Автор Тема: Чем напечатать на пластике(или как перекинуть патроха пакетника в другой корпус)  (Прочитано 8312 раз)

0 Пользователей и 2 Гостей просматривают эту тему.

Оффлайн PuNoDe

  • Партнер клуба
  • Слава Україні! http://lentaua.org.ua
  • Авто: другое
  • Город: Київ, Київська Русь
Итак, перепаковка прошла успешно. теперь у меня есть автомат на 16ампер с паторохами от 40ки, и 40ка с патрохами от 16ки гыгы
Перетрусил внутренности и поставил заклепки назад. учитывая что первый раз таким занимался то получилось хорошо и быстро гыгы
Но по заклепкам можно догадатся что его всетаки открывали. если таким заниматся часто -- надо придумать чем расклепывать эти трубочки, а то не очень ровно. но ничего. после установки это не видно гыгы
Гинекология, урология, УЗИ, дерматология.  (044) 496-96-01 Киев ул. Леваневского 9 "Профимед"
Авеоводам -- 10% скидка -- подробнее в личку ;)

Оффлайн PuNoDe

  • Партнер клуба
  • Слава Україні! http://lentaua.org.ua
  • Авто: другое
  • Город: Київ, Київська Русь
Вот что в них внутри

Тот где обмотка тоньше и её больше -- 16ка
Гинекология, урология, УЗИ, дерматология.  (044) 496-96-01 Киев ул. Леваневского 9 "Профимед"
Авеоводам -- 10% скидка -- подробнее в личку ;)

Оффлайн Vanya66

  • Старожил
  • Люблю Україну!
  • Авто: другое
  • Город: Чернівці
PuNoDe, Краще поставити 63 А , інакше потім знову будеш мати справу з пломбами і т. д. ! Треба передбачити можливість підключення ел. котла  та іншого потужного обладнання! Заодно при електроопаленні є сенс поставити багатотарифний лічильник! beer2
Кожний народ має право жити в своїй країні!!!

Оффлайн Vanya66

  • Старожил
  • Люблю Україну!
  • Авто: другое
  • Город: Чернівці
Вот что в них внутри

Тот где обмотка тоньше и её больше -- 16ка
можу сказати , що це не АВВ , а скоріш за все АСКО , хріноваті автомати , мяко кажучи!)
Кожний народ має право жити в своїй країні!!!

Оффлайн Vanya66

  • Старожил
  • Люблю Україну!
  • Авто: другое
  • Город: Чернівці
PuNoDe, Радив би все ж поставити тризонний лічильник і опалення перевести на комбінований режим, вночі електрика дешевша , а вдень газовим котлом! Реалізовується така функція програматорами ! Економія суттєва- зменшується річний розхід газу й використовується дешева нічна ел. енергія!
Кожний народ має право жити в своїй країні!!!

Оффлайн PuNoDe

  • Партнер клуба
  • Слава Україні! http://lentaua.org.ua
  • Авто: другое
  • Город: Київ, Київська Русь
Vanya66, Марку вгадав beer2. АВВ не брав через ціну -- дорогі ввідні ставити не бачу сенсу... Всеодно після них йде ще мінімум штуки 3-4 нормальних (АВВ, Moeller). Ще й не був впевений що вийде нормально перепакувати...
Буде мало -- один дзвінок, пару гривень і буде стояти будь-який на 63А. Але думаю що мені цього вистачить... Якщо зараз майже вистачає 32А однофазне то 40А трьофазне має бути досить навіть з опаленням.
Доречі, по опаленню -- на мій будинок потрібно приблизно 15кВт (300м2 площі), але принципово не хочу -- ми всією вулицею боримось з тими у кого електричне опалення, замінили трансформатор (250кВт, 10\0.4), замінили частину кабеля (будемо ще міняти кусок).
Цей трансформатор приблизно на 70 будинків, ще десяток земельних ділянок пусті -- рахуй на 80 будинків 250кВт це всього по 3квт на будинок... Совість також треба мати... Краще піролізний поставити...
Лічильник покищо поставимо звичайний. Досить багато жере насос в скажині та пральна, посудомийна машини -- а вони працюють вдень...

Доречі, чим погані АСКО? Не вибиває при КЗ? Чи навпаки частіше вибиває без причини?
Гинекология, урология, УЗИ, дерматология.  (044) 496-96-01 Киев ул. Леваневского 9 "Профимед"
Авеоводам -- 10% скидка -- подробнее в личку ;)

Оффлайн Vanya66

  • Старожил
  • Люблю Україну!
  • Авто: другое
  • Город: Чернівці
Vanya66, Марку вгадав beer2. АВВ не брав через ціну -- дорогі ввідні ставити не бачу сенсу... Всеодно після них йде ще мінімум штуки 3-4 нормальних (АВВ, Moeller). Ще й не був впевений що вийде нормально перепакувати...
Буде мало -- один дзвінок, пару гривень і буде стояти будь-який на 63А. Але думаю що мені цього вистачить... Якщо зараз майже вистачає 32А однофазне то 40А трьофазне має бути досить навіть з опаленням.
Доречі, по опаленню -- на мій будинок потрібно приблизно 15кВт (300м2 площі), але принципово не хочу -- ми всією вулицею боримось з тими у кого електричне опалення, замінили трансформатор (250кВт, 10\0.4), замінили частину кабеля (будемо ще міняти кусок).
Цей трансформатор приблизно на 70 будинків, ще десяток земельних ділянок пусті -- рахуй на 80 будинків 250кВт це всього по 3квт на будинок... Совість також треба мати... Краще піролізний поставити...
Лічильник покищо поставимо звичайний. Досить багато жере насос в скажині та пральна, посудомийна машини -- а вони працюють вдень...

Доречі, чим погані АСКО? Не вибиває при КЗ? Чи навпаки частіше вибиває без причини?
Почнем з того, що я не вгадав , а добре розбираюсь у цій темі!)) Не подобаються тим , що АСКО так , як і ДЕК і ще певні марки автоматів - рідкісне г..но !)) АВВ останнім часом теж почали привозити китайської підробки ! Є пару марок автоматики . яка ще не підробляється! Чому не ставити погані ? Та тому , що в самий непідходячий момент ти залишишся без світла і потім жалкуватимеш даремно витрачений час, гроші й спокій!!)) Скупий платить двічі!!Цього закону ще ніхто не відміняв!!))Піролізний котел , річ непогана, а ще кладуть сонячні колектори , але то задоволення з недешевих ,хоча й перспективне!! beer2
Кожний народ має право жити в своїй країні!!!

Оффлайн Vanya66

  • Старожил
  • Люблю Україну!
  • Авто: другое
  • Город: Чернівці
спробую сфотографувати вам при можливості , те що залишається від поганої автоматики!!))
Кожний народ має право жити в своїй країні!!!

Оффлайн PuNoDe

  • Партнер клуба
  • Слава Україні! http://lentaua.org.ua
  • Авто: другое
  • Город: Київ, Київська Русь
спробую сфотографувати вам при можливості , те що залишається від поганої автоматики!!))
Так, це було б цікаво, а саме від поганого ввідного автомату після якого ще кілька хороших ;)
Будем сподіватись на краще гыгы
Колектори взимку не ефективні (відносно), а от піч є піч :)
Гинекология, урология, УЗИ, дерматология.  (044) 496-96-01 Киев ул. Леваневского 9 "Профимед"
Авеоводам -- 10% скидка -- подробнее в личку ;)

Оффлайн Leksi

  • Член клуба
  • Вот ща.... Докняпаю....
  • Город: Киев
вот мне интересно, че это облэнерго смотрит автоматы? ??? квартира или частный дом? у меня в квартире приходят, зырят счетчик и уходят.... да и до автоматов фик они доберутся - у нас с соседом все под замком, шоб не потырили! гыгы
Владелец "пьяной Хонды"
Передо мной 3 кубика с буквами Б, Л и Я - пока не сложу слово СЧАСТЬЕ отсюда не уйду!

Оффлайн PuNoDe

  • Партнер клуба
  • Слава Україні! http://lentaua.org.ua
  • Авто: другое
  • Город: Київ, Київська Русь
Leksi, Смотрят, еще как смотрят... Поэтому и ставят перепакованые гыгы В договоре прописано сколько киловат ты можеш снять с сети и все... Не имеешь права больше вытянуть -- а норма 5 киловат для часного дома в котором один бойлер хавает 2квт... Короче совковые нормы, а менять никто не хочет -- за что ж хабар брать тогда...
Гинекология, урология, УЗИ, дерматология.  (044) 496-96-01 Киев ул. Леваневского 9 "Профимед"
Авеоводам -- 10% скидка -- подробнее в личку ;)


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.