Автор Тема: На День Незалежності у Києві відбудеться виставка квітів  (Прочитано 6577 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Andrew

  • Старожил
  • Україна-Русь
  • Авто: другое
  • Город: БОМЖ
21 серпня 2010 року у столичному Печерському ландшафтному парку відкриється 55-та міська виставка квітів.

Вона відбуватиметься у рамках святкування 19-ї річниці Незалежності України та триватиме до 1 вересня 2010 року.

"Ріка вишиванок" - така тема цьогорічної виставки, повідомляє прес-служба КМДА.

Наразі підписане відповідне розпорядження КМДА.

Відповідно до нього, відповідальність за організацію підготовки та проведення виставки квітів покладена на Київське комунальне об'єднання "Київзеленбуд".

"Саме спеціалісти "Київзеленбуду" забезпечуватимуть високий естетичний та організаційний рівень проведення виставки", - повідомляє прес-служба.

До участі у проведенні цього заходу будуть залучені районні комунальні підприємства з утримання зелених насаджень, міські лісопаркові господарства з вирощування і реалізації квіткової продукції та квітникарі-аматори.

Оцінювати експонати виставки буде спеціально створена комісія, яку очолив гендиректор "Київзеленбуду" Ярослав Макарчик.

До комісії також увійшли заступник начальника відділу озеленення та благоустрою "Київзеленбуд" Дмитро Бровко, почесний президент Гільдії ландшафтних архітекторів України, директор Інституту дизайну та ландшафтного мистецтва Анатолій Жирнов, президент Гільдії ландшафтних архітекторів Ольга Кузнєцова, фахівець з ландшафтного дизайну І-ої категорії "Київзеленбуду" Тетяна Жук та головний інженер "Київзеленбуду" Павло Яцина.


УП.Київ©
Робиш - не бійся, боїшся - не роби, а зробив - не шкодуй!

Оффлайн xDD

  • Старожил
  • забанен надолго
 :)  прикольно. нада будет сходить

Оффлайн White_Angel

  • Постоялец
  • AA 3731 ІХ
  • Город: KYIV
Вот наконец решили и на этом зарабатывать (((
http://mycityua.com/news/city/2010/08/18/150306.html
Любовь - это вам не просто так, ею заниматься надо...

Оффлайн Leksi

  • Член клуба
  • Вот ща.... Докняпаю....
  • Город: Киев
все равно надо сходить.. прошлый раз прикольно было...
Владелец "пьяной Хонды"
Передо мной 3 кубика с буквами Б, Л и Я - пока не сложу слово СЧАСТЬЕ отсюда не уйду!

Оффлайн Andrew

  • Старожил
  • Україна-Русь
  • Авто: другое
  • Город: БОМЖ
White_Angel
Нда...ну що тут скажеш?  dntknw тяжко нині жити без кулемета...перші 150 років...потім звикаєш obkur

Leksi правий,мені теж завжди подобалось beer2
Робиш - не бійся, боїшся - не роби, а зробив - не шкодуй!

Оффлайн Magnoliya

  • администрация
  • Авто: другое
Цікаво, а я буду в Києві?  repa
www.step-btl.com.ua
МОЯ МАШИНКА ПРОДАНА, НО ОСТАЁТСЯ В КЛУБЕ!!! ПРОШУ ЛЮБИТЬ И ЖАЛОВАТЬ!

Оффлайн Archy

  • Пользователь
В прошлом году ходил -было красиво и бесплатно :)А теперь не знаю - за это можно заплатить но не больше 5 грн repa


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.