Автор Тема: Автозаправки у Львові  (Прочитано 23024 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн balasar

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: L'viv
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #25 : 25 Октября 2007, 13:16:46 »
Пробував 95 wog - нормальна, хоча всеодно на Кульпарківській вкінці 95супер найкраща
Chevrolet Aveo 1.5 Hatch-BLACK (100500км)

Оффлайн ШЕВАвео

  • Новичок
  • Леополіс
  • Авто: другое
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #26 : 24 Января 2008, 23:50:08 »
Горить лампа "перевір двигун". Сканував на Галич-Авто і на Радарі. Видало помилку - давач детонації. Кажуть паливо. Хтось пробував 98 лити????
Життя іде і все без коректур. І час летить, не стишує галопу.

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #27 : 18 Февраля 2008, 23:17:50 »
на попередніх машинах (ВАЗ-099; Сенс) перепробував всі заправки Львова (з тих, що поширені в місті і області) ї
зробив для себе такі висновки: (по спадаючій)
1.ОККО
2.WOG
3.Укрнафта
4.anp
5.Лукойл
6.Львів-Петроль

Цей розклад є відносним, оскільки бували випадки, що і на перших трьох заправках попадалась бадяга. Як коли. Хоча на перших двох бензин по якості більш-менш стабільний. Окрім того багато залежить від двигуна. Наприклад 099 нормально їла як 92 так і 95. 98 трохи краще (бо карбюратор!-йому по барабану). А от Сенс дуже любив WOGівський 92-й - просто летіла. На 95 і 98 реагувала однаково.
На Авео лив 95 ОККО і 95 WOG - особливої різниці не бачив. Можливо трохи краща 95+ на новій заправці в кінці Кульпарківської (забув назву). Хоча якщо логічно подумати - то в плані закупівлі бензину вони всеодно впали на хвіст комусь із вищеперелічених в списку. А тому чекати чогось надзвичайного не варто (враження може бути чисто психологічне).  Коли на ОККО з'явився 95 pulls почав лити його. Ніби краще. Але десь місяць тому залив з дуру на ОККО майже повний бак 95 pulls - таке враження, що їхав на 80 !!!? При розгоні опиралась як осел. Поки не розкрутиш до 3000 нормально не їхала. Поки не виїздив цю бадягу я регулярно згадував ОККО-маму, ОККО-тата і взагалі всю їхню родину до надцятого коліна! Другий тиждень їзджу на 98 ОККО - і де я був раніше? :o  Машину ніби підмінили - ти ба, почала їхати :) , та ще й досить непогано! І хоча на перший погляд різниця в ціні між 98 і 95 велика, проте на баці це всього-навсього +/- 20 грн.! А для тих, хто заправляє по 15-20-30 л. ще менше. Для "своєї коханої" нічого не шкода :-*.
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #28 : 25 Марта 2008, 00:04:33 »
Ця АЗС в кінці Кульпарківської називається GFC Галичина фуєл компані.І дійсно 95 супер-там дуже хорошої якості.
А хороший тому що він імпортний(Румунія,Польща,Прибалтика),а не з присадками. Це не реклама,знаю на 100%.
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн balasar

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: L'viv
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #29 : 25 Марта 2008, 12:41:27 »
Андрюха-71 Взагалі треба сказати, що коли він з Прибалтики то це набагато краще ніж з Румунії(думка ця субєктивна і сформувалась експерементальним шляхом на свому автомобілі)
Chevrolet Aveo 1.5 Hatch-BLACK (100500км)

Оффлайн Hooligan

  • Новичок
  • makimoto
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #30 : 25 Марта 2008, 13:40:03 »
А я заправляюсь на Shell, заливаю V-Power. Вона хоч і дорога зараза, але по 1-ше: розхід менший, (правда на скільки точно не знаю, але менший), по 2-ге бензин очищує форсунки (має таку властивість) і по 3-тє машинка реально рве (як при низьких, так і при високих оборотах). Знаю це, бо живши в Італії, я там теж заправляв V-Power. Хоча все на любітєля, як то кажеться.

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #31 : 25 Марта 2008, 23:59:58 »
Hooligan
Питання , а де в нас Shell? Чи то я зовсім нічо не знаю:)
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн Hooligan

  • Новичок
  • makimoto
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #32 : 26 Марта 2008, 10:05:27 »
Hooligan
Питання , а де в нас Shell? Чи то я зовсім нічо не знаю:)
На об"їзній, там де мотель "ГАЛІЦІЯ".

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #33 : 27 Марта 2008, 21:16:09 »
На об"їзній, там де мотель "ГАЛІЦІЯ".

А де заправлявся до того ?
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн Андрюха-71

  • Пользователь
  • 1,5 LS black Pearl
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #34 : 27 Марта 2008, 21:26:08 »
Hooligan
Ага,згадав.Точно,є там таке.
Я зараз заправляюсь або на GFC,або на ОККО,але тільки на Зеленій.Претензій нема.
GREEN-WHITE AUTOFANS

Оффлайн Hooligan

  • Новичок
  • makimoto
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #35 : 28 Марта 2008, 12:02:36 »
А де заправлявся до того ?

Lukoil

Оффлайн kiril

  • Новичок
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #36 : 12 Мая 2008, 10:38:12 »
Danko(GTR) Я знаю де добрий, заїдь на нову заправку в кінці кульпарківської і залий собі там 95супер от тоді відпишешся. Але 95 просту там не беріть.

Дякую за пораду. Як взяв машину появився на ОККО PULS-95, я його весь час і лив. А в четверг заправився на цій заправці і дійсно почув різницю, машина стала більш резвішою. Такшо попробую в них трохи по заправлятись. Доречи і бензин 95супер(Румунія) дешевше ніж пульс

Оффлайн balasar

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: L'viv
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #37 : 12 Мая 2008, 11:53:21 »
kiril Попав би ти на їхній прибалтійський... мммммм! А ше краще, кажуть, V-Power залити.
Chevrolet Aveo 1.5 Hatch-BLACK (100500км)

Оффлайн BVR

  • Пользователь
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Lvov
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #38 : 16 Мая 2008, 22:12:13 »
А мы заправляемся на Укрнавте что на Липинського, причем льем 92.....нареканий нет никаких :)

Оффлайн mirek

  • Пользователь
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #39 : 14 Августа 2008, 15:26:56 »
Біля автобазару на Кульпарківській є заправка Бізнес-Фінанс(здається так називається) як заїзджати з Володимира Великого перший поворот наліво, ще така сама заправка є на Залізничній спробуйте там заправитись, мені сподобалось :ua:


З.І. Незабудьте відписати

Оффлайн marjan12

  • Пользователь
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #40 : 06 Сентября 2009, 21:33:41 »
А я постійно на Окко 95 лию і все гуд  :)

Оффлайн Semenigor

  • Старожил
    • Видалення вм'ятин без фарбування
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Львів
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #41 : 07 Сентября 2009, 09:01:09 »
Пробував заливати 92-ий на WOG. Помітив, що двигун ричить дуже. Сказав майстрові, а той каже "Поміняй заправку". Заправився 95-им на Лукойлі. Поки що добре. Та й дешевше там було на 10 коп.
А взагалі тема досить стара. Якось би зібрати оновлену статистику по заправкам.
http://www.avtomaster.lviv.ua - видалення вм'ятин
http://www.avtozalizo.com.ua - запчастини до ZAZ, Chevrolet, Daewoo

Оффлайн Ex-lovelas

  • Член клуба
  • Інтуіція - це вміння голови, відчувати дупою.
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #42 : 07 Сентября 2009, 10:17:18 »
Я послухав Virusa і почав заправлятися на ANP А-95.. Бензин дешевша і машинка набагато краще їде ніж на ОККОвській..
Не потрібно відноситись до життя занадто серйозно, нам з нього живими всеодно не вибратися!!

Оффлайн balasar

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: L'viv
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #43 : 07 Сентября 2009, 10:22:17 »
А я от побував в Карпатах і був змушений заправитись на УкрНафті - залишився приємно вражений...
Хоча в нас стараюсь заправлятись на GFC
Chevrolet Aveo 1.5 Hatch-BLACK (100500км)

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #44 : 07 Сентября 2009, 10:26:34 »
До речі на АНП і УкрНафті ціни на бенз дешевші, ніж на ін. заправках ! При тому, що якість ніби не гірша!
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн Ex-lovelas

  • Член клуба
  • Інтуіція - це вміння голови, відчувати дупою.
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #45 : 07 Сентября 2009, 12:19:02 »
virus я раз заправився на Укранафті, на об*їзній, як їхати на Винники, там є заправка Укрнавта (Жовті кольори присутні)... Так я залив половину баку... Я не міг дочекатися коли вона закінчиться...ДУПА ПОВНА!!!!! то навіть не 80-та, то якась Керасінка!!!!!
« Последнее редактирование: 07 Сентября 2009, 12:21:54 от Lovelas »
Не потрібно відноситись до життя занадто серйозно, нам з нього живими всеодно не вибратися!!

Оффлайн Wolk 2

  • Новичок
  • Не спи за кермом
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #46 : 07 Сентября 2009, 12:38:28 »
Я заправлявся практично рік на різних звправках, лив 95 потім дочитався на лючку бака що моя машинка хоче пити 92. Заправляю зараз лише 92 на WOG ще деколи на ОККО. Чесно кажучи 92 набагато краще ніж 95. Ще скажу що у Франківську на WOG  дійсно кращий бензин особливо на в'їзді зі сторони Львова. Коли я їхав зі Львова в Шацьк заправив повний бак 92 на WOG (вул. Б.Хмельницького  за мостом як їхати на Київ) машина просто летіла. Я чув від знаючих людей що в 95 октонаве число ніколи не дорівнює 95, приблизно на рівні 92-94, а в 92 постійно 92. От ми і маємо різницю в ціні але в якості наврядчи 95 краща за 92. Але це тільки моя думка.

Оффлайн Ex-lovelas

  • Член клуба
  • Інтуіція - це вміння голови, відчувати дупою.
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #47 : 07 Сентября 2009, 12:45:16 »
Wolk 2 тошо ми собі думаємо майже нічого не варте... треба якимось чином дізнатися чим відрязняється бензин на різних заправках і чи є суттєва різниця між 92- і 95  бензином?
Не потрібно відноситись до життя занадто серйозно, нам з нього живими всеодно не вибратися!!

Оффлайн Wolk 2

  • Новичок
  • Не спи за кермом
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #48 : 07 Сентября 2009, 12:52:32 »
Lovelas В мене машина їде краще на 92 причому це відчувається зразу на старті.

Оффлайн balasar

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: L'viv
Re: Автозаправки у Львові
« Ответ #49 : 08 Сентября 2009, 19:06:09 »
Wolk 2 А в мене на лючку взагалі пусто...
Chevrolet Aveo 1.5 Hatch-BLACK (100500км)


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.