Автор Тема: розхід бензини по Львову  (Прочитано 14186 раз)

0 Пользователей и 2 Гостей просматривают эту тему.

Оффлайн yurbec

  • Старожил
  • Вчера Aveo LS; Сегодня Nissan Qashqai 2,0 4WD CVT
  • Авто: другое
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #50 : 27 Декабря 2011, 11:16:49 »
Ex-lovelas, в якому випадку і яким чином?

Оффлайн Ex-lovelas

  • Член клуба
  • Інтуіція - це вміння голови, відчувати дупою.
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #51 : 27 Декабря 2011, 11:30:38 »
yurbec,  ну ти написав (я так зрозумів що чисто теоретично) що в таку погоду як зараз  картонку потрібно вставляти тільки на трасі .. а при в*їзді в місто її знімати?
Не потрібно відноситись до життя занадто серйозно, нам з нього живими всеодно не вибратися!!

Оффлайн Ex-lovelas

  • Член клуба
  • Інтуіція - це вміння голови, відчувати дупою.
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #52 : 27 Декабря 2011, 11:39:07 »
(згадай "тихохідність" нашої підвіски і регулярні спроби вдосконалити "ідеальний" заводський варіант).
тут ти не правий однозначно...

в ходовій ставилися мінялися деталі не на дротики чи картонки, а на перевірені часом запчастини інших марок автомобілів..
Не потрібно відноситись до життя занадто серйозно, нам з нього живими всеодно не вибратися!!

Оффлайн Roy1

  • Старожил
  • Львів
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #53 : 27 Декабря 2011, 12:01:38 »
yurbec, Ex-lovelas,  Та досить вже перадиратися. такий шедевр автомобілебудування як наші авто потребує постійного вдосконалення ("тюнінху") хтось хоче - ставить картонку перед радіатором і тішиться теплом в салоні,  bravo хтось ставить 18 диски і вбиває свою ходову зате тішиться "гламурним виглядом"  8) - кожному своє l-hi

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #54 : 27 Декабря 2011, 13:41:22 »
Якщо проаналізувати твою фразу:

З.І. тупарилі ті мужикки які той вентилятор туда поставили... правда??? :D

народ якшо б там потрібна була картонка вона би там стояла ще з конвеєра.... ІМХО

то запчастини від інших авто, про які ти ведеш мову тут:


в ходовій ставилися мінялися деталі ... на перевірені часом запчастини інших марок автомобілів..

теж мали б стоявти на Авео ще із завода  ?   :D
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн yurbec

  • Старожил
  • Вчера Aveo LS; Сегодня Nissan Qashqai 2,0 4WD CVT
  • Авто: другое
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #55 : 27 Декабря 2011, 13:50:07 »
Ex-lovelas, та ну  :D ... ставити-знімати ... В таку погоду, як зараз вона нафіх не потрібна. Ти правильно підмітив - я розмірковував, і розмірковував про мінусову погоду. А ходову я навів, як приклад недосконалості про що вірно підмітив Roy1  ;). Доречі, Roy1, ми зовсім не "перадиратися"  :D, ми дискутуємо. Що ще в таку погоду робити? Не мити ж машину?  :D

Оффлайн Ex-lovelas

  • Член клуба
  • Інтуіція - це вміння голови, відчувати дупою.
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #56 : 27 Декабря 2011, 13:51:47 »
ладно проїхали... Вова. ти не зрозумів мою думку.. не виривай слова з контексту...
« Последнее редактирование: 27 Декабря 2011, 13:54:48 от Ex-lovelas »
Не потрібно відноситись до життя занадто серйозно, нам з нього живими всеодно не вибратися!!

Оффлайн yurbec

  • Старожил
  • Вчера Aveo LS; Сегодня Nissan Qashqai 2,0 4WD CVT
  • Авто: другое
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #57 : 27 Декабря 2011, 13:55:29 »
Ex-lovelas, тобто, якщо грамотно і естетично поставити перед радіатором керовані жалюзі - це варіант?

Оффлайн Ex-lovelas

  • Член клуба
  • Інтуіція - це вміння голови, відчувати дупою.
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #58 : 27 Декабря 2011, 13:57:54 »
yurbec, ну да.. але при умові що вони самі будуть відкриватися і закриватися при потребі.... :)

Не потрібно відноситись до життя занадто серйозно, нам з нього живими всеодно не вибратися!!

Оффлайн yurbec

  • Старожил
  • Вчера Aveo LS; Сегодня Nissan Qashqai 2,0 4WD CVT
  • Авто: другое
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #59 : 27 Декабря 2011, 14:07:39 »
при умові що вони самі будуть відкриватися і закриватися при потребі.... :)
ага, і мух відганяти, щоб лобовуху не прикрашали  :D

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #60 : 27 Декабря 2011, 14:12:39 »
... Вова. ти не зрозумів мою думку.. не виривай слова з контексту...

Я все зрозумів - не переживй. ;)    Просто не все те, що б нам хотілося стоїть на авто відразу з конвеєра.
Багато хто в цьому плані може позаздрити власникам Пежо 407, в якого на рештку радіатора передбачено спеціальну заглушку для зимової їзди (читай ту саму картонку - тільки в цивілізованому вигляді) !
Просто на Пежо, на відміну від інших виробників, порахували за потрІбне втілити в життя цю, на перший погляд дрібницю.  :)
Інші ж виробники приділили увагу іншим дрібницям, яких немає в Пежо. От і все. Кожен виробник бачить ті чи ін. речі по іншому.
« Последнее редактирование: 27 Декабря 2011, 14:14:51 от virus »
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн yurbec

  • Старожил
  • Вчера Aveo LS; Сегодня Nissan Qashqai 2,0 4WD CVT
  • Авто: другое
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #61 : 27 Декабря 2011, 14:19:01 »
Я знав! Я знав, що картонка - це вам не хухри-мухри  :D Це ж бо заглушка по-європейськи.  ;)

Оффлайн Roy1

  • Старожил
  • Львів
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #62 : 27 Декабря 2011, 14:41:40 »
Багато хто в цьому плані може позаздрити власникам Пежо 407, в якого на рештку радіатора передбачено спеціальну заглушку для зимової їзди (читай ту саму картонку - тільки в цивілізованому вигляді) !
10000%  bravo правильно підмічено beer2.
Колись у нас була службова Пежо 407 - там дійсно з заводу йшла заглушка (чи то металева чи то пластикова) в колір бампера, яка перекривала обдув радіатора радіатора приблизно на 50 -60% для збереження тепла двигуна.... :-X

У нас  (в простіших і дешевших авто) можна взяти скотч і заклеїти дірки в решітці радіатора і ще щось "нашаманити" щоб закрити дірку (прорізи під номером) в бампері  ;) vcool

Оффлайн Roy1

  • Старожил
  • Львів
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #63 : 27 Декабря 2011, 14:44:22 »
yurbec, ну да.. але при умові що вони самі будуть відкриватися і закриватися при потребі.... :)

Такі штуки стояли (жалюзі) стояли з ЗАВОДУ ще в ГАЗонах 60-х років випуску і в 401 Москвичах такого ж віку.
Як то кажуть все нове - це добре забуте старе  ;)

Оффлайн nazary

  • Старожил
  • Leocity
  • Авто: другое
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #64 : 27 Декабря 2011, 15:06:39 »
спробую і я втрутитись в дискусію, особисто в мене при теперішній погоді вентилятор не включається взагалі (відслідковую програмно при їзді, їзда лише по місту), припускаю що можливо при встановленні картонки такі явища будуть, підкреслюю МОЖЛИВО, далі про перегрів двигуна, сумніваюсь чесно, що навіть при такій температурі як зараз при встановленні картонки вентилятор буде включатись  більше ніж на швидкість LOW. ІМХО тобто ніякого перегріву і не буде ніколи.....
Кожен — коваль своєї долі.
Аппій

Оффлайн yurbec

  • Старожил
  • Вчера Aveo LS; Сегодня Nissan Qashqai 2,0 4WD CVT
  • Авто: другое
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #65 : 04 Января 2012, 10:06:16 »
Поставив я цю смішну картонку. Запихається, як два пальці ... за 5 хвилин. При сьогоднішньо-вчорашній погоді результат видно одразу. Температура піднялась з 82-84 до 86-92. На вентилятор реагує адекватно, прогрівається однозначно швидше. Про розхід говорити рано, тестування продовжується.

Оффлайн Roy1

  • Старожил
  • Львів
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #66 : 06 Января 2012, 11:05:40 »
nazzik, nazary, Хлопці та заспокійтися ви з тою картонкою - тут літо починається  vcool  а вам все холодно і холодно  :D

yurbec, МАЛАДЦЯ  bravo

Оффлайн yurbec

  • Старожил
  • Вчера Aveo LS; Сегодня Nissan Qashqai 2,0 4WD CVT
  • Авто: другое
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #67 : 08 Января 2012, 10:08:51 »
В продовження про "тестування" картонки.
Сьомого числа проїхався за містом по дорозі на Яворів-Краковець приблизно 80км. Легка їзда 90-110км/год, дорога практично пуста, температура двигуна на 5-й передачі максимально 83-84 градуси (пам’ятаєм про мінімальну робочу температуру). Про погоду і градуси надворі на різдво всі в курсі. Щось мені здається, що без картонки температура двигуна була би значно нижчою. Ось такі спостереження.

Оффлайн nazary

  • Старожил
  • Leocity
  • Авто: другое
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #68 : 10 Января 2012, 11:51:32 »
В продовження про "тестування" картонки.
Сьомого числа проїхався за містом по дорозі на Яворів-Краковець приблизно 80км. Легка їзда 90-110км/год, дорога практично пуста, температура двигуна на 5-й передачі максимально 83-84 градуси (пам’ятаєм про мінімальну робочу температуру). Про погоду і градуси надворі на різдво всі в курсі. Щось мені здається, що без картонки температура двигуна була би значно нижчою. Ось такі спостереження.
їхав тоді ж як і ти (зранку) але по трасі на Стрий, спереду лише  клаптик картону закриває частину отвору на бампері внизу з середини, температура ОЖ 82-83, швидкість 100-140
Кожен — коваль своєї долі.
Аппій

Оффлайн yurbec

  • Старожил
  • Вчера Aveo LS; Сегодня Nissan Qashqai 2,0 4WD CVT
  • Авто: другое
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #69 : 10 Января 2012, 14:48:27 »
О, можна сміятися з тої картонки, а вона свою справу робить. Залишилось грамотно і акуратно приладнати жалюзі, або щось типу заглушки. Тепер про розхід. Боюсь бути суб’єктивним, але розхід по місту з моїми короткими пробіжками впав мінімум (або в середньму) на пів літра. А це вже варто уваги (чомусь так думаю).

Оффлайн nazary

  • Старожил
  • Leocity
  • Авто: другое
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #70 : 10 Января 2012, 16:48:16 »
yurbec, ну то дійсно помагає, бо в мене впав, але машин стало менше)))а ту картонку яку я там запхав, як на мене вона не так багато дає...
Кожен — коваль своєї долі.
Аппій

Оффлайн nazary

  • Старожил
  • Leocity
  • Авто: другое
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #71 : 10 Января 2012, 17:07:19 »
в значені що вона дуже мало закриває.....бо треба більшу, щоб більше закривала
Кожен — коваль своєї долі.
Аппій

Оффлайн yurbec

  • Старожил
  • Вчера Aveo LS; Сегодня Nissan Qashqai 2,0 4WD CVT
  • Авто: другое
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #72 : 10 Января 2012, 17:17:13 »
В мене закрито трохи більше половини радіатора. Прогрівається на ходу значно швидше, отже швидше проходить прожерливий режим. Далі будемо подивитись.

Оффлайн nazary

  • Старожил
  • Leocity
  • Авто: другое
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #73 : 11 Января 2012, 09:56:13 »
В мене закрито трохи більше половини радіатора. Прогрівається на ходу значно швидше, отже швидше проходить прожерливий режим. Далі будемо подивитись.
от мене ще мучить одне питання, прогрів по ідеї має відбуватись по мало колу.....і як закриття радіатора впливає на прогрів....в тебе термостат працює нормально?
Кожен — коваль своєї долі.
Аппій

Оффлайн yurbec

  • Старожил
  • Вчера Aveo LS; Сегодня Nissan Qashqai 2,0 4WD CVT
  • Авто: другое
Re: розхід бензини по Львову
« Ответ #74 : 11 Января 2012, 10:53:54 »
nazary, термостат працює нормально. Давай по порядку.
Заводиш машину, наприклад зранку. Початкова температура двигуна -1. Починається прогрів тосолу по малому колу. Якщо ти відразу рушив і поїхав, то треба враховувати, що оберти збільшуються (так само, як і навантаження на двигун) і від цього прогрів тосолу стає інтенсивнішим, а разом з цим обдув самого двигуна (машина ж рухається). Якщо обдув двигуна холодним повітрям через решітку радіатора здається смішним - висунь руку через відкрите вікно і протестуй потік холодного повітря. Не забуваєм, що пічка напевно включена і додатково забирає тепло з системи охолодження.
Можна прогріти двигун не рушаючи на холостих обертах, при цьому оберти і навантаження на двигун мінімально можливі (назвем це так). Двигун прогрівається довше. В цьому випадку про економію пального мова не йде.
Тепер перекриємо радіатор.
Заводимо двигун. Почекали хвилину-другу (думаю гірше від того не стане  ;)), рушаємо. Зрозуміло, тосол починає прогріватися (як не крути, а оберти стають вищими ніж на холостих і навантаження на двигун зростає, а з цим і температура). При цьому обдув двигуна холодним повітрям зовні обмежениий. Значить під капотом температура теж вище. Далі, при досягненні температури відкриття термостату гарячий тосол з малого кола змішується з "холодним" із великого кола. Загальна температура на деякий час впаде на декілька градусів. А радіатор то в нас захищений! Значить температура тосолу (тепер вже по великому колу) підніметься швидше. От і виходить щось подібне не на літо звичайно, ну нехай пізня осінь.
Так я бачу цю картину.  repa
Звичайно ж відкритий для критики.


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.