Автор Тема: Ненадання переваги у русі пішоходам на регульованому пішоходному переході  (Прочитано 7993 раз)

0 Пользователей и 2 Гостей просматривают эту тему.

Оффлайн All_R

  • Новичок
г.Запорожье, на перекрестке пр.Ленина-ул.Украинская
поворачиваю с проспекта Ленина на Украинскую (на право), пропускаю пешеходов справа, слева пешеходы стоят еще на тротуаре,
пропустив справа начинаю двигаться, пешеходы слева ступают на зебру, я еду дальше т.к. пешеходы от меня далеко и реальной угрозы им не предоставляю. (дорога по 2 полосы в каждом направлении, пешеходы слева не дошли середины дороги).

взмах жезла и понеслось ........

сегодня же пишу и отвожу жалобу начальнику ГАИ, регистрирую ее и жду 10 дней рассмотрения.

"Бью" на это:
1)
П.18.2 ПДР зобов’язує водія зменшити швидкість при наближенні до переходу, а при необхідності зупинитися, якщо на зазначеному переході знаходяться пішоходи, але не будь-які, а лише ті, яким може бути створено перешкоду чи небезпеку. В даному випадку при проїзді пішоходного переходу пішоходи знаходилися на абсолютно іншій смузі руху, переходили її спокійно, не були змушені змінювати ані швидкість, ані напрямок руху, небезпеки наїзду на них не існувало, уникати наїзду вони не були змушені. Враховуючи визначення перешкоди та небезпеки для руху, дані у п.1.10 ПДР, слід вважати, що у даному випадку ніякої небезпеки для пішоходів або перешкоди для них не створювалося. Боковий інтервал до пішоходів також був безпечний. За таких умов обов’язку водія знижувати швидкість або зупинятися не снувало, оскільки не було пішоходів, відповідних ознакам, передіченим у п.18.2 ПДР, а отже, не було умов для застосування даного пункту.

+

2)
отсутствие каких либо документов на их обычную видеокамеру.

+

3) есть два свидетеля (приглашенные мной), которые готовы подтвердить мои слова.


Готовлюсь к подаче Жалобы в суд и прокуратуру.



о результатах напишу позже!



Оффлайн leocsh

  • Пользователь
  • Сегодня в носу-завтра в розетке
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Ужгород
All_RРегулируемый предполагает наличие светофора или регулировщика-если есть,то ты попал.
leocsh

Оффлайн All_R

  • Новичок
All_RРегулируемый предполагает наличие светофора или регулировщика-если есть,то ты попал.

да - регулируемый светофором,

есть ли какие варианты?

Оффлайн MaxBet

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: Киев
All_R
Стоп!
Получается, что ты проехал на красный сигнал светофора или запрещающий сигнал регулировщика...
Определись какой переход...
Нарисуй схему перекрестка. Обязательно укажи какой где горел свет и где есть стоп-линии или таблички СТОП (знак 5.62).
Табличку СТОП не путать со знаком СТОП.
« Последнее редактирование: 16 Июня 2009, 00:15:57 от MaxBet »
Библия учит что нужно любить ближних своих.
Камасутра учит как именно это делать.

_Kolobok_

  • Гость
Он поворачивал, я так понимаю, через пешеходный переход со светофором на котором был зеленый для пешеходов. В таком случае - он мог продолжить движении только если на пешеходном пероеходе никого бы ни было.

Оффлайн MaxBet

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: Киев
_Kolobok_
Ты выезд от "Сильпо" на Правды знаешь? Там, если выезжать, стоит два светофора на пр-кте Правды. И, при повороте направо на зеленый (со стороны Сильпо), необходимо сразу (толком машину не выровняешь и поворот не завершишь) остановиться перед светофором...
У меня сейчас как раз Скарга в процессе по этому месту... Я на красный поворачивал (там же стрелка зеленая на белом фоне стоит), а светофор на пр-кте Правды, по мнению гайцев проехал на красный...
Да и одноклубник один наш вчера там же "попал"...
Так что, киевляне, будьте там осторожны...
« Последнее редактирование: 16 Июня 2009, 17:58:27 от MaxBet »
Библия учит что нужно любить ближних своих.
Камасутра учит как именно это делать.

Оффлайн $talker

  • Старожил
  • Танцую. Но плохо...
Я так понял, переход регулируемый. Дальше читаем ПДД.
Цитировать (выделенное)
18.2. На регульованих пішохідних переходах і перехрестях при сигналі світлофора чи регулювальника, що дозволяє рух транспортним засобам, водій повинен дати дорогу пішоходам, які закінчують перехід проїзної частини відповідного напрямку руху і для яких може бути створена перешкода чи небезпека.

1. я так понимаю тебе был зеленый и ты поворачивал направо - все честно
2. здесь ключевая фраза выделена размером. если, с твоих слов, они только начали переходить, то их обязаны были пропустить водители встречной полосы, а ты должне был бы уже пропускать тогда, когда они бы перешли через осевую.

Так что заяву в отделение ГАИ и пусть личный состав учит ПДД. А скорее всего, они их знают на зубок, но разводят водителей.

Оффлайн οlden

  • Старожил
  • ЛЕНИН. Ленин муж.
  • Авто: другое
  • Город: Kyiv
знаю этот перекресток
ситуация понятна

$talker
IMHO 18.2 касается пропуска пешеходов при движении автомобиля прямо на зеленый свет, а пешеходов - заканчивающих переход уже на свой красный
Автор же поворачивал направо при своем зеленом, но у пешеходов тоже был зеленый

Цитировать (выделенное)
16.2. На регульованих і нерегульованих перехрестях водій, повертаючи праворуч або ліворуч, повинен дати дорогу пішоходам, які переходять проїзну частину, на яку він повертає, а також велосипедистам, які рухаються прямо в попутному напрямку.

Вот этот пункт относится к данному случаю и он не регламентирует в каком месте перехода должен находиться пешеход - раз одной ногой на зебре - то уже "переходит" и нужно его пропускать.  Конечно все это правило более-менее успешно херят, но если гайцам захоцца кушать, то именно на этом они кучу народу вполне законно могут отловить.  Говорят, в Европе это правило одно из жесточайше выдерживаемых - ступил пешеход одной ногой на зебру - все машины останавливаются как вкопаные. Бо буде бо-бо.
Гадство, с нашими пешеходами... валит такое нарочито медленно либо толпой непрерывной...
« Последнее редактирование: 16 Июня 2009, 18:32:26 от οlden »
Таких як я, поміж таких як я, ще пошукати!

Оффлайн All_R

  • Новичок
внесу ясности, я немного не досмотрел копию протокола, мне вменяют всё-таки п.16.2 ПДД.

карта:

Оффлайн All_R

  • Новичок
пешеходов №1 я пропустил, а №2 нет, но №2 от меня были далековато.

Оффлайн All_R

  • Новичок
изменил скаргу:

Начальнику УДАІ по обслуговуванню
адміністративної теріторії м.Запоріжжя
_____________________________ ______

_____________________________ ____
______, м.Запоріжжя,
вул.___________ буд.___ кв.____
тел._________, тел. ____________

На постанову серія __________
яку виніс інсп.________________________ 
___ липня 2009р.в м.Запоріжжя,
на перехресті вул.________ і вул. __________


У справі про адміністративне правопорушення,
передбачене ч.2 ст.122 КпАП України,



СКАРГА.

Зазначену постанову винесено щодо мене за ніби-то ненадання переваги у русі пішоходам на регульованому пішоходному переході, порушення правил проїзду зазначеного переходу.
Зазначена постанова не відповідає вимогам закону та обставинам справи з таких підстав.
1. У момент мого наближення до пішоходного переходу пішоходів на ньому не було. Вони зійшли на нього з тротуару (узбіччя) з правої сторони пізніше, коли автомобіль вже перетинав перехід. Між тим, п.16.2 та п.18.2 ПДР зобов’язує водія зменшувати швидкість, а при необхідності зупинятися, щоб надати дорогу пішоходам, які вже знаходяться на переході, коли він наближається до зазначеного переходу. П.16.2 ПДР зобов’язує поступитися дорогою пішоходам, що закінчують перехід на регульованому переході або перехресті, а також пішоходам, що переходять на перехресті проїжджу частину, на яку водій повертає (пп. 16.2 і 18.2 ПДД), але не будь-якім, а лише тим, яким може бути створено перешкоду чи небезпеку. В даному випадку, я зупинився поступившись дорогою і пропустивши пішоходів з правого боку, я переконався, що пішоходам, які знаходяться зліва я не створюю небезпек і перешкод, я почав рух. При проїзді пішоходного переходу, пішоходи що почали свій рух ліворуч знаходилися на абсолютно іншій смузі руху, переходили її спокійно, не були змушені змінювати ані швидкість, ані напрямок руху, небезпеки наїзду на них не існувало, уникати наїзду вони не були змушені. Враховуючи визначення поняття "уступить дорогу", "перешкоди" та "небезпеки" для руху, дані у п.1.10 ПДР, слід вважати, що у даному випадку ніякої небезпеки для пішоходів або перешкоди для них не створювалося, ніхто з них не був вимушений міняти швидкість або напрям руху, і при цьому вони спокійно розминулись (пешоходи на іншій смузі руху), тому обов'язок поступитися дорогою не виникає в принципі. Боковий інтервал до пішоходів був безпечний. За таких умов, не було пішоходів, відповідних ознакам, переліченим вище, а отже, не було умов для застосування даного пункту 16.2.
2. Слід вказати  на те, що протокол у справі про адміністративне правопорушення та постанова не відповідають вимогам стст.251, 256, 280 КпАП України. Це випливає з самого складу зазначеного правопорушення та обсягу доказів, які наявні у протоколі та постанові. Так, у протоколі та постанові немає даних пішоходів, яким ніби-то було створено перешкоду та небезпеку. Між тим, у відповідності до ст.269 КпАП така особа є потрепілим по справі, або, принаймні, у відповідності до ст.272 КпАП є свідком. У відповідності до ст.256 КпАП дані цих осіб є відомостями, які мають обов’язково, при наявності свідків та потерпілих, зазначатися у протоколі. (Сам характер порушення ПДР, про яке йде мова, говорить про неможливість його вчинення без потрепілих та свідків.) У відповідності до ст.251 КпАП, пояснення цих осіб є доказами по справі. Відсутність у справі не тільки пояснень, але й даних потерпілих та свідків грубо протирічить ст.256 КпАП та призводить до відсутності у справі передбачених законом доказів. За таких умов говорити і про доведеність правопорушення не можна.
3. Співробітником ДАІ на протиріччя вимогам стст.256, 272 КпАП було відмовлено занести покази свідків, вказаних мною, а саме:________________, що мешкає за адресою: м.Запоріжжя, вул. ________________, та _____________, що мешкає за адресою: м. Запоріжжя, вул. ____________________, посилаючись на те, що вони ніби-то є заінтересованими особами, хоча КпАП України не знає таких обмежень і прямо вимагає фіксації даних та пояснень свідків, як будь-яких осіб,  про яких є дані, що їм відомі обставини, які підлягають встановленню по даній справі. Очевидно, що безпосередній очевидець події у будь-якому разі є такою особою. Окрім самого грубого порушення процесуального законодавства, зазначене говорить ще й про упередженість до мене співробітника ДАІ, який склав протокол та виніс постанову.
4. Окрім наведеного, слід зазначити, що розгляд справи на місці, без підготовки та надання мені часу для звернення за правовою допомогою, подання документів, які характеризують особу, інших доказів по справі, - не тільки порушує мої права, передбачені ст.268 КпАП, але й призводить до того, що при винесенні постанови не враховано особу, матеріальний стан та ін.обставини, які слід враховувати при призначенні адміністративного стягнення відповідно до ст.3 КпАП. За таких умов мої права при такому розгляді справи грубо порушено. Про що я зазначав у протоколі.
5. До того ж, у постанові відсутні вказівки на те, хто саме проводив фото–відео фіксацію, яка марка приладу, яким вона проводилася, тощо. Між тим, це повинно бути зафіксовано, тим більше, що у відповідності до п.13.2 Інструкції з діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС України (затверджено Наказом МВС 13.11.2006 N 1111), до використання спеціальних засобів нагляду за дорожнім рухом допускаються лише співробітники, які вивчили інструкції та склали заліки з використання цих приладів. Тому при оцінці як законності, так і достовірності фіксації порушень ПДР необхідно мати відомості про цих співробітників.
Відповідно до пп..12.2, 12.3 зазначеної Інструкції, визначено виключний перелік способів та тактичних прийомів нагляду за дорожнім рухом. Між тим, з фото, доданого до оскаржуваної постанови, видно, що зйомка велася з автомобіля, який припарковано (додаток А). Це також говорить про порушення нормативних актів МВС при фіксації порушень, та перешкоджає застосуванню її результатів для притягнення осіб до адміністративної відповідальності.
У відповідності до стст.10-15 Закону України „Про метрологію та метрологічну діяльність”, на фото–відео фіксацію у сфері, у якій їх результат можуть бути використані у якості доказу по справі, розповсюджується державний метрологічний нагляд. За таких умов кожен засіб техніки фото–відео фіксацію має бути укомплектований документами про відповідність даного типу засобів вимірювальної техніки для використання в Україні та про повірку даного примірника засобу вимірювальної техніки. Таких документів мені співробітником ДАІ надано не було.
Номер засобу вимірювальної техніки у протоколі та постанові відсутній, внаслідок чого перевірити наявність цих документів неможливо.
Співробітник ДАІ під час вимірювання тримав вимірювальний пристрій у руці.

За таких умов у моїх діях немає складу правопорушення, у якому мене визнано винним зазначеною постановою.

На підставі викладеного, керуючись стст.287, 288 КпАП України,

ПРОШУ:
Оскаржувану постанову скасувати, а справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, за відсутністю у моїх діях складу такого правопорушення.

До скарги додається:
1) Копія копії Постанови _______ від ___.06.2009.
2) Додаток А – фото припаркованого авто ДАЇ.

„____”__________ 20__р.
                              (Підпис)

Оффлайн $talker

  • Старожил
  • Танцую. Но плохо...
repa Формально виновен. На практике же я никогда не жду пока кто-то с другой стороны проезжей части доберется до меня. Во-первых, действительно никаких проблем пешеходу в такой ситуации не создаеццо, во-вторых, обфафакают.
Но, кстати, есть одно "но". В протоколе непропущенные пешеходы должны быть указаны как потерпевшие. Они там записаны?

ЗЫ. Все, ответ получил уже.

Оффлайн οlden

  • Старожил
  • ЛЕНИН. Ленин муж.
  • Авто: другое
  • Город: Kyiv
кстати да
надо было в протоколе указать, что потерпевших нет
а то они теперь чудесным образом всплыть могут
Таких як я, поміж таких як я, ще пошукати!

Оффлайн All_R

  • Новичок
потерпевших не было, в графу свидетелей я внес своих двух, чем самым заполнив все пустые строки протокола, не дав возможности инспектору внести своих "потерпевших" . Ну и соответственно мои свидетели реальные люди, готовые подтвердить мою правоту.


Оффлайн $talker

  • Старожил
  • Танцую. Но плохо...
Тебе и флаг в руки. По-моему грамотно составлено. Но, это надо оформлять админ иском против инспектора в суд. А скарга в ГАИ тоже не помешает.
All_R Все будет хорошо, я узнавал.  ;) beer2


Оффлайн MaxBet

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: Киев
All_R М-да... Составлено очень о...генно и грамотно.  8)
Мне еще учиться и учиться...
Но, может и мое "произведение" кому-нибудь поможет...


На постанову по справі про адміністративне правопорушення
до протоколу АА 111111
ІДПС з обслуговування Подільського району
старшого сержанта міліції _____________.

у справі про адміністративне правопорушення,
передбачене ч. 2 ст. 122 КУпАП,


СКАРГА

04 липня 2009 р. о 22:10 інспектор ДПС з обслуговування Подільського району старший сержант міліції _____________ склав на моє ім’я протокол АА 111111 та виніс постанову по справі про адміністративне порушення за нібито порушення мною правил дорожнього руху (ПДР), а саме п. 16.8.
04 липня 2009 р. о 22:05 я дійсно рухався по вказаному перехресті (рухався по вул.. Межовій, та повертав праворуч на пр-кт Правди у напрямку пр-кту В.Порика) на власному автомобілі “Chevrolet” “Aveo”, номерний знак 00 1111 00. Після виконання маневру (приблизно через 100-120 м. після проїзду перехрестя) мій автомобіль спинив інспектор ДПС прапорщик міліції _____________. Він вийшов з припаркованого біля узбіччя службового автомобіля. Тобто на момент виконання мною маневру він знаходився в автомобілі, не міг повністю бачити перехрестя та не мав змоги достовірно оцінювати ситуацію, так як вздовж дороги стояли інші припарковані автомобілі (у тому числі й вантажівки).
Відрекомендувавшись, інспектор ДПС прапорщик міліції _________ попросив надати йому посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, талон до посвідчення водія та страховий поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Я, надавши вищезазначені документи для перевірки інспектору ДПС прапорщику міліції _________ , поцікавився з якої причини він зупинив мене. У відповідь, інспектор ДПС прапорщик міліції _________  сказав, що мною порушені правила проїзду перехрестя, а саме – проїзд перехрестя на заборонний (червоний) сигнал. Я пояснив інспекторові, що під час руху на світлофорі, встановленому зі сторони вул.. Межової, дійсно було увімкнено червоний (заборонний) сигнал світлофору (на схемі перехрестя, що є в моїх поясненнях до протоколу АА 111111 та додається до даної скарги (копія), цей світлофор позначений  як «Світлофор 1»), але на світлофорі, на рівні  червоного  сигналу  світлофора, встановлена табличка  білого кольору із нанесеною на ній стрілкою зеленого кольору, яка дозволяє рух у зазначеному напрямку (праворуч) при увімкненому червоному  сигналі  світлофора, за умови надання перевазі у русі іншим учасникам руху (п. 8.7.3.е ПДР), а на світлофорі, встановленому зі сторони пр-кту Правди (на схемі перехрестя, що є в моїх поясненнях до протоколу АА 111111 та додається до даної скарги (копія), цей світлофор позначений  як «Світлофор 2»), було увімкнено зелений (дозволяючий) сигнал світлофора. Тому я виконав маневр. Інспектор ДПС прапорщик міліції ___________ не вислухав мене та свідка (___________________), що під час виконання мною маневру знаходилася в автомобілі. Після чого запропонував мені пройти разом із ним в службовий автомобіль для складання протоколу. Я відмовився, та залишився в своєму автомобілі.
Після цього до мене підійшов незнайомий чоловік і, пояснивши мені що він бачив (він, керуючи автомобілем, рухався у другій смузі по пр-кту Правди зі сторони пр-кту Свободи в напрямку пр-кту В.Порика через вищезазначене перехрестя), що мене спинив інспектор ДПС без видимих на те причин, не зрозумів за яке порушення та вирішив зупинитися та  поцікавитися у мене. Я пояснив йому ситуацію, але чоловік не мав можливості лишитися для надання пояснень інспектору ДПС. Він назвав своє ім’я та номер контактного телефону, щоб при необхідності я міг звернутися до нього, як до свідка (дані внесені мною у протокол).
Через деякий час до мене підійшов другий інспектор, який не відрекомендувався (порушивши при цьому п. 22.2 Наказу Міністерства Внутрішніх Справ України „Про затвердження Інструкції з діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС України” від 13.11.2006 № 1111) та надав мені папірці, назвавши їх «Протокол», сказавши при цьому, щоб я ознайомився та підписав його.
«Протокол», який надав мені для ознайомлення і підпису інспектор ДПС з обслуговування Подільського району старший сержант міліції Бачинський О.В. не є чинним з тих причин, що:
1.   не відповідає зразку, який затверджено Наказом Міністерства внутрішніх справ України 26.02.2009 р. за № 77 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 24.04.2009 р. за № 374/16390 та не відповідає технічному опису для бланку Протоколу про адміністративне правопорушення;
2.   окрім цього, ні інспектор ДПС з обслуговування Подільського району прапорщик міліції ____________, ні інспектор ДПС з обслуговування Подільського району старший сержант міліції ________________ не ознайомили мене з моїми правами та обов’язками відповідно до ст. 63 Конституції України, ст.. 268 КУпАП, хоча напроти місць, де повинен  ставити підпис водій стояла “галочка”. В протоколі я зазначив, що не ознайомлений зі статтями ст. 63 Конституції України, ст.. 268 КУпАП;
3.   до того ж, на протиріччя вимогам ст.ст.. 256 та 272 КУпАП в протоколі не були зазначені свідки події, а саме: пасажир мого автомобіля, та водій автомобіля, що рухався за мною (дані про свідків я вносив в «Протокол» власноруч).
Я, ознайомившись з написаним у «Протоколі», попросив інспектора ДПС з обслуговування Подільського району старшого сержанта міліції ________________ надати мені два аркуші паперу формату А-4, для надання пояснень по суті справи (в «Протоколі» зазначив, що пояснення додаються на окремому аркуші). Інспектор ДПС з обслуговування Подільського району старший сержант міліції _____________ сперечався зі мною, та не одразу виконав моє прохання. Також, прощу звернути увагу на те, що не інспектор ДПС з обслуговування Подільського району старший сержант міліції ¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬______________ «відібрав пояснення…», як це записано у бланку, який мені надав інспектор ДПС з обслуговування Подільського району старший сержант міліції ____________, а я наполягав на тому, що хочу дати пояснення. Це може підтвердити свідок, а саме, ___________.
Після написання мною пояснень, інспектор ДПС з обслуговування Подільського району старший сержант міліції ____________ наполягав на підписанні мною «Протоколу». Я відмовився від підпису «Протоколу», але інспектор ДПС з обслуговування Подільського району старший сержант міліції ____________ не надав мені можливість підписати, що я отримав копію «Протоколу», та не видав мені копію «Протоколу» (сказавши, що я отримаю копію «Протоколу» поштою), чим порушив ст.. 254 КУпАП.
Під «Протоколом» підписалися двоє понятих, які засвідчили, що я відмовився підписувати «Протокол», але не відмовився отримати його копію.
Після цього, інспектор ДПС з обслуговування Подільського району старший сержант міліції ______________ надав мені для підпису Постанову по справі про адміністративне правопорушення до протоколу АА 111111. Я поставив свій підпис, що отримав копію Постанови по справі про адміністративне правопорушення до протоколу АА 111111. Але, дана «Постанова» також не є чинною, бо не відповідає зразку, який затверджено Наказом Міністерства внутрішніх справ України 26.02.2009 р. за № 77 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 24.04.2009 р. за № 374/16390 та не відповідає технічному опису для бланку Постанови в справі про адміністративне правопорушення.
Свідок, ________________, також може підтвердити, що я повернувся до власного автомобіля з копією «Постанови» по справі про адміністративне порушення до протоколу АА 111111 та копією наданих мною пояснень по суті справи.





На підставі викладеного, керуючись ст.ст.. 287, 288 КУпАП, прошу:
1.   Постанову АА 111111 по справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.122 КУпАП, щодо мене скасувати;
2.   Надати письмові пояснення що до дій вказаних інспекторів ДПС у строки, передбачені законодавством України.
Библия учит что нужно любить ближних своих.
Камасутра учит как именно это делать.

Оффлайн All_R

  • Новичок
MaxBet   beer2


стоит ли мне к своей скарге и админ.иску добавить вот такие рисунки? как думаете?





Оффлайн MaxBet

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: Киев
All_R
Я думаю, что лишним точно не будет. skaut

Да, в моей скарге есть ссылка на внешний вид и Протокола и Постановы:

Цитировать (выделенное)
не відповідає зразку, який затверджено Наказом Міністерства внутрішніх справ України 26.02.2009 р. за № 77 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 24.04.2009 р. за № 374/16390 та не відповідає технічному опису для бланку Протоколу про адміністративне правопорушення

Подробнее - по ссылке:
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z0374-09

Можно ли на это ссылаться я узнаю только из ответа гайцев и обязательно выложу инфу на сайте.
Библия учит что нужно любить ближних своих.
Камасутра учит как именно это делать.

Оффлайн MaxBet

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: Киев
Цитировать (выделенное)
Додаток 18
                                      до Інструкції з оформлення
                                      працівниками
                                      Державтоінспекції МВС
                                      матеріалів
                                      про адміністративні
                                      порушення у сфері
                                      забезпечення безпеки
                                      дорожнього руху
 

                          ТЕХНІЧНИЙ ОПИС
                    бланка постанови в справі
                про адміністративне правопорушення
 

     1. Бланк   постанови    в    справі    про    адміністративне
правопорушення  є бланком документів суворого обліку,  являє собою
комплект із двох аркушів паперу розміром 210 х 297 мм (+-0,5  мм),
масою  80  г/кв.м і складається з постанови та копії.  Постанова і
копія надруковані на самокопіювальному  папері  з  лицьового  боку
трьома фарбами способом офсетного друку.

     2. На  постанові  і копії бланка нанесена лінія перфорації на
відстані 30 мм від верхнього краю.

     3. Серія постанов зазначається відповідно до літеросполук, що
означають  адміністративно-територіальну належність,  затверджених
ДСТУ   4278:2004.   Номер   зазначається   шестизначним   цифровим
показником та виконується високим способом друку.  Серія і номер є
однаковими для постанови та корінця.

     4. Для захисту бланка використані такі елементи захисту:

     4.1. Мікрошрифт у позитивному зображенні на протоколі і копії
бланка.

     4.2. Невидиме в денному світлі зображення.

     4.3. Нерегулярна   комп'ютерна  фонова  сітка  для  постанови
виконана рожевим кольором, для копії - жовтим кольором.

     5. Найменування виробника,  номер,  рік та квартал  виконання
замовлення надруковано з лицьового боку протоколу та копії.

     6. Кількість комплектів у блоці - 20.

     7. Після   останнього  комплекту  блок  комплектувати  чистою
сторінкою.

     8. Бланки скріплено зі сторони корінця  (по  ширині  210  мм)
двома скобами.


Цитировать (выделенное)
Додаток 19
                                      до Інструкції з оформлення
                                      працівниками
                                      Державтоінспекції МВС
                                      матеріалів
                                      про адміністративні
                                      порушення у сфері
                                      забезпечення безпеки
                                      дорожнього руху
ТЕХНІЧНИЙ ОПИС
       бланка протоколу про адміністративне правопорушення
 

     1. Бланк   протоколу  про  адміністративне  правопорушення  є
бланком документів суворого обліку,  являє собою комплект із  двох
аркушів паперу розміром 297 х 210 мм (+-0,5 мм), масою 80 г/кв.м і
складається з протоколу та копії.  Протокол і копія надруковані на
самокопіювальному  папері з лицьового боку трьома фарбами способом
офсетного друку.

     2. На протоколі і копії бланка нанесена лінія  перфорації  на
відстані 30 мм від лівого краю.

     3. Серія  протоколів зазначається відповідно до літеросполук,
що     означають     адміністративно-територіальну     належність,
затверджених   ДСТУ  4278:2004.  Номер  зазначається  шестизначним
цифровим показником та виконується високим способом друку. Серія і
номер є однаковими для протоколу та корінця.

     4. Текстова частина надрукована фарбою синього кольору.

     5. Для захисту бланка використані малі елементи захисту:

     5.1. Мікрошрифт у позитивному зображенні на протоколі і копії
бланка.

     5.2. Невидиме в денному світлі зображення.

     5.3. Нерегулярна  комп'ютерна  фонова  сітка  для   протоколу
виконана рожевим кольором, для копії - жовтим кольором.

     6. Найменування  виробника,  номер,  рік та квартал виконання
замовлення надруковано з лицьового боку протоколу та копії.

     7. Кількість комплектів у блоці - 20.

     8. Після  останнього  комплекту  блок  комплектувати   чистою
сторінкою.

     9. Бланки  скріплено  зі  сторони  корінця (по ширині 210 мм)
двома скобами.
Библия учит что нужно любить ближних своих.
Камасутра учит как именно это делать.

Оффлайн SiZUB

  • Член клуба
  • Киев
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Киев
Где то было в кратце так: гайцы при ответе на онлай вопросы трактуют так, что даже если ты едешь по дороге с 3-4 мя полосами в каждом направлении, обязан остановится если пешеход на встречке; юристы делают упор на "создании препятствия" для пешеходов - нет потерпевших (кому ты помешал) - нет претензий.

Оффлайн AveoLugansk

  • Пользователь
  • 1,6 16кл
Привет, ситуация у меня точно такая же, и соответственно тот же приговор 16,2. Скажите что если сказать что пешеход остановился и жестами показывал что пропускает меня что в этом случае?? и все таки может кто знает, имеют сейчас право гаишники снимать "нарушения" на любительские камеры?? (SONY:) )

Оффлайн shondor1

  • Модератор
По поводу законности использования камеры SONY - решает судья, но по правилам для того чтобы эта съемка была действитена в суде - с видеокамерой нужно изрядно поколдовать до и после съемки - выполнить целый ряд формальностей. Не исключено что они выполняются. Хотя не факт.

По поводу самого нарушения - см. комментарий SiZUB. Сможешь доказать что ты НЕ СОЗДАВАЛ препятствия для пешеходов? Тебе и карты в руки. Заметь, если они не указаны как потерпевшие - это тебе на руку.

Оффлайн AveoLugansk

  • Пользователь
  • 1,6 16кл
Стаття 122. Перевищення водіями транспортних засобів                  встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на                  заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та                  порушення інших правил дорожнього руху
   1.  Перевищення водіями   транспортних    засобів    встановлених обмежень  швидкості руху транспортних засобів більш як на двадцять кілометрів на годину,  порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг,  правил перевезення вантажів, буксирування транспортних  засобів,  зупинки,   стоянки,   проїзду   пішохідних переходів,  ненадання  переваги у русі пішоходам на нерегульованих пішохідних  переходах,  а  так  само  порушення  встановленої  для транспортних  засобів  заборони рухатися тротуарами чи пішохідними доріжками, -
     тягнуть за  собою  накладення  штрафу  від   п'ятнадцяти   до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
    2. Порушення водіями   транспортних   засобів   правил   проїзду перехресть,  зупинок транспортних засобів загального користування, проїзд  на  заборонний  сигнал світлофора або жест регулювальника, ненадання  переваги  в  русі  маршрутним   транспортним   засобам, порушення   правил   обгону   і  зустрічного  роз'їзду,  безпечної дистанції або  інтервалу,  розташування  транспортних  засобів  на проїзній   частині,   порушення   правил   руху  автомагістралями, користування    зовнішніми    освітлювальними    приладами     або попереджувальними   сигналами  при  початку  руху  чи  зміні  його напрямку,  використання  цих  приладів  та  їх  переобладнання   з порушенням  вимог відповідних стандартів,  користування водієм під час руху транспортного засобу  засобами  зв'язку,  не  обладнаними технічними  пристроями,  що дозволяють вести перемови без допомоги рук (за винятком водіїв оперативних транспортних засобів  під  час виконання  ними  невідкладного  службового  завдання),  а так само порушення правил навчальної їзди, -
     тягнуть за собою накладення  штрафу  від  двадцяти  п'яти  до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Мне написали в протаколе нарушения ПДД 16,2 а КоАП 122 п.2
Я что то не понял а почему они именно 2-й пункт нам приписывают, казалось бы 1-й больше подходит


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.