Автор Тема: Автогражданка  (Прочитано 993 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Fazan90

  • Неизвестный герой
  • Авто: Aveo T255 (седан)
  • Город: Киев
Автогражданка
« : 24 Июня 2018, 22:53:08 »
есть рекомендации по поводу того, у кого в Киеве лучше оформлять?

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Re: Автогражданка
« Ответ #1 : 25 Июня 2018, 20:53:45 »
Чувааак! Тема автоцивілки реально говорена-переговорена на форумі, порийся, почитай....
Якщо ліньки, то рекомендації наступні:
1. Зайди на сайт МТСБУ ( моторно-транспортного страхового бюро України ) і знайди там "Світлофор".. це сигналізатор якості роботи страхової. Розглядаєш, відповідно, тільки ті, які мають всі три зелені ячейкі.  На всіх інших, які мають хочай би жовте, чи не подали інформацію, навіть не дивишся:   от тобі посилання   http://www.mtsbu.ua/ua/assessment/
2. Попитай у знайомих, які отримували страхове відшкодування, це найкраща рекомендація! Дивись не переплутай.. не у тих, хто оформляв, а у тих. хто отримував гроші по аваріям  :)
3. На мою, професійну, думку, наразі найкращі це: ПРО100, ПЗУ, Інго, ТАС... З певними пересторогами можна розглядати: Княжа, Універсальна, Провідна, Арсенал... всіх решта, краще не розглядати...
4. Не женись за ціною! Розумію, що київські тарифи найвищі по Україні, але ти вкладаєш гроші у свій фінансовий захист і тобі наврядчи сподобається мати проблеми із судами ( а зараз по рішенню Верховного Суду України, потерпілий має право не подавати у страхову компанію папери, а відразу подати позов на винуватця ДТП ) за якихось гривень 50-100 різниці... якщо пропонують різко дешеву страхівку. значить тупо розвод, або крадений бланк
5. Бланк, чистий, до того, як віддасиш гроші, перевір у тій же базі МТСБУ, там є така функція у вільному доступі
6. Бери завжди Франшизу 0, так зекономиш ще від 1 до 2 тисяч гривень при ДТП
7. Зверни увагу на добровільну цивільну відповідальність, якою ти. за невеликі грошики, збільшиш покриття по цивільній відповідальності від 100 тисяч до 1 ляма.... а це варто зробити, враховуючи вартість запчастин і робіт.....

Оффлайн Fazan90

  • Неизвестный герой
  • Авто: Aveo T255 (седан)
  • Город: Киев
Re: Автогражданка
« Ответ #2 : 25 Июня 2018, 21:45:00 »
спасиб

Оффлайн horoshij-chelovek

  • Неизвестный герой
  • Авто: Aveo T200
  • Город: Донецк
Re: Автогражданка
« Ответ #3 : 26 Июня 2018, 03:07:21 »
А мне вот посоветовали обратиться сюда https://www.polisosago.kiev.ua/avtograzhdanka_v_kieve.html, по словам сотрудника, он с ними советовался по поводу того у какой страховой брать этот полис и через них же делал. Говорит доставили Полис на дом. Правда по факту то взял у Оранты, а это вроде, как и так довольно популярная страховая, думаю мог бы и сам к такому решению прийти.

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Re: Автогражданка
« Ответ #4 : 26 Июня 2018, 19:10:30 »
А мне вот посоветовали обратиться сюда https://www.polisosago.kiev.ua/avtograzhdanka_v_kieve.html, по словам сотрудника, он с ними советовался по поводу того у какой страховой брать этот полис и через них же делал. Говорит доставили Полис на дом. Правда по факту то взял у Оранты, а это вроде, как и так довольно популярная страховая, думаю мог бы и сам к такому решению прийти.

Ти жартуєш????? Оранта????? Це одна із найгірших і найофігівших страхових.... Навіть не думай таке в голос говорити!!! Той "сотруднік" продав те. де більше заробив, от і впарював, а якщо сам шукаєш, то питання має бути не в ціні, а в якості послуг.

Оффлайн horoshij-chelovek

  • Неизвестный герой
  • Авто: Aveo T200
  • Город: Донецк
Re: Автогражданка
« Ответ #5 : 30 Июня 2018, 00:45:47 »
о как получается.. я че и не думал, что Оранта нынче не катит, вроде популярная, реклама на каждом углу..

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Re: Автогражданка
« Ответ #6 : 30 Июня 2018, 17:40:08 »
о как получается.. я че и не думал, что Оранта нынче не катит, вроде популярная, реклама на каждом углу..
Питання не в рекламі, питання у якості обслуговування клієнтів.... а у них цієї якості взагалі не має.. їм насрати... вони є у будь якому ( майже ) селі і їх сітка величезна, за цей рахунок і беруть.... І я кажу не як представник конкуруючої компанії, а як спеціаліст, який допомагав нашим клієнтам отримувати кошти з тої Оранти... коли вимагали з Івано-Франківська надати пошкоджену машину на огляд у Дубно *( Рівненської області ), коли запити в суд та ДАІ в Дубно не хотіли робити і ми це дистанційно робили, коли оригінали документів губили, навіть не зважаючи на те, що є особистий підпис про отримання цих документів... це я вже опускаю момент, що я судився з Орантою за отримання відшкодування...
Корочє потрібно того твого "знайомого" по голові настукати....

Оффлайн Andrew

  • Старожил
  • Україна-Русь
  • Авто: другое
  • Город: БОМЖ
Re: Автогражданка
« Ответ #7 : 02 Июля 2018, 07:23:00 »
Шах не парся, це "Невідомі герої"  так рекламою займаються... :D  beer2
Робиш - не бійся, боїшся - не роби, а зробив - не шкодуй!


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.