Автор Тема: Сонцезахисні козирьки з підсвіткою на авео  (Прочитано 6170 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн ROKONIN

  • Неизвестный герой
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Бородянка
Якось робити бул нічого, захотілось себе чимось зайняти, ну звісно і зробить обновку якусь для машинки. Вирішив поставити сонцезахисні козирьки з дзеркальцями на обох сторонах і підсвіткою. Нащастя були в мене від омеги Б, вони трішечки більші ну нічого, приміряв наче нормально і поїхали))))
Переробляти не багато прийшлось але все ж таки прийшлось, по кліпсі козирьо кстав нормально, а там де прикручується біля стойки прийшлось опелівське кріплення викидать, а хімічить туди авеовське. Далі стикнувся з тим що на авео штирь на якому крутиться козирьок товщий трішки ніж у опеля, ну нічого, матнув кілька виточків ізоляційної стрічки і "вуаля" ледь натяг його туди. Далі прокинув проводку під дахом до розирьків, нащастя теж вона в мене була з роз*ємами рідними теж від опеля. Прокинувши проводку почав її підключати до авеовсьокої тієї що йде до плафона, але дав маху в тому що робив з відкритми дверима, і приєднав плюс-мінус до тих проводочків щой йдуть до плафона, в сумі підсвітка робила тільки коли відкриті двері, прийшлось знову знімати плафон і кидать масу на кузов і ось, все запрацювало як і має бути.

козирьки ось такі, завтра кину фото як тепер вони в овечці виглядають


« Последнее редактирование: 30 Октября 2014, 19:32:25 от Polak »

Оффлайн Игорь СМЕ

  • Старожил
  • АВ 7768 ВВ
  • Город: Винница
Конечно ждём фото с Авео, себе думал такое сделать, но у меня там монитор от камеры заднего вида. Есть идея срезать такие плафончики как стоят в багажнике в потолок под козырьками.

Оффлайн ROKONIN

  • Неизвестный герой
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Бородянка
обов*язково скину фото, ніяк до фотіка не доберусь

Добавлено: 03 Ноября 2014, 18:13:41
вибачаюсь за якість фотоапарату не було з собою




« Последнее редактирование: 03 Ноября 2014, 18:13:41 от Polak »

Оффлайн Viva

  • Постоялец
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Каменец-Подольский район
В мене було від якогось Мерса тільки одне дзеркальце з кришечкою, без підсвітки. Врізав пасажирці, щоб не витріщалась на халяву (хочеш подивитися - підніми кришечку). В себе дзеркало закриває європоліс, засунутий за кріплення фолдера для СД.   
Я знаю чудесное имя...

Оффлайн ROKONIN

  • Неизвестный герой
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Бородянка
в мене дружина довольна катається))) curtsey

Оффлайн Игорь СМЕ

  • Старожил
  • АВ 7768 ВВ
  • Город: Винница
Polak,  Записуй домашнє завдання)))))))
Поміняти лампочки в козирьках на светодіодну ленту - щоб було як в плафоні.  vcool

Оффлайн ROKONIN

  • Неизвестный герой
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Бородянка
)))  beer2 коли буде вільний час)))) можливо поковиряюсь, я думав на цим питанням

Оффлайн SVS

  • Постоялец
Я так полагаю, что подсветка загорается вместе с открыванием крышечки на зеркале?  Конечно, крепление выглядит натянутым, но в целом - очень зачётно.  Молодец.
С ув svs.

Оффлайн ROKONIN

  • Неизвестный герой
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Бородянка
дякую))) так звісно з відкриттям кришечки загорається підсвітка, на рахунок кріплення то з водійскої сторони потрібно замінитишуруп, вже замінив, не косо стоїть.


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.