Автор Тема: Чим відрізняється газовий кран від водопровідного?  (Прочитано 6268 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Vanya66

  • Старожил
  • Люблю Україну!
  • Авто: другое
  • Город: Чернівці
leocsh, шановний ! Купа емоцій і слів - аргументів не бачу! Ви оперуєте загальними фразами бездоказово! ІМХО
Кожний народ має право жити в своїй країні!!!

Оффлайн Vitalych

  • Старожил
  • LS 1,5 МКП, STAG-4+
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Ukraine
досить популярна тема виявилась ;)
на мій погляд різниці немає (в нашій країні з китайськими кранами) може в Італії і є, а нас не думаю. Різниця тільки в кольорі, щоб газовщики знали, що їм перекривати  :D
наступне питання - яку максимальну температуру витримують поліпропіленові труби? установщик запустив котел в режимі максимальрої потужності :o день лупашило, поки кран на батареї не потік  :'(  на пульті стояло регулювання по кімнатній температурі на 22 градуси, тоя на температуру води і не переключав, а воно воду гріє не до 60 градусів. як треба по пульту, а до безкінечності. прийшлось перепаювати кран (добрий гемор, особливо для мене-криворукого, ще й паяльником обпікся :( запустив вже сам. бачу гріє і гріє, переключаю на температуру води - температура води валить на 88 градусів,  :o виключив, поки розібрався з допомогою інету в чому справа, ніби то вже включив так як треба.
але думаю чи не "попсувались" труби? бо трохи повигинало

Оффлайн Slava_DnDz

  • Старожил
  • LaStochka LS1.5__ 2010гв
  • Авто: другое
  • Город: Кам'янське
А штрафы какие, каким законодательством предусмотренные?
Единственно приемлемая фраза из всего сообщения, остальное....
Ответ на вопрос, -  в КУоАП, Статья 103-1. Нарушение правил пользования энергией или газом curtsey

Vitalych, Предельно допустимая температура протекающей жидкости: + 95 (до +120 при недолговременном воздействии). Срок службы при горячем водоснабжении - не менее 25 лет (холод. - 50 лет).
Построить дом, посадить дерево, вырастить сына. ...Минимум дважды.


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.