Автор Тема: Аквапарк у Львові - варто їхати?  (Прочитано 10089 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн y4astneg

  • Старожил
  • Установщик ГБО
    • Газ на Авто
  • Авто: Aveo T250 (1.6)
  • Город: Симферополь
Re: Аквапарк у Львові - варто їхати?
« Ответ #25 : 08 Сентября 2008, 09:35:15 »
во это цены ппц, у нас как минумим в 3 раза дороже :(
Если буду в следующем году во Львове поеду в Аквапарк за год обязательно должны эти ппц нюансики подрихтовать :)

-VaLeRa-

  • Гость
Re: Аквапарк у Львові - варто їхати?
« Ответ #26 : 08 Сентября 2008, 09:41:00 »
Тільки щось не подобається мені що ньюансікі на людях випробовують  :-\

Оффлайн anatoliy2004

  • Постоялец
  • Авео LT механика 2005 ЧІПАНУТАЯ %)
  • Авто: Aveo T200
Re: Аквапарк у Львові - варто їхати?
« Ответ #27 : 02 Декабря 2008, 22:33:13 »
був в неділю із сім"єю і знайомими, :) всім сподобалося, всі в захваті  хочу ще :)
Ракета

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Аквапарк у Львові - варто їхати?
« Ответ #28 : 02 Декабря 2008, 22:35:03 »
anatoliy2004
народу багато ?
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн anatoliy2004

  • Постоялец
  • Авео LT механика 2005 ЧІПАНУТАЯ %)
  • Авто: Aveo T200
Re: Аквапарк у Львові - варто їхати?
« Ответ #29 : 04 Декабря 2008, 17:47:55 »
virus нормально, місця навалом
Ракета

Оффлайн enoTT

  • Пользователь
  • Пиво тут наливают?
Re: Аквапарк у Львові - варто їхати?
« Ответ #30 : 05 Января 2010, 16:54:12 »
Знакомые сказали, что там трабл с эпидем обработкой. Можно грибок подхватить. Вода не дезинф. как нужно и своевременно не меняется.
Даже мухи в темноте теряют ориентацию...

Оффлайн migal.r

  • Неизвестный герой
Re: Аквапарк у Львові - варто їхати?
« Ответ #31 : 07 Февраля 2010, 22:30:16 »
привіт всім хочу приєднатись до вашої теми .
почну з того що я там працюю  ugaga.Справді є деякі нюанси  слизька плитка , неможливість регулювання температури в душовій ( ми ж українці поки щось не відломаєм собі на згадку то не проживем  ,а якщо ручка крутиться то чому б її не крутити доти поки  невідпаде) ,багато можна написати  про відвідування  00  можливо поставити біля кожного  швейцара який би спускав  воду  та ні краще резиновою палкою по !!!!!   :(то на наступний раз  вже б не забув . :o
але все це нюанси  .
якщо бачити позитив то цого там багато  це справді чудові гірки які додають адреналіну  , а які там парні  то це просто супер  правда ціна якщо з аквапарку то 2 грн. хв  трошки кусається .
тож всім гостям нашого міста раджу не як працівник  .а як відвідувач сходити варто не пошкодуєте .
Р.S/. але памятайте безпека залежить від вас . beer2



Оффлайн Seb

  • Новичок
Re: Аквапарк у Львові - варто їхати?
« Ответ #32 : 09 Февраля 2010, 01:18:35 »
А ким працюєш?

Оффлайн Snowflake

  • Пользователь
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Ужгород
Re: Аквапарк у Львові - варто їхати?
« Ответ #33 : 09 Февраля 2010, 10:38:45 »
був разок в цьому аквапарку - вцілому мені сподобалось, багато гірок, басейн (чомусь майже пустий, ніхто не плаває ;-), досить непогана сауна (парна).

Оффлайн migal.r

  • Неизвестный герой
Re: Аквапарк у Львові - варто їхати?
« Ответ #34 : 13 Февраля 2010, 21:16:10 »
ШЕВАвеo
 незнаю який знайомий знайомого там працює але 60 травм  вдень це вже занадто  я думаю за місяць часу слава така пішла б що сьогодні там хіба каток   зробили б.
і ще на рахунок судитись можливо в Європі  булоб зовсім по іншому тут юристи попрацювали  і коли ви заходите заплативши на чеку в низу ( ніхто чек  не дивиться ) дуже грамотно написано що всю відповідальність за травмування беру на себе  вось так просто
але і ще раз хочу наголосити що здебільшого всі травмування стаються через  недотримання  техніки безпеки .

Оффлайн Ex-lovelas

  • Член клуба
  • Інтуіція - це вміння голови, відчувати дупою.
Re: Аквапарк у Львові - варто їхати?
« Ответ #35 : 14 Февраля 2010, 12:17:57 »
migal.r

я там також був... і на свої очі бачив як мужик вилетів з тої самої швидшої гірки і перелетів в інший басейн..  Яку техніку безпеки він порушив??

моя дівчина послизнулася на плитці і впала, на другий день синяк на нозі був діаметром 10 см. Яку техніку безпеки вона порушила??

дружина мого друга, коли спускалася по трубі поцарапала собі ногу. Яку техніку безпеки вона порушила??

а шо до того: "що всю відповідальність за травмування беру на себе".. то все фігня..
 якшо доказати, що будівництво зроблено з порушеннями, не відповідає встановленим вимогам і ремонт водних атракціонів не проводиться вчасно то можна судитися і ті юристи які попрацювали на славу, облажаються.. 
 відповідальність за травмування можна взяти на себе, якшо будеш стрибати голової вниз в мілкий басейн..

це теж саме, що здавати речі в ПЛАТНУ роздягалку, яка не несе відповідальності за збереження речей..


я не закликаю народ шоб туди не ходити. у Львові більше нема схожих аквапарків  і нам всеодно нема більше куда піти. так шо маєм то шо маєм.. :)
« Последнее редактирование: 14 Февраля 2010, 12:20:10 от Ex-lovelas »
Не потрібно відноситись до життя занадто серйозно, нам з нього живими всеодно не вибратися!!

Оффлайн ШЕВАвео

  • Новичок
  • Леополіс
  • Авто: другое
Re: Аквапарк у Львові - варто їхати?
« Ответ #36 : 28 Февраля 2010, 15:24:18 »
Ex-lovelas
давно не заходив на сайт, а тема ще є!?
а стосовно техніки безпеки - то може примусити людей підписувати журнал інструктажу з технбезпеки
Реконструкція це дешевше, але не досконало
migal.r
травми різні, не обов'язково переломи...
Життя іде і все без коректур. І час летить, не стишує галопу.

Оффлайн Ex-lovelas

  • Член клуба
  • Інтуіція - це вміння голови, відчувати дупою.
Re: Аквапарк у Львові - варто їхати?
« Ответ #37 : 28 Февраля 2010, 23:07:26 »
Ex-lovelas
давно не заходив на сайт, а тема ще є!?
а стосовно техніки безпеки - то може примусити людей підписувати журнал інструктажу з технбезпеки
Реконструкція це дешевше, але не досконало

я не зрозумів тебе..
Не потрібно відноситись до життя занадто серйозно, нам з нього живими всеодно не вибратися!!

Оффлайн migal.r

  • Неизвестный герой
Re: Аквапарк у Львові - варто їхати?
« Ответ #38 : 02 Марта 2010, 23:15:43 »
ШЕВАвео
ти питаєш що таке техніка безпеки прошу це коли перший  ниряє в трубу пропливає 10-20 м і зупиняється за ним скаче другий  на повному розгоні (він хоче догнати першого  незнає що той зупинився) врізається ногами йому  в плечі  .кайф ? то добре якщо закінчиться синяком .
а взагалі я не захищаю олігархів які є власниками  а говорю про те що треба бути обережними  тому що якщо станеться якась трагедія то повір їхні юристи відпрацюють свої гроші ( маю певний  досвід).
та зрештою подивись що робиться  в автострахуванні  як людям при повному каско роками мозги пудрять це показують в новинах . для чого ?та щоб показати нам всім що  їм пофіг  що вони сильні світу цього .

Оффлайн ШЕВАвео

  • Новичок
  • Леополіс
  • Авто: другое
Re: Аквапарк у Львові - варто їхати?
« Ответ #39 : 07 Марта 2010, 14:47:39 »
migal.r +1
Хоча чесно і сам вимушений порушувати (виконавча служба знає :'() бо по іншому не проїдеш
А так кожен порушує щось десь і у сумі бардак. Ми на нього нарікаємо, але і самі підтримуємо... Принаймі і я
« Последнее редактирование: 07 Марта 2010, 14:52:46 от ШЕВАвео »
Життя іде і все без коректур. І час летить, не стишує галопу.

Оффлайн avik

  • Пользователь
Re: Аквапарк у Львові - варто їхати?
« Ответ #40 : 30 Марта 2010, 12:02:02 »
Хожу в аквапарк кожних вихіних - поплвати в басейні. У Львові - не бачу альтернативи. Решта басейнів або малі, або ще радянського типу - аля 80і. Якщо помити свою машину, запрвити хорошим бензином, взяти своїх колег і не забути про хороший настрій, то в аквапарку ти його не зіпсуєш. І з дітьми можна ходити. Малому 5 років, я його залишаю в дит. басейні і не переживаю. Не так вже в нас і погано.


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.