Автор Тема: Авео на воде???  (Прочитано 75957 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн ST@RTER

  • Неизвестный герой
Re: Авео на воде???
« Ответ #425 : 28 Октября 2008, 21:04:15 »
Прошу прощения если не в тему.  repa Вчера случайно наткнулся на сайт АвтоНАВоде.Потом начал искать и нашёл ваш сайт. Прочитал ветку. Вроде, что то понял. Но вроде не очень.
Вы выкладывали книги. Но только на инглеше, а я честно говоря, его не очень знаю. Из-за учёбы некогда заниматься переводом. Некоторые купля ли электронный пакет и не пойму почему не хотят выложить, или не могут. Прошу выложите электронный пакет, плиз. Купить просто нет возможности для меня дорого. А технология очень заинтересовала. Кто  может помогите. :'( :'(

kinto

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #426 : 28 Октября 2008, 23:20:41 »
ST@RTER
Не хотят выложить, потому что хотят оплату.
Поставьте на свой комп переводчик, например PROMT, и с его помощью все переводится.
Дорогу осилит идущий. Успехов Вам.

Оффлайн ST@RTER

  • Неизвестный герой
Re: Авео на воде???
« Ответ #427 : 30 Октября 2008, 14:02:20 »
ST@RTER
Не хотят выложить, потому что хотят оплату.
Поставьте на свой комп переводчик, например PROMT, и с его помощью все переводится.
Дорогу осилит идущий. Успехов Вам.

Ну если не хотят выложить, пожалуйста киньте мне на мыло.  ;) Просто для меня купить набор дорого. :'( А перевод какой то непонятный. Может в пакете подробней и доходчиво расписано. ::)
А смысл получить прибыль, если  есть бесплатный книги хоть и буржуйские? Перевод можно сделать, как ни будь разобраться можно хотя и не полностью.

У меня есть идея поставить приспособление на мой мопед.  гыгы И посмотреть как будет работать и что с расходом.
Определить расход и экономию можно просто. Попробовать на одном количестве бензина пройти расстояние без установки, а потом с ней и подсчитать полученый результат. repa

Например на литре чисто бензина. А потом на литре бензина, но с установкой.
И будет видно процент экономии!  dujka dujka

Оффлайн Gang

  • Член клуба
  • Авто: другое
  • Город: Херсон
Re: Авео на воде???
« Ответ #428 : 30 Октября 2008, 19:22:25 »
ST@RTER
ИМХО, в мопеде магнетто может установку не потянуть...

Оффлайн ST@RTER

  • Неизвестный герой
Re: Авео на воде???
« Ответ #429 : 30 Октября 2008, 19:54:57 »
ST@RTER
ИМХО, в мопеде магнетто может установку не потянуть...

В мопеде генератор 12 В + акамулятор на 12 В. Акум на 4А. Но хочу поменять на 12 В и 9 А (с мотоцикла МТ).
Да к, что за это я не переживаю, должен потянуть. гыгы гыгы
Вот за инструкцией проблемка. :'( С буржуа непонятно, >:( что то хотя б кто придумал отчёт сделать, с собственной видео инструкцией и подробно описать. :ua: ::)

Анатолий-58

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #430 : 02 Ноября 2008, 11:56:51 »
, >:( что то хотя б кто придумал отчёт сделать, с собственной видео инструкцией и подробно описать. :ua: ::)


А в ответ тишина, видать всё это ерунда!!!!!!

Arhangel

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #431 : 03 Ноября 2008, 13:38:02 »
Пане Engineer, Ви писали, що у Вас є пакет з сайту http://avtonavode.com, дайте почитати, будьте людьми---ВИКЛАДІТЬ!!! Обіцяю викласти точні результати випробувань на одно та багатоциліндрових двигунах(2Т та 4Т). Наперед дуже вдячний!!!

mystic

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #432 : 03 Ноября 2008, 15:24:21 »
Зробив я Joe Cell  (5 нержавіючих труб тобто 4 послідовних електролізера по 14/4=3.5 Вольт на кожному), ефективність при тому ж струмові НАБАГАТО вища (поміряти в цифрах не хватило часу), і зовсім не гріється, тобто нема втрат на нагрівання води.
Щодо інструкції як робити, будь-ласка, відео для глухих, без слів:
http://www.youtube.com/watch?v=7pGO7aRECik
http://www.youtube.com/watch?v=sS6r2VILw9c
http://www.youtube.com/watch?v=j7QgUIihNF4
http://www.youtube.com/watch?v=y_V7y25y734

Від себе добавлю нюанси що вилізли під час роботи:
1. Ізолятори між трубами можна зробити з шлангу для води
2. Щоб не шукати різного роду нержавіючі болти, легше в кожній трубі залишити вухо (шириною 2 см і відповідною висотою, щоб труби не дотикалися до кришки, в мене вуха були 4 см і біля 1.3 см торчать з кришки) з отвором, пропхати усі вуха через кришку і зафіксувати епоксидкою чи ще швидше молекулярним клеєм (розігріваєьться паяльником і застигає за 5 хв) і триматись буде краще і контакти на зовні
3. Кришку не металічну - роз'їсть та й ізолювати прийдеться.
4. Корпус можна і з водофільтра або зїсти 3 літри грибочків, головне щоб найбільша труба пройшла.
5. Труби бажано брати з однаковим кроком діаметра (в мене крок 1.6 см), хоча через те що не міг найти труби є розкид кроку біля 4мм. Не усі фірми продають труби кусками по 20 см, а ті що продають то асортименту нема.
6. Якщо труби масивні і важкі (в мому випадку більше 1.5 кг) на дно тре покласти хрест з ізоляційного матеріалу щоб осад не міг закоротити і труби не болталися а стояли на ньому
7. Труби тре з немагнітної нержавійки (це вимога до комірки)
8. Між двигуном і коміркою бажано поставити виловлювач води і полумягасник. На хлопський розум, скляна бутилочка з водою (вузька щоб на ямах не хлюпало) де вихід з бульбулятора проходить на дно і булькає (для кращого ефекту можна заюзати утворювач дрібних бульбашок з акваріуму). До кришки під"єднуємо шланг і до двигуна. Дозволить зупинити полум"я і виловити воду :). Якщо таку штуку ставити з простим гріючим електролізером, при охолодженні електролізера вода перейде в нього, тому тре клапан.
9. Запастися болгаркою, без неї ніяк, свердла не беруть ці труби (може свердла такі). Замість дирок у вухах прийшлось робити прорізі і до них прикручувати дроти.
Як зявляться результи користування повідомлю skaut.




Arhangel

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #433 : 03 Ноября 2008, 15:42:36 »
Пане Mystic, пробачте, а Ви з якого міста?

mystic

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #434 : 03 Ноября 2008, 16:21:31 »
Питались про мопед, якщо потягне 4-5 А тді можна ставити і на мопед. Тільки не в курсі чи мопед після старту юзає акум чи ні. Якщо юзає то може розрядити його наніц на ХХ. Якщо ні (пямятаю в молодоств на МТ можна було їхати і з відключеним акум.) тре дивитись чи потягне 60 Ват. Беремо галогенку на 12В і 60Вт і підключаємо, здохне - значить не можна. Правда поняття не маю де ту банку на мопеді повішати, та й страшнувато це під я..ми тримати :).
На сервісі хлопчина розказував що для мопеда просто брав ще один маленький карбюратор від бензопили і добавляв воду в впускний колектор - ставив вище рідного. Тобто повітря проходило через нього набирало води, а потім через рідний і набирало палива. Економія 20-30%, двигун не грівся, чисті свічки, мягше працював. Вода повинна бути чиста дистильована, а то накип буде як в чайника. Хоча дехто розказкє що не буде, цього я не знаю, хоча логічно солі повинні десь відкластися. З іншої сторони при нашому бензині ці солі і так звідкілясь появляються.

Arhangel

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #435 : 03 Ноября 2008, 16:52:31 »
Питались про мопед, якщо потягне 4-5 А тді можна ставити і на мопед. Тільки не в курсі чи мопед після старту юзає акум чи ні. Якщо юзає то може розрядити його наніц на ХХ. Якщо ні (пямятаю в молодоств на МТ можна було їхати і з відключеним акум.) тре дивитись чи потягне 60 Ват. Беремо галогенку на 12В і 60Вт і підключаємо, здохне - значить не можна. Правда поняття не маю де ту банку на мопеді повішати, та й страшнувато це під я..ми тримати :).

В залежності від мопеду, можна і 9А. Як і вся мототехніка мопеди не використовують акомулятор після старту. 60Вт запросто! Але мабуть не всі. А місця на мопедах вистачає.

Оффлайн ST@RTER

  • Неизвестный герой
Re: Авео на воде???
« Ответ #436 : 03 Ноября 2008, 16:58:56 »
Напишу, то как я понял нужно делая установку. krutoy
1. Нужна банка которая герметично закрывается. (желательно пластиковая крышка.)
2. Нержавеющий провод, трубка, пластинка, и тд. и тп.
3. Провода, трубки, 12 В блок питания. (акум, выпрямитель и тд. и тп.)
4. Дистиллированная вода, сода.
 Делаем два контакта Анод и Катод.Так? Которые не смыкаются.
В банку заливаем воду и сыпим соду. (КАКАЯ НУЖНА ПРОПОРЦИЯ???) ??? (Сколько воды нужно в банку??) ???
 Закрываем герметично крышку К которой прикреплены трубки отводы газа. Так? repa
И когда мы подсоединим блок питания в процессе гидролиза будет выделятся газ ННО или Гидроген. popcorn dujka

Правильно я размышляю??? И какие пропорции нужны. Что не правильно объясните и подскажите как нужно правильно сделать. Может что ещё нужно для установки.? ??? :ua:

Оффлайн ST@RTER

  • Неизвестный герой
Re: Авео на воде???
« Ответ #437 : 03 Ноября 2008, 17:05:59 »
В залежності від мопеду, можна і 9А. Як і вся мототехніка мопеди не використовують акомулятор після старту. 60Вт запросто! Але мабуть не всі. А місця на мопедах вистачає.

Объясняю доходчиво. У меня Китайский мопед CoRRado, та самая Дельта, Лидер и тд. и тп.  гыгы
Его можно заводить и без акума. Аккумулятор стоит родной 12В 4 или 5 А. Генератор - магнето. После того как завел даёт зарядку и акум почти не используется. Да к что потянет смело. А если поставлю акум с МТ то  потянет без вопросов (акум МТ даёт 12в 9А). Есть ещё вопросы. гыгы гыгы

mystic

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #438 : 03 Ноября 2008, 17:14:57 »
ST@RTER
1. Воду можна і просту.
2. Контакти, якщо робимо з дротів то дроти йдуть паралельно і нема значення який анод який катод (метали то тіж самі). Якщо з труб то на центр мінус (не знаю чому - пише у вимогах до комірки). Для підняття ефективності тре більше ніж 2 труби, бажано 5. Центральна "-", зовнішня "+", а між ними нетральні, нідочого не підєднані.
3. Содою тюнемо струм до 3-5 А. Чим більше соди тим більший струм...
4. До кришки приробляємо штуцер (кусочок трубки краще щоб не ржавіла - латунь, мідьб пластмаса). Іншими словами - робимо дирку в кришці вставляємо штуцер і герметизуємо клеєм.
5. Гідроген і ННО це теж саме, тільки назви різні.
6. Можливо будуть потрібні хомути щоб добитися герметизації шлангів
7. Один презерватив - надягаємо на банку типу прокладки, якщо кришка не герметична - це вже залежить від банки. Я викинув кришку взагалі і зробив з орскла, яке притискається резинками (на базарі такі продаються з гаками на кінцях - не знаю як вони називаються)
8. Пропорції - чесно кажучи не знаю, в мене довжина труб без вух - 15 см, банка десь на 18-20 см. Труби 1.6, 3.3, 5.0, 6.6, 8.9 см.
9. ГАЗ НЕ ПІДПАЛЮВАТИ, якщо вже хочеться то не в банці, а маленьку бульбашку, для вух буде достатньо
10. Бульбулятор не повинен працювати на акумі - розрядить як пити дати. Так що тут акум не грає ролі. Головне щоб магнето потягнула, а це тре дивитися по доках чи просто експериментальним шляхом

mystic

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #439 : 03 Ноября 2008, 17:19:07 »
11. Якщо магнето не тягне, то бульбулятор витягне з магнето все що зможе а решту з акума і розрядить його - це справав тільки часу. В мене два рази заглохла через це (акум на 60А але контакти були окислені і акум не міг підзарядитися).
12. Води наливаємо стільки щоб не хлюпало в вихідний шланг. Можна напхати щось зверху якщо хлюпає - пробував мочалку для ванни - типу пласмасової сіточки, гасить хвилю повністю
13. Є нюанс для мопедів - його не можна буде покласти repa
« Последнее редактирование: 03 Ноября 2008, 17:40:06 от mystic »

kinto

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #440 : 03 Ноября 2008, 20:28:12 »
ST@RTER
Магнето в китайцах не потянет, т.к. дает ток макс. 0,5А а нужно минимум 2А. Один из вариантов - дополнительный аккумулятор от бесперебойника (8А/ч), хватит на 4 часа, подзаряжать от зарядного у-ва. Только где это все разместить - вопрос.

kinto

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #441 : 03 Ноября 2008, 20:35:40 »
mystic
Какой эффект???? Какая экономия? Сообщите, плз.
Меньше трех банок на авто устанавливать нет смысла, примерно на 500мл - 1 банка. Ток - не менее 3А, лучше 4А. Объем банки можно и 0,5л, единственно - менять раствор раз в 4 месяца, зато экономим в размерах. Величину тока регулируем количеством соды.

mystic

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #442 : 03 Ноября 2008, 21:50:43 »
kinto
Результів ще нема, тільки но все підключив. Лише візуально видно що газу набагато більше. Їжджу тільки 15 км вдень так що результи прийдеться почекати:(

kinto

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #443 : 04 Ноября 2008, 00:21:39 »
mystic

Ждемсссс!

Оффлайн ST@RTER

  • Неизвестный герой
Re: Авео на воде???
« Ответ #444 : 04 Ноября 2008, 12:56:01 »
А можно как  Катод и Анод использовать пластинки, а не трубы или провод? repa И ещё какой можно использовать метал кроме нержавейки? repa гыгы ::) :ua:

mystic

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #445 : 04 Ноября 2008, 12:59:56 »
ST@RTER
Пластини запросто. На YouTube досить багато таких знято (перший робив з китайського нержавіючого баняка :)).
Метал - тільки нержавійка і то немагнітна (пишуть що магнітна має щось там і через це розїдає її) усе решта електролізом розїсть. (в мене мет. кришку розїло і болти, хоча як такого дотику води не було).
Про використання труб - пишуть що там появляється Оргон (Y енергія), чесно я в це не дуже вірю. Але якщо вірите - пробуйте його там поселити. В мене є дока на рос. якось виставлю.
« Последнее редактирование: 04 Ноября 2008, 13:05:50 от mystic »

Оффлайн ST@RTER

  • Неизвестный герой
Re: Авео на воде???
« Ответ #446 : 04 Ноября 2008, 13:34:07 »
 В мене є дока на рос. якось виставлю.

Документация как сделать самому? ??? На рос? ??? Если да постарайся выложить поскорей, заранее большущее спасибо. bravo  :ua:

mystic

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #447 : 04 Ноября 2008, 13:39:30 »
ST@RTER
Відео краще, дока про містичну енергію Оргон в комірці Джо :). Дома гляну і викладу.
Є ще тут креслення http://www.frank.germano.com/joe_cell2.htm але думаю це заскладно, тре якого слюсара напрягати виточувати це все.

mystic

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #448 : 04 Ноября 2008, 13:47:22 »
Вот і дока, мені самому важко повірити в це що там пише.
www.skif.biz/files/6a3bbf.doc

kinto

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #449 : 04 Ноября 2008, 18:31:52 »
mystic
www.skif.biz/files/6a3bbf.doc    Чушь собачья, граничит с мистикой. Самое ценное в этой доке - глоссарий.


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.