Автор Тема: Почт@ на www.aveo.com.ua  (Прочитано 13610 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн m@x

  • Администратор
  • Авто: другое
  • Город: East Palo Alto, СА
Почт@ на www.aveo.com.ua
« : 23 Марта 2006, 16:26:32 »
Угода користувача поштового сервісу

Поштовий сервіс надається порталом «Україна онлайн».

1. Ласкаво просимо до професійної поштової системи «Україна онлайн»!

«Україна онлайн» пропонує Вам послуги якісного поштового сервісу, на умовах, описаних у даній Угоді. Використовуючи поштові сервіси, що надає «Україна онлайн», Ви автоматично погоджуєтеся з нижченаведеними умовами.

Дана Угода має юридичну силу, згідно зі ст. 153-160 Цивільного Кодексу України, має характер публічної оферти, є еквівалентом "усної угоди".

«Україна онлайн» залишає за собою право у будь-який час, без попереджень або повідомлень змінювати умови цієї Угоди. Зміни набувають чинності відразу після публікації нової версії Угоди. Діюча версія Угоди доступна за адресою http://about.online.ua/ugoda//ugoda.php.


2. Предмет Угоди

«Україна онлайн» — з однієї сторони та Ви — з іншої сторони (надалі — Користувач) уклали цю Угоду про нижченаведене.

«Україна онлайн» надає Вам право і можливість використовувати поштовий сервіс на умовах цієї Угоди.

Поштовий сервіс (надалі — Сервіс) — сукупність послуг, які надає «Україна онлайн» для організації роботи електронної пошти (e-mail) Користувача на обладнанні «Україна онлайн».


3. Реєстрація Користувача

Користувач зобов'язується надати правдиву інформацію, при заповненні реєстраційної анкети і підтримувати цю інформацію в актуальному стані впродовж використання Сервісу.

У випадку, якщо Користувач вносить невірну інформацію або є підстави вважати дані Користувача невірними, «Україна онлайн» залишає за собою право відмовити Вам у наданні Сервісу тимчасово або назавжди.

Користувач зобов'язується особисто забезпечити зберігання свого пароля, який він використовує для доступу до Сервісу, а також несе персональну відповідальність, за всі дії, виконані з використанням його пароля.

У випадку, якщо Користувач знає про неавторизований (не дозволений ним) доступ, з використанням його пароля, він зобов'язується негайно повідомити про це до служби підтримки «Україна онлайн».

Користувач несе відповідальність за запам'ятовування пароля доступу до Сервісу. У випадку втрати пароля, «Україна онлайн» гарантує відновлення доступу тільки при коректному проходженні процедури відновлення доступу, що надано Сервісом. Якщо останнє неможливе, доступ Користувача буде втрачено назавжди.

Користувач зобов'язується використовувати процедуру "Вихід" у кінці кожного сеансу роботи Сервісу у web-інтерфейсі, щоб уникнути неавторизованого доступу третіх осіб до його частини Сервісу.


4. Використання поштових сервісів

Користувач має право використовувати Сервіс виключно засобами, які надає «Україна онлайн» (наприклад, web-інтерфейс) або тими, що описані на сторінках Сервісу (наприклад, зовнішні поштові клієнти).

Користувач зобов'язуєтеся використовувати Сервіс, виключно за призначенням, а саме:

    * для особистого листування з адресатами, які заздалегідь згодні листуватися з Користувачем;
    * для зберігання архіву вищевказаного особистого листування;
    * для застосування додаткових сервісних функцій, що в явному вигляді надано на Сервісі, тобто присутніх у стандартних інтерфейсах усіх користувачів.

Користувач погоджується не використовувати Сервіс в інших цілях, наприклад: для діяльності, яка суперечить законодавству України та місцевості, в якій він або його адресат фізично знаходяться; для зберігання або транзиту файлів великого обсягу та в інших цілях, що не входять до списку використання за призначенням, який наведено вище.

Користувач гарантує не порушувати загальноприйнятий в Інтернеті етикет.

Користувач гарантує не використовувати Сервіс для розсилки спаму — будь-якої небажаної кореспонденції для одержувача.

Користувач гарантує не використовувати Сервіс для розсилки комп'ютерних вірусів та вживати всіх доступних заходів для запобігання їх проникнення на його комп'ютер і подальшого розповсюдження через електронну пошту.

У випадку порушення принципів, що описані вище, «Україна онлайн» залишає за собою право негайно заблокувати доступ Користувача до Сервісу без будь-яких попереджень або повідомлень.

У випадку, якщо Користувач не користується Сервісом протягом 100 днів, «Україна онлайн» припиняє надавати йому Сервіс без будь-яких попереджень або повідомлень.

У випадку припинення надання Сервісу з будь-якої причини, вказаної у цій Угоді, «Україна онлайн» безповоротно видаляє усі дані Користувача та листи, що зберігаються у Сервісі.

«Україна онлайн» залишає за собою право повністю або частково обмежити Користувачу використання Сервісу, якщо інтенсивність його використання значно перевищує середню інтенсивність використання Сервісу іншими користувачами (згідно власної внутрішньої статистики Сервісу). Наприклад, якщо Користувач відправлятиме або прийматиме дуже великий обсяг інформації, протягом короткого проміжку часу (хвилини, години, доби).

«Україна онлайн» залишає за собою право розміщення рекламних матеріалів у будь-яких зонах використання Сервісу, а також додавання рекламних матеріалів до листів, що проходять через Сервіс та відправлення рекламних листів на адреси Користувача.


5. Гарантії

«Україна онлайн» гарантує однакове справедливе відношення до всіх користувачів Сервісу, дотримання зі своєї сторони етичних норм, у т. ч. і прийнятих в Інтернеті, а також дотримання конфіденційності листування Користувача та забезпечення конфіденційності його особистої інформації.

Тільки у випадку, якщо цього вимагає законодавство або органи влади України, з дотриманням законної процедури, «Україна онлайн» залишає за собою право надання певної інформації відповідним органам влади.

«Україна онлайн» не дає ніяких гарантій стабільності надання послуг, у випадку використання безкоштовного Сервісу. Користувач використовує безкоштовний Сервіс на свій страх та ризик.

«Україна онлайн» не несе відповідальність за роботу Сервісу та його наслідки, та не відшкодовує збитки, які Користувач може понести у результаті використання або невикористання Сервісу.

«Україна онлайн» підтримує працездатність виключно свого обладнання та не вирішує питань щодо збоїв у роботі каналів зв'язку, обладнання та програмного забезпечення зовнішніх вузлів Інтернету та обладнання і програмного забезпечення Користувача.

Зовнішні фактори, що не підпорядковуються персоналу Сервісу «Україна онлайн», вважаються форс-мажорними обставинами. У разі виникнення форс-мажорних обставин, «Україна онлайн» знімає з себе будь-які зобов'язання щодо забезпечення роботи Сервісу.

«Україна онлайн» залишає за собою право у будь-який час припинити надання безкоштовного Сервісу, без будь-яких попереджень та пояснень.
« Последнее редактирование: 29 Мая 2011, 17:14:37 от m@x »

Оффлайн m@x

  • Администратор
  • Авто: другое
  • Город: East Palo Alto, СА
Re: Почт@ на www.aveo.com.ua
« Ответ #1 : 23 Марта 2006, 21:37:54 »
Настройка почтовых программ Инструкция
Вход в почтовый ящик http://mail.aveo.com.ua/
« Последнее редактирование: 29 Мая 2011, 17:17:20 от m@x »


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.