Автор Тема: Расчет стоимости автоцивилки в Украине  (Прочитано 3587 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

marycivilka

  • Гость
Здравствуйте Господа Хорошие, предлагаю следующие услуги автострахования: автоцивилка (ОСАГО), КАСКО, Зеленая карта.

Скидки:
Город Киев, гарантированная скидка! - 20% (до 50%) + бесплатная доставка по Киеву в течении часа.
Остальные города Украины - 5-20% (бесплатная доставка "Новой почтой", в течении 2-3 дней, по всей Украине)

Рассчитать стоимость автоцивилки: http://avto-strahovanie.in.ua/index.html

-----------------------------------------------------
На КАСКО специальные услови и 5-15 % скидка!
-----------------------------------------------------

Автострахование
Тел.: (068) 965 67 53
Сайт: http://avto-strahovanie.in.ua

Демьян_Dnepr

  • Гость
Re: Расчет стоимости автоцивилки в Украине
« Ответ #1 : 05 Марта 2017, 17:54:28 »
дорого насчитывает калькулятор

Оффлайн AceUA

  • Член клуба
  • Авто: Aveo T250 (1.6)
  • Город: Коцюбинське, це майже Київ
...або псих, або геній...це дві крайності однієї і тієї ж сутності )))

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
Re: Расчет стоимости автоцивилки в Украине
« Ответ #3 : 07 Марта 2017, 09:48:41 »
дорого насчитывает калькулятор
да дороговато как то.

Оффлайн Bugaichuk

  • Постоялец
  • 0989176939
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Новоград-Волинський
Re: Расчет стоимости автоцивилки в Украине
« Ответ #4 : 07 Марта 2017, 12:14:53 »
Так дорого щоб потім скидку зробити і вийшло як в інших. Такий прикол

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Re: Расчет стоимости автоцивилки в Украине
« Ответ #5 : 10 Марта 2017, 18:29:43 »
Шановні учасники клубу! Чому хтось собі придумав, що людина повинна працювати безкоштовно? Робота страхового агента полягає саме в продажі послуг ( договорів страхування ) і зароблянні на комісійній винагороді. Всі Ви працюєте на своїх роботах і до Вас же ніхто не приходить і не просить безкоштовно зробити цю роботу.....
Я підтримую продавця. Він молодець, що пробує. Є кілька зауважень до сайту та і варто розширити список компаній-партнерів - Домінанта не та контора, яку варто всім пропонувати...

Оффлайн Bugaichuk

  • Постоялец
  • 0989176939
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Новоград-Волинський
Re: Расчет стоимости автоцивилки в Украине
« Ответ #6 : 10 Марта 2017, 18:45:30 »

Шановні учасники клубу! Чому хтось собі придумав, що людина повинна працювати безкоштовно? Робота страхового агента полягає саме в продажі послуг ( договорів страхування ) і зароблянні на комісійній винагороді. Всі Ви працюєте на своїх роботах і до Вас же ніхто не приходить і не просить безкоштовно зробити цю роботу.....
Я підтримую продавця. Він молодець, що пробує. Є кілька зауважень до сайту та і варто розширити список компаній-партнерів - Домінанта не та контора, яку варто всім пропонувати...
Ми проти нічого немаємо. Ми народ простий беремо де вигідніше.

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Re: Расчет стоимости автоцивилки в Украине
« Ответ #7 : 10 Марта 2017, 19:05:43 »
Ми проти нічого немаємо. Ми народ простий беремо де вигідніше.

У кожного своє поняття "вигідніше"...   Якщо цікавить якість, за адекватні гроші. то шукати треба серед якісних контор, якщо дешевше, то просто купити лєвак попри трасу...

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
Re: Расчет стоимости автоцивилки в Украине
« Ответ #8 : 10 Марта 2017, 22:36:14 »
Шах,
Разница между этой конторой и моей страховой "пат ск українська страхова група" составляет 250грн. Я так понял еще + доставка ИТОГО 300грн. Я не знаю хорошая это страховая или плохая....это цывилка, а не каско.....

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Re: Расчет стоимости автоцивилки в Украине
« Ответ #9 : 10 Марта 2017, 22:43:04 »
Він не застосовує знижку за безаварійність.... УСГ не належить до найкращих страхових, в тому числі вона не входить у пілотний проект по Прямому врегулюванню збитків ( для коректності потрібно сказати, що автора цієї теми Домінанта теж туди не входить ).... тому і кажу, що вирішувати кожному конкретно...
Але якщо на мене, я заплатив гроші не за туалетний папір, а за договір, тому я хочу, щоб він був нормальний.. а не щоб мене тягали по судам....
Дл тих, хто не в курсі, чи просто вважає, що виплата по цивілці це "не його проблема", нагадаю, що значно довше бавитись і стягувати гроші зі страхової - значно простіше з винуватця, при цьому арештувавши машину і майно винуватця і власника машини, к об"єкта підвищеної небезпеки....

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
Re: Расчет стоимости автоцивилки в Украине
« Ответ #10 : 11 Марта 2017, 09:19:14 »
УСГ не належить до найкращих страхових
А які входять?

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Re: Расчет стоимости автоцивилки в Украине
« Ответ #11 : 11 Марта 2017, 20:32:23 »
А які входять?
На мою думку це ПРОСТО-страхування, ПЗУ, Провідна, ІНГО, ТАС... з натяжкою Універсальна, Княжа, Уніка.... всі решта то або дійсно працівники будуть хороші і адекватні, або "для своїх"....
Але знову ж таки, "короля делает свита"... якщо працівники уроди, то яка би страхова не була крута, то працювати на місці будуть хєрово.... для прикладу у нас це АХА....

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
Re: Расчет стоимости автоцивилки в Украине
« Ответ #12 : 12 Марта 2017, 14:48:09 »
На мою думку це ПРОСТО-страхування, ПЗУ, Провідна, ІНГО, ТАС... з натяжкою Універсальна, Княжа, Уніка.... всі решта то або дійсно працівники будуть хороші і адекватні, або "для своїх"....
Але знову ж таки, "короля делает свита"... якщо працівники уроди, то яка би страхова не була крута, то працювати на місці будуть хєрово.... для прикладу у нас це АХА....
Ото ж бо й воно. Всі вони однакові +/-..... раніше було про100, а зараз там усг...так що переплачувати сенсу не бачу.  А з приводу, що заберуть авто і.т.д.... сумніваюсь дуже сильно. Он людина вдарила, страхова страхова тянула тянула, суди пересуди.....Такі якось стягували зі страхової, а не з ноього.

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Re: Расчет стоимости автоцивилки в Украине
« Ответ #13 : 12 Марта 2017, 22:34:31 »
Ото ж бо й воно. Всі вони однакові +/-..... раніше було про100, а зараз там усг...так що переплачувати сенсу не бачу.  А з приводу, що заберуть авто і.т.д.... сумніваюсь дуже сильно. Он людина вдарила, страхова страхова тянула тянула, суди пересуди.....Такі якось стягували зі страхової, а не з ноього.
Це йому повезло, зараз простіше ніж шукати страхову і судитись довго з її представниками, стягнути з винуватця, а той нехай вже собі зі своєю страховою судиться...
Плюс таки не забувай про "пряме врегулювання збитків".... так потерпілий буде звертатись у свою страхову по відшкодування...

Оффлайн AceUA

  • Член клуба
  • Авто: Aveo T250 (1.6)
  • Город: Коцюбинське, це майже Київ
Re: Расчет стоимости автоцивилки в Украине
« Ответ #14 : 12 Марта 2017, 22:52:26 »
Шановні учасники клубу! Чому хтось собі придумав, що людина повинна працювати безкоштовно? Робота страхового агента полягає саме в продажі послуг ( договорів страхування ) і зароблянні на комісійній винагороді. Всі Ви працюєте на своїх роботах і до Вас же ніхто не приходить і не просить безкоштовно зробити цю роботу.....
Я підтримую продавця. Він молодець, що пробує. Є кілька зауважень до сайту та і варто розширити список компаній-партнерів - Домінанта не та контора, яку варто всім пропонувати...
...для "пробовать зарабатывать на форуме" есть партнёрская программа: http://aveo.com.ua/smf/index.php?topic=113084.0
...або псих, або геній...це дві крайності однієї і тієї ж сутності )))


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.