Автор Тема: Чи потрібно українцям вільне володіння вогнепальною зброєю?  (Прочитано 24604 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Krom

  • Старожил
  • грамотей-опричникъ
  • Авто: другое
AceUA, только я так понимаю, они одноразовые... то есть - зарядил барабан, и убирать в карман.. вытащить патроны так же быстро и компактно - не получится.
не то что обоймы...

Оффлайн AceUA

  • Член клуба
  • Авто: Aveo T250 (1.6)
  • Город: Коцюбинське, це майже Київ
...або псих, або геній...це дві крайності однієї і тієї ж сутності )))

Оффлайн Vitalych

  • Старожил
  • LS 1,5 МКП, STAG-4+
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Ukraine
Звернення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та Голови Служби Безпеки України Валентина Наливайченка

16.03.2014 | 10:02
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ

У зв'язку з надзвичайною суспільно-політичною ситуацією, що склалася в країні, загостренням криміногенної обстановки і системними провокаціями з боку іноземних громадян в Криму і на південному сході України, закликаємо і вимагаємо від усіх громадян негайно здати в органи МВС вогнепальну зброю, що не є законно зареєстрована належним чином.
Наказуємо працівникам МВС та СБУ негайно приступити до виявлення незаконної зброї, її вилучення, та безумовного і ретельного притягнення до відповідальності всіх осіб, які не здали зброю, по всій строгості закону НЕЗАЛЕЖНО ВІД ПОЛІТІЧНОЇ ПРИНАЛЕЖНОСТИ та участі у громадських формуваннях правопорядку.
Ми повинні разом негайно зупинити насильство на вулицях наших міст і захистити життя і здоров'я людей. Це безпека кожного із нас, наших родин, усіх громадян.
Розраховуємо на розуміння громадян України і підтримку всіх справжніх патріотів у цей вкрай напружений час!

Оффлайн AceUA

  • Член клуба
  • Авто: Aveo T250 (1.6)
  • Город: Коцюбинське, це майже Київ
Vitalych, лучше б параллельно разрешили покупку и применение ДОМА хотя бы травматики...придётся если что детство вспоминать и жиги делать (((
...або псих, або геній...це дві крайності однієї і тієї ж сутності )))

Оффлайн К@питошк@

  • *Аватар 2012*
  • Модератор
  • 3 китайских предупреждения неактуальны!
  • Авто: другое
http://www.worldweapon.info/revolvery  ;)


http://forum.guns.ru/forummessage/46/123996.html

http://forum.travmatik.com/topic/360-uskoriteli-zariazhaniia-revolvera-speedloader/
Ну так под травмат не всегда подойдет и иногда бывает такой трабл, что распирает гильзу в барабане, особенно неприятно, когда гильза пистолетная))))
Ку-Ку! Я - КОТЭэээээ!!!

Оффлайн Gang

  • Член клуба
  • Авто: другое
  • Город: Херсон
В США 14-летний подросток открыл стрельбу в пассажирском автобусе
http://korrespondent.net/world/3323063-v-ssha-14-letnyi-podrostok-otkryl-strelbu-v-passazhyrskom-avtobuse

Оффлайн Slava_DnDz

  • Старожил
  • LaStochka LS1.5__ 2010гв
  • Авто: другое
  • Город: Кам'янське
"...стрелявшему были предъявлены обвинения в убийстве и незаконном хранении и использовании огнестрельного оружия"

Для некоторых людей, которые не хотят жить по закону, не имеет значения - разрешено или нет, свободное владение оружием другому населению. :(
Построить дом, посадить дерево, вырастить сына. ...Минимум дважды.

Оффлайн Vitalych

  • Старожил
  • LS 1,5 МКП, STAG-4+
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Ukraine

Оффлайн Жека или Женька

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: Запорожье или Запорожье
Vitalych, Очень много Букаффф
Судя по тому, как меня тра*ает жизнь - я пи*дец как сексуален!!!

Оффлайн Slava_DnDz

  • Старожил
  • LaStochka LS1.5__ 2010гв
  • Авто: другое
  • Город: Кам'янське
Стаття 5. Заборонені до цивільного обігу зброя та боєприпаси
7) зброя та пристрої, в якій використовується електрична напруга або електричний струм для ураження цілі
Построить дом, посадить дерево, вырастить сына. ...Минимум дважды.

Оффлайн Vitalych

  • Старожил
  • LS 1,5 МКП, STAG-4+
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Ukraine
та да, якийсь дурнуватий проект...мабуть, його Лавринович складав коли був мінюстом. Знову все під Мінюст. 1. чому заборонені електрошокери? 2. дуже багато суб*єктів реєстру зброї? як приватний магазин може бути державним реєстратором? 3. навіщо довідка про судимість? орган видає дозвіл 5 днів, от нехай за ці дні і перевірить судимість. 4. реєстр має вести той орган який видає дозволи, а не магазин... втомився читати. все одно не приймуть  dntknw

Оффлайн К@питошк@

  • *Аватар 2012*
  • Модератор
  • 3 китайских предупреждения неактуальны!
  • Авто: другое
Vitalych, Справка о судимости это не новшество, она и сейчас в перечне документов, необходимых для подачи в разрешительную. А во-вторых, зачем им это делать просто так, если мы за эту справку заплатим денег))
Ку-Ку! Я - КОТЭэээээ!!!

Оффлайн Vanya66

  • Старожил
  • Люблю Україну!
  • Авто: другое
  • Город: Чернівці
Vitalych, Справка о судимости это не новшество, она и сейчас в перечне документов, необходимых для подачи в разрешительную. А во-вторых, зачем им это делать просто так, если мы за эту справку заплатим денег))
отож то - корупція з цими довідками лише процвітатиме...А потрібно максимально виключити можливості для корупційних дій!Над цим хай думають...


Кожний народ має право жити в своїй країні!!!

Оффлайн Vitalych

  • Старожил
  • LS 1,5 МКП, STAG-4+
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Ukraine
Vitalych, Справка о судимости это не новшество, она и сейчас в перечне документов, необходимых для подачи в разрешительную. А во-вторых, зачем им это делать просто так, если мы за эту справку заплатим денег))
та я знаю. але якщо вже створювати єдиний державний реєстр, то потрібно мінімізувати кількість довідок від державних органів, адже самі органи можуть перевірити таку інфу

Оффлайн К@питошк@

  • *Аватар 2012*
  • Модератор
  • 3 китайских предупреждения неактуальны!
  • Авто: другое
отож то - корупція з цими довідками лише процвітатиме...А потрібно максимально виключити можливості для корупційних дій!Над цим хай думають...
А при чем здесь корупция??? За выдачу справки ты платишь в банк на гос.счет, который идет в казну, разница только в суме (если хочешь срочную или обыкновенную).

та я знаю. але якщо вже створювати єдиний державний реєстр, то потрібно мінімізувати кількість довідок від державних органів, адже самі органи можуть перевірити таку інфу
Согласен, это было бы более правильно, и упростило бы для народа процедуру.
Ку-Ку! Я - КОТЭэээээ!!!

Оффлайн Alex_S

  • Старожил
  • г. Одесса
    • CarPC
  • Авто: другое
  • Город: Одесса-мама
А при чем здесь корупция??? За выдачу справки ты платишь в банк на гос.счет, который идет в казну, разница только в суме (если хочешь срочную или обыкновенную).
При том, что для выдачи справки, которая тебе очень нужна, чиновники часто затягивают сроки, чтобы ты заплатил им еще мимо кассы.
Компьютер в машине
Мой БЖ

Оффлайн К@питошк@

  • *Аватар 2012*
  • Модератор
  • 3 китайских предупреждения неактуальны!
  • Авто: другое
При том, что для выдачи справки, которая тебе очень нужна, чиновники часто затягивают сроки, чтобы ты заплатил им еще мимо кассы.
Понятия не имею о чем ты говоришь, ты получал эту справку?
Процедура такая, приходишь к окошку, берешь бумажку, заполняешь ее, и указываешь 10 дней или месяц, прикладываешь копию квитанции и остальные доки и отдаешь в окошко, потом через это время приходишь и забираешь справку... не о каком общении с чиновниками речь не идет...
Ку-Ку! Я - КОТЭэээээ!!!

Оффлайн Vanya66

  • Старожил
  • Люблю Україну!
  • Авто: другое
  • Город: Чернівці
А при чем здесь корупция??? За выдачу справки ты платишь в банк на гос.счет, который идет в казну, разница только в суме (если хочешь срочную или обыкновенную).
Согласен, это было бы более правильно, и упростило бы для народа процедуру.
корупція там , де створюється купа перепон , таких як довідки і т .д....На кожній довідці чиновник , що вважає себе пупом землі...
Кожний народ має право жити в своїй країні!!!

Оффлайн hamerok

  • Пользователь
  • бешеный Getz
  • Авто: другое
  • Город: Киев
Чет мне кажется что народ везде видит коррупционные схемы... Это не так ведь! Не везде коррупция процветает.

Я, к примеру, на права сдавал и ни копейки мимо кассы не дал - никто не верит.

Оффлайн К@питошк@

  • *Аватар 2012*
  • Модератор
  • 3 китайских предупреждения неактуальны!
  • Авто: другое
корупція там , де створюється купа перепон , таких як довідки і т .д....На кожній довідці чиновник , що вважає себе пупом землі...
Ну не знаю... в этом случае чиновник даже не участвует. ИМХО
Ку-Ку! Я - КОТЭэээээ!!!

Оффлайн К@питошк@

  • *Аватар 2012*
  • Модератор
  • 3 китайских предупреждения неактуальны!
  • Авто: другое
Я, к примеру, на права сдавал и ни копейки мимо кассы не дал - никто не верит.
Я тоже! (правда сдал правила со второго раза :-X :D )
Ку-Ку! Я - КОТЭэээээ!!!

Оффлайн hamerok

  • Пользователь
  • бешеный Getz
  • Авто: другое
  • Город: Киев
Я тоже! (правда сдал правила со второго раза :-X :D )
А я с первого с одной ошибкой.

Оффлайн AceUA

  • Член клуба
  • Авто: Aveo T250 (1.6)
  • Город: Коцюбинське, це майже Київ
...або псих, або геній...це дві крайності однієї і тієї ж сутності )))

Оффлайн -Yurik-

  • Старожил
  • КИЕВ-Позняки
  • Авто: другое
Не поддерживал и не поддерживаю сейчас еще больше.
Мой кабинка бежать на "покращенних" дорогах )))

Оффлайн Vitalych

  • Старожил
  • LS 1,5 МКП, STAG-4+
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Ukraine
Не поддерживал и не поддерживаю сейчас еще больше.
а я навпаки


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.