Автор Тема: Розробка сайтів в Україні  (Прочитано 54 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Nemka99

  • Пользователь
  • Авто: Aveo T200
  • Город: Киев
Розробка сайтів в Україні
« : 22 Декабря 2023, 23:20:59 »
Розглядаю можливість розробки свого сайту в Україні і хочу знати ваші рекомендації. Які основні переваги роботи з вітчизняними веб-розробниками? Чи можете порекомендувати досвідчені компанії чи фрілансерів, які спеціалізуються на створенні та просуванні сайтів? Буду вдячний за ваші поради!

Оффлайн Ess

  • Пользователь
  • Авто: Aveo T200
  • Город: Киев
Re: Розробка сайтів в Україні
« Ответ #1 : 23 Декабря 2023, 00:11:27 »
 Розробка та просування сайтів в Україні - чудовий вибір! Я особисто рекомендую звернутися до 9 Dots Studio https://9.lviv.ua/ . Їхні фахівці мають вражаючий досвід у сфері веб-розробки та SEO оптимізації. Вони пропонують індивідуальний підхід до кожного проекту та гарантують високу якість роботи. Львівська компанія володіє унікальним UX/UI дизайном, що надає вашому сайту неповторний стиль. Разом із ними ви отримаєте не лише ефективний сайт, але і комплексні рішення для розвитку вашого бізнесу в інтернеті.

Оффлайн Tarina

  • Новичок
  • Авто: другое
  • Город: Киев
Re: Розробка сайтів в Україні
« Ответ #2 : 16 Февраля 2024, 12:51:14 »
Одразу вам раджу також замовити мобільний додаток. Також можна пошукати такого спеціаліста.


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.