
За містом приблизно 6,5,не більше.
Але бензин також строго 95 і якісний  .....і з фішкою RON95  :)
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн yurbec

  • Старожил
  • Вчера Aveo LS; Сегодня Nissan Qashqai 2,0 4WD CVT
  • Авто: другое
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #26 : 16 Ноября 2011, 17:08:08 »
Андрюха-71, скільки по місту накатуєш за день і по якому маршруту?

Оффлайн nazary

  • Старожил
  • Leocity
  • Авто: другое
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #27 : 16 Ноября 2011, 22:01:03 »
Скільки за фішку платив?
Сам теж лию ВОГ або ОККО,але хочу сказати шо заправка від заправки одного бренду різниться...
Кожен — коваль своєї долі.
Аппій

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #28 : 16 Ноября 2011, 22:14:44 »
yurbec,
накатую приблизно до 100 км,може деколи менше,може більше.Маршрут не визначений,як куди крива занесе  :)
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #29 : 16 Ноября 2011, 22:25:25 »
nazary,
за фішку платив АЖ 10 грн.Але то було у вересні,зараз не в курсі шо там і до чого )
А на рахунок "заправка від заправки" ?
Так , є так штука,що прихід палива буває від різних виробників,я маю на увазі торгова марка одна ,наприклад ОККО,чи ВОГ, а поставка на якись даний час від різних виробників (Румунія,Польща,Литва,..і.т.д) і в цих виробників сам продукт різниться. В одних він легший,в других важчий,в третіх ще якись там. От від цього дуже залежить розхід. Про це можна дуже довго писати,але коротко поясню.Чим легший бензин,тим скоріше він буде "вилітати" з баку,це не дивлячись на те,що машинка буде летіти як на крилах,чим він важчий (густина) тим він економічніший,хоча при цьому прийомістість може впасти.Але це не означає те,щоякщо залити неякісний бензин,і прийомістість впаде, то збільшиться економія,тому що бадяга,вона і в Африці бадяга......
Отака історія з бензинами і розходами,..... ця історія може бут дуууууууже довгою ..... :)
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн yurbec

  • Старожил
  • Вчера Aveo LS; Сегодня Nissan Qashqai 2,0 4WD CVT
  • Авто: другое
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #30 : 17 Ноября 2011, 08:41:59 »
Андрюха-71, виходить, ти таки "трохи" гарцуєш  :D  Тепер з розходом все зрозуміло.

Оффлайн nazzik

  • Новичок
  • Город: Lviv
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #31 : 18 Ноября 2011, 19:12:31 »
а в мене ще питання виникло про фішку, чи її можна поставити якщо машина на гарантії ну хоч би і в укравто? чи карще цього не робити? obkur

Оффлайн Semenigor

  • Старожил
    • Видалення вм'ятин без фарбування
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #32 : 20 Ноября 2011, 16:55:08 »
nazzik, Можна. Я думаю, що цього ніхто й не помітить на ТО.
http://www.avtomaster.lviv.ua - видалення вм'ятин
http://www.avtozalizo.com.ua - запчастини до ZAZ, Chevrolet, Daewoo

Оффлайн yurbec

  • Старожил
  • Вчера Aveo LS; Сегодня Nissan Qashqai 2,0 4WD CVT
  • Авто: другое
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #33 : 17 Декабря 2011, 16:24:23 »
Розхід по нашому славетному місту по зрівнянню з жовтнем місяцем піднявся з 9,6 до 11,4. Цифри по БК з врахуванням викатування 100 л бензину. Як не крути - прогрів наш ворог  :'(. Вже стараюсь прогрівати тільки до 20 градусів і потім потихеньку, акуратно їхати ... Ага, ... обдуриш скоріше себе, а не наше залізо  repa

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #34 : 17 Декабря 2011, 17:46:00 »
yurbec,
Та це просто перед святами корки збільшились в 1,5 РАЗИ  :)
сам декли по 30 -40 хвилин стою.
Наприклад на таких перехрестях (в середньому):
Левандівська-Шевченка - 20-25 хв,
Левицького - Франка- 10 хв,
Чорновола-Городоцька в годину пік 20 -30 хв, і.т.д ...
Надіємось,що після ремонтів і відкриття деяких вулиць корки поменшають, але знову настає питання : СНІГ  і лід,такщо на зменшення розходу  бєнзи не варто сподіватись....хоча щось у тебе трошки забагато ..
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн yurbec

  • Старожил
  • Вчера Aveo LS; Сегодня Nissan Qashqai 2,0 4WD CVT
  • Авто: другое
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #35 : 17 Декабря 2011, 18:35:13 »
Андрюха-71, та мою їзду не порівняти з твоєю: 6 км зранку і 6 км вечором. Мотор тільки ледве встигає прогрітися до 80. Та ще й половину дороги під гору. Під кінець "поїздки" 84-86 в кращому випадку. Не їзда, а знущання над машиною  :'(. Але ... хіба я дуже винен? Як життя таке  dntknw

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #36 : 18 Декабря 2011, 18:35:17 »
yurbec,
Даа.... repa в тебе йде більше палива на прогрів чим на саму дорогу.
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн nazary

  • Старожил
  • Leocity
  • Авто: другое
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #37 : 19 Декабря 2011, 16:03:38 »
Андрюха-71, та мою їзду не порівняти з твоєю: 6 км зранку і 6 км вечором. Мотор тільки ледве встигає прогрітися до 80. Та ще й половину дороги під гору. Під кінець "поїздки" 84-86 в кращому випадку. Не їзда, а знущання над машиною  :'(. Але ... хіба я дуже винен? Як життя таке  dntknw
дивна річ, але як в мене, так і я дивився логи інших машин,то в теперішніх погодніх умовах з включеною пічкою вони не гріються більше 86 в русі, хоча теоретично термостат має відкриватись на 87..знаю приклад коли людям сказали, термостат поміняй, і буде все гут, поміняли...картина незмінилась  repa
може тут є якась доля збільшення розходу?
Кожен — коваль своєї долі.
Аппій

Оффлайн Roy1

  • Старожил
  • Львів
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #38 : 19 Декабря 2011, 17:16:44 »
nazary, Я минулої зими поміняв 3 термостати, нічого не змінилося (щоправда у мене стоїть ГБО) яке теж трохи забирає тепло від двигуна, після всіх цих наміпуляцій "забив" на температуру двигуна (поставив картонку на половину радіатора і так їздив по весни).

Оффлайн yurbec

  • Старожил
  • Вчера Aveo LS; Сегодня Nissan Qashqai 2,0 4WD CVT
  • Авто: другое
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #39 : 19 Декабря 2011, 19:13:56 »
В мене термостат починає відкриватися при 80 (БК не дасть збрехати). Міняти на якийсь інший навіть не збираюся (скільки тої зими). Гроші, час, нерви є куди діти. Правильно Roy1 каже, картонка - сила! Хай би який термостат не стояв, вентипьоллєр почне робити зиму по своєму графіку. Літом жиш ніхто не жаліється на термостат. То чому би не зробити машинці маленьке літо, або хоча би весну? Картонку між радіаторами - ось, якраз і повага до машини, а не знущання недогрівом  8)

Оффлайн nazary

  • Старожил
  • Leocity
  • Авто: другое
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #40 : 20 Декабря 2011, 15:51:57 »
nazary, посилатися на паспорт звичайно можна  :D. Спочатку я теж так робив  repa. А потім зрозумів, що моя машина трохи вирізняється серед різномаїтної гами наших авешок і потребує індивідуалього підходу, напевно як і кожна з них  :D.
Картонку ще не ставив, але впритул над цим задумався. Підозрюю, що її пожна впихнути між радіаторами (якщо є два) з боку повітнряного фільтру. Зачекаєм на коментар ветеранів цієї справи.
ну в мене коли вона стоїть і мотор калатає термостат відкривається на 87, і вентилятор включається на LOW на 92...
а от в русі.....навіть не знаю коли він відкривається (по графіках не можу оприділити) температура не більше 86, але патрубок біля радіатора гарячий  repa
а другий радіатор це оті трубочки які перед радіатором встановлені?
Кожен — коваль своєї долі.
Аппій

Оффлайн yurbec

  • Старожил
  • Вчера Aveo LS; Сегодня Nissan Qashqai 2,0 4WD CVT
  • Авто: другое
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #41 : 23 Декабря 2011, 13:30:25 »
Roy1, вплине-вплине  :-X. Тре на картонці не економити  :D

Оффлайн Roy1

  • Старожил
  • Львів
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #42 : 24 Декабря 2011, 14:56:44 »
yurbec, nazary,  Заліз я сьогодні під капот Лачіка, а там якось воно все трошки по - іншому.  repa
Згадав тільки, що картонку я засовував з- низу перед радіатором кондюка...
А можливо і між двома  радіаторами, не памятаю точно  dntknw

Оффлайн Ex-lovelas

  • Член клуба
  • Інтуіція - це вміння голови, відчувати дупою.
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #43 : 26 Декабря 2011, 18:14:26 »
признаюся шо не читав все спочатку... але з того шо я прочитав зрозуміло одне:.. потрібно вставити картонку перед радіатором шоб мотор швидше нагрівався. я правильно все зрозумів?
Не потрібно відноситись до життя занадто серйозно, нам з нього живими всеодно не вибратися!!

Оффлайн Beat

  • Старожил
  • /dev/null
  • Авто: другое
  • Город: Львов
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #44 : 26 Декабря 2011, 18:22:44 »
ви так до весни доопсуждаете :D

Оффлайн Roy1

  • Старожил
  • Львів
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #45 : 26 Декабря 2011, 21:18:09 »
Ex-lovelas, Загальну ідею останніх постів ти зрозумів правильно   beer2
 Всерівно Авешний двигун довго ргіється, картонка допомагає але не суттєво.  :(
Я помітив суттєву різницю між тим як прогрівається Авое 1.5 та Лачетті 1.6 - приблизно в двічі швидше Лачік грієтсья  :-X

Оффлайн Ex-lovelas

  • Член клуба
  • Інтуіція - це вміння голови, відчувати дупою.
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #46 : 26 Декабря 2011, 21:52:13 »
Roy1, ну тоді я придумав кращу ідею..  відключіть вентилятор який охолоджує радіатор....

З.І. тупарилі ті мужикки які той вентилятор туда поставили... правда??? :D

народ якшоб там потрібна була картонка вона би там стояла ще з конвеєра.... ІМХО
Не потрібно відноситись до життя занадто серйозно, нам з нього живими всеодно не вибратися!!

Оффлайн 777Joker777

  • Старожил
  • Шо тут у вас?
  • Авто: другое
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #47 : 27 Декабря 2011, 09:35:37 »
Картонка картонкою а теплоекран на капот вартує поставити. На швидкість прогріву не вплине, але теплим дригало буде довше і шуму менше
Зараз розхід по місту 10 - 10,5. Заправка 95 ВОГ. Двигун 1,6.
Самое дорогое в мире – это глупость, потому что за нее дороже всего приходится платить.

Оффлайн yurbec

  • Старожил
  • Вчера Aveo LS; Сегодня Nissan Qashqai 2,0 4WD CVT
  • Авто: другое
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #48 : 27 Декабря 2011, 10:22:32 »
Ex-lovelas, робоча температура двигуна вроді починається із 80? Літом це не проблема. В сьогоднішню погоду це теж не проблема. Хоча досить виїхати за місто і трохи додати швидкості, температура можливо (як в кого) буде коливатися біля мінімально робочої. Зовсім інша картина при мінусовій температурі - моторчик може і недогріватися, що також не закладено з конвеєра (згадай "тихохідність" нашої підвіски і регулярні спроби вдосконалити "ідеальний" заводський варіант). Вентилятор можна і відключити (маю на увазі першу швидкість), але щось мене бере сумнів, що задумана "плавна" швидкість його обертів є зайвою. Та й без вентилятора на швидкості кількість холодного повітря, що проходить через радіатор достатня для охолодження двигуна нижче згаданої робочої температури. Тепер подивимось, що буде робитися, коли поставити цю смішну картонку, тобто частково перекрити потік холодного повітря через радіатор і відповідно обмежити обдув двигуна в цілому. Як мені здається температура двигуна в такому випадку повинна бути вищою, що ніяк не зашкодить тому ж таки двигуну. Літом він прекрасно себе почуває в своєму робочому діапазоні температур. Далі, при підвищенні температури (при їзді по місту, наприклад в корках) включиться в роботу згаданий тобою вентилятор, скажімо, як літом. Все нормально? Картонка тепер не така смішна, навіть не зважаючи на примітивність "винаходу"?   :D

Оффлайн Ex-lovelas

  • Член клуба
  • Інтуіція - це вміння голови, відчувати дупою.
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #49 : 27 Декабря 2011, 11:05:10 »
yurbec,  а перегрів мотора це нормально??
Не потрібно відноситись до життя занадто серйозно, нам з нього живими всеодно не вибратися!!


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.