Автор Тема: Дизайн спальні  (Прочитано 95 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Ess

  • Пользователь
  • Авто: Aveo T200
  • Город: Киев
Дизайн спальні
« : 20 Июня 2023, 10:35:21 »
Я хочу зробити затишну спальню і шукаю професійну студію дизайну у Львові. Можете порадити, які фактори слід враховувати при виборі студії? Які питання варто задати потенційним дизайнерам для облаштування спальні, щоб бути впевненим у їхній кваліфікації та розумінні моїх потреб?

Оффлайн Nemka99

  • Пользователь
  • Авто: Aveo T200
  • Город: Киев
Re: Дизайн спальні
« Ответ #1 : 20 Июня 2023, 11:08:35 »
Коли я шукав у Львові студію дизайну для облаштування моєї спальні, мені рекомендували звернутися до дизайнерської студії mirante https://www.mirantestudio.com/ . Я звернувся до них і не пошкодував. Вони виявились висококваліфікованими професіоналами, які врахували мої побажання та створили чудовий інтер'єр кімнати, якраз для холостяка. Їхній творчий підхід, уважність до деталей та здатність реалізувати мої ідеї перевершили мої очікування. Якщо ви шукаєте студію дизайну, яка створить унікальне та комфортне середовище в спальні, я рекомендую звернутися до студії mirante.

Оффлайн ira19840

  • Новичок
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Николаев
Re: Дизайн спальні
« Ответ #2 : 21 Июня 2023, 12:08:01 »
Я бы все оформила в стиле минимализма.

Оффлайн Patgogoleva

  • Новичок
  • Авто: другое
  • Город: Запорожье
Re: Дизайн спальні
« Ответ #3 : 18 Июля 2023, 22:16:22 »
Я сама собі придумую дизайн кімнати, ідеї знаходжу в інтернеті. тут дуже багато усього є на цю тематику. А вже знайти підходящі меблі для втілення цих задумів не проблема. Ось на цьому сайті www.dim-interior.com.ua/mebli-ua/krisla можна знайти купу сучасних, стильних меблів та зробити свою оселю зручною, затишною та модною.


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.