Автор Тема: АЗК "AVIA"  (Прочитано 2345 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн ANRI

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: Бориспільщина...
АЗК "AVIA"
« : 18 Ноября 2019, 09:42:45 »
Дивлюся в Києві з'являються заправки під цим брендом. В Європі вони досить відомі і по відгукам (особливо у Франції та Німеччині) користуються популярністю та посідають місце поряд з Тотал, Шел (брендовими). В інтернеті пишуть, що швейцарська фірма. На заправці по вул. Бажана (м. Позняки) в документах зазначено, що бензин з Литви. Сам залив 10 л 95-го, але в баку було ще вога літрів 15, то сказати на стільки він якісний не можу. Але одне, що гірше авто їхати не стало. Може хто користується їх бензином частіше на постійній основі, то діліться враженнями ;)
Велосипед - Авео 1,5 - Опель Віваро 1,9 (дизель) - Мазда 1,6...

Оффлайн ANRI

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: Бориспільщина...
Re: АЗК "AVIA"
« Ответ #1 : 17 Января 2020, 14:33:54 »
Катаюсь на їхньому бензині (95 звичайний, бо ще є 95 gold) вже 2 баки (близько 100 л.). Нічого поганого сказати не можу. Але і нічого хорошого. Авто має ту ж динаміку, таку ж витрату пального як і на окко, wog, upg. Може хтось знає те, чого не знаю я, звичайний користувач ;)
Велосипед - Авео 1,5 - Опель Віваро 1,9 (дизель) - Мазда 1,6...

Оффлайн Верони4ка

  • Неизвестный герой
  • Авто: Aveo T250 (1.6)
  • Город: KIEV
Re: АЗК "AVIA"
« Ответ #2 : 22 Декабря 2020, 10:48:54 »
Не нравится мне бензин на "Авиа", я больше предпочитаю Socar. Тут качество намного лучше, и я не переживаю, что сегодня зальюсь нормальным бензом, а завтра заправлю какой-то ужас. Так несколько раз было, чуть движок не угробила. Да, на Socar бензин дороже, но оно того стоит, плюс я еще беру талоны на топливо https://socar.ua/ru/taloni-na-palne Так для меня цена на два месяца не меняется, и так удобнее и экономнее получается.


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.