Автор Тема: Обезшумка власноруч  (Прочитано 19436 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Edgar Po

  • Член клуба
  • Город: Херсон
Re: Обезшумка власноруч
« Ответ #25 : 08 Августа 2008, 21:55:14 »
LUXURY
Дякую друже, буду у ваших краях обов'язково поїду на озеро.
По мені краще, річка, озера чим море.
Не наравиться на морі тому що жарися на сонці як карась на сковороці гыгы
Але ради жінки приходиться їздити.
Ще раз дякую за інформацію
Жить-значит чувствовать и мыслить, страдать и блаженствовать,
всякая другая жизнь-смерть (В.Г.Бел)

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Обезшумка власноруч
« Ответ #26 : 08 Августа 2008, 22:28:21 »
Edgar Po
Повір мені. Шацьк ні чим не гірший від моря. Відмінність в прісній воді! Я в Шацьку вже 9-ий рік. І тягне кожного року... Навіть буваючи на морі - в Шацьк стараюсь попапсти...
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн Edgar Po

  • Член клуба
  • Город: Херсон
Re: Обезшумка власноруч
« Ответ #27 : 08 Августа 2008, 22:33:41 »
virus
одна незручність, далеко треба їхати
Жить-значит чувствовать и мыслить, страдать и блаженствовать,
всякая другая жизнь-смерть (В.Г.Бел)

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Обезшумка власноруч
« Ответ #28 : 09 Августа 2008, 09:42:13 »
Edgar Po

Мда! далекувато...  :-\

В мене така сама проблемка з морем...  гыгы
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн Vays

  • Новичок
  • Авто: другое
Re: Обезшумка власноруч
« Ответ #29 : 10 Августа 2008, 00:32:47 »
ШЕВавео,а де брав "обезшумку" саме?
Іі треба просто клеіти,чи здається ще варто прогріти феном?
Відносно Шацька згідний на всі 100%.Відвідую з 2000 року стабільно по 2-3 раза на сезон.Реальніше і простіше ніж іхати на море.ЦЬого року вивчав решта озера,просто для ознайомлення.

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Обезшумка власноруч
« Ответ #30 : 10 Августа 2008, 11:50:12 »
Vays
На автобазарі на Зеленій 2-ий ряд по ліву руку метрів 15 вглиб зліва буде магазинчик по тюнінгу ВАЗів (оптика, розтяжки, компютери та ін.) . Прямо біля входу висить стенд із взірцями матеріалів. Там ціни найдешевші. Провірено.
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн ШЕВАвео

  • Новичок
  • Леополіс
  • Авто: другое
Re: Обезшумка власноруч
« Ответ #31 : 11 Августа 2008, 13:14:30 »
virus
Був на озері в Задорожному, там супер - дітям мілко, вода тіпа чиста, від Львова подалі. Я думаю натомість Шацьку туди-сюди політати: покупався там, пообідав там, сполоснувася дома і поспав дома, зранку там. А завтра їду на чотири дні в Карпати - відзвітую.
Vays
Я брав на авторинку за готелем Гетьман - навпроти заправки (доречі така сумнівна) там огороджена стоянка з будками - остання будка, здається, автоакустика. І консультацію продавець дасть - він сам знешумлював собі
Життя іде і все без коректур. І час летить, не стишує галопу.

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Обезшумка власноруч
« Ответ #32 : 11 Августа 2008, 23:05:12 »
ШЕВАвео

Як би ми зустрілись ? - хотів би в тебе дешо запитати по розборці салону... beer2 скинь свій тел. мені в лічку я тебе наберу  beer2
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк

Оффлайн Vays

  • Новичок
  • Авто: другое
Re: Обезшумка власноруч
« Ответ #33 : 12 Августа 2008, 15:32:51 »
Всім дякую за відповідь!
Буду у  Львові,не прийдеться марно витрачати час на пошуки....................,просто я живу в Червонограді :).

Оффлайн mirek

  • Пользователь
Re: Обезшумка власноруч
« Ответ #34 : 20 Августа 2008, 10:43:51 »
Задумав замінити штатну акустику, а заодно і обесшумити передні двері та задню поличку dujka, хто підкаже скільки і якого матеріалу треба (виробник, товщина, ціна), буду дуже вдячний  beer2.

З.І. Шацьк це тема, цього року відпочивав на оз. Пісочне, але в районі Лісової Пісні. Нормальне проживання там найти трохи складно (все занято), навіть дивлячись на те, що ми дзвонили і резервували  ???. Але всеодно відпочинок вдався. Всім рекомендую, особливо рай для рибаків-спінінгуїв   bravo:ua:

Оффлайн anatoliy2004

  • Постоялец
  • Авео LT механика 2005 ЧІПАНУТАЯ %)
  • Авто: Aveo T200
Re: Обезшумка власноруч
« Ответ #35 : 20 Августа 2008, 17:58:52 »
ШЕВАвео
де купляєш матеріал і напиши скільки і нашо йде!!!! з мене пиво
Ракета

Оффлайн ШЕВАвео

  • Новичок
  • Леополіс
  • Авто: другое
Re: Обезшумка власноруч
« Ответ #36 : 21 Августа 2008, 08:19:53 »
anatoliy2004
Сільки разом пішло не памятаю вже - спочатку все обліковував, а потім плюнув.
На передні двері по листу, задні менше, днище не знаю вже, задня полиця - лист, дверця багажника пів листа М1
Брав на базарчику за гот Гетьман там заправка є, навпроти неї стоянка огороджена із будками - остання будка Автоакустика. Продавець сам також собі машину робив - надав фахову консультацію. Рекомендую
Може там і дорожче, але я не палив паливо в пошуку і людина хороша продає
Життя іде і все без коректур. І час летить, не стишує галопу.

Оффлайн ШЕВАвео

  • Новичок
  • Леополіс
  • Авто: другое
Re: Обезшумка власноруч
« Ответ #37 : 21 Августа 2008, 08:32:18 »
anatoliy2004
Стосовно матеріалу продавець все розкаже з там є різний
Один краще ізолює, але важче кладеться
Я взяв другий - Вібропаст М1 (я вже і не впевнений в назві) він монтується без фена на знежирену поверхню
Зверху самоклеючий поролон
Життя іде і все без коректур. І час летить, не стишує галопу.

Оффлайн Aspid

  • Старожил
  • -Донецк-
Re: Обезшумка власноруч
« Ответ #38 : 21 Августа 2008, 10:07:12 »
anatoliy2004
На передні двері по листу, задні менше, днище не знаю вже, задня полиця - лист, дверця багажника пів листа М1
Ну прям не знаю, все говорят что на двери по листу, а у меня на каждую переднюю дверь вышло по 1,5 листа вибры ???

Оффлайн kappa

  • Новичок
  • 1.5 LS
Re: Обезшумка власноруч
« Ответ #39 : 21 Августа 2008, 16:35:44 »
wer982
да да у меня тоже!даже больше ушло!до двух даже на задние ушло по полтора на дверь!

Оффлайн mirek

  • Пользователь
Re: Обезшумка власноруч
« Ответ #40 : 21 Августа 2008, 16:38:24 »
ШЕВАвео який матеріал ти використовував на задню поличку, чим потрібно обклеювати метал (М1 чи там ще є якийсь без фольги, той що кладеться  з допомогою нагріття), чи потрібно ще й обклеювати саму поличку, якщо так то чим? Дякую beer2

Оффлайн Aspid

  • Старожил
  • -Донецк-
Re: Обезшумка власноруч
« Ответ #41 : 21 Августа 2008, 16:43:38 »
mirek бери М2, она там не на много толще. На металл клеишь вибру М2 и все, греть ничего не надо, оно и так само прилипает, что хрен отдерешь гыгы

Оффлайн mirek

  • Пользователь
Re: Обезшумка власноруч
« Ответ #42 : 21 Августа 2008, 16:48:36 »
wer982 а стосовно самої полички, чи її нічим не потрібно обклеювати і чи не загрубий М2

Оффлайн kappa

  • Новичок
  • 1.5 LS
Re: Обезшумка власноруч
« Ответ #43 : 21 Августа 2008, 16:51:02 »
да полностю согласен мона понклеевать но етого хватит

Оффлайн Aspid

  • Старожил
  • -Донецк-
Re: Обезшумка власноруч
« Ответ #44 : 21 Августа 2008, 16:59:40 »
mirek да, нормальный он, гнется. Тебе красота нужна или качество? А чем ты саму полку обклеишь? Только шумо, только не вижу смысла ее клеить

Оффлайн mirek

  • Пользователь
Re: Обезшумка власноруч
« Ответ #45 : 22 Августа 2008, 09:21:32 »
Був я на базарі, тому шо на кульпарківській і от продавець мені порадив метал обклеїти М1 або М2, а саму поличку обклеїти Bit-5L (Битопласт -прокладочный материал толщиной 5 мм, снабженный клеевым слоев с высокой адгезией. Используется для избавления от скрипов салонного пластика - как прокладочный материал. Шумоизоляционные свойства слабы из-за небольшой толщины. В сжатом состоянии толщина крайне низка.)
Інші радили Poly-2L  ??? Короче я запутався  (Bit-5L :-\ Poly-2L) ???

Оффлайн kappa

  • Новичок
  • 1.5 LS
Re: Обезшумка власноруч
« Ответ #46 : 22 Августа 2008, 16:56:18 »
mirek
знаю що на полку ложили такий самий матеріал як і на підлогу(не вібру)цей бітопласт можеш навіть неложити!!!його мона використовувати на картах дверей шоб несрипіли об метал!!!на мою думку м-2 там має хватити!

Оффлайн kappa

  • Новичок
  • 1.5 LS
Re: Обезшумка власноруч
« Ответ #47 : 22 Августа 2008, 16:58:40 »
mirek
якщо вже і хочеш шумити полку то краще на вібру наклеїти бітопласт 10 л

Оффлайн mirek

  • Пользователь
Re: Обезшумка власноруч
« Ответ #48 : 26 Августа 2008, 11:03:41 »
Ну, що, сталося, як хотілося. Попередньо в четверг був закуплений матеріал для обесшумлення задньої полички (вібра М1 - 3 листа (відсутність М2), бітопласт 10 л - 1 м.) Шумка була пов'язана з заміною штатної акустики на таку http://avtozvuk.kiev.ua/info.php?id=4455. В п'ятницю чекати вже небуло сил, і тому о 22,00, я приступив до розборки полички. Спочатку метал я обклеїв віброю М1, поверх нього я наклеїв бітопласт 10 л, і поверх нього я вкрутив самі динаміки, Нажаль випробувати я їх відразу не зміг бо була вже 2-га год. ночі. Саму поличку я обклеїв теж вібробластом. На наступний день прокинувшись я відразу пішов до авто, включив музику і обалдів  ::) поличка перестала бубніти, скакати як навіжена. Якість звуку була супер, навіть при більшій гучнності, таке враження що в машині стоїть саб (правда грає він не голосно  гыгы), а ще хтось казав що починати заміну акустики потрібно з фронту, я не сперечаюсь, але і такий підхід теж дає свої результати. Тепер на черзі обесшумка передніх дверей і заміна акустики на таку http://avtozvuk.kiev.ua/info.php?id=4209, хоча ще вибираю, може таку http://avtozvuk.kiev.ua/info.php?id=3050.

З.І. Фоток не робив, тай можливо це на краще, естетики - 0. Затрати матеріалів: вібри М1 - трошки більше чим півтора листа, бітопласт 10 л - 0,5 м. пог.

Оффлайн virus

  • Модератор
  • Adam"s family
  • Авто: другое
  • Город: Lemberg
Re: Обезшумка власноруч
« Ответ #49 : 26 Августа 2008, 18:21:07 »
mirek

задля цікавості щодо характеристик тих чи ін колонок раджу подивитись тут http://www.auto-hifi.ru/
"Єдиний спосіб визначити межі можливого - вийти за ці межі" А.Кларк


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.