Автор Тема: Заміна вінілової (захисної) плівки на порогах  (Прочитано 5866 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Bugaichuk

  • Постоялец
  • 0989176939
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Новоград-Волинський
І так вирішив викласти маленький фото звіт по переклейці порогів.
маленька предисторія, після того як було замічено що пороги по трохи починають піскоструїтися + всі крім мене не паряться як правильно сідати в авто було вирішено заклеїти їх плівкою. було це десь в2009 році, коли я ще платив кредит валютний :). Коштів на нормальну плівку не було і в магазині обоїв придбав дешеву плівку, якими ще холодильники обклеюють і т.д. І як не дивно протрималась вона до теперішнього часу,хоча місцями почала відклеюватися

коли я її клеїв то мене лякали що під плівкою краска повздувається, я навіть був тоді трохи злякався, і сьогодні вирішив подивитися що воно там робиться

як видно їм там було дуже комфортно і після зняття вони виглядали як майже на новій машині

цяточкі білі то залишки клею з попередньої плівки.
Було придбано нову плівку, на цей раз взяв "алмазну крошку" прийшлось брати кусок 1,5 на 1,7 так як довжина порога 1,7м. На поріг потрібен кусок 0,2 на 1,7м.

Перед поклейкою потрібно видалити залишки старого клею і обезжирити, я використовував розчинник силікону

і вкінці вийшло щось таке

червоне на дверях це теж плівка з 2009 року. на той час поклеїв чим було щоб не піскоструїло арки, буду переклеювати на прозору захисну щоб не так страшно було, хоча я вже й звик.
вигляд з середини



на пластмасових порогах теж плівка і на дверях :D ну не люблю я щоб воно було поцарапано і затерто. Теж буду переклеювати на нову.
Тепер маленький нюанс про дану плівку її не можна тянути, хіба зовсім трохи, вона не лопає просто з "алмазної крошки" вона робиться матова, якщо придивитися на останні фото то трохи видно де не де. З карбоновою плівкою такого нема.
капот,  багажник і стойки на дверях заклеєні карбоном, немає фото щоб викласти, і в загальному образі вроді нічо, але для мене пріорітет захист.
Всім дякую за увагу


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.