Автор Тема: УКРАЇНА ПІДПИСАЛА УГОДУ ПРО АСОЦІАЦІЮ З ЄС  (Прочитано 5763 раз)

0 Пользователей и 3 Гостей просматривают эту тему.

Оффлайн Юджуля

  • *Харизма 2012*
  • Член клуба
  • Дарую Світло! і Пітьма пропадає сама по собі :)
  • Авто: другое
УКРАЇНА ПІДПИСАЛА УГОДУ ПРО АСОЦІАЦІЮ З ЄС :ua:

країна повністю підписала Угоду про асоціацію з Євросоюзом.

Підпис від України під економічною (заключною) частиною Угоди поставив президент Петро Порошенко та лідери усіх країн-членів ЄС.

Разом з Україною свої угоди підписали і Молдова та Грузія.
 Підпис Порошенка під Асоціацією


Порошенко для підписання Угоди використав ручку, якою мав її підписати Віктор Янукович у Вільнюсі.
Порошенко привіз ручку із Вільнюса  :D


У своєму виступі голова Ради ЄС Герман Ван Ромпей заявив, що відтепер стосунки України, Грузії і Молдови виходять на новий рівень.

Він сказав, що у ЄС розуміють і бачать проблеми у стосунках з Росією усіх трьох нових партнерів, але він запевнив, що "ЄС відтепер буде підтримувати ваші країни більш ніж коли-небудь раніше".
Україна підписала асоціацію

Президент Єврокомісії Жозе Баррозу назвав момент підписання угод про асоціацію історичним, але заявив, що це - лише перший крок, спроба допомогти країнам провести справжні реформи та побороти корупцію.

Обидва керівники ЄС заявили, що Євросоюз "не прагне ексклюзивних стосунків" з Грузією, Молдовою чи Україною, і готовий провести консультації з Росією, щоб розвіяти її побоювання.
 
 

"Ці угоди не є кінцем співпраці. Це не кінець співпраці – це початок нової дороги", - заявив Баррозу.

З Україною де-юре буде підписано два документи - саму угоду, а також "заключний" акт, що підтвердить підписання всіх її глав. Така процедура пов'язана з тим, що частина угоди вже була підписана у березні. Під документом від того часу вже стояли підписи всіх сторін, включаючи українського прем’єра Арсенія Яценюка.

Для початку тимчасового застосування угода має бути ратифікована українським парламентом. В ЄС наголошують на потребі швидкої ратифікації, не пізніше літа – інакше Україна може втрати частину торгівельних преференцій у 2013 році.

Як відомо, після того, як у листопаді 2013 року екс-президент Віктор Янукович відмовився підписати Угоду про асоціацію з ЄС в Україні почались масові акції протестів, які отримали назву Євромайдан.

В його результаті в Україні відбулась зміна влади, а Янукович зі своїм оточенням втік із країни в Росію.

Політичну частину Угоду про асоціацію підписав прем'єр Арсеній Яценюк 21 березня у Брюсселі. (с)

вітаю Вас, шановні українці  vcool  :ua:

зі. із каментів Лучше с геями из Брюсселя, чем с пи...сами из кремля.(с)  :D
Твої почуття це Твоя правда.Краще для Тебе є те,що для Тебе є Істина. ::) Счастье не надо искать — им надо быть. © Ошо

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
вітаю Вас, шановні українці
Почекай вітати!
Що доброго буде нам з цієї угоди??
Ну окрім підняття тарифів, 100% введення техогляду, обмеження швидкості в руху та зняття +20км??
Ні всі радіють, а я ось не можу зрозуміти чому ви тут радієтет??

Добавлено: 27 Июня 2014, 12:02:01
Ось якби ти сказала - Вітаю вас Українці у нас будуть Європейські відсотки по кредиту, ми зможемо купувати авто в Німеччині і не купувати його ще раз у нас, що у нас буде інфраструктура така як в європі і тд. ітп. То да.....
А говорити, що це колись буде.........то я тобі скажу не буде? А знаєш чому?? відкриваєм підручник з історії і читаємо від початку до кінця.
« Последнее редактирование: 27 Июня 2014, 12:02:01 от Славік »

Оффлайн Юджуля

  • *Харизма 2012*
  • Член клуба
  • Дарую Світло! і Пітьма пропадає сама по собі :)
  • Авто: другое
Почекай вітати!
Ну окрім підняття тарифів, 100% введення техогляду, обмеження швидкості в руху та зняття +20км??
це вже все підняли і без угоди  :D

Ні всі радіють, а я ось не можу зрозуміти чому ви тут радієтет??
скажу, чому радію особисто я  - маю надію, що буде хоч якийсь контроль з боку ЄС за нашими звикшими грабувати провладними силами  :D

Ось якби ти сказала - Вітаю вас Українці у нас будуть Європейські відсотки по кредиту, ми зможемо купувати авто в Німеччині і не купувати його ще раз у нас, що у нас буде інфраструктура така як в європі і тд. ітп. То да.....
Всё приходит вовремя. Для тех, кто умеет ждать. (с)  :)

А говорити, що це колись буде.........то я тобі скажу не буде? А знаєш чому?? відкриваєм підручник з історії і читаємо від початку до кінця.
маю надію... що все буде добре, як не нам ,то хоча б нашим дітям   beer2 
Твої почуття це Твоя правда.Краще для Тебе є те,що для Тебе є Істина. ::) Счастье не надо искать — им надо быть. © Ошо

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
маю надію
)))) Ну хоча б так. надія як то кажуть...............

Добавлено: 27 Июня 2014, 12:19:37
Камент такі да ЗАЧОТ  ugaga
« Последнее редактирование: 27 Июня 2014, 12:19:37 от Славік »

Оффлайн Юджуля

  • *Харизма 2012*
  • Член клуба
  • Дарую Світло! і Пітьма пропадає сама по собі :)
  • Авто: другое
)))) Ну хоча б так. надія як то кажуть...............
beer2

Славік, ти ж розумієш, кожен вірить, в те що хоче  вірити  :)

мені наприклад подобається вірити в таке:
Історія Кенгірського повстання – це урок того, якою потужною може бути "сила безсилих": те, що спочатку видається безнадійною поразкою у довшій перспективі обертається на перемогу. (с)
відкриваєм підручник з історії і читаємо від початку до кінця.
так , як ті підручники пишуться , то хз чому вірити  :D
Твої почуття це Твоя правда.Краще для Тебе є те,що для Тебе є Істина. ::) Счастье не надо искать — им надо быть. © Ошо

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
ак , як ті підручники пишуться , то хз чому вірити  :D
А якого б підручника не відкрити скрізь одне те саме. СЛЬОЗИ-ПОГАНО-ПОВСТАННЯ-НАДІЯ-СМЕРТЬ-СЛЬОЗИ-ПОГАНО-ПОВСТАННЯ - НАДІЯ...................Де ми зараз??

Оффлайн Юджуля

  • *Харизма 2012*
  • Член клуба
  • Дарую Світло! і Пітьма пропадає сама по собі :)
  • Авто: другое
А якого б підручника не відкрити скрізь одне те саме. СЛЬОЗИ-ПОГАНО-ПОВСТАННЯ-НАДІЯ-СМЕРТЬ-СЛЬОЗИ-ПОГАНО-ПОВСТАННЯ - НАДІЯ...................Де ми зараз??
я думаю що на цьому етапі  :D НАДІЯ...................
Твої почуття це Твоя правда.Краще для Тебе є те,що для Тебе є Істина. ::) Счастье не надо искать — им надо быть. © Ошо

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
Європейці, американці вони як правило воюють з кимось. А ми слов"яни (вибачте за лапки)))))) воюємо завжди між собою. Ми гриземося як собаки один з одним і крадемо один у одного. той краде асфальт хоча знає, що йому завтра там їздити іт.д іт.п.

Добавлено: 27 Июня 2014, 12:27:01
я думаю що на цьому етапі  :D НАДІЯ...................
Та чомусь вона червона  :(   від крові тих, хто загинув.

Оффлайн ЩербачОК

  • Старожил
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
Вітаю вас Українці у нас будуть Європейські відсотки по кредиту,

Мені подобаються такі бажання..))
будьте готові і до європейських відсотків по депозиту.
На сьогодні у нас все доволі адекватно. Які ставки по депозитам, такі і по кредитам.

В Румунію ЄС не так давно прийшов і зараз в них проблем вистачає, проте стали вони жити більш "рівно", чи що...
без різких скачків.

Я теж хочу жити без різких скачків валюти, нерухомості, роботи і т.д....

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
будьте готові і до європейських відсотків по депозиту.
Я готовий  :D в мому банку(ці) вони й так нульові :D

Оффлайн ЩербачОК

  • Старожил
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
Я готовий  :D в мому банку(ці) вони й так нульові
а в мене навіть на зарплатній картці відсотки на залишок втричі більші, ніж найвищі ставки в Європі на депозиті.

Оффлайн Андрюха

  • Старожил
  • Если стало в жизни туго - погляди на морду друга
  • Авто: другое
радости не разделяю. к тому времени как все должно наладится, ЕС самому придет кирыдк гыгы так что не успеваем.
С тех пор как начал водить авто стал осторожнее переходить дорогу...

Оффлайн Юджуля

  • *Харизма 2012*
  • Член клуба
  • Дарую Світло! і Пітьма пропадає сама по собі :)
  • Авто: другое
в нас немає вибору...  ми маємо вижити... допоможи нам, ВСЕСВІТ.. 
Твої почуття це Твоя правда.Краще для Тебе є те,що для Тебе є Істина. ::) Счастье не надо искать — им надо быть. © Ошо

Оффлайн Славік

  • Старожил
  • Ми не одні. (За нами спостерігають))))
  • Город: Житомир
ЕС самому придет кирыдк гыгы
Вот это больше всего и тревожит. Старушка совсем дряхлая экономично... да и духовно тоже.

Оффлайн $talker

  • Старожил
  • Танцую. Но плохо...
Я - за, но...
"Однако, рано еще сосать друг другу концы, джентльмены."
(с) Мистер Вульф

Оффлайн midaV

  • Старожил
  • Nissan Leaf
  • Авто: другое
  • Город: Киев
радости не разделяю. к тому времени как все должно наладится, ЕС самому придет кирыдк гыгы так что не успеваем.

Прейдет или не прейдет, это пусть волнует страны,  которые входят в ЕС. Для Украины это не так актуально, вступление в нынешний ЕС  нашей стране не грозит несколько десятилетий. Ассоциация это максимум наших европейских интеграционных процессов.  И положительный момент в этом есть, это заставит нас реформировать страну, ее законодательство и устройство по европейским стандартам. Конечно за это придется заплатить и платой станет жизнь по средствам.

Оффлайн К@питошк@

  • *Аватар 2012*
  • Член клуба
  • 3 китайских предупреждения неактуальны!
  • Авто: другое
Пока для нас ничего особо не поменяется.... к сожалению, даже немного усугубится... Но будем надеяться и верить!)))
Ку-Ку! Я - КОТЭэээээ!!!

Оффлайн Beat

  • Старожил
  • /dev/null
  • Авто: другое
  • Город: Львов

Оффлайн Vitalych

  • Старожил
  • LS 1,5 МКП, STAG-4+
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Ukraine
И положительный момент в этом есть, это заставит нас реформировать страну, ее законодательство и устройство по европейским стандартам. Конечно за это придется заплатить и платой станет жизнь по средствам.
будем надіятись, що так і буде

Оффлайн sergos

  • Старожил
  • Astra Н 1,6. 5dr.
  • Авто: другое
Beat,  и ручка и ла-ла как то не к добру всё это  ;)

Оффлайн Жендос

  • Член клуба
  • Авто: другое
  • Город: Николаев
мне вот один вчера сказал, ты знаешь что у нас теперь будет номера как у ЕС типа звездочный круг на синем фоне с буквой страны  :D

Оффлайн sergos

  • Старожил
  • Astra Н 1,6. 5dr.
  • Авто: другое
Жендос, та хоть треугольник звёздочный :D

Оффлайн Vitalych

  • Старожил
  • LS 1,5 МКП, STAG-4+
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Ukraine
Жендос, та хоть треугольник звёздочный :D
краще 2 "треугольника "  :D

Оффлайн midaV

  • Старожил
  • Nissan Leaf
  • Авто: другое
  • Город: Киев
будем надіятись, що так і буде

Так у нас уже другого пути нет, наконец то жизнь поставила нашу страну в позу «Z» и лишила многовекторности,  а то десятилетиями метались между «умными» и «красивыми».
 Текст соглашения, это фактически  инструкция по переходу на европейские нормы и стандарты. Конечно, не все предприятия или даже отрасли выживут, выживут только самые эффективные и деловые. Те, кто сможет быстро наладить партнерские отношения и связи  с европейскими компаниями. Жить станет тяжелей, зато появиться реальная перспектива, главное понимать, что страна будет такой какой ее построят.  Экономически сильная Украина никому, кроме ее жителей не нужна.

Жендос, Не будет у нас таких номеров, Украина не станет членом ЕС. 

Оффлайн Vitalych

  • Старожил
  • LS 1,5 МКП, STAG-4+
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Ukraine
Жить станет тяжелей, зато появиться реальная перспектива, главное понимать, что страна будет такой какой ее построят.  Экономически сильная Украина никому, кроме ее жителей не нужна.
я це думаю, а хто ж буде будувати ту нову європейську Україну? ті самі діячі, які дерибанили бюджет? ті самі що звикли жирувати за рахунок народу, до відкатів, хабарів і здирництва? невже вони відмовляться від цього?
Думаю, народу набагато тяжче не стане (хоча завжди може бути гірше), а от як бути "слугам народу". чи захочуть вони "затягнути пояси"?


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.