Автор Тема: СТО - ходова, автоелектрика та інше  (Прочитано 7708 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Шах

  • Постоялец
В дану тему пропоную зазначати всі інші ( ніж кузовщина ) СТО та майстрів, які добре ремонтують ходову, автоелектрику, скло, пайка пластмаси та інше. Формат повідомлення такий самий як і на темі кузовщини, а саме:
- назва СТО -
- адреса -
- телефон СТО -
- перелік робіт ( спеціалізація ) -
- ім"я старшого майстра чи прийомщика ( якщо такий є ) та телефон -
- проблеми ( якщо є якісь проблеми )

Пам"ятайте друзі, що на наші записи дивляться інші одноклубники, а тому ВЕЛИКЕ прохання не рекламувати майстрів чи СТО, а давати реальну інформацію, яка буде допомагати нашим колегам.

Оффлайн sanyoo

  • Пользователь
  • добрий человек
  • Город: Stanislaviv
Re: СТО - ходова, автоелектрика та інше
« Ответ #1 : 13 Ноября 2010, 22:55:53 »
Принаймні дають пісульку що зробили, за що здерли гроші, тай ціни в них не вищі ніж на гаражах.
ще є один бош сервіс як на калуш їхати біля радіозаводу теж там не погано мутять машини. А всі решта СТО знаходяться по гаражах або на приватному секторі ну там де особняки. Таке вже це місто СТАНІСЛАВОВ! :)
« Последнее редактирование: 13 Ноября 2010, 23:00:52 от sanyoo »
active driver

Оффлайн RZ

  • Новичок
  • Город: івано-франківськ
Re: СТО - ходова, автоелектрика та інше
« Ответ #2 : 21 Марта 2011, 16:32:43 »
 sanyoo а шо ти ремонтував на бош сервісі.бо вмене шось постукує в ходовій треба щоб зробили діагностику

Оффлайн sanyoo

  • Пользователь
  • добрий человек
  • Город: Stanislaviv
Re: СТО - ходова, автоелектрика та інше
« Ответ #3 : 21 Марта 2011, 22:16:31 »
Я на боші діагностику ходової робив, (перевірка амортизаторів, підшипників, рівня гальмівної рідини, перевірка передніх і задніх колодок, ручнік,) все разом 70 грн. Але так нічого і не знайшли. А накрилась в мене внутрішня ліва граната. Найкращий майстер це - Срібний Іван, знаходиться по вул. Промисловій 1 там шиномонтаж і СТО  разом знаходяться. Це все біля безконтактної мийки та заправки "укртатнефть" знаходиться по вул. Надрічна.
active driver

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Re: СТО - ходова, автоелектрика та інше
« Ответ #4 : 05 Мая 2011, 17:03:01 »
Вчора робив ТО 7 на СТО "Авто-VIP" на Тисменицькій, трішки поекономив на попередніх, не міняв тормозуху і ремні, так тепер зробив УСЕ: масла фільтра ( всі фільтра ), тормозуха, антифриз, ремні, ролики, дозаправка кондиціонера, чистка заслонки, катав колеса ( результати кількох ям в горах ) - в загальному вклався у 1822 гривні. зробили хлопці добре, зараз поїзджу подивлюсь..... але претензій немає, всі розхідники є в наявності....

Оффлайн sanyoo

  • Пользователь
  • добрий человек
  • Город: Stanislaviv
Re: СТО - ходова, автоелектрика та інше
« Ответ #5 : 08 Сентября 2011, 23:48:57 »
Ця сума - 1822 це разом з запчастинами?  repa
active driver

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Re: СТО - ходова, автоелектрика та інше
« Ответ #6 : 09 Сентября 2011, 09:59:17 »
так, це все зразу із всім... я не лізу до того, чого не знаю, тому все робили на СТО...

Оффлайн sanyoo

  • Пользователь
  • добрий человек
  • Город: Stanislaviv
Re: СТО - ходова, автоелектрика та інше
« Ответ #7 : 09 Сентября 2011, 13:05:04 »
Правильно! Я теж колись їздив по різних мажорних СТО, (це не стосується вашого СТО пане Шах) бо я був повний баран, не знав навіть де тосолу долити і ручнік підтягнути ::), тому   мені каву під ніс підсталяли і басні розказували про моє авто. І все це тривало до сих пір, аж поки не випала внутрішня граната (шруз)  по дорозі до тернополя, після заміни на мажорному СТО, не відвалився паливний фільтр в центрі львова, що викликало великий затор. Причому я не обирав самі дешевші СТО, хотів для своєї "ласточки" найкращого, але згодом зрозумів що на наших СТО (не на всіх) працюють такі ж самі ОЛОХИ як і я. :). Тому в результаті цього всого дрібні та поточні ремонти я вирішив робити самостійно, купивши на базарі комплект інструментів за 500грн+два домкрата. в епіцентрі відповідну літературу по ремонту, ну і найважливіше це - форум авео bravo. , причому ні гаража ні ями в мене немає усе роблю  в дворику під відкритим небом. Я нехочу  вихвалятися ні перед ким собою що я типу такий самий  вумний,  просто мене задовбало - то здирство і не професіність, байдужість до виконання своєї роботи. Перепрошую за свою відвертість. ::)
active driver

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Re: СТО - ходова, автоелектрика та інше
« Ответ #8 : 09 Сентября 2011, 20:58:02 »
Правильно! Я теж колись їздив по різних мажорних СТО, (це не стосується вашого СТО пане Шах) бо я був повний баран, не знав навіть де тосолу долити і ручнік підтягнути ::), тому   мені каву під ніс підсталяли і басні розказували про моє авто. І все це тривало до сих пір, аж поки не випала внутрішня граната (шруз)  по дорозі до тернополя, після заміни на мажорному СТО, не відвалився паливний фільтр в центрі львова, що викликало великий затор. Причому я не обирав самі дешевші СТО, хотів для своєї "ласточки" найкращого, але згодом зрозумів що на наших СТО (не на всіх) працюють такі ж самі ОЛОХИ як і я. :). Тому в результаті цього всого дрібні та поточні ремонти я вирішив робити самостійно, купивши на базарі комплект інструментів за 500грн+два домкрата. в епіцентрі відповідну літературу по ремонту, ну і найважливіше це - форум авео bravo. , причому ні гаража ні ями в мене немає усе роблю  в дворику під відкритим небом. Я нехочу  вихвалятися ні перед ким собою що я типу такий самий  вумний,  просто мене задовбало - то здирство і не професіність, байдужість до виконання своєї роботи. Перепрошую за свою відвертість. ::)
нажаль ти правий, однак я не маю терпіння колупатись і розбиратись із проблемою по машині, а саме більше мене вбиває так-звана "блуждающа" поломка.... це просто піпєц....... і я вирішив, що ліпше один майстер, який знає мою машину буде весь час її доглядати.... зате потім є кому морду бити... :)

Оффлайн vovanif

  • Неизвестный герой
  • Город: Ивано-Франковск
Re: СТО - ходова, автоелектрика та інше
« Ответ #9 : 24 Мая 2012, 22:26:29 »
якщо комусь потрібно - заїжджайте
СТО АВТОСТОП
вул. петлюри 13а
шинмонтаж, ремонт ходової
тел. 0961727405, 0502469932
для одноклубників знижки, сам там працюю

Оффлайн RZ

  • Новичок
  • Город: івано-франківськ
Re: СТО - ходова, автоелектрика та інше
« Ответ #10 : 25 Мая 2012, 15:43:48 »
а діагностика ходової скільки буде коштувати?

Оффлайн vovanif

  • Неизвестный герой
  • Город: Ивано-Франковск
Re: СТО - ходова, автоелектрика та інше
« Ответ #11 : 25 Мая 2012, 20:25:16 »
якщо ремонтуватись в мене то діагностика безкоштовно

Оффлайн RZ

  • Новичок
  • Город: івано-франківськ
Re: СТО - ходова, автоелектрика та інше
« Ответ #12 : 29 Мая 2012, 18:22:49 »
для початку треба діагностику пройти,може там все добре і нічо не треба буде робити.В такому разі як тоже безкоштовно а ?

Оффлайн vovanif

  • Неизвестный герой
  • Город: Ивано-Франковск
Re: СТО - ходова, автоелектрика та інше
« Ответ #13 : 29 Мая 2012, 20:47:20 »
безкоштовно

Оффлайн RZ

  • Новичок
  • Город: івано-франківськ
Re: СТО - ходова, автоелектрика та інше
« Ответ #14 : 06 Июня 2012, 17:34:25 »
дякую скористаюсь обовязково

Оффлайн jasonua

  • Неизвестный герой
  • Авто: другое
  • Город: Івано-Франківськ
Re: СТО - ходова, автоелектрика та інше
« Ответ #15 : 06 Июня 2012, 18:40:59 »
А э можливість щоб примірити на  ступицю диски від опеля Р15 на Авео?
мій номер 093-7967нульнуль8


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.