Автор Тема: не поставил на учёт за 10 дней!чем грозит?  (Прочитано 4580 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн alexxx81

  • Пользователь
купил машину по справке-счё.но не успел вовремя поставить на учёт,в гаи сказали мол ничё страшного просто потом заплатиш неболшой штраф.сегодня остановили гайцы и говорят щас вызовем эвакуатор и оттянем на штрафплощадку.пришлось дать на бензин.вопрос-имеют ли право забрать у меня машину если после покупки прошло более 10 дней.  заранее благодарю за помощь!!!

Оффлайн Gasta

  • Постоялец
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Киев
Не имеют. После 10 дней заканчивается договор купли-продажи.Его надо продлить.Стоит денег, не знаю скока.
Продливай договор и ставь на учет. В запасе будет еще 10 дней.

Оффлайн alexxx81

  • Пользователь
Спасибо,но у меня справка -счёт.её вродь не нужно продлевать.Может найдётся кто-то кто смог бы дать ответ на мой вопрос?

Оффлайн Yevhen

  • Пользователь
  • Aveo-I 1.5LS 2006
  • Авто: Aveo T200
  • Город: Київ/Бровари
Спасибо,но у меня справка -счёт.её вродь не нужно продлевать.Может найдётся кто-то кто смог бы дать ответ на мой вопрос?

http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1388-98-%EF&p=1306656683299429

Читайте тут.
Цитировать (выделенное)
    7. Власники  транспортних  засобів та особи,  що експлуатують такі засоби на законних підставах,  або їх  представники  (далі  - власники)  зобов'язані зареєструвати (перереєструвати) транспортні засоби протягом десяти діб після придбання (одержання) або митного оформлення,  або  тимчасового  ввезення на територію України,  або виникнення  обставин,  що  є  підставою  для  внесення   змін   до реєстраційних документів. Строк державної реєстрації продовжується у  разі  подання   документів,   які   підтверджують   відсутність можливості   своєчасного  її  проведення  власниками  транспортних засобів (хвороба, відрядження або інші поважні причини).


У будь-якому випадку прийдеться "рішати" у МРЕВ. Хоча я думаю, з довідкою від лікаря буде дешевше. А з "інших причин" буде  дорожче.

Оффлайн Yevhen

  • Пользователь
  • Aveo-I 1.5LS 2006
  • Авто: Aveo T200
  • Город: Київ/Бровари
Не имеют. После 10 дней заканчивается договор купли-продажи.Его надо продлить.Стоит денег, не знаю скока.
Продливай договор и ставь на учет. В запасе будет еще 10 дней.

Сумніваюся. З юридичною точки зору "подовження терміну дії договору купівлі-продажу" це абсурд (кажу як юрист). Хоча допускаю, що для наших трійошників, що сидять у МРЕВ, ця схема є прийнятною. Але вона суперечить здоровому глузду і цивільному законодавству.

Тим більше сумніваюся, що хтось в автосалоні буде мутити з документами, порушуючи ліцензійні умови ведення діяльності з продажу авто, та псуючи відносини з ДАІ, ліше для того, щоб піти на зустріч нерадивому покупцю
« Последнее редактирование: 17 Июня 2011, 10:46:38 от Yevhen »


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.