Автор Тема: Простофинанс - письма счатья  (Прочитано 11765 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Ainne

  • Новичок
Re: Простофинанс - письма счатья
« Ответ #25 : 24 Января 2009, 00:26:35 »
Я не сказала, что они прогнулись. А принимают наши доказательства, так как молчат. Если они уверены в том, что правы, тогда должны ответить. Письменно или в суде. Я приглашу тебя на слушанье. Они прекрасно понимают, что МАШИНЫ И ДЕНЬГИ ИХ У НАС и им будет сложно доказать, что я не хотела подписывать допдоговор. Мне его не присылали. То что в письме, это рекомендованное письмо. Примерный график. А подписание договора по телефону??? Это наверное колладж, от ТОВ ПРОСТОФИНАНС.
 Все штрафы которыми они пугают или разорванием договора, считаю как шантаж. Задав вопрос к оператору, который сказал, что он юрист, я предупреждаю, что включено записывающее устройство. Так как должна посоветоваться с юристами. На что слышу, а вот тут самое смешное: не имею право АказЫвается.

Оффлайн Евгений Ник

  • Новичок
Re: Простофинанс - письма счатья
« Ответ #26 : 24 Января 2009, 00:31:18 »
Кто не хочет подниматься против этого произвола - ваше дело, платите на здоровье, а кому интересно сохранить деньги предлагаю вариант:
Вот такое письмо отправиться завтра в ПростоФинанс и во все вышеуказаные службы (с пометкой "копия")

Директору ТОВ «ПростоФінанс» Марку Рей
Московський проспект, 9, оф. 5-401
5-й корпус, 4-й поверх
м. Київ, 04073, Україна

Копія: Національний банк України
Директору дирекції по банківському надзору
Киреєву А.И
01601, Київ, вул. Інститутська, 9

Копія: Державний комітет України з питань технічного регулювання та споживчої політики
03680 м. Київ-150, вул. Горького, 174

Копія: Міністерство фінансів України
Департамент політики розвитку ринку фінансових послуг
м. Київ, вул. Межигірська, 11, кім. 106

Копія: Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України
01001, м.Київ-1, вул. Б. Грінченка, 3

Копія: Головне Дніпропетровське обласне управління у справах захисту прав споживачів
Начальнику Головного управління
Зікраті Н.П.
вул. Барикадна, 23м. Дніпропетровськ 49044


Копія: Секретаріат Президента
Главі Секретаріату Президента України
Балогі В. І.
01220 м.Киев; ул. Банкова, 11


Копія: Секретаріат Кабінету Міністрів України
Начальнику Управління організації роботи із зверненнями громадян
Голоті Г. К.
01008, г. Киев, ул. Грушевского, 12/2


Шановний Марк Рей!

Уважно розглянувши Ваше повідомлення за № 02015741457 від 08 грудня 2008 року (фактично Вами оформлене та відправлене поштою 15 січня 2009 року про що свідчить штемпель поштового конверту) отримане мною 22 січня 2009 року, щодо збільшення розміру річної процентної ставки за кредитним договором № 02015741457 від “18” вересня 2008 року з додатками на трьох аркушах, повідомляю наступне.
Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та подяку за можливість користуватися високоякісними банківсько-фінансовими послугами, що їх надає ТОВ «ПростоФінанс», яке діє на ринку фінансових послуг на підставі Свідоцтва про реєстрацію фінансової установи ФК № 72 від 03.11.2005 та ліцензії на надання фінансових послуг (діяльність з надання фінансових кредитів за рахунок залучених коштів кредитними установами) серія АВ № 02853 від 05.06.2006 р. виданими Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України.
Станом на 23 січня 2009 року я користуюся кредитом на купівлю автомобіля, наданим ТОВ «ПростоФінанс», на суму 65650,00 грн. під ставку 13.99 % річних. За чотири місяці існування кредитної заборгованості мною жодного разу не були допущені затримки погашення відсотків чи основної суми боргу або інші порушення умов договору (згідно Вашого листа прострочена заборгованість по кредиту дорівнює – 0), в тому числі щодо надання фінансовою установою своєчасної та достовірної інформації про мій фінансово-майновий стан та щодо страхування майна за мій рахунок на користь фінансової установи. Тому для мене великим подивом було отримати 22 січня 2009 року від Вашого імені офіційного листа-повідомлення, датованого ще 08 грудням 2008 року щодо підвищення номінальної ставки відсотку за кредитом до 21.22 % річних.
В цьому листі я змушений викласти обґрунтовану критику Вашої аргументації та вказати на ознаки порушення чинного законодавства України.
Стосовно ознак порушення фінансовою установою вимог законодавства України та нормативно-правових актів в ході спроби реалізації рішення про зміну відсоткової ставки, доводжу до Вашого відома наступне.
Особливо зазначаю, що я заперечую не проти права фінансової установи підвищити процентну ставку (це право безумовно міститься в кредитних угодах, що були мною підписані та які я виконую), а проти порушень фінансовою установою процедури реалізації рішення щодо зміни відсоткової ставки.
Стосовно ознак порушення фінансовою установою вимог законодавства України та нормативно-правових актів в ході спроби реалізації рішення про зміну відсоткової ставки, доводжу до Вашого відома наступне:
• По-перше, Вами не надіслана Додаткова угода до Кредитного договору про зміну розміру річної процентної ставки за Кредитним договором, як це передбачено п. 9.6 кредитного договору. Надісланий тільки графік платежів в новій редакції, який, окрім того, не підписаний повноважною особою, проставлений лише факсимільний підпис. Письмове повідомлення фінансової установи про зміну умов кредитного договору повинно містити підпис уповноваженої особи та печатку фінансової установи. Згідно ч. 2 ст. 207 Цивільного кодексу України, передбачено, що Правочин, який вчиняє юридична особа, підписується особами, уповноваженими на це її установчими документами, довіреністю, законом або іншими актами цивільного законодавства, та скріплюється печаткою. Проте відповідно до ч. 3 статті 207 Цивільного кодексу України використання при вчиненні правочинів факсимільного відтворення підпису за допомогою засобів механічного або іншого копіювання, електронно-числового підпису або іншого аналога власноручного підпису допускається у випадках, встановлених законом, іншими актами цивільного законодавства, або за письмовою згодою сторін, у якій мають міститися зразки відповідного аналога їхніх власноручних підписів. Кредитним договором непередбачено використання при вчиненні правочинів факсимільного відтворення підпису.
Частиною 1 статті 651 Цивільного кодексу України встановлено, що зміна договору допускається тільки за згодою сторін, якщо інше не встановлене договором або законом. Окрім того, згідно ст. 654 Цивільного кодексу України, зміна або розірвання договору вчиняється у тій самій формі, що й договір, що змінюється або розривається, якщо інше не встановлено договором або законом чи не випливає із звичаїв ділового обороту. Правочини вчиняються усно або в письмовій формі (ч. 1 ст. 205 Цивільного кодексу України). Так, відповідно до ч. 1 ст. 207 Цивільного кодексу України, правочин вважається таким, що вчинений у письмовій формі, якщо його зміст зафіксований в одному або кількох документах, листах, телеграмах, якими обмінялися сторони. При цьому, норма закону носить імперативний характер і не робить виключень до порядку зміни умов договору в односторонньому порядку. Іншими словами, обмін листами є обов’язковим. Якщо обмін листами не відбувся «формально», правочин не може вважатися вчиненим у письмовій формі. Наслідки недодержання письмової форми договору передбачені ч. 2 ст. 1055 Цивільного кодексу України, відповідно до якої «кредитний договір, укладений з недодержанням письмової форми, є нікчемним». При цьому, необхідно зазначити, що згадані норми закону вступають в колізію з нормами Цивільного кодексу України, які передбачають можливість односторонньої зміни договорів. На мою думку, зазначене питання повинно бути вирішене на користь споживача, оскільки ст. 18 Закону України «Про захист прав споживачів» № 1023-ХІІ від 12.05.1991 року (з наступними змінами і доповненнями) прямо передбачено що, «Нечіткі або двозначні положення договорів із споживачами тлумачаться на користь споживача».
По-друге: Відповідно до п. 4 ст. 11 Закону України «Про захист прав споживачів» № 1023-ХІІ від 12.05.1991 року (з наступними змінами і доповненнями) Про зміну відсоткової ставки за споживчим кредитом споживач повідомляється кредитодавцем письмово протягом семи календарних днів з дати її зміни. Закон здійснює прив’язку до прийняття фінансовою установою рішення про зміну відсоткової ставки за користування кредитом. Тобто, по за увагою законодавства залишилося питання визначення строків, на протязі яких банки мають можливість ініціювати зміни до кредитних договорів. Зазначене питання не врегульоване і в нашому кредитному договорі. На момент укладення кредитного договору я виходив з того, що фінансова установа могла ініціювати зміну відсоткової ставки за кредитом лише протягом 7 календарних днів після виникнення відповідної підстави. Правовою підставою для цього є положення ст. 8 Цивільного кодексу, України відповідно до якої: «Якщо цивільні відносини не врегульовані цим кодексом, іншими актами цивільного законодавства або договором, вони регулюються тими правовими нормами цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, що регулюють подібні за змістом цивільні відносини (аналогія закону). Так відповідно п. 4 ст. 11 Закону України «Про захист прав споживачів» № 1023-ХІІ від 12.05.1991 року (з наступними змінами і доповненнями) кредитодавець зобов’язаний повідомити споживача про зміну розміру відсоткової ставки впродовж 7 календарних днів після ухвалення ним відповідного рішення.
По-третє: «10» січня 2009 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони банкам змінювати умови договору банківського внеску і кредитного договору в односторонньому порядку» за № 661, яким передбачено наступне.
Зміни до Цивільного кодексу України:
«Встановлений договором розмір процентів не може бути збільшений банком в односторонньому порядку, а умова договору щодо права банку змінювати розмір процентів в односторонньому порядку є нікчемною».
Зміни до статті 55 Закону України "Про банки і банківську діяльність" (2121-14) такого змісту:
"Банкам забороняється в односторонньому порядку змінювати умови укладених з клієнтами договорів, зокрема, збільшувати розмір процентної ставки за кредитними договорами або зменшувати її розмір за договорами банківського вкладу (крім вкладу на вимогу), за винятком випадків, встановлених законом».
Тобто банкам заборонили односторонньо змінювати розмір процентної ставки за кредитним договором по укладених з клієнтами договорах (наш договір вже є укладеним!!!).
Ви можете зауважити, що в даному випадку йдеться лише про банки. Проте відповідно до статті 1054 Цивільного кодексу України кредитодавцем за кредитним договором є банк або інша фінансова установа.
Отже, у межах діючого законодавства надавати кошти у позику на умовах фінансового кредиту, а саме на визначений строк та під процент, мають можливість лише банки або інші фінансові установи.
Разом із цим здійснення діяльності з надання фінансових послуг, що передбачають пряме або опосередковане залучення фінансових активів від фізичних осіб, згідно з частиною першою статті 34 Закону дозволяється фінансовим установам тільки після отримання відповідної ліцензії.
Фінансова установа - юридична особа, яка відповідно до закону надає одну чи декілька фінансових послуг та яка внесена до відповідного реєстру у порядку, встановленому законом. До фінансових установ належать банки, кредитні спілки, ломбарди, лізингові компанії, довірчі товариства, страхові компанії, установи накопичувального пенсійного забезпечення, інвестиційні фонди і компанії та інші юридичні особи, виключним видом діяльності яких є надання фінансових послуг (ВР України, Закон "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" від 12.07.2001 N 2664-III).
Кредитна установа – фінансова установа, яка відповідно до закону має право за рахунок залучених коштів надавати фінансові кредити на власний ризик.(ВР України, Закон "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" від 12.07.2001 N 2664-III).
Небанківська фінансова установа – юридична особа, яка відповідно до Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" надає одну чи кілька фінансових послуг та яка внесена до Державного реєстру фінансових установ в установленому законодавством України порядку. До небанківських фінансових установ належать кредитні спілки, ломбарди, лізингові компанії, довірчі товариства, страхові компанії, установи накопичувального пенсійного забезпечення, інвестиційні фонди і компанії та інші юридичні особи, виключним видом діяльності яких є надання фінансових послуг. (Національний банк, Постанова "Про затвердження Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні" від 15.12.2004 N 637)
Тобто, по за увагою Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони банкам змінювати умови договору банківського внеску і кредитного договору в односторонньому порядку» за № 661 від 12.12.2008 р. залишилося питання заборони змінювати умови укладених з клієнтами договорів, зокрема, збільшувати розмір процентної ставки за кредитними договорами, укладеними з іншою фінансовою установою (не банком). Оскільки дане питання не врегульоване в нашому випадку Законом України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", то діє правило, передбачене ст. 8 Цивільного кодексу України, відповідно до якої: «Якщо цивільні відносини не врегульовані цим кодексом, іншими актами цивільного законодавства або договором, вони регулюються тими правовими нормами цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, що регулюють подібні за змістом цивільні відносини (аналогія закону). Тобто можна зробити висновок, що дана норма по забороні односторонньої зміни розміру процентної ставки за кредитним договором по укладених з клієнтами договорах стосується як інших фінансових установ взагалі, так і ТОВ «ПростоФінанс» зокрема.
Таким чином, наведена в цьому листі інформація в своїй сукупності робить неможливим для мене погодитися на Вашу пропозицію щодо підписання Додаткових угод про підвищення процентної ставки за договорами кредиту.
Я заперечую не проти Вашого права на підвищення ставки, а проти порушень законодавчих та нормативних актів в ході реалізації цього права. Виходячи із ситуації, що склалася, задля відповідності усіх дій законодавству України прошу:

1. Надати додаткову угоду до кредитного договору з усіма додатками, оформленими відповідно до вимог чинного законодавства України;
2. Надати мені розрахунок орієнтовної сукупної вартості кредиту. Така інформація необхідна мені для оцінки своєї здатності до подальшого обслуговування отриманого кредиту;
3. Повідомити мене про правило (у вигляді алгебраїчної формули), за яким фінансова установа розраховує необхідну зміну процентної ставки за договорами на основі подій, що впливають на вартість ресурсів фінансової установи. Задля кращого розуміння механізму формування вартості кредиту прошу також навести, яким чином на підставі цього правила були розраховані ставки на момент видачі мені кредиту.
4. Надати коментар щодо можливого порушення ТОВ «ПростоФінанс» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони банкам змінювати умови договору банківського внеску і кредитного договору в односторонньому порядку» від 12 грудня 2008 року за № 661;

Висловлюю сподівання, що моя вимога буде сприйнята Вами із розумінням.
До часу надання вище запитуваної інформації я не зможу погодитися на Вашу пропозицію щодо підвищення ставки та буду проводжувати обслуговувати кредити на первісних умовах. У разі, якщо в односторонньому порядку Ви зміните процентну ставку за договорами кредиту, я буду змушений звернутися до відповідних державних органів влади та, можливо, – до засобів масової інформації, з метою забезпечення захисту своїх законних прав та інтересів.

З повагою,
24.01.2009

Плюс в письмах к "органам" вложу копию кредитного договора, письма от ПФ и такое вот пояснение
ФИО
49000 м. Дніпропетровськ
Адрес

Національний банк України
Директору дирекції по банківському надзору
Киреєву А.И
01601, Київ, вул. Інститутська, 9

Я маю кредит у ТОВ „ПростоФінанс”. Надсилаю копію кредитного договору, копію повідомленні, надісланого мені ТОВ „ПростоФінанс” і копію моєї відповіді на нього. Прошу дати експертну оцінку діям ТОВ „ПростоФінанс”, щодо змінення процентної ставки за наданим мені кредитом.

З повагою
24.01.2009

Оффлайн resefe

  • Пользователь
  • любовь это вам не просто так -ею нужно заниматься
Re: Простофинанс - письма счатья
« Ответ #27 : 24 Января 2009, 13:18:21 »
Верховная Рада запретила коммерческим банкам в одностороннем порядке принимать решения об увеличении процентных ставок по ранее выданным кредитам и о снижении ставок по ранее внесенным депозитам.

простофинанс сказали что это относится только к банкам а они товарыство з обмеженой видповидальностью нах ...
Севастополь дом родной! Киев тоже дом ...ТЕЩИ!

Оффлайн mks

  • Новичок
Re: Простофинанс - письма счатья
« Ответ #28 : 24 Января 2009, 13:56:30 »
Верховная Рада запретила коммерческим банкам в одностороннем порядке принимать решения об увеличении процентных ставок по ранее выданным кредитам и о снижении ставок по ранее внесенным депозитам.

простофинанс сказали что это относится только к банкам а они товарыство з обмеженой видповидальностью нах ...
коммерческим банкам и финансовым учреждениям.

Оффлайн resefe

  • Пользователь
  • любовь это вам не просто так -ею нужно заниматься
Re: Простофинанс - письма счатья
« Ответ #29 : 24 Января 2009, 14:02:41 »
mkshttp://24.ua/news/show/id/76794.htm про фин учереждения ни слова     ??? ??? ???
Севастополь дом родной! Киев тоже дом ...ТЕЩИ!

Оффлайн Ainne

  • Новичок
Re: Простофинанс - письма счатья
« Ответ #30 : 24 Января 2009, 20:56:03 »
resefe

Товарищь!!! ТОВ, Акционерные общества, Кредитные сообщества, и т.д. получают лицензию на вид деятельности. То есть, в Украине есть банки, которые тоже считаются ТОВ. Но у них вид деятельности одинаковый, плюс с другими возможностями девиденты, обен валют, т.д.
 В нашем случае, ТОВ ПРОСТОФИНАНС, получил лицензию на предоставление финансовых услуг. Вид деятельности: выдачи финансовых кредитов за счет привлеченных средств кредитных учереждений. То есть исходим с вида деятельности. Равен по виду деятельности- БАНКАМ Украины. Понимаешь? Что б в этом убедиться, в договоре в конце текста, есть реквизиты. Там можно это прочитать. ТоВ ПростоФи..., за видом деятельности имеет право на кредитование, что является - КРЕДИТОДАВЕЦ.  Всё что связанно с эти видом деятельности, подчиняется укзам Президента Украины, ЦК Украины, Комитету прав по защите потребителей, Государственной Комисии с урегулированию рынка финансовых услуг Украины, ну и конечно НБУ, и т.д. 

Оффлайн resefe

  • Пользователь
  • любовь это вам не просто так -ею нужно заниматься
Re: Простофинанс - письма счатья
« Ответ #31 : 24 Января 2009, 22:50:25 »
Ainneспасибо за внятное разьяснение (извени не сильно подкован в этих делах ) два аргумента от простофинанс
1 - то что говорил МЫ ТОВАРИСТВО НАХ  и
2 естесссссна пункт 2.8.3
p.s. кстати не надо так нервничать ведь ТОВАРИЩЬ ПИШЕТСЯ БЕЗ МЯГКОГО ЗНАКА!!!
Севастополь дом родной! Киев тоже дом ...ТЕЩИ!

Оффлайн Ainne

  • Новичок
Re: Простофинанс - письма счатья
« Ответ #32 : 24 Января 2009, 23:02:22 »
так я мягенько, что б понятненько.  Исправить?

« Последнее редактирование: 24 Января 2009, 23:11:25 от Ainne »

Оффлайн resefe

  • Пользователь
  • любовь это вам не просто так -ею нужно заниматься
Re: Простофинанс - письма счатья
« Ответ #33 : 24 Января 2009, 23:08:02 »
Ainne beer2 beer2 beer2
Севастополь дом родной! Киев тоже дом ...ТЕЩИ!

oleg_21

  • Гость
Re: Простофинанс - письма счатья
« Ответ #34 : 26 Января 2009, 10:18:00 »
Всем привет .Я рад что есть люди ,которые борются за свои права.Я Вас поддерживаю на все 100%.Мне пока письма не было ,но думаю что скоро будет.Потому что звонили и уточняли адрес.Я письмо тоже уже заготовил.И как токо....... сразу отправлю.Если есть на форуме Черкащане ,то отпишитесь .У кого  есть хоть какой  результат ,то выкладывайте.Если надо будет будем ехать в столицу......

Оффлайн shondor1

  • Модератор
Re: Простофинанс - письма счатья
« Ответ #35 : 26 Января 2009, 16:19:06 »
resefe 1е предупреждение за флуд
Ainne 1е предупреждение за флуд

Оффлайн Seborin

  • Новичок
  • Авто: другое
Re: Простофинанс - письма счатья
« Ответ #36 : 27 Января 2009, 22:13:41 »
Я одного непойму почему на нашем форуме нет активного участия в этой проблеме или никто не брал кредит в Просто Финанс Ланос клуб это хорошо но у нас наверняка тоже есть пострадавшие а то получается что и клуб не клуб :(

Оффлайн Muxaun

  • Пользователь
Re: Простофинанс - письма счатья
« Ответ #37 : 27 Января 2009, 23:10:58 »
Seborin
А какой смысл переливать из пустого в порожнее? Почитайте тот-же сабж по выложеных Ainne ссылках. Есть резон обсуждать то, что уже занимает на других форумах 20-30 страниц? Там идет активное вливание новых членов антиПФофского движения, большинство из к-рых начинает обсуждение, прочитав последнюю (отсилы 2-3 последних) страницы. Есть потребность консультации грамотных юристов, но они, к сожалению, молчат. И я догадываюсь почему: наши можновладци такого намутили в законах, что сами врятли смогут объяснить что и как.  
Ты меня не любишь,
Ну и черт с тобой!
Бог тебя накажет Серной кислотой!

Оффлайн Dr.Livsi

  • Забанен навсегда
  • Старожил
  • Ранее тут было написано про мою машину....
Re: Простофинанс - письма счатья
« Ответ #38 : 27 Января 2009, 23:15:13 »
У меня знакомый, по ссылкам которые я ему дал составил заяву в банк, и кредитный комитет банка, оставил ему все без изменения!!!Так что, банки видно разводом занимаются!!!
Ссылки вот эти
http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Board=roadlaw&Number=2682150&Searchpage=3&Main=2682150&Words=&topic=1&Search=true#Post2682150


http://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=329260
Ранее тут тоже было что-то написано

Оффлайн mks

  • Новичок
Re: Простофинанс - письма счатья
« Ответ #39 : 04 Февраля 2009, 23:58:29 »
Специалисты из антиколлекторского общества могут написать письма президенту, по поводу нашей проблемы, но нужно чтобы в опросе (голосовании) было по крайней мере 100 человек готовых бороться! Ребята - регистрируйтесь и голосуем! http://anticollector.org.ua/forum/viewtopic.php?f=13&t=172

Оффлайн mks

  • Новичок
Re: Простофинанс - письма счатья
« Ответ #40 : 08 Февраля 2009, 13:07:29 »
Письмо к президенту по поводу простофинанса http://anticollector.org.ua/forum/viewtopic.php?f=13&t=215


Кривой РОГ! Бланк для подписей у меня! Не забудьте взять номер договора.
моб. 80505773591 Александр.

kotovskiy1

  • Гость
Re: Простофинанс - письма счатья
« Ответ #41 : 13 Февраля 2009, 00:07:54 »
Запорожье Собираем подписи к письму президенту от клиентов Простофинанс подробно здесь http://anticollector.org.ua/forum/viewforum.php?f=13
По Запорожью, осталось несколько дней, кто готов подписать пишите в личку kotovskiy1@mail.ru? , т 8095-754-82-69.

Оффлайн mks

  • Новичок
Re: Простофинанс - письма счатья
« Ответ #42 : 15 Февраля 2009, 17:39:46 »
КРИВОЙ РОГ! Завтра уже отсылаю бланки! Подписываем, кто не успел.

Моб. 8-050-577-35-91 Александр

Оффлайн profer

  • Постоялец
  • Шанхайка 2008 г.в.
  • Авто: Aveo T255 (седан)
  • Город: Киев
Re: Простофинанс - письма счатья
« Ответ #43 : 23 Февраля 2009, 14:09:29 »
я сегодня отправлял по АСЬКЕ:

"Кто взял кредит в Просто Финанс и не хочет платить по повышеной ставке, а также получить ответы на многие вопросы просьба перейти http://anticollector.org.ua/forum/viewforum.php?f=13
 
не будь безразличен к общей проблеме!
Нужно действовать! денег и так нет

будь любезен - разошли всему контакту"

также через контакт и однокласники.

многие не знают про этот ресурс. Нужно сказать ГРОМКО!
Могу и без подписи)

Оффлайн Muxaun

  • Пользователь
Re: Простофинанс - письма счатья
« Ответ #44 : 24 Февраля 2009, 20:43:06 »
инфа для общего, так сказать, развития:
Цитировать (выделенное)
Условно всех антиколлекторов можно поделить на две группы: те, кто берет деньги независимо от результата, и те, кто принимает оплату только после успешного разрешения вопроса клиента. Многие также комбинируют: берут и фиксированный задаток вначале и дополнительную сумму после окончания дела. Кроме того, специалисты могут также ориентироваться на процент от «цены вопроса». Как правило, такие структуры не берутся за небольшие депозиты, до 10 тыс. грн. — им это просто экономически неинтересно.

И для депозитных, и для кредитных «пакетов услуг» есть также схема «пошаговой» оплаты труда, т.е. отдельно за подготовку документов, отдельно за каждое судебное заседание и т.д. Эта форма позволяет заказчику прочувствовать контроль над каждым шагом антиколлектора. Однако риск «пошаговой» оплаты – в возможном преднамеренном затягиванием дела для того, чтобы вытянуть из вас побольше денег. Максим, директор департамента в одной из столичных сетей супермаркетов, так потерял более двух тысяч гривен в деле о возврате вклада на 20 тысяч. «Подготовка документов — отдай 500 грн., заседание суда — 300 грн., потом еще одно — а там то нет зала, то не хватает каких-то бумаг, то представители банка не пришли. И каждый раз юристу — 300 грн. отдай», — рассказывает мужчина.

СРЕДНИЕ РАСЦЕНКИ НА УСЛУГИ АНТИКОЛЛЕКТОРОВ
Услуга Стоимость
Разовая консультация  100—300 грн.
Составление претензии, запроса, искового заявления, ходатайства, за 1 документ  100—500 грн. 
Представление интересов в суде, за 1 заседание  100—300 грн. 
Решение проблем (рассрочка, каникулы) с потребкредитом (пакет)  1—3 тыс. грн. 
Решение проблем (рассрочка, каникулы) с автокредитом (пакет)  2—5 тыс. грн.
Решение проблем (рассрочка, каникулы) с ипотечным кредитом (пакет)  4—7 тыс. грн.
Признание кредитного договора недействительным (пакет)  До 30% сэкономленной суммы 
Возврат депозита досрочный (пакет)  3—5 тыс. грн. 
Возврат депозита, срок которого истек (пакет)  От 2% до 10% суммы вклада 
Выбивание платежа страховой компании (пакет)  От 15% суммы:
5% предоплаты и 10% по итогам успешного рассмотрения дела 

источник
Ты меня не любишь,
Ну и черт с тобой!
Бог тебя накажет Серной кислотой!

Оффлайн mks

  • Новичок
Re: Простофинанс - письма счатья
« Ответ #45 : 01 Марта 2009, 12:53:03 »
Пришел ответ из Минифина, по поводу простофинанса



не здаемся!!

Цитирую:
вопрос к Киевлянам! ни у кого нет желания пообщаться с журналистами на предмет проблем с ПФ? Могу организовать! Было бы хорошо привлечь внимание к проблеме более широкой общественности чем инет-сообщество!
http://anticollector.org.ua/forum/viewtopic.php?f=13&t=403
« Последнее редактирование: 01 Марта 2009, 13:03:29 от mks »

Оффлайн profer

  • Постоялец
  • Шанхайка 2008 г.в.
  • Авто: Aveo T255 (седан)
  • Город: Киев
Re: Простофинанс - письма счатья
« Ответ #46 : 02 Марта 2009, 10:43:11 »
Мне пришли ТРИ письма.
В последнем указано. ДОПЛАТИТЬ проценты + пеня!
я в ШОКЕ!
буду подавать в суд!
100% вариантов больше нет.
Могу и без подписи)

senkin59

  • Гость
Re: Простофинанс - письма счатья
« Ответ #47 : 03 Марта 2009, 03:49:38 »
mks
Зайди http://lanos.com.ua/forum/viewtopic.php?t=21281&postdays=0&postorder=asc&&start=1740&sid=771c65725217b7296e5f1d95c3f4157f
Анатолиевич собирается на интервью, ищет компанию.

Оффлайн profer

  • Постоялец
  • Шанхайка 2008 г.в.
  • Авто: Aveo T255 (седан)
  • Город: Киев
Re: Простофинанс - письма счатья
« Ответ #48 : 03 Марта 2009, 10:19:38 »
Я уже в компании :)
Могу и без подписи)

Оффлайн profer

  • Постоялец
  • Шанхайка 2008 г.в.
  • Авто: Aveo T255 (седан)
  • Город: Киев
Re: Простофинанс - письма счатья
« Ответ #49 : 23 Мая 2009, 05:56:35 »
в суд во вторник.
буду стоять за Наши права!
может есть смысл пригласить СМИ, а точнее телевизионщиков?
Если есть у кого друзья и возможность узнать могут ли они прийти будут рады очень многие "пользователи" против ПФ
Могу и без подписи)


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.