Автор Тема: Оскарження постанови про порушення ПДР в суді  (Прочитано 9513 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Питон

  • Пользователь
Народ, такая тема, злые гайцы выписали штраф за красный свет, имхо, незаконно, хочу обжаловать в суде. Петицию накропал, где взять права и обязанности гайцов чтоб узнать что им можна, а что нет, типа в каких случаях могут останавливать, обязаны представляться и т.д. а то в правилах такого нет ???

Оффлайн Dr.Livsi

  • Забанен навсегда
  • Старожил
  • Ранее тут было написано про мою машину....
Ранее тут тоже было что-то написано

Оффлайн Питон

  • Пользователь
Спасибо  beer2




З.Ы. какой-то бок форума, дату сообщения поставило неправильно

Оффлайн Питон

  • Пользователь
Вопрос еше такой, надо ли в шапке скарги указывать кроме название суда еще и название отдела ГАИ вынесшего постанову+начальника или достаточно только указать суд?


З.Ы. Поехал с камерой снимать перекресток чтоб показать сложность его пересечения и за 10 минут доснимался до того, что снял на камеру как машина ГАИ тупо нарушает правила без какой-то там надобности, и теперь не знаю шо с этим делать :-\

Оффлайн $talker

  • Старожил
  • Танцую. Но плохо...
Прохожу собсно процесс. Написал скаргу, в ответ из суда пришло, что надо подавать административний позов. Ссылаются на ст. 106 КАСУ, а именно:

Стаття 106. Вимоги до позовної заяви

     1. У позовній заяві зазначаються:

     1) найменування  адміністративного  суду,  до якого подається
позовна заява;

     2) ім'я (найменування)  позивача,  поштова  адреса,  а  також
номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є;

     3) ім'я  (найменування)  відповідача,  посада  і місце служби
посадової чи службової особи, поштова адреса, а також номер засобу
зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі відомі;

     4) зміст  позовних  вимог  і  виклад обставин,  якими позивач
обґрунтовує свої вимоги;

     5) у разі необхідності - клопотання про звільнення від сплати
судового  збору;  про  звільнення  від  оплати правової допомоги і
забезпечення надання правової  допомоги,  якщо  відповідний  орган
відмовив  особі у забезпеченні правової допомоги;  про призначення
судової експертизи;  про витребування доказів;  про виклик свідків
тощо;

     6) перелік документів та інших матеріалів, що додаються.

     2. На  підтвердження обставин,  якими обґрунтовуються позовні
вимоги,  позивач зазначає докази, про які йому відомо і які можуть
бути використані судом.

     3. До  позовної  заяви  додаються  її  копії  та  копії  всіх
документів,  що  приєднуються  до  неї,  відповідно  до  кількості
відповідачів,  документ про сплату судового збору,  крім випадків,
коли його не належить сплачувати.

     4. Позовна   заява   підписується    позивачем    або    його
представником із зазначенням дати її підписання.

     5. Якщо  позовна  заява  подається  представником,  то  у ній
зазначаються ім'я представника, його поштова адреса, а також номер
засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. Одночасно з
позовною  заявою  подається  довіреність  чи  інший  документ,  що
підтверджує повноваження представника.

Таким образом, ответчиком указываешь гаишника, который вынес постановление, его данные есть и в протоколе и в постановлении.

Оффлайн MaxBet

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: Киев
Вчера, около 23:30 поднимаюсь по Владимирскому спуску на Европейскую площадь, чтобы ехать дальше вверх на м. Арсенальную. На площади четыре полосы - четыре светофора - четыре знака "Движение по полосам"... ВСЕ светофоры горят зеленым, знаки 4-ой и (не уверен, но по-моему и 3-ей тоже) полосы предписытают "Движение только налево". Прекрасно вижу, что на площади стоит гаишная машина, поэтому сключаю левый поворот, пропускаю встречников и поворачиваю на Грушевскоко... Мне и машине, идущей впереди меня, гаишник весело машет палочкой... Останавливаюсь и, так как ничего не нарушал, в ярости вылетаю из машины (в это время водитель другой машинки делает тоже самое) и к гайцу, с претензией "Ты чего???". А он ... "Проезд на запрещающий сигнал светофора!" Ахренеть!!! Ему я и другой водила одновременно - ты че??? совсем ... ??? на светофор посмотри - там зеленый!!! Он так спокойно "Ага, а для поворота должна гореть дополнительная секция. Ваши документы." Никакие доводы, что с этой полосы по знаку вообще движение только налево и светофор зеленый ни к чему не приводят. В машине состовляем протокол... Поговорил я сним достаточно резко... Надо было сдержаться, но не смог. В результате: у меня на руках ТОЛЬКО копия постановы про админпорушення, а протокола нет. Он мне когда протокол для подписи дал, первое - поставил "зет" после его обвинений; второе - там где надо было расписаться, что ознакомлен со статьей (какой там номер???) Пишу просто "Не ознакомлен" и автограф не ставлю. Начинаю писать свои объяснения. Дополнительную секцию светофора не видно. Аварийную ситуацию не создал. ... Он мне и говорит: "Напиши, что копию постановы получил" Ага, конечно!!! На руки дашь, потом и подпишу. В постанове написал, что с постановой не согласен и расписался. А вот протокол он мне уже не дал... хотел еще дописать в объяснениях (я ведь только начал!!!), свидетеля указать (у меня девушка в машине сидела, которая тоже обалдела, что нас останавливают)... НИФИГА!!! Ни тебе протокол, ни предъявить документы и показать номер жетона!!! Отъехал и позвонил по телефону доверия. Объяснил всю ситуацию. Посоветовали обратиться к руководству полка на Хохловых. Сегодня позвонил туда. Завтра утром еду с жалобой к командиру батальона. Знакомый посоветовал еще и заяву в суд подготовить...
Библия учит что нужно любить ближних своих.
Камасутра учит как именно это делать.

Оффлайн Хром

  • Пользователь
  • Киев, Позняки
    • Юридический проводник
Право особи на оскарження постанови передбачено ст.287 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП): «Постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржено особою, щодо якої її винесено, а також потерпілим». Однак, слід знати, що термін оскарження постанови обмежений строком у 10 днів з дня винесення постанови, про що зазначено у ст.289 КУпАП: «Скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подано протягом десяти днів з дня винесення постанови».
Способів оскарження постанови працівника ДАІ є декілька:
вищестоящому керівництву працівника ДАІ;
прокурору для подальшого опротестування;
до суду.
Оскільки, два перших способи оскарження мають довільну форму та не потребують особливих знань та навиків, розглянемо детально найбільш дієвий спосіб оскарження постанови ДАІ – до суду.

До якого суду звертатись?
Згідно п.3 ч.1 ст.288 КУпАП постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржено в районний, районний у місті, міський чи міськрайонний суд, у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України, з особливостями, встановленими цим Кодексом. Таким чином, КУпАП передбачаючи право на оскарження постанови до суду, не визначає самого порядку такого оскарження, а відсилає до Кодексу адміністративного судочинства України (далі – КАСУ).  Згідно п.1 ч.1 ст.17 КАСУ компетенція адміністративних судів поширюється на спори фізичних чи юридичних осіб із суб'єктом владних повноважень щодо оскарження його рішень (нормативно-правових актів чи правових актів індивідуальної дії), дій чи бездіяльності. У відповідності до п.2 ч.1 ст.18 КАСУ місцевим загальним судам як адміністративним судам підсудні усі адміністративні справи з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень у справах про притягнення до адміністративної відповідальності. Отже, нам точно відомо, що скарга на постанову у вигляді адміністративного позову має розглядатись місцевим загальним судом.
КАСУ слід керуватися також під час вибору місця оскарження постанови – за місцем проживання позивача чи за місцем знаходження одного з відповідачів.
За загальною нормою ч.1 ст.19 КАСУ адміністративні справи вирішуються адміністративним судом за місцезнаходженням відповідача. Постанова ДАІ про притягнення до адміністративної відповідальності є правовим актом та стосується інтересів конкретної особи (порушника), тобто є актом індивідуальної дії. Під правовим актом індивідуальної дії суди розуміють акти ненормативного характеру, які породжують права і обов'язки тільки у того суб'єкта (чи визначеного ними певного кола суб'єктів), якому вони адресовані (Роз’яснення Президії Вищого арбітражного суду України «Про деякі питання практики вирішення спорів, пов'язаних з визнанням недійсними актів державних чи інших органів» 02-5/35 від 26.01.2000 із змінами та доповненнями). Виходячи із викладеного, необхідно керуватися ч.2 ст.19 КАСУ. В ній зазначено, що адміністративні справи з приводу оскарження правових актів індивідуальної дії, а також дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень, які стосуються інтересів конкретної особи, вирішуються адміністративними судами за місцем проживання (перебування, знаходження) позивача.
Отже, адміністративний позов має розглядатися за місцем проживання (перебування, знаходження) позивача місцевим загальним судом (міським, районним, міськрайонним). Точну назву та адресу конкретного суду можна отримати на сайті «Судова влада України».

Хто має бути відповідачем?
Як вже зазначалось вище, ми оскаржуємо рішення суб’єкта владних повноважень. Згідно п.7 ст.3 КАСУ суб’єкт владних повноважень – орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їхня посадова чи службова особа, інший суб'єкт при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень. Тобто, суб’єктом владних повноважень в нашому випадку є як Державна автомобільна інспекція (орган державної влади), так і працівник Державтоінспекції (їхня посадова чи службова особа). При цьому слід враховувати, що не кожен орган Державтоінспекції може бути стороною в адміністративній справі, зокрема відповідачем. В адміністративному судочинстві існує поняття адміністративної правосуб’єктності – це здатність мати процесуальні права та обов'язки (ч.1 ст.48 КАСУ). Згідно ч.3 ст.48 КАСУ здатність особисто здійснювати свої адміністративні процесуальні права та обов'язки, у тому числі доручати ведення справи представникові (адміністративна процесуальна дієздатність), належить органам державної влади, іншим державним органам, органам влади Автономної Республіки Крим, органам місцевого самоврядування, їхнім посадовим і службовим особам, підприємствам, установам, організаціям (юридичним особам). Тобто, виключно юридичні особи можуть бути стороною у справі (відповідачем).
Відповідно до абзацу 2 пункту 1 Положення про Державну автомобільну інспекцію Міністерства внутрішніх справ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 за №341, до складу Державтоінспекції входять:
департамент Державтоінспекції МВС,
управління (відділи) Державтоінспекції головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі,
Центр безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем,
спеціальний підрозділ дорожньо-патрульної служби особливого призначення при департаменті Державтоінспекції МВС,
відділи (відділення) Державтоінспекції з обслуговування адміністративних територій міст, районів, районів у містах,
автомобільно-технічної інспекції та реєстраційно-екзаменаційної роботи,
підрозділи дорожньо-патрульної служби.
Однак, у відповідності до п.9 зазначеного Положення статус юридичної особи мають лише:
Департамент Державтоінспекції МВС,
управління (відділи) Державтоінспекції головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі,
Центр безпеки дорожнього руху при департаменті Державтоінспекції МВС.
Враховуючи викладене, відповідачем за адміністративним позовом, окрім службової особи - працівника Державтоінспекції, можуть бути лише управління (відділи) ДАІ областей і міст Києва та Севастополя, але в жодному випадку не міські чи районні відділення (відділи) ДАІ. Адреси управлінь ДАІ можна отримати на сайті Департаменту ДАІ МВС.

Форма оскарження:
Оскарження до суду постанови ДАІ має вчинятись у формі адміністративного позову, оскільки, у відповідності до ст.104 КАСУ іншого способу звернення до адміністративного суду, окрім зазначеного, не передбачено.

Судовий збір:
У відповідності до ч.5 ст.288 КУпАП особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита. Проте, КАСУ передбачає сплату заявником судового збору, а не державного мита. Так, згідно ч.1 ст.89 КАСУ особа, яка звертається до адміністративного суду із позовною заявою … повинна сплатити судовий збір. Крім того, в КУпАП зазначено про звільнення від мита лише при оскарженні постанови, а в нашому випадку мова йде про позов, а не скаргу (див.-Форма оскарження). Таким чином, виходячи із цих підстав, сплата судового збору є обов’язковою.
Розмір судового збору визначається відповідно до підпункту "б" пункту 1 статті 3 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито", крім випадків, встановлених підпунктом 3 цього пункту (пп.2 п.3 Прикінцевих та перехідних положень КАСУ) та становить 0,2 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян = 3,40 грн.
Реквізити відповідного суду для оплати судового збору можна знайти на сайті «Судова влада України», а бланк для заповнення та сплати судового збору можна завантажити з цієї сторінки.

Підстави для скасування постанови:
В мережі Інтернет можна віднайти безліч випадків та прикладів доведення неправомірності притягнення до адміністративної відповідальності: щодо зупинки (стоянки), перевищення швидкості, виїзду на зустрічну смугу, ненадання переваги в русі пішоходам, проїзду на заборонені знаки і т.д. На практиці кожен випадок є досить індивідуальним та потребує певної конкретизації при описанні в адміністративному позові.

З робочими лінками та шаблоном позову стаття є на http://pravovik.blogspot.com/2009/01/blog-post_15.html
Авео хэтчбэк, 2007, синий

Оффлайн Питон

  • Пользователь
...Посоветовали обратиться к руководству полка на Хохловых. Сегодня позвонил туда. Завтра утром еду с жалобой к командиру батальона...
По-моему это до задницы. Сразу подавай иск в суд - сэкономишь время и нервы

Оффлайн MF

  • Пользователь
    • интернет-магазин "Техно-Маркет"
Всем привет! Подскажите "необразованному"!
В 23.00 в г.Днепропетровск пересекал перекрёсток на зелёный свет.... в 200 метрах стоят гаишники.... останавливают.... причина остановки - нарушение правила проезда перекрёстка  >:( типа повернул со второй полосы, а можно только с левой. Всё бы было ничего, но повернул я с нужной полосы не нарушая ПДД! Доказать в течении 40 минут гаишнику что я не верблюд - не получилось!!! Написал протокол! Сука!!!!!!! 425грн штраф! За какой хер??????? Как можно оспорить этот протокол? Как я могу доказать что не нарушал правил? Я же сам себя на камеру со стороны не снимаю!!!! И как они могут на 100% утверждать что я нарушил??? У них камеры тоже ведь нет! Нит свидетелей, кроме самих гаишников и моих пассажиров.... Это ПИЗ.....Ц! Честное слово!!!!!!
П.С. Не ту страну назвали Гондурасом!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Подскажите, как оспорить это решение? Как доказать, что я не верблюд умеющий работать за компьютером!!!!

Оффлайн MaxBet

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: Киев
Питон А я и туда и туда хочу. Еще и прокурору можно.

MF Все зависит от того, что ты написал в протоколе, свидетели указаны?.. Если "Не согласен" и тд и тп... То подавай скаргу на действия инспектора ДПС и заяву в суд..... Все подробно расписано на форуме.
Я сегодня (но скорее всего, что завтра) еду писать жалобу на действия инспектора непосредственному его руководству. Аналогичный иск оформлю в суд. Но у меня то и протокола НЕТ!!!!!!!!!!!!!! Даже дописать не дал!!!!!!!!!!!! Он даже представиться отказался и жетон показать!!!

P.S. Где можно купить разрешение на отстрел гайцов-беспредельщиков?
Библия учит что нужно любить ближних своих.
Камасутра учит как именно это делать.

Оффлайн MF

  • Пользователь
    • интернет-магазин "Техно-Маркет"
MaxBet
Я в пояснении написал, что правило не нарушил, проезд перекрёстка был выполнен согласно ПДД. Спасибо за ответ. Буду до победного конца оспаривать!
Всем удачи!!!

Оффлайн MaxBet

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: Киев
MF
а я буду давить на незаконные действия инспектора. протокол не дал, со статьями не ознакомил, свидетелей не записал....
а вообще есть ли там эта стрелка, о которой говорит инспектор? я ее не видел ни при движении, ни с места, где стояла машина гайцев...
может инспектор пьяный был?
Библия учит что нужно любить ближних своих.
Камасутра учит как именно это делать.

Оффлайн Goran

  • Старожил
MaxBet
два ряда едут на грушевского доп.секции светофора, т.е. она там есть.
Ой, Богдане, Богдане, славний наш гетьмане,
Нащо оддав Україну москалям поганим?!    (с) Павло Чубинський

Оффлайн Sub-ZeRo

  • Пользователь
  • АI 8808 АТ
я попал в похожую ситуацию когда ехал в умань,    но.....? что я сделал, когда сверкнула палочка,я включил камеру на телефоне и одел тел. на шею.
после всех (суперечек )я сказал наглым образом0 что вся беседа включая нецензурную лексику и сказок чё-я там нарушил зафиксирована и всё!!!
разговор закончен протокола нет.
Женщины как-то сразу угадывают с кем мужчины готовы им изменить. Иногда даже до того, как это придет мужчине в голову

Оффлайн MaxBet

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: Киев
goran
Да знаю, что есть... Уже знаю... :-\
Но кто там не каждый день ездит о ней не знает.
Не ВИДНО ее вечером!!!  skaut О ней ЗНАТЬ надо.
У меня друг там постоянно ездит. После случая со мной, вечером ехал и специально посмотрел. Да, говорит, нифига ее там не видно... repa
А я, выезжая на Европейскую площадь, прекрасно видел машину ДПС.  krutoy Ну что я совсем камикадзе перед гайцами на красный ехать??? Тем более, что и без гайцев на красный всегда (даже ночью на пустынной дороге) останавливаюсь. :ua: skaut
Библия учит что нужно любить ближних своих.
Камасутра учит как именно это делать.

Оффлайн MaxBet

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: Киев
Sub-ZeRo
вот я сейчас подумываю мобилу менять... буду брать только с хорошей камерой.
Библия учит что нужно любить ближних своих.
Камасутра учит как именно это делать.

Оффлайн MaxBet

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: Киев
Кто читал посты выше в курсе ситуации.
Решилось... vcool
Сразу говорю - все написанное соответствует ИСТИНЕ.

                                                                  Скарга
                                              на незаконні дії інспектора ДПС
                                             (звание, подразделение, Ф.И.О.).

          31 січня 2009р. інспектор ДПС ******* ****** ***** ***** **** ****** ******* *** склав Протокол (серия, №) про адміністративне правопорушення та виніс Постанову (серия, №) по справі про адміністративне порушення мною правил дорожнього руху, в якому зазначив, що мною порушено Правила дорожнього руху, а саме п. 8.7.3.
         31 січня 2009р., приблизно о 23:30 я дійсно рухався по вул. Володимирський узвіз, через Європейську площу в напрямок вул. Грушевського на власному автомобілі “Chevrolet” “Aveo”, номерний знак __ **** __.
         Виїхавши на Європейську площу, я побачив патрульну машину ДПС “Mitsubishi” сірого кольору, який мав спеціальне пофарбування. У той час була нормальна видимість, на усіх трьох світлофорах (зі сторони вул. Володимирський узвіз) було ввімкнено зелене світло, тобто рух дозволявся. Між правим те середнім світлофорами встановлено дорожні знаки 2.3 "Головна дорога" та знак 5.16 “Напрямки руху по смугах”, який вказує на те, що рух з першої смуги дозволяється прямо та праворуч, з другої – тільки прямо; між середнім та лівим світлофором встановлено знак 5.16 “Напрямки руху по смугах”, який вказує на те, що рух з третьої та четвертої смуг дозволяється тільки ліворуч. Я, керуючись п. 10 ПДР, зайняв крайню ліву (четверту) смугу, щоб здійснити поворот ліворуч. Дотримуючись правил переїзду перехресть (п. 16 ПДР), надав перевагу у русі транспортним засобам, що рухалися у зустрічному напрямку, після чого завершив маневр.
         Під час виконання маневру, мій автомобіль спинив інспектор ДПС. Після зупинки з дотриманням всіх вимог ПДР, я вийшов з машини, абсолютно впевнений, що інспектор ДПС не мав підстав зупиняти мій автомобіль, та запитав його про причину зупинки.
         Інспектор ДПС, згідно п.22.2 Наказу Міністерства Внутрішніх Справ України „Про затвердження Інструкції з діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС України” від 13.11.2006 № 1111 повинен був “...чітко відрекомендуватися, назвавши свою посаду, спеціальне звання і прізвище...”. (Ім’я інспектора я дізнався лише із постанови.) Замість цього, інспектор одразу сказав мені, що я проїхав перехрестя на червоний (заборонний) сигнал світлофора, пояснивши, що я мав рухатись лише при ввімкненій допоміжній секції світлофора. Потім інспектор попросив мене пред’явити посвідчення водія та документи на автомобіль для перевірки і наказав пройти в службовий автомобіль для оформлення протоколу.
         З місця, де стояв автомобіль ДПС допоміжну секцію світлофора, на яку вказував інспектор, не було видно. При русі з вул. Володимирський узвіз через Європейську площу в напрямок вул. Грушевського допоміжну секцію світлофора також не було видно. Чи є допоміжна секція насправді я не перевіряв.
         Сидячи в службовому автомобілі і візуально перевіряючи документи надані мною, ст. с-нт міліції (Ф.И.О.). натякнув на дачу хабара, говорячи, що зараз водії, після зупинки при вчиненні порушень ПДР, намагаються якось “вибачитися”, щоб не складати протокол. При цьому він зробив характерний жест пальцями. Я не вважаю, що повинен був „вибачитися” перед інспектором. Якщо я порушив ПДР інспектор не має права вимагати вибачення перед ним, а повинен чітко виконувати свій службовий обов’язок . Після цього він почав заповнювати Протокол і через деякий час дав мені його для підпису.
Інспектор ДПС не ознайомив мене з моїми правами та обов’язками відповідно до ст.63 Конституції України, ст.268 КпАП, при цьому поставив “галочку” у місці, де зазвичай ставить підпис правопорушник, та наказав мені розписатися про ознайомлення з цими статтями.
         В протоколі я зазначив, що не ознайомлений зі статтями ст.63 Конституції України, ст.268 КпАП.
         Інспектор ДПС, порушуючи вимоги ст.ст.256 та 272 КпАП, не зазначив у протоколі свідка, а саме: (Ф.И.О. пасажира, в моем случае – прекрасной пассажирки), моб. тел.:  8-000-000-00-00, яка була разом зі мною в автомобілі, посилаючись на те, що вона, ніби-то, є заінтересованою особою, хоча КпАП України прямо вимагає фіксації даних та пояснень свідків, як будь-яких осіб, про яких є дані, що їм відомі обставини, які підлягають встановленню по даній справі. Очевидно, що безпосередній очевидець події у будь-якому разі є такою особою. Окрім самого факту грубого порушення процесуального законодавства, зазначене говорить ще й про упередженість до мене інспектора ДПС, який склав Протокол та виніс Постанову. Напевно, я розлютив інспектора своїми діями, а саме: не „вибачився” та написав в протоколі „Не ознайомлений” замість розпису.
         Записуючи свої пояснення в Протоколі встиг написати, що не бачив допоміжну секцію та не створював аварійну ситуацію. Інспектор спостерігав за тим, що я пишу в Протоколі та наказав написати в Протоколі та розписатися, що я отримав копію Постанови. На його наказ відповів, що обов’язково зроблю такий запис після отримання мною копії Постанови. Інспектор забрав Протокол, який я ще не встиг заповнити повністю, та заповнивши Постанову по справі про адміністративне порушення, дав її мені на підпис. В постанові я записав, що не згоден з нею та розписався. Віддав інспектору планшет, на якому заповнювалася Постанова та попросив його знову дати мені Протокол для того, щоб продовжити його заповнювати. Інспектор відповів, що все, що необхідно, я вже написав. Я нагадав інспектору, та наполягав на тому, що інспектор не надав мені можливість закінчити заповнення Протоколу, забравши його для можливості заповнення Постанови. Інспектор мені знову відмовив. По поведінці інспектора, мені здалося, що інспектор ДПС ст. с-нт міліції (Ф.И.О.). знаходився у стані алкогольного сп’яніння. У розмові зі мною інспектор ДПС допускав вирази та репліки, які ображали мою людську гідність та коментарі, які не стосувалися виконання ним службових обов'язків. Я попросив інспектора пред’явити мені службове посвідчення, жетон та картку маршруту патрулювання. Моя вимога знову не була виконана.
          Свідок також може підтвердити, що я повернувся до власного автомобіля лише з копією Постанови по справі про адміністративне порушення та що мною був зроблений дзвінок по телефону довіри ДАІ в м. Києві зі скаргою на дії інспектора ДПС ст. с-нт (Ф.И.О.). По телефону працівник служби довіри порадив мені звернутися зі скаргою до керівника підрозділу, в якому несе службу даний інспектор, прокурора та звернутися з Адміністративним позовом до суду.
         В діях інспектора ДПС вбачаю дії, що не лише дискредитують органи внутрішніх справ перед громадянами України та суперечать Закону України „Про міліцію”, Конституції України, наказам та постановам Міністерства внутрішніх справ України, іншим нормативним актам, якими повинен керуватися в своїй роботі інспектор ДПС, а й підпадають під дію ст. ст.364, 365 Кримінального Кодексу України, а якщо в протокол було внесено відомості без мого відома – то й ст.366 Кримінального Кодексу України.

Прошу:

1.   Провести службове розслідування по викладеним мною фактам щодо дій інспектора ДПС ст. с-нт міліції (Ф.И.О.).
2.   Організувати додаткове навчання інспектора ДПС ст. с-нт міліції (Ф.И.О.)., а, при необхідності, для решти особового складу підрозділу, по вивченню Конституції України, Закону України „Про міліцію”, наказів та постанов Міністерства внутрішніх справ України, інших нормативних актів, якими повинен керуватися в своїй роботі інспектор ДПС.
3.   Враховуючи кількість порушень наказів МВС України, Законів України, статей КпАП України, статей Кримінального Кодексу України та Конституції України, скоєних інспектором ДПС ст. с-нт міліції (Ф.И.О.), Протокол від 31.01.2009 р. (серія №) про адміністративне правопорушення вважати недійсним, винесену Постанову від 31.01.2009 р. (серія №) по справі про адміністративне порушення скасувати, справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити.
4.   Надати мені копію Протоколу від 31.01.2009 р. (серія №) про адміністративне правопорушення.
5.   Якщо насправді допоміжна секція на світлофорі встановлена та працює – прийняти заходів щодо поліпшення умов її видимості.
6.   Про вжиті заходи повідомити мене письмово у строки, передбачені законодавством.


Додаток:
1.   Копія Постанови (серія №) від 31.01.09р. по справі про адміністративне порушення.
2.   Характеристика з місця роботи.
3.   Копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, копія посвідчення водія, копія талону до посвідчення водія.


„05” лютого 2009р.                           ____подпись____ (Ф.И.О.)


Полтора часа разговаривал с начальством инспектора. Меня убеждали, как я не прав и какой инспектор мАлАдецЬ...
Не хочу пересказывать весь тот бред, который периодически несут АтдельнААдАренные гайцы.
Суть - завтра протокол тихонечко порвут при мне.
Иначе - инспектору "светит" суд.
« Последнее редактирование: 05 Февраля 2009, 21:45:27 от MaxBet »
Библия учит что нужно любить ближних своих.
Камасутра учит как именно это делать.

Оффлайн Varlov

  • Партнер клуба
  • Электрошокер
    • http://shokeru.com.ua/
  • Авто: другое
  • Город: электрошокеры, электрошокер
MaxBet
Так тебя оправдали???

Оффлайн MaxBet

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: Киев
Varlov
Цитировать (выделенное)
Суть - завтра протокол тихонечко порвут при мне.
Я бы назвал - договорились.
Я, как это не прискорбно признавать, но нарушил ПДД, хоть и неосознанно, а из-за неправильной работы светофора.
Но если делу дать официальный ход - мне всего лишь штраф, инспектору намного хуже, но лишних 450 грн у меня сейчас нету... да и сержанта под статью за такую фигню подводить... я ж не совсем скотина...
Библия учит что нужно любить ближних своих.
Камасутра учит как именно это делать.

Оффлайн MaxBet

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: Киев
окончательно скажу завтра...
если нет - время для подачи "Скарги" у меня еще есть.
а 450 грн я уж как-нибудь найду, но пусть не обижаются.........
ст. 366 ККУ включится сразу и безповоротно... ну не мог инспектор НИЧЕГО не написать в протоколе без моего ведома!!!! Хотя бы то, что я, типа, отказался подписывать протокол.
Библия учит что нужно любить ближних своих.
Камасутра учит как именно это делать.

Оффлайн MF

  • Пользователь
    • интернет-магазин "Техно-Маркет"
Ребята, подскажите, а то я что то непонял.... (или не то читаю)
Если нужно оспорить протокол гаи, то где именно это делаеться? По месту прописки? С какими гаишниками мне общаться 1,5 часа? Какой телефон "довиры" в Днепропетровске?
Вобщем ткните меня лицом в нужный раздел! плиз  alik

Оффлайн Vadimius

  • Пользователь
  • Авто: другое
MaxBet
суперр bravo
...а намек на деньги от инспектора, и алкогольное его состояние. это правда? или для устрашения? ;)

Оффлайн MaxBet

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: Киев
Vadimiys
СПЕЦИАЛЬНО, чтобы не было подобных вопросов написал в самам начале:
Цитировать (выделенное)
Сразу говорю - все написанное соответствует ИСТИНЕ.

Если кому-то поможет мой опыт - буду только рад. При разговоре в ГАИ, что бы они не говорили - СТОЯТЬ НА СВОЕМ!!!
ВОЗМОЖНО нарушил, неумышленно, а вот инспектор не прав на все 100%. В моем случае неправильно запрограммирован светофор. А инспектору, на полном серьезе, при таких раскладах "светит" статья.

MF
Позвони в спарвочную города и узнай телефон доверия ГАИ или поищи в нете.
Библия учит что нужно любить ближних своих.
Камасутра учит как именно это делать.

Оффлайн Vadimius

  • Пользователь
  • Авто: другое
MF
тел.доверия в Днепре: 056744-51-92

Оффлайн MaxBet

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: Киев
Mimohod
Окончательно закончится при прохождении ТО...
На сегодняшний день - протокол (якобы) списан и по компьютерной базе его (в списке протоколов, выписанных на меня) нет... Гарантиии - слово командира взвода (но разговор отдельно с ним был очень серьезный и конкретный).
Если это не так - при прохождении ТО штраф = 450 х 2 = 900 грн. Но потом..........
« Последнее редактирование: 07 Февраля 2009, 19:15:05 от MaxBet »
Библия учит что нужно любить ближних своих.
Камасутра учит как именно это делать.


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.