Frontend-розробник відповідає за зовнішній вигляд продукту: за всі кольори та шрифти, паралакси та скролінги, анімацію й інші мультимедіа на сайті. Звичайно, структуру сторінок зазвичай продумує дизайнер, але саме програміст має реалізувати ідею та простежити, аби готовий проєкт відповідав макету.
JavaScript — головна мова frontend-розробників у web, якою вони програмують інтерфейси користувача. Їм часто доводиться займатися версткою сайтів: написанням HTML-коду та CSS-стилів для надання потрібної інформації. Саме тому для якісного фронтенду важливим є добре знання мов програмування, чистота коду та творчий підхід до завдань.
Протягом курсу -
https://lviv.itea.ua/courses-itea/front-end-roadmap/front-end-pro/ ви опануєте структуру сторінки та наявні стилі, навчитеся працювати з HTML та CSS, дізнаєтеся, як надати сторінці того чи іншого вигляду. Після цього ви будете готові до вивчення більш складних речей, як-от мови JavaScript, її синтаксису та можливостей, фреймворків та інших додаткових інструментів, способів виконання різних завдань. А після завершення навчання можете сміливо претендувати на посаду Junior frontend developer.