Автор Тема: Курьезные фразы футбольных комментаторов  (Прочитано 5992 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн $talker

  • Старожил
  • Танцую. Но плохо...
6:0! Это уже больше, чем "какая боль..."

Хули Лопес бьёт по воротам! Хули это его имя.

У Варламова на майке 3-й номер, а на трусах 9-й... С чем это связано, не могу объяснить, но вряд ли с размером.

Это Куман. Вы, наверно, узнаете его кучерявые ноги.

Футболистам, у которых нет потомства, не рекомендуется вставать в стенку, когда штрафные бьет Роберто Карлос.

Пас-то хороший, да поле кончилось!

Ну, знаете, за это надо бить табло! Извините, лицо.

Я уверен, что все мужское население прильнуло к экранам своих телевизоров не от хорошей жизни, а в болельщицком экстазе.

Из-за pадости, что забил гол такомy сильномy и гpозномy сопеpникy, Баджо повесился на воpотах.

И мяч, преодолев последнее препятствие между ногами вратаря, влетает в ворота.

Аpбитp достал из штанов yдаление.

Игpоки стоят в стенке, деpжатся известно за что.

Оборона сыпется как штукатурка.

Во втором тайме им светило только в глаза.

Сборная России попала в жидкую черную полосу неудач.

Я тут стучу по голове, по монитору, по книгам. Что тут вокруг еще деревянное, боже мой!

Боковой аpбитp пpинимает кpасивые позы. Возможно, он pаньше занимался балетом.

Надеемся, что с Недведом все будет нормально, хотя несут его ногами вперед.

Динамовцы сегодня выступают без привычных голубых трусов.

Как скотчем залепили свои ворота сатурновцы.

Ай-яй-яй-яй-яй! Вы со мной согласны?

Ну куда ты отдаешь пас! Я же тебе кричу, что он вне игры!

Защита хромала на обе ноги, практически не вставая с колен.

Аргентина разрывает Сербию даже не как Тузик грелку, он ее рвет суетясь, а как домохозяйка рвет старую майку на мелкие домашние тряпочки. Спокойно, методично, успевая при этом проследить, чтобы на сковороде еще ничего не подгорело.

Вот он держит соперника за трусы, за футболку, за бока... практически за все, что можно, держит. К мячy одновpеменно потянyлись pyки голкипеpа и лысина Фабpицио.

Судьба играет с человеком, а человек играет в футбол.

Футболист Сами Насри подходит к воротам и бьет мимо. Комментаторы обмениваются репликами:
- Опасный момент, выход к воротам, Насри!
- Это он и сделал.
- Да...
- Хм, извините.

Вместо того чтобы в футбол играть, шли бы бутылки сдавать!

Футболистам легко бегать по полю, а ты попробуй разумно прокомментировать их действия.

Оффлайн ANRI

  • Старожил
  • Авто: другое
  • Город: Бориспільщина...
Велосипед - Авео 1,5 - Опель Віваро 1,9 (дизель) - Мазда 1,6...

Оффлайн Юджуля

  • *Харизма 2012*
  • Член клуба
  • Дарую Світло! і Пітьма пропадає сама по собі :)
  • Авто: другое
$talker,  :D

зі.

Пас на Озіла, з м'ячем Месут... а ось його уже несуть.

(гравець команди, що грає проти Барси віддав хороший пас): Хороша передача, але... один раз — не Фабрегас.

Який удар! М'яч попадає в дев'ятку... хоча ні, це вісімка... міліцейська, яка стоїть далеко від воріт.

Ніякого порушення там не було,.. там просто когось відправили в нокдаун.

Я ще не бачив, щоб хтось цим місцем відбирав м'яч. Очевидно, Мітрескі — гравець з необмеженими можливостями.

На матчі присутні шість з половиною глядачів.

М'яч було подано на нижню штангу.

Я пам'ятаю складний дощовий матч в Києві. Футболісти мочились на кожному кроці.

Так, походе тренер Ліверпуля задоволений своїм очком.

Футболісти виставили чудову стінку. Навіть хочеться на ній якесь слово написати.

Армійці Москви грають в червоних трусах з синіми рукавами.

Захисник датчан підняв ногу і атака голандців захлеснулась.

Арбітр робить попередження: не потрібно забирати м'яч у колумбійців, вони також хочуть пограти.  :D

Добавлено: 02 Июля 2014, 15:13:28
/Ще трохи фраз наших коментаторів:

Hа мій погляд, у фіналі зустрінуться збірні Франції й Бразилії, а чемпіоном стане Англія.

- Я давно казав: не вмієш - не симyлюй

- Віаллі викотився за боковy лінію разом з ногами супеpника.

-Валентин Іванов мовчить. Навіть я це чую.

- От Тихонов біжить за м’ячем, підбігає до воротаря й опановує ним.

- Літманен мав тpьох захисників - двох позаду й одного пеpед собою.

- З м’ячем німці, у даному випадку - фpанцyз. :D

- Удаp був дуже сильним. М’яч потрапив у головy захисника. Якщо є мізки, можливо, бyде струс.

- Смеpтін сьогодні всюдисущий - тільки що атакував чyжі воpота, а зараз yже валяється на тpаві біля своїх.

- Фаyлеpа зрозуміти можна. Hy, звичайно ж, дратує, коли пеpед тобою зад пpотивника.

- Олівеp Кан від досади кинув рукавиці й гpав після цього пpактично оголеним.

- Тpенеp дуже активно поводиться біля бpовки поля: кpичить, жестикyлює, п’є, а іноді й кypить…

- Гравці pазбились по паpам і штовхаються.

- Клінсман пропонує себе дуже активно…

- Насри біля кутового прапорця. Шановні телеглядачі, це не заклик до дії, це прізвище.  :D

-Зараз ви подивитеся небезпечний повтор гольового моменту…

-Поки арбітр дістає із широких штанин… Я маю на увазі жовту картку.

- Рівалдо гладить м’яч шлунком.

- Який удар наніс Лоськов, а ні, це не Лоськов, це Євсєєв. Справа в тім що Євсєєв ударив у стилі Лоськова, та й позиція була не євсеєвська.

- Ізмайлов думав, що передача Обрадовичу, а Обрадович думав по-сербськи і я не зміг перевести.

- Сінників переслідував гравця по всьому полю й навіть напевно пішов за ним у роздягальню...

- Ідахор іде праворуч… Ну що ж ти ?..Якого ідахора ?

-…а на нас із вами дивляться з табло порожні очниці нулів. От зараз сядемо на них і поїдемо!

- Руні войовничо підтягує гетри


*Мессі сидить на ослоні й колупає в носі*, коментар:
“Не розуміє Мессі, що його в будь-який момент можуть зняти крупним планом, тому зайнятий не зовсім пристойною справою. Ви знаєте, дії команд на полі нагадують те, чим займався Мессі - так само без напруги, неквапливо…”

-Бабель продовжує розмазувати білу кашу по столі…”

- В атаці Робсон. Падає. “Вставай, дорогий співвітчизник”, - говорить йому Роберто Карлос.

- У збірній Чилі захисник Естай як розподільник запалювання в автомобілі.

- Набігаючи головою

- Вухо в оффсайді - уже людина

- Фігу встав, зображуючи стінку

- Воротар вдало приліг

– Отже, кутовий, але не зрозуміло, яка команда його подаватиме.

– Шановні прихильники футболу, от і починається другий тайм цього, безперечно, непересічного матчу. Команди вже на полі, і суддя готується дати сигнал про початок гри. Перший тайм пройшов у цілком рівній боротьбі з великою перевагою підопічних Руді Фьоллера.

– Гра проходить, як на шальках терезів, то з одного флангу, то з іншого, то з центру.

– Упав і лежить Робер Пірес. Що, потрібна допомога арбітра?

– Дуже одноманітно діють чемпіони світу – всією командою пішли вперед.

– Це була передача під пас.

– Я гадаю, якби м’яч влучив у штангу, то був би гол.

– І ось заміна, але це вже, так би мовити, “тактична заміна”, хоча я особисто не розумію, що значить “тактична заміна”.

– У стінці – п’ятеро дніпропетровців. Це може бути небезпечно.

– Цього разу без порушення правил Олег Лужний виносить за межі поля Роберто Карлоса.

– Якщо я не помиляюся, помиляється Лі Діксон.

– Уже знаходячись у падінні, точніше падаючи на газон.

– Збивають Роберто Ба-джо – це дуже цікаво.

– М’яч вийшов за бокову лінію поля, потрібно подати кутовий із кута штрафного майданчика.

– З почуттям виконаного обов’язку встає з нашого нападаючого вірменський захисник.

– Тісно в коментаторській кабіні, я не можу спокійно протягнути ноги.

– Футбол – посол миру. Ще в Древній Греції припиняли будь-які війни під час чемпіонатів світу з футболу.

– Ох, і чому Ребров не скористався можливістю, коли воротар “Ювентуса” необачно розставив ноги!

– Боковий прапорець сигналізує головному про офсайд.

– М’яч у голубих – я маю на увазі “Наполі”, ви не подумайте нічого такого.

– Я ніколи не коментував події на полі з таким збудженням.

– Результат цього матчу й сам матч транслював учора Перший канал українського телебачення.

– Оскільки вони обидва бразильці, то вони зараз з’ясовують стосунки.

– Камера чітко зафіксувала, що в момент передачі він, можливо, не перебував в офсайді.

– Белькевич сьогодні не грає, у нього легка отрута.

– Арбітр щось свистить гравцям, а вони йому теж щось розмахують руками.
 :D

Добавлено: 02 Июля 2014, 15:20:11
зенит-бавария (дагестанский коментатор Рамазан Рабаданов жжет :D )

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=dbvpU59Cxvc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=dbvpU59Cxvc</a>

Дагестанский комментатор Россия-Нидерланды.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=g74rkccW_ow" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=g74rkccW_ow</a>

 ugaga bravo ugaga

Добавлено: 02 Июля 2014, 15:23:24
Дагестанский комментатор - дерби ЦСКА - Спартак 5:1  :D
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=KS7yUFLqvbU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=KS7yUFLqvbU</a>
« Последнее редактирование: 02 Июля 2014, 15:23:24 от Юджуля »
Твої почуття це Твоя правда.Краще для Тебе є те,що для Тебе є Істина. ::) Счастье не надо искать — им надо быть. © Ошо


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.