Автор Тема: Еду в Яремчу  (Прочитано 13443 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Vitoldo

  • Старожил
  • через тонированное стекло не разговариваю
  • Авто: другое
  • Город: KievCity
Re: Еду в Яремчу
« Ответ #50 : 03 Ноября 2010, 22:26:37 »
*охота пуще неволи (с) *  :D
ну да, на это и рассчитано. это и в Крыму, и даже аквапарк в Броварах и там люди готовы платить комическую цену.
На прошлый НГ в Яремче при поиске на месте цены начинались от 450 грн. за номер.  :o в Буковеле вобще 800. *в шоке*
может проехаться в Польшу? там меньше таких здирників

Оффлайн SergeyE43

  • Пользователь
  • Aveo 1.5 2009
Re: Еду в Яремчу
« Ответ #51 : 09 Декабря 2010, 13:20:06 »
Ехать лучше по трассе Киев-Чоп в ровенской области в гордке Дубно свернуть на Тернополь через Ивано-Франковск

Оффлайн AceUA

  • Член клуба
  • Авто: Aveo T250 (1.6)
  • Город: Коцюбинське, це майже Київ
Re: Еду в Яремчу
« Ответ #52 : 09 Декабря 2010, 13:33:41 »
...а кто что скажет про эту дорогу??

...або псих, або геній...це дві крайності однієї і тієї ж сутності )))

Оффлайн Юджуля

  • *Харизма 2012*
  • Член клуба
  • Дарую Світло! і Пітьма пропадає сама по собі :)
  • Авто: другое
Re: Еду в Яремчу
« Ответ #53 : 09 Декабря 2010, 14:14:22 »
мені дорога через Чернівці не сподобалась - я б їхала через Хмельницький, Тернопіль, Івано Франківськ - не на багато - но краще (як на мене  repa)
Твої почуття це Твоя правда.Краще для Тебе є те,що для Тебе є Істина. ::) Счастье не надо искать — им надо быть. © Ошо

Оффлайн AceUA

  • Член клуба
  • Авто: Aveo T250 (1.6)
  • Город: Коцюбинське, це майже Київ
Re: Еду в Яремчу
« Ответ #54 : 09 Декабря 2010, 14:36:07 »
ЮдЖУЛЬКА...типо так:


...а самая короткая (100 км) через Могилёв-Подольский...но там надо в Молдавию транзитом заскочить :o ::) :D...
...або псих, або геній...це дві крайності однієї і тієї ж сутності )))

Оффлайн Юджуля

  • *Харизма 2012*
  • Член клуба
  • Дарую Світло! і Пітьма пропадає сама по собі :)
  • Авто: другое
Re: Еду в Яремчу
« Ответ #55 : 09 Декабря 2010, 15:44:10 »
ЮдЖУЛЬКА...типо так:
ага  ::) vcool

...а самая короткая (100 км) через Могилёв-Подольский...но там надо в Молдавию транзитом заскочить :o ::) :D...
патірялася йа... дуже...  :-X ugaga


доречі, Тернопіль (щоб не заїзжати в місто) можна об"їхати через Теребоблявля (і як тих жителів звуть - теребоблявці? чи теребоблі?  dntknw ugaga) - там зараз  гарна дорога  beer2
« Последнее редактирование: 09 Декабря 2010, 23:31:13 от ЄвгенкО »
Твої почуття це Твоя правда.Краще для Тебе є те,що для Тебе є Істина. ::) Счастье не надо искать — им надо быть. © Ошо

Оффлайн Vishenka

  • Член клуба
  • Вишневая БлондинкО Alcoholized Cherry 寒桜
  • Город: Луцьк
Re: Еду в Яремчу
« Ответ #56 : 09 Декабря 2010, 20:31:59 »
ЮдЖУЛЬКА, Теребовля, а жителі Теребовлянці. Я там часто бувала в дитинстві, гарне місце, там навіть замок є. Там родилась моя мама, і зараз живе моя Хрещена мама. Ось так .
Юрка мені пару днів назад розказував про якусь нову дорогу яку поремонтували , я завтра запитаю точніше, може щось намалює.


До речі, там родився Віктор Павлик


і дорога з Тернополя на Теребовля не дуже, мої батьки не так давно їздили туди,  я завтра в тата запитаю точніше


ага я зрозуміла як ви хочете обіхати ТЕрнопіль через Теребовля, тоді вам треба їхати з Хмельницького  не на Тернопіль а на Сатанів   зразу там  переізжаєте річку Збруч і ви в Терноаільській обл ,  проїзжаєте мое рідне село Красне, потім  село Вікно, потім Гримайлів і в Гримайолові повертаєте на Теребовля, там пряма дорога, колись була хороша. 
« Последнее редактирование: 09 Декабря 2010, 23:32:04 от ЄвгенкО »
В даль гляжу задумчево, зреет конопля, много будет радости на исходе дня
Без ГМО

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Re: Еду в Яремчу
« Ответ #57 : 10 Декабря 2010, 10:44:16 »
А що десь є гарна дорога в західному регіоні?  Прикольні кияни, вони шукають у нас гарну дорогу :)  люди, сьогодня ця дорога може бути гарна, а завтра пройшла вода чи зійшов сніг і вже там танкодром для джипа... :(  а в плані на ремонт цю дорогу ставлять на наступне століття... оптимальна дорога через Тернопіль - Івано-Франківськ - Яремча... принаймні не заблукаєте, а у випадку чого, на форумі Івано-Франківського регіону є номера телефонів колег по клубу з міста-героя Станіславова ( колишня назва Івано-Франківська ) і ми вам у телефонному режимі надамо любу допомогу, а може і не в телефонному теж, всяке буває, так-що телефонуйте ми з вами...

Оффлайн AceUA

  • Член клуба
  • Авто: Aveo T250 (1.6)
  • Город: Коцюбинське, це майже Київ
Re: Еду в Яремчу
« Ответ #58 : 10 Декабря 2010, 10:58:10 »
принаймні не заблукаєте...
...думаю навигатор не даст (раньше не подводил)...

а у випадку чого, на форумі Івано-Франківського регіону є номера телефонів колег по клубу з міста-героя Станіславова ( колишня назва Івано-Франківська ) і ми вам у телефонному режимі надамо любу допомогу, а може і не в телефонному теж, всяке буває, так-що телефонуйте ми з вами...
...Спасибо beer2
...або псих, або геній...це дві крайності однієї і тієї ж сутності )))

Оффлайн Юджуля

  • *Харизма 2012*
  • Член клуба
  • Дарую Світло! і Пітьма пропадає сама по собі :)
  • Авто: другое
Re: Еду в Яремчу
« Ответ #59 : 10 Декабря 2010, 13:06:29 »
А що десь є гарна дорога в західному регіоні?  Прикольні кияни, вони шукають у нас гарну дорогу :)  ........................
:D ну чого - десь там трохи є кусочок якоїсь кільцевої нової - здається в районі Івано Франківська  repa :D кілометрів 5-10  :-X  ugaga

і ми вам у телефонному режимі надамо любу допомогу, а може і не в телефонному теж, всяке буває, так-що телефонуйте ми з вами...
дякую велике  curtsey  vcool
краще хай воно без допомоги - а так заїзжайте до нас в Яремче з 31 грудня по 4-5 січня - в будь який час))) тільки зателефонуй попередньо  beer2
« Последнее редактирование: 10 Декабря 2010, 13:12:28 от ЮдЖУЛЬКА »
Твої почуття це Твоя правда.Краще для Тебе є те,що для Тебе є Істина. ::) Счастье не надо искать — им надо быть. © Ошо

Оффлайн J.V.

  • Пользователь
  • Black aveo hatch
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
Re: Еду в Яремчу
« Ответ #60 : 24 Февраля 2011, 16:22:14 »
Я  уже  второй  год  на  первомай  ездею  в  Микуличин  (Яремча) ,  нравится  очень!  Воздух  чистый,  природа,  баня....супер!  :)
а как вы обычно туда едете?


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.