Автор Тема: Податківці нагадують: 1 липня – останній день сплати податку з власників транспо  (Прочитано 4606 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн vyjko

  • Новичок
Якщо проходження ТО 2009 продовжено до 31 грудня 2009 року чи обовязково сплачувати податок до 30 червня?

Оффлайн $talker

  • Старожил
  • Танцую. Но плохо...
vyjko
Хочу спитати: Який взаємозвязок? Просто цікаво.

Оффлайн vyjko

  • Новичок
$talkerЯ сам був би радий щоб мені хтось пояснив.у мене один варіант країні потрібні гроші будь якою ціною.Хоча у вісниках податкової я не знайшов обовязковості сплати податку до якоїсь певної дати крім дати проходження техогляду.

Оффлайн avn

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: Киев
вот как написано в законе:

Стаття 5. Строки сплати податку

Податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів сплачується:

фізичними особами - перед проведенням першої реєстрації в Україні, реєстрацією, перереєстрацією транспортних засобів, а також перед технічним оглядом транспортних засобів щорічно або один раз за два роки, але не пізніше першого півріччя року, в якому провадиться технічний огляд;
« Последнее редактирование: 03 Июля 2009, 16:16:13 от avn »

Оффлайн avn

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: Киев
вот как написано в законе:

Стаття 5. Строки сплати податку

Податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів сплачується:

фізичними особами - перед проведенням першої реєстрації в Україні, реєстрацією, перереєстрацією транспортних засобів, а також перед технічним оглядом транспортних засобів щорічно або один раз за два роки, але не пізніше першого півріччя року, в якому провадиться технічний огляд;


выходит нужно (было) платить

Оффлайн Leksi

  • Член клуба
  • Вот ща.... Докняпаю....
  • Город: Киев
avn:

Получается, что при покупке авто я заплатил за первый год налог, а потом мне платить
Цитировать (выделенное)
але не пізніше першого півріччя року, в якому провадиться технічний огляд
, те. в 2010 я плячу за 2009 и за 2010? Или сразу за три года - 2009-2011? ??? ??? Могу я продинамить налог за 2009 и заплатить потом это все при прохождении следующего ТО?
Владелец "пьяной Хонды"
Передо мной 3 кубика с буквами Б, Л и Я - пока не сложу слово СЧАСТЬЕ отсюда не уйду!


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.