Автор Тема: Агентство інтернет маркетингу  (Прочитано 130 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн mstorro

  • Новичок
  • Авто: другое
  • Город: житомир
Підкажіть агентство інтернет маркетингу в яке можна звернутися за послугами створення і просування сайту?

Оффлайн Indianna

  • Новичок
  • Авто: Aveo T255 (хетч)
  • Город: Харьков
Re: Агентство інтернет маркетингу
« Ответ #1 : 20 Июня 2023, 20:11:16 »
Ви можете звернутися у агентство інтернет маркетингу https://elit-web.ua/ua/ Elit-web. Це інтернет-агентство, що поєднує в собі креативність, мобільність, технічну експертизу, навички витримки, стійкості до стресу і подяки. Всі процеси контролюються проектними інструментами. У своїй роботі використовують перевірені методи, кращі практики.


« Последнее редактирование: 20 Июня 2023, 20:13:51 от Indianna »

Оффлайн Zinaida

  • Пользователь
  • Авто: другое
  • Город: Киев
Re: Агентство інтернет маркетингу
« Ответ #2 : 23 Марта 2024, 08:43:47 »
Підкажіть агентство інтернет маркетингу в яке можна звернутися за послугами створення і просування сайту?

Таких агенцій насправді досить багато працює. Тому не думаю. що буде важко обрати

Оффлайн Niletta

  • Новичок
  • Авто: Aveo T200
  • Город: Poltava
Re: Агентство інтернет маркетингу
« Ответ #3 : 25 Марта 2024, 09:19:55 »
Таких агенцій насправді досить багато працює. Тому не думаю. що буде важко обрати

Ну як сказати....Принципи роботи в усіх різні і не завжди вони дають гарний результат на практиці

Оффлайн Святозар

  • Новичок
  • Авто: Aveo T200
  • Город: Киев
Re: Агентство інтернет маркетингу
« Ответ #4 : 26 Марта 2024, 08:45:50 »
Ну як сказати....Принципи роботи в усіх різні і не завжди вони дають гарний результат на практиці

До речі так воно і є. Тому маркетингову компанію для себе та свого бізнесу варто обирати максимально уважно та в першу чергу звертати на ті принципи, яких дотримуються спеціалісти в роботі. Багато чого змінилось за час війни і те, що давало результат раніше, може геть не працювати зараз. Знаю, що диджитал агенція BetaBrand Agency https://betabrand.agency/ розпочала свою роботу зовсім нещодавно. Для мене вона є втіленням сучасного прогресивного інтернет-маркетингу. З такими фахівцями і варто співпрацювати


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.