Автор Тема: Допоможіть створити ТОВ  (Прочитано 8664 раз)

0 Пользователей и 2 Гостей просматривают эту тему.

Оффлайн ЩербачОК

  • Старожил
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
Допоможіть створити ТОВ
« : 29 Апреля 2010, 10:14:47 »
Доброго дня.
Прошу поділитися інформацією про створення ТОВ.
Є бажання створити господарське товариство, яке б займалося повним циклом продажу техніки німецького виробництва.
Закупівля в Німеччині, перегон (доставка), розмитнення, продаж на території України.
Начебто визначилися з формою - ТОВ з двома співзасновниками, резидентами України.

Тепер питання, які найбільше турбують:
1. Діяльність.
Чи може ТОВ бути заснованим, але не вести комерційної (господарської) діяльності?
2. Оподаткування.
Яку форму краще вибрати, виходячи з того, що перший час ТОВка не буде працювати на повну силу, а просто вступатиме в дію, тоді, коли не можна вирішити питання на пряму з Німеччини?
3. Штат співробітників.
Чи можуть співзасновники одночасно бути в штаті співробітників?
Чи може директор одночасно бути бухгалтером-водієм-прибиральницею??
4. Статутний фонд.
Я так розумію, що стат.фонд зараз до смішного малий.... Але ж треба платити зарплату співробітникам, навіть якщо немає діяльності.
5. Зміни в Законодавстві.
Дуже в нас закони слизькі. Сьогодні є Закон, а завтра хтось видасть якийсь н.п.а. і треба в корені міняти свою діяльність...
Читав недавно ЗУ "Про засади запобігання та протидії корупції"... Дуже цікаві нововведення плануються, які зроблять роботу за сумісництвом протизаконною.
Звідси питання, чи можу я, працюючи за основним місцем роботи, бути співзасновником ТОВ, чи працювати там на умовах сумісництва?
Цей Закон в дію так і не вступив, але ж може і вступити... І що тоді, закривати ТОВ?... dntknw

Коротше, буду вдячний за будь-яку інформацію "по ділу"... А також подякую за корисні ссилочки .

Оффлайн КЮА

  • бывший YURBAN
  • Постоялец
  • КЮА — четырехместный автомобиль с двигателем
  • Авто: Aveo T250 (1.6)
  • Город: Спутник
Re: Допоможіть створити ТОВ
« Ответ #1 : 30 Апреля 2010, 13:34:20 »
Давай спробую допомогти. Спочатку те що знаю, без глибини та додаткового вивчення матеріалу))) потім уточню.
1) Може бути заснованим і не  вести діяльність - будете здавати звітність, де будуть зазначені 0)))
2) Тут вирішувати ВАМ, якщо єдиний податок - то його потрібно постійно сплачувати, незалежно від результатів діяльності, якщо на загальних підставах - то у випадку відсутності діяльності - будете сплачувати 0.
3) Насправді за кожну офіційно влаштовану особу потрібно буде сплачувати податки до фондів та здавати звітність. Засновник може бути директором чи будь-ким  - тут ніяких проблем и обмежень не існує.
4) Про статутний фонд подивлюсь, вимоги щодо нього змінювались, були вимоги щось про 48 тис. грн., а потім начебто зменшили - подивлю коротше.
5) Той закон взагалі НОНСЕНС в правовому розумінні. Там йде мова про кримінальну відповідальність юридичних осіб, що суперечить взагалі всім нормам кримінального права, тому що суб"єктом злочину може бути тільки фізична особа і інші абсурдні речі, які не мають право жити. Якщо він набере законної сили - то це буде армагедон, та й маю великі сумніви, щодо того, що він буде працювати.
Думаю и забываю о чем.....

Оффлайн ЩербачОК

  • Старожил
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
Re: Допоможіть створити ТОВ
« Ответ #2 : 30 Апреля 2010, 13:50:12 »
YURBAN
Дякую.
по пункту "4"... зараз стат. фонд = одній мінімальній зарплаті...)))
я вже трохи продивився інфу і зрозумів, що стат. фонд ніякого відношення до зп співробітників не має...
Щоб платити зп треба мати надходження. (дебет має дорівнювати кредиту, як би то не було)
А надходження може бути як від комерц. діяльності, так і  від добровільних внесків засновників, третіх осіб і т.д.

Оффлайн КЮА

  • бывший YURBAN
  • Постоялец
  • КЮА — четырехместный автомобиль с двигателем
  • Авто: Aveo T250 (1.6)
  • Город: Спутник
Re: Допоможіть створити ТОВ
« Ответ #3 : 30 Апреля 2010, 13:53:17 »
Стаття 52. Статутний (складений) капітал товариства з обмеженою відповідальністю
У товаристві з обмеженою відповідальністю створюється статутний (складений) капітал, розмір якого повинен становити не менше суми, еквівалентної одній мінімальній заробітній платі, діючій на момент створення товариства з обмеженою відповідальністю.
Таки так, зменшили)))

Думаю и забываю о чем.....

Оффлайн КЮА

  • бывший YURBAN
  • Постоялец
  • КЮА — четырехместный автомобиль с двигателем
  • Авто: Aveo T250 (1.6)
  • Город: Спутник
Re: Допоможіть створити ТОВ
« Ответ #4 : 30 Апреля 2010, 13:57:19 »
YURBAN
Щоб платити зп треба мати надходження. (дебет має дорівнювати кредиту, як би то не було)
А надходження може бути як від комерц. діяльності, так і  від добровільних внесків засновників, третіх осіб і т.д.
Да, вірно, це може бути також поворотна або безповоротна фінансова допомога, та й інші схеми.
Думаю и забываю о чем.....

Оффлайн КЮА

  • бывший YURBAN
  • Постоялец
  • КЮА — четырехместный автомобиль с двигателем
  • Авто: Aveo T250 (1.6)
  • Город: Спутник
Re: Допоможіть створити ТОВ
« Ответ #5 : 30 Апреля 2010, 13:58:52 »
Думаю и забываю о чем.....

Оффлайн КЮА

  • бывший YURBAN
  • Постоялец
  • КЮА — четырехместный автомобиль с двигателем
  • Авто: Aveo T250 (1.6)
  • Город: Спутник
Re: Допоможіть створити ТОВ
« Ответ #6 : 30 Апреля 2010, 14:00:14 »
Посмотри, можно что-то подыскать
Думаю и забываю о чем.....

Оффлайн agio

  • Старожил
    • focal
Re: Допоможіть створити ТОВ
« Ответ #7 : 30 Апреля 2010, 14:42:19 »
Shcherbachok
честно говоря, советую обратится за помощью к специалистам.
Если в этом не разбираешься с самого начала, то можешь упустить что нибудь серьезное и потом получить штраф от налоговой. Знакомый работает больше года, 2 месяца назад нагрянула налоговая и пошли штрафики: здесь надо было так, а здесь вообще не надо было, а этого вы почему не делали...
 Пиши в гугле "регистрация предприятий" и будет тебе счастье.

Оффлайн ЩербачОК

  • Старожил
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
Re: Допоможіть створити ТОВ
« Ответ #8 : 30 Апреля 2010, 15:11:15 »
agio
Дякую, що навчив гуглом користуватися...)))))
Ніхто не говорить, що я сам буду створювати підприємство. Просто мені треба знати, на яких питаннях акцентувати увагу.
Через те, що я не можу на 100% довіряти "реєстратору". А "реєстратор" не обов'язково розкриє мені всі тайни ТОВ. Да він їх може і не знати. Його діло маленьке - зареєстрував, а далі працюйте, як вам завгодно.

YURBAN
Юра, дякую за ссилочку... трошки поповнив свої знання в "темі"....

Оффлайн КЮА

  • бывший YURBAN
  • Постоялец
  • КЮА — четырехместный автомобиль с двигателем
  • Авто: Aveo T250 (1.6)
  • Город: Спутник
Re: Допоможіть створити ТОВ
« Ответ #9 : 30 Апреля 2010, 15:25:56 »
Ще важливе питання - місце знаходження і мсце перебування повинні збігатися! Іншими словами - якщо податкова не знайде підприємство за юридичною адресою то вона заблокує рахунки, або ще гірше - ініціює ліквідацію...
Думаю и забываю о чем.....

Оффлайн agio

  • Старожил
    • focal
Re: Допоможіть створити ТОВ
« Ответ #10 : 30 Апреля 2010, 16:15:03 »
Shcherbachok
нема з що! просто фрейндлі warning  beer2

Оффлайн ЩербачОК

  • Старожил
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
Re: Допоможіть створити ТОВ
« Ответ #11 : 12 Мая 2010, 11:50:30 »
Плін, хтось комусь сказав, що продаж транспортних засобів потребує ліцензії...
Шеф зразу ж мене запряг...
Прочитав
ПОРЯДОК
здійснення оптової та роздрібної торгівлі
транспортними засобами та їх складовими частинами,
що мають ідентифікаційні номери

 і
ЗУ "Про ліцензування....."


нічого не знайшов, що б стосувалося нас... може я погано читав?
Чи може є ще якийсь нормативний акт, який може це регулювати?

Оффлайн Ярынка

  • Старожил
  • *учечка
Re: Допоможіть створити ТОВ
« Ответ #12 : 12 Мая 2010, 12:24:18 »
мда...с таможней могу пожелать разве что удачи))))) где -где..а там все меняется со скоростью ветра  wall
Да, я сука, точнее сучечка.  Если вы знаете меня другой - вам невероятно повезло...

Оффлайн ЩербачОК

  • Старожил
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
Re: Допоможіть створити ТОВ
« Ответ #13 : 12 Мая 2010, 12:52:31 »
потребує ліцензії...
Якщо я правильно зрозумів, то цей хтось-щось мав на увазі не ліцензію, а імпатент.
Що за звір цей патент і як його оформить?
Бо, блін складується враження, що легко створити підприємство за допомогою реєстраторів... А патент? Чи патент вони також допоможуть оформити?..
Щось до мене не доходить що за чим... Реально про патент щойно вперше почув.

Оффлайн Vitoldo

  • Старожил
  • через тонированное стекло не разговариваю
  • Авто: другое
  • Город: KievCity
Re: Допоможіть створити ТОВ
« Ответ #14 : 12 Мая 2010, 13:14:33 »
Ще важливе питання - місце знаходження і мсце перебування повинні збігатися! Іншими словами - якщо податкова не знайде підприємство за юридичною адресою то вона заблокує рахунки, або ще гірше - ініціює ліквідацію...
второе крайне редко.

Оффлайн Vitoldo

  • Старожил
  • через тонированное стекло не разговариваю
  • Авто: другое
  • Город: KievCity
Re: Допоможіть створити ТОВ
« Ответ #15 : 12 Мая 2010, 13:21:54 »
Shcherbachok
я бы тебе посоветовал протоколом сборов утвердить директора ТОВ и сдавать нулевые отчеты до тех пор, пока не развернешь деятельность. и все. без главбуха.
директор руководит деятельностью, представляет интересы предприятия в ведомствах, подписывает отчеты. но ты ему зарплату не начисляешь. минимум отчетности и волки сыты.

Оффлайн yuranich

  • Член клуба
  • пушыстахвостый пучеглаз,а попросту говоря-лемур
    • еще один туристо
  • Авто: другое
  • Город: Киев
Re: Допоможіть створити ТОВ
« Ответ #16 : 12 Мая 2010, 13:29:25 »
второе крайне редко.
Ще важливе питання - місце знаходження і мсце перебування повинні збігатися! Іншими словами - якщо податкова не знайде підприємство за юридичною адресою то вона заблокує рахунки, або ще гірше - ініціює ліквідацію...


Все налоговые и другие фонды направляют свою корреспонденцию по юридическому адресу. И поэтому если они каким-то образом поймут что ты там не появляешься или не отвечаешь на их запросы, то они тебе поставят какой-то специальный код по моему  9 (субєкт.підпр.діяльн. не знайдено за місцем регістрації) И как только ты пойдешь в налоговую тебе сразу про это скажут. Дальше берешь договор аренды или я не знаю там свою прописку ну короче что нибудь что будет подтверждать что ты находишься по такому-то адресу, идешь в Налоговую полицию показываешь и даешь копию этих документов и все они метку снимают и спи себе дальше спокойно.
Букву приклеил терь снова  yURANICH

Оффлайн КЮА

  • бывший YURBAN
  • Постоялец
  • КЮА — четырехместный автомобиль с двигателем
  • Авто: Aveo T250 (1.6)
  • Город: Спутник
Думаю и забываю о чем.....

Оффлайн ЩербачОК

  • Старожил
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
Re: Допоможіть створити ТОВ
« Ответ #18 : 12 Мая 2010, 13:58:17 »
На скільки я зрозумів патент потрібен на готівку, чеки і картки.
А в нас буде безнал.. тож патент не треба?

Оффлайн КЮА

  • бывший YURBAN
  • Постоялец
  • КЮА — четырехместный автомобиль с двигателем
  • Авто: Aveo T250 (1.6)
  • Город: Спутник
Re: Допоможіть створити ТОВ
« Ответ #19 : 12 Мая 2010, 13:59:45 »
В решении нет исключений....
Думаю и забываю о чем.....

Оффлайн ЩербачОК

  • Старожил
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
Re: Допоможіть створити ТОВ
« Ответ #20 : 12 Мая 2010, 15:00:05 »
YURBAN
Так вартість торг. патенту встановлюється місцевим органом самоврядування?
тобто, ціна залежить від району?... чухаю ріпу.
+ як цей патент купить? це якась довга процедура чи ні?
Звязувався з дилерами у Львові.... В них нема не патента не ліцензії... пригнану техніку ставлять на облік на себе, і продають по біржовій угоді клієнту. Без довідок-рахунків і.т.д.

Оффлайн КЮА

  • бывший YURBAN
  • Постоялец
  • КЮА — четырехместный автомобиль с двигателем
  • Авто: Aveo T250 (1.6)
  • Город: Спутник
Re: Допоможіть створити ТОВ
« Ответ #21 : 12 Мая 2010, 15:20:15 »
не ведомо мне сие, не сталкивался))))
Думаю и забываю о чем.....

Оффлайн avn

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: Киев
Re: Допоможіть створити ТОВ
« Ответ #22 : 21 Мая 2010, 16:32:18 »
Давай спробую допомогти. Спочатку те що знаю, без глибини та додаткового вивчення матеріалу))) потім уточню.
1) Може бути заснованим і не  вести діяльність - будете здавати звітність, де будуть зазначені 0)))
2) Тут вирішувати ВАМ, якщо єдиний податок - то його потрібно постійно сплачувати, незалежно від результатів діяльності, якщо на загальних підставах - то у випадку відсутності діяльності - будете сплачувати 0.
3) Насправді за кожну офіційно влаштовану особу потрібно буде сплачувати податки до фондів та здавати звітність. Засновник може бути директором чи будь-ким  - тут ніяких проблем и обмежень не існує.
4) Про статутний фонд подивлюсь, вимоги щодо нього змінювались, були вимоги щось про 48 тис. грн., а потім начебто зменшили - подивлю коротше.
5) Той закон взагалі НОНСЕНС в правовому розумінні. Там йде мова про кримінальну відповідальність юридичних осіб, що суперечить взагалі всім нормам кримінального права, тому що суб"єктом злочину може бути тільки фізична особа і інші абсурдні речі, які не мають право жити. Якщо він набере законної сили - то це буде армагедон, та й маю великі сумніви, щодо того, що він буде працювати.


2) Единый налог независимо от результатов деятельности уплачивают ТОЛЬКО частные предприниматели. Предприятия (в том числе и ООО) уплачивают единый налог в зависимости от выручки (6% - если плательщик НДС, 10% - если не плательщик НДС). Если нет выручки - единый налог НЕ уплачивается.
4) Уставный фонд - одна минимальная заработная плата (сейчас - 884 грн.).

Оффлайн avn

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: Киев
Re: Допоможіть створити ТОВ
« Ответ #23 : 21 Мая 2010, 16:39:06 »
YURBAN
Так вартість торг. патенту встановлюється місцевим органом самоврядування?
тобто, ціна залежить від району?... чухаю ріпу.
+ як цей патент купить? це якась довга процедура чи ні?
Звязувався з дилерами у Львові.... В них нема не патента не ліцензії... пригнану техніку ставлять на облік на себе, і продають по біржовій угоді клієнту. Без довідок-рахунків і.т.д.


Стоимость торгового патента устанавливается местным органом власти.
Если товар продаете за наличность (в том числе с использованием пластиковых карточек), то патент необходим. За его приобретением обращаетесь в свою налоговую.
Если реализация по безналичному расчету, то патент не нужен.
Плательщики единого налога освобождаются от приобретения патента (даже если продают за наличность).

Оффлайн ЩербачОК

  • Старожил
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
Re: Допоможіть створити ТОВ
« Ответ #24 : 21 Мая 2010, 16:57:30 »
сьогодні спілкувався з представником юр.компанії.
Два паспорти засновників і 5-8 тис доларів і за 2,5 місяці в мене є ТОВ з правом виписувати довідки-рахунки і видавати тимчасові номери...


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.