Автор Тема: Веселые картинки  (Прочитано 1023951 раз)

0 Пользователей и 2 Гостей просматривают эту тему.

Оффлайн -Yurik-

  • Старожил
  • КИЕВ-Позняки
  • Авто: другое
Re: Веселые картинки
« Ответ #12825 : 16 Августа 2012, 14:01:41 »
CaHuTaP,  где-то видео было этого, прикольно :D

Добавлено: 16 Августа 2012, 14:34:56


Добавлено: 16 Августа 2012, 14:41:18
короче, котяра будет новым хитом сезона  ugaga


Добавлено: 16 Августа 2012, 14:42:32


Добавлено: 16 Августа 2012, 14:49:34


« Последнее редактирование: 16 Августа 2012, 14:49:34 от -Yurik- »
Мой кабинка бежать на "покращенних" дорогах )))

Оффлайн Юджуля

  • *Харизма 2012*
  • Член клуба
  • Дарую Світло! і Пітьма пропадає сама по собі :)
  • Авто: другое
Re: Веселые картинки
« Ответ #12826 : 16 Августа 2012, 14:52:29 »
котэ заполонили інет  :D














Добавлено: 16 Августа 2012, 14:57:57
короче, котяра будет новым хитом сезона  ugaga
  bravo bravo bravo
після вєночков   :D







 ugaga ugaga
« Последнее редактирование: 16 Августа 2012, 14:57:57 от ЮдЖУЛЬКА »
Твої почуття це Твоя правда.Краще для Тебе є те,що для Тебе є Істина. ::) Счастье не надо искать — им надо быть. © Ошо

Оффлайн -Yurik-

  • Старожил
  • КИЕВ-Позняки
  • Авто: другое
Re: Веселые картинки
« Ответ #12827 : 16 Августа 2012, 15:00:22 »
Мой кабинка бежать на "покращенних" дорогах )))

Оффлайн Юджуля

  • *Харизма 2012*
  • Член клуба
  • Дарую Світло! і Пітьма пропадає сама по собі :)
  • Авто: другое
Re: Веселые картинки
« Ответ #12828 : 16 Августа 2012, 15:02:36 »
зи. Автор нашумевшего в блогосфере билборда «Взнала, що внук голосував за «Регіони». Переписала хату на кота» объявлен во всеукраинский розыск. По информации местных медиа, автором социальной рекламы, возмутившей местные власти, является общественный деятель и оппозиционный председатель Елизаветовского сельсовета (Петриковского района Днепропетровской области) Максим Голосной. (с)

Кота взяли сьогодні вночі  :-X

Твої почуття це Твоя правда.Краще для Тебе є те,що для Тебе є Істина. ::) Счастье не надо искать — им надо быть. © Ошо

Оффлайн -Yurik-

  • Старожил
  • КИЕВ-Позняки
  • Авто: другое
Re: Веселые картинки
« Ответ #12829 : 16 Августа 2012, 15:30:14 »
Мой кабинка бежать на "покращенних" дорогах )))

Оффлайн Фареник

  • Старожил
  • Киев. Борщаговка
Re: Веселые картинки
« Ответ #12830 : 16 Августа 2012, 15:30:28 »
зи. Автор нашумевшего в блогосфере билборда «Взнала, що внук голосував за «Регіони». Переписала хату на кота» объявлен во всеукраинский розыск.
теперь ему можно официально просить политическое убежище?

Оффлайн -Yurik-

  • Старожил
  • КИЕВ-Позняки
  • Авто: другое
Re: Веселые картинки
« Ответ #12831 : 16 Августа 2012, 15:41:36 »
теперь ему можно официально просить политическое убежище?
У кого?
 Хотя с таким маразмом как у нас  :D
Мой кабинка бежать на "покращенних" дорогах )))

Оффлайн Gosha orange

  • Член клуба
  • ...яскравий AveйkO...(БЕЗ ГБО))
  • Авто: другое
  • Город: Оболонь
Re: Веселые картинки
« Ответ #12832 : 16 Августа 2012, 16:19:35 »
Honda Accord 2.4 ___ [ місто-герой КИЇВ ] ___  ...breathe deep, race hard... https://e-drive.com.ua/@Gosha_orange/cars

Оффлайн Vitalych

  • Старожил
  • LS 1,5 МКП, STAG-4+
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Ukraine
Re: Веселые картинки
« Ответ #12833 : 16 Августа 2012, 16:43:15 »







Оффлайн Gosha orange

  • Член клуба
  • ...яскравий AveйkO...(БЕЗ ГБО))
  • Авто: другое
  • Город: Оболонь
Re: Веселые картинки
« Ответ #12834 : 16 Августа 2012, 21:23:51 »
Honda Accord 2.4 ___ [ місто-герой КИЇВ ] ___  ...breathe deep, race hard... https://e-drive.com.ua/@Gosha_orange/cars

Оффлайн Vanya66

  • Старожил
  • Люблю Україну!
  • Авто: другое
  • Город: Чернівці
Re: Веселые картинки
« Ответ #12835 : 16 Августа 2012, 22:28:52 »
16.08.2012 17:05 , ОСТАННІ НОВИНИ Журналісти знайшли бабусю - «власницю» кота з білборда  У бабусі, яка "переписала хату" - шість онуків, і сім правнуків. Як усе починалося .. Фото з сайту photo-drive.ru Журналістам вдалося поспілкуватися з бабусею з білборда «з котом», який прогримів на всю країну. Як з'ясувала «Комсомольская правда в Україні», Анна Іванівна Третьякова народилася і все життя прожила в Архангельській області РФ на кордоні з Карелією. У цьому куточку російської глибинки немає не те що інтернету, але й мобільного зв'язку, відзначає видання. Про те, що вона стала зіркою української політики, Анна Іванівна з подивом дізналася від журналістів. Фото було зроблено два роки тому і вперше з'явилося на російському сайті про подорожі. Кота домалювали вже українські майстри фотошопу. До слова, у Ганни Іванівни - четверо дітей, шість онуків, і сім правнуків. Загалом, незважаючи ні на які політичні погляди, коту б явно нічого не перепало, відзначає "Комсомолка".
Більше читайте тут: http://www.unian.ua/news/520579-jurnalisti-znayshli-babusyu-vlasnitsyu-kota-z-bilborda.html
Кожний народ має право жити в своїй країні!!!

Оффлайн EclipsE

  • Старожил
  • Красный hatchback был... теперь SGV 2.7
  • Авто: другое
  • Город: Киевская обл.
Re: Веселые картинки
« Ответ #12836 : 17 Августа 2012, 09:07:16 »


























Оффлайн Ярынка

  • Старожил
  • *учечка
Re: Веселые картинки
« Ответ #12837 : 17 Августа 2012, 11:01:26 »
 ugaga ugaga ugaga ugaga супер начало рабочего дня)))
Да, я сука, точнее сучечка.  Если вы знаете меня другой - вам невероятно повезло...

Оффлайн Panterka

  • Постоялец
  • Авто: другое
  • Город: Київ-Херсон
Re: Веселые картинки
« Ответ #12838 : 17 Августа 2012, 11:17:12 »
 :D











Скільки мов Ти знаєш - стільки разів Ти - Людина

Sanych

  • Гость
Re: Веселые картинки
« Ответ #12839 : 17 Августа 2012, 14:44:27 »

Оффлайн Vanya66

  • Старожил
  • Люблю Україну!
  • Авто: другое
  • Город: Чернівці
Re: Веселые картинки
« Ответ #12840 : 17 Августа 2012, 19:02:25 »
Автор білборду з бабусею і котом заявляє, що на нього полюють Сохранить Автор білборду «Взнала, що внук проголосував за Регіони, переписала хату на кота», голова сільради Єлізаветівки Максим Голосний заявляє, що на нього «полюють», і попереджає: «У разі, якщо зі мною щось станеться – у всьому будуть винні правоохоронні органи Дніпропетровської області». Максим Голосной Максим Голосний каже, що ідей багато Про це він заявив в інтерв'ю УНІАН. Зокрема, М.Голосний розповів, що про те, що його оголошено у розшук, його «повідомили знайомі, ще після першого борду у липні. Причому довідку про це в міліції не давали. Витребувати документи адвокат не міг. Але мені подзвонили друзі, що в одному з РВВС мене вивісили на дошці міліції: типу їх розшукує міліція, і я там. Я приїхав у той район, сфотографував себе. От так і переконався». За його словами, «перший борд – «Ми крадемо та брешемо, а ви оберіть нас ще раз» з'явився ще наприкінці липня. І вже тоді влада зацікавилася, хто його зробив. Дзвонили до офісу однієї з партій, питали: не ваш? Там відповіли: ні. Мені передавали, що перший заступник головного чекіста Дніпропетровської області радив мені «вгамуватися». А тиждень тому я поставив борд з бабусею, і не розраховував, що він викличе таку хвилю». За словами М.Голосного, «мене оголосили в розшук, не пред'явивши жодного звинувачення. Мені телефонують люди, які представляються співробітникам ВБЕЗ і слідчими у особливо важливих справах. Запрошують на зустрічі. Але самі на зустрічі не приходять. Це – спроби тиску. Про всяк випадок я пройшов медичний огляд, у мене чиста кров, переломів не маю, наркотики не вживаю, покінчити життя самогубством не збираюся. Не планую ані вішатися, ані стрілятися. У разі, якщо зі мною щось станеться – в усьому будуть винні правоохоронні органи Дніпропетровської області. Наскільки я знаю, зараз вирішується питання, як бути зі мною. До Дніпропетровська з Києва виїхали перші особи партії, щоб обговорити з губернатором ситуацію і мою долю. Але знаю, що на мене полюють». Кажучи про білборд з бабусею і котом, який наробив галасу, М.Голосний відзначив, що «борд народила моя команда. Були різні варіанти слоганів, фотографій, перебирали варіанти з котом, без кота. Потім дизайнер став візуалізувати це. Саме цей, бачите, вистрілив. Бабусю ми не знали, знайшли її картку просто в Інтернеті. Але я вже читав її інтерв'ю, вона ніби не заперечує, що стала знаменитою. Я знаю, що вчора Дніпропетровська облдержадміністрація зв'язалася з рекламними агентствами і заборонила продавати площі під такі слогани, як я зробив. Але ми вже орендуємо борд в Дніпродзержинську, він найбільший, 6 на 9 метрів. Він заклеєний зараз. Але я хочу все одно повісити там новий борд. У мене багато ідей. Наприклад, «Выборы 2012, программа одной партии: посадить оппозиционера, вырастить госдолг, застроить народ…». «У нас багато хімзаводів, і, напевно, вони стимулюють креатив, - сказав М.Голосний. - Але, взагалі ми всі втомилися від цього свинства, від правового беззаконня, від цього лайна. Адже ламається національний дух. І хай минулого не змінити, але можна вплинути на майбутнє. І в цій ситуації, коли весь хріново, попит на гумор — величезний. І гумор здатний перемагати».
Більше читайте тут: http://www.unian.ua/news/520795-avtor-bilbordu-z-babuseyu-i-kotom-zayavlyae-scho-na-nogo-polyuyut.html
Кожний народ має право жити в своїй країні!!!

Оффлайн Vitalych

  • Старожил
  • LS 1,5 МКП, STAG-4+
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Ukraine
Re: Веселые картинки
« Ответ #12841 : 17 Августа 2012, 21:18:54 »
Красота спасе світ  :D


Не тільки за кота до відповідальності

Цитировать (выделенное)
"Мне угрожают и вымогают 1110 долларов. Депутат от Партии регионов! Я скопировала фото одного депутата с ее Facebook и повесила у себя в другом блоге в ЖЖ. Потом удалила. И даже извинилась перед этим депутатом Днепропетровского горсовета, ибо она очень нервно отнеслась к факту. Теперь мне звонит ее пресс-секретарь и требует оплатить моральный ущерб. Иначе мною займутся соответствующие органы. Мотивация - нельзя писать плохо про представителей Партии регионов", - рассказала Фролова.
Она также опубликовала аудиозапись телефонного разговора с Епифанцевой.

Подробиці тут http://gazeta.ua/ru/articles/politics/_mezhdu-zhurnalistkoj-i-regionalkoj-razgorelsya-skandal-iz-za-pikantnogo-foto-v-n/450290
Andrew
будем надіятись вона наш форум не читає  :D

Оффлайн Fishka

  • Член клуба
  • Авто: другое
  • Город: ЗП - Киев
Re: Веселые картинки
« Ответ #12842 : 17 Августа 2012, 21:42:14 »








Добавлено: 17 Августа 2012, 21:43:32
Каждая минута - это ещё один шанс изменить свою жизнь.
Люди входят в жизнь друг друга не без причины.

Оффлайн Вега

  • Пользователь
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
Re: Веселые картинки
« Ответ #12843 : 18 Августа 2012, 21:15:24 »


Така от гаражна проза життя ...

Оффлайн vollchenok

  • Постоялец
  • Авто: Aveo T255 (хетч)
  • Город: Киев, Каменец-Подольский, Черкассы
Re: Веселые картинки
« Ответ #12844 : 20 Августа 2012, 10:19:42 »





Думать - самая трудная работа; вот, вероятно, почему этим занимаются столь не многие... (с) Генри Форд

Оффлайн PAPPA

  • Помощники папы Карло
  • Старожил
  • Авто: другое
Re: Веселые картинки
« Ответ #12845 : 20 Августа 2012, 11:38:55 »
Фонтан-педофил.


Оффлайн anatoliy2004

  • Постоялец
  • Авео LT механика 2005 ЧІПАНУТАЯ %)
  • Авто: Aveo T200
Re: Веселые картинки
« Ответ #12846 : 20 Августа 2012, 11:44:16 »
PAPPA, ппц.....
Ракета

Оффлайн Fishka

  • Член клуба
  • Авто: другое
  • Город: ЗП - Киев
Re: Веселые картинки
« Ответ #12847 : 20 Августа 2012, 11:47:36 »












Добавлено: 20 Августа 2012, 13:48:37










« Последнее редактирование: 20 Августа 2012, 13:48:37 от Fishka »
Каждая минута - это ещё один шанс изменить свою жизнь.
Люди входят в жизнь друг друга не без причины.

Оффлайн EclipsE

  • Старожил
  • Красный hatchback был... теперь SGV 2.7
  • Авто: другое
  • Город: Киевская обл.
Re: Веселые картинки
« Ответ #12848 : 20 Августа 2012, 16:21:55 »





Оффлайн Лёха

  • Член клуба
  • Авто: другое
  • Город: Харків
Re: Веселые картинки
« Ответ #12849 : 21 Августа 2012, 14:49:48 »














Месье знает толк в извращениях


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.