Автор Тема: Авео на воде???  (Прочитано 75963 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

mystic

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #300 : 06 Октября 2008, 15:59:01 »
Engineer
Привіт, сорі з рашою в мене проблеми, я думаю якось порозуміємось.
гісторі:
Сам поставив цей "бульбулятор" на свою 2108 (відро для експериментів) але однак толком підняти ефективність не вдалося. В першому варіанті проплавилась кришка. Другий варіант вибирав з акумулятора більше енергії ніж акум заряжався (пару раз заглох нагло в корку). Троха зменшив пропорцію соди щоб понизити навантаження однак вимірювання показали що приросту нема.
Роздуми:
Як в Авео так і в мене усі гази з картера перенаправляються на вхід тому змішуючись з ННО не дають приросту. В 2102 гази йдуть назовню якщо не помиляюсь. Тому двигун живиться чистим повітрям з ННО а не сумішшю масла+пару+СО2. Сьогодні купив шланг буду направляти гази назовню.
Взагаліто я не розумію навіщо чіпати цей лямбда зонд, він лише слідкує щоб не було багато чи мало кисню в вихлопах і якщо згорання проходить добре то він і бензини не запросить більше. http://www.bmwclub.ua/mech_notes/exhaust/1203.html. На мою думку в інжектора детектор потоку повітря керує кількістю бензини а лямбда зонд підкоректовує якщо не догоряє суміш або залишається кисень. ННО дозволяє перепалювати суміш повністю тому б зон мав би запросити менше палива.

Дякую за документи, буду штудіювати. Аднак одне вже з них витягнув.
Ще є цікава конфігурація бульбулятора "Joe Cell", в ютюбі відео валом. Як написанов доці User-Guide.pdf (стор 59) найкращий варіант підєднувати їх послідовно, тоді втрати на нагрівання зменшуються. Ця комірка Джо дозволяє створювати послідовність не банками, а додатковими нейтрльними контактами.


mystic

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #301 : 06 Октября 2008, 16:00:16 »

Оффлайн Engineer

  • Член клуба
  • Авто: другое
Re: Авео на воде???
« Ответ #302 : 06 Октября 2008, 16:24:59 »
mystic Лямда зонд реагирует на продукты сгорания и не дает обеднить смесь! так как смесь у нас готовиться по нескольким датчикам, в чтом числе и по лямда зонду!

mystic

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #303 : 06 Октября 2008, 17:08:37 »
Engineer
На вхід подаємо ННО після згорання отримуємо Н2О. Як на мою думку баланс кисню не повинен бути порушений. Припускаємо що кисень згорів з бензиною, тоді водень згорить з киснем з атмосфери і навпаки. Це не важливо, кожен має свою думку :).
Я так і не зрозумів чи ти пробував коректувати давач потоку повітря?

Оффлайн Engineer

  • Член клуба
  • Авто: другое
Re: Авео на воде???
« Ответ #304 : 06 Октября 2008, 17:31:26 »
mystic Коректировка показаний датчика даления воздуха естественно есть, но лямда все равно не дает снизить подачу топлива! (надо лямду обмануть)

kinto

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #305 : 06 Октября 2008, 18:16:09 »
В книге есть фото коробки с двумя потенциометрами и тумблером. Там же и монт. и принц. схема. Вот это и есть обманщик лямбда зонда. Только они называют его датчиком О2. Те же яйца, только вид сбоку. Как настраивать, я думал об этом, с помощью вольтметра снять показания на городской и трассовой скоростях (60 и 90). без газа ННО, затем пустить газ и потенциометрами добиться того же значения, переключив тумблеры. Это теория, я проверить не могу, на "копейку" лямбда-зонды не ставили, заразы.

mystic

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #306 : 06 Октября 2008, 18:19:53 »
Engineer
Робота зонда.
http://www.hondaworld.ru/honda_repair_37.htm
Якщо при згоранні "N" бензину запросило "M" кисню і ми маємо оптимальну суміш на виході 1:14,7 тобто "G" кисню на виході.
Нехай ми добавимо ННО, який дозволить спалити на 10% ефективніше паливо, тобто крім самого ННО, який переходить у воду, згорить на 10% більше кисню з повітря і на 10% менше його буде на виході. Стало на 10% менше, компутер дасть на 10% більше палива щоб відновити рівновагу. Тобто іншими словами чим ефективніше згорить тим більше дамо :)))).
Ти правий, його тре тюнити.

mystic

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #307 : 06 Октября 2008, 18:20:27 »
kinto
В тебе гази з картера ідуть в колектор чи на зовню?

Оффлайн Gang

  • Член клуба
  • Авто: другое
  • Город: Херсон
Re: Авео на воде???
« Ответ #308 : 06 Октября 2008, 18:47:36 »
В 2102 гази йдуть назовню якщо не помиляюсь. Тому двигун живиться чистим повітрям з ННО а не сумішшю масла+пару+СО2. Сьогодні купив шланг буду направляти гази назовню.
Конструктивно вазовские двигателя только мелочами отличаются от авеевского (нет инжектора, гидриков, датчиков и т.д.), хотя у современной классики и это есть. А газы циркулируют абсолютно анологично.

mystic

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #309 : 06 Октября 2008, 19:12:01 »
kinto
Потратив троха часу на ці схеми.
Схема з двома потенціометрами стор 140 manual-guide простив тюнинг давача повітря який в простішому випадку являє собою потенціометр з крильцем. Чим більший потік тим більший чи менший опір. (типу давача рівня палива).
Є ще схема обману лябда зонду стор 42  Gas-Saving-Te...pdf. Це простий детектор рівня сигналу http://qrx.narod.ru/spravka/lm3914.htm. Суль його виміряти сигнал і виставити вольтаж на певний контакт. Теоретично ним можна підрегулювати на графіку 2 лінк http://www.hondaworld.ru/honda_repair_37.htm видно що крива спрацювання не є чисто скачкоподібна і ці заокруглення фронтів і якраз використовуються щоб посунути вліво скачок напруги.

mystic

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #310 : 06 Октября 2008, 19:15:06 »
Gang
Як мені не зраджує память то на старшій класиці гази з картера йшли в повітря не засмічуючи суміш (ніхто тоді не думав про екологію). Якраз це мені цікаво як це відбувається на машині kinto.

Оффлайн Gang

  • Член клуба
  • Авто: другое
  • Город: Херсон
Re: Авео на воде???
« Ответ #311 : 06 Октября 2008, 19:22:18 »
mystic
У меня была 2102 - там была трубка отводная из картера под воздушный фильтр - в карбюратор - так что всё как у современных моторов.

mystic

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #312 : 06 Октября 2008, 19:24:57 »
Gang
Ясно, як і в мене.

mystic

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #313 : 06 Октября 2008, 19:27:39 »
kinto
Якщо можна троха про машину, стан.
пробіг, чи робилась капіталка чи масло їсть.
Я спихаю свою невдачу на старість двигуна.

Оффлайн vasiaua

  • Постоялец
  • Город: Одесса
Re: Авео на воде???
« Ответ #314 : 06 Октября 2008, 20:18:14 »
mystic

А вы не пробывали жиклеры менять?
Поставить больший воздушный и меньший топливный, тем самым обеднив смесь.

У меня раньше таврия была, я пробывал ездить на спирту для него нужна смесь 8:1 я просто вкрутил большой топливный жиклер и она нормальна ехала.

Так же должно быть с обеднением смеси....
Вообщем попробуйте жиклер стоит копейки

kinto

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #315 : 06 Октября 2008, 20:41:00 »
Капиталку делал сам под руководством гения в 1997г. С тех пор масло (ARAL) только меняю  ни капли не подливаю. Правда, езжу немного - отпуск, дача, цены!

mystic

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #316 : 06 Октября 2008, 22:41:30 »
kinto
Свого часу я приглядався до Ланоса(двигун то той же що і в Авео) так там на новій машині був сильний потік картерних газів, який знову ж таки розбавляв вхідне повітря. Вот я собі вивів їх на зовню, тепер побачу який результат.
А ви б не могли глянути як у вас з тими газами - сильні чи не дуже (тре відкрутити кришку заливу масла). Тут в брата на таврійському двигуні не дує звідти.

kinto

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #317 : 06 Октября 2008, 23:22:06 »
Насчет избытка картерных газов - это ненормально. Может быть все. Причин много. Измерение компрессии покажет. И вообще на масле экономить нельзя. Через раз менять Ликви Молли и АРАЛ.

mystic

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #318 : 06 Октября 2008, 23:41:10 »
kinto
Я в курсі про гази, компресію... моя прокатала 190 т.км без капіталки і готується до неї. Тому і експериментую. А вот від Ланосів такого не чекав (в двох перевіряв). Як буде можливіть гляньте на рівень потоку газів, щось вони мені спати не дають. Я думаю вони впливають на ефективність ННО.

mystic

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #319 : 07 Октября 2008, 08:55:23 »
vasiaua
mystic

А вы не пробывали жиклеры менять?
Поставить больший воздушный и меньший топливный, тем самым обеднив смесь.

У меня раньше таврия была, я пробывал ездить на спирту для него нужна смесь 8:1 я просто вкрутил большой топливный жиклер и она нормальна ехала.

Так же должно быть с обеднением смеси....
Вообщем попробуйте жиклер стоит копейки
В kinto і без заміни запрацювало я думаю. Не в тому проблема. Якщо збіднити суміш менше сане їсти але не відомо від того що бідна суміш чи від ННО газу.

Оффлайн Engineer

  • Член клуба
  • Авто: другое
Re: Авео на воде???
« Ответ #320 : 07 Октября 2008, 08:55:42 »
 
В книге есть фото коробки с двумя потенциометрами и тумблером. Там же и монт. и принц. схема. Вот это и есть обманщик лямбда зонда. Только они называют его датчиком О2. Те же яйца, только вид сбоку. Как настраивать, я думал об этом, с помощью вольтметра снять показания на городской и трассовой скоростях (60 и 90). без газа ННО, затем пустить газ и потенциометрами добиться того же значения, переключив тумблеры. Это теория, я проверить не могу, на "копейку" лямбда-зонды не ставили, заразы.
kinto Как ты представляеш изменение импульсного сигнала потанциометрами?  ??? Лямда зонд в отличии от датчика разряжения (как у нас стоит) выдает на выходе импульсный сигнал! И что даст изменение сопративления?  ??? Комп просто его не поймет и начнет давать ошибку, которую можно получить намного проще (вытащив разъем с зонда)!  skaut
kinto Почитай какой сигнал на выходе лямда зонда а потом поймеш почему не получиться такая штука!
Вот как ведет себя лямда с газом http://www.youtube.com/watch?v=e-VAQMFCY5s
« Последнее редактирование: 07 Октября 2008, 09:06:59 от Engineer »

kinto

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #321 : 07 Октября 2008, 10:05:00 »
Ребята! Все прекрасно! Где вы увидели импульсный сигнал?  Посмотрев видеоролик и, зная азбуку Морзе (в армии был начальником радиостанции) я принял сигнал о том, чтобы вы посмотрели по ссылкам
http://ru.wikipedia.org/wiki/Лямбда-зонд
http://enc.drom.ru/3216/
Особенно вторая хорошая. Возьмите вольтметр и померяйте напругу. С лямбда-зондами я работал, будучи на СТО автоэлектриком с 1997 по 2002 годы.
И еще. Игра с жиклерами мне напоминает прокладку под головку блока с целью перехода на 76-й бензин. это выгодно, когда за рубль можно было купить канистру. Мощность падает, расход увеличивается. А сейчас, при разнице в цене 20-40 копеек экономия иллюзорна. Летом попросили разобраться в одном авто, большой расход - 12-15л/100км по городу. Я и зажигание, и то, и се. А потом выяснилось, что стоит доп. прокладка и ездит на 76.
« Последнее редактирование: 07 Октября 2008, 10:14:09 от kinto »

Оффлайн vasiaua

  • Постоялец
  • Город: Одесса
Re: Авео на воде???
« Ответ #322 : 07 Октября 2008, 10:09:43 »
vasiauaВ kinto і без заміни запрацювало я думаю. Не в тому проблема. Якщо збіднити суміш менше сане їсти але не відомо від того що бідна суміш чи від ННО газу.
Для чего тогда дурят датчик давления во впускном колекторе?

Разве не для обеднения смеси?  

kinto

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #323 : 07 Октября 2008, 10:17:56 »
Насчет датчика давления не знаю, почитайте в инете. В жигулях вначале устанавливался показометр расхода и он как раз мерял вакуум во впускном колл. я этот патрубок использовал для подачи газа ННО

mystic

  • Гость
Re: Авео на воде???
« Ответ #324 : 07 Октября 2008, 10:35:02 »
vasiaua
Для чего тогда дурят датчик давления во впускном колекторе?

Разве не для обеднения смеси?  
В карбюратор і там давачем повітря і не пахне :).


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.