Автор Тема: В столичном гипермаркете "Караван" вор расстрелял охрану  (Прочитано 16754 раз)

0 Пользователей и 2 Гостей просматривают эту тему.

Оффлайн ZoZiC

  • *Флудер 2012*
  • Мистер Авео Клуб 2010
  • Авто: другое
  • Город: S.City
якшо не будеш чемним - закрию в туалеті!

Оффлайн markosha

  • Пользователь
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Луганск
Slava_DnDz, а слона то мы и не заметили ugaga

Я в эпоху своей молодости участвовал в одном из убысков в квартире у одного подозреваемого в убийстве.. так мы даже валютную нычку нашли в которой муж от жены бабло прятал..а тут металлоискатель не нашли...вот уркаганы....

Оффлайн Фареник

  • Старожил
  • Киев. Борщаговка
я вот недавно с Израилем по скайпу беседовал, на счет по-поводу последних военных действий со стороны арабов. Так вот, то что засветили в новостях и то, что было на самом деле - это две разных информации: СМИ преувеличивают.

Оффлайн grits

  • Старожил
  • Донецк
Фареник,  сми всегда нуждаются в рейтингах и псевдосенсациях. И не важно о чем мы говорим об 1+1 или желтой прессе инэта... (((

Оффлайн Vanya66

  • Старожил
  • Люблю Україну!
  • Авто: другое
  • Город: Чернівці
07.12.2012 10:59 , ОСТАННІ НОВИНИ «Караван» роздав 100 тисяч, обіцяні за Мазурка Сохранить Торговельно-розважальний центр «Караван» виплатив 50 тис. грн чоловікові, який упізнав у "караванському стрільці" Ярослава Мазурка. Караван У "Каравані" не збираються платити тому, хто знайшов тіло Мазурка Про це пише газета «Комсомольськая правда в Украине». Видання зазначає, що ще 50 тисяч розділили на три частини і віддали сім'ям загиблих охоронців, а киянинові, який знайшов тіло, нічого не дісталося. Газета нагадує, що в день, коли Я.Мазурок розстріляв охоронців "Каравану", адміністрація магазину зробила заяву: «Тому, хто надасть будь-яку інформацію про злочинця, буде виплачено винагороду в розмірі 100 тисяч гривень». Після похорону Я.Мазурка в "Каравані" заявили, що гроші вже всі виплатили. 50 тис. грн одержав той чоловік зі Львова, який першим зателефонував у міліцію і сказав, що Я.Мазурок є "караванським стрільцем". «Він дивився телевізор, де показували відео з "Каравану", і впізнав злочинця. Ми вже передали цьому чоловікові гроші. Решту 50 тисяч розділили на три рівні частини і віддали сім'ям загиблих охоронців. Віддали ще в день похорону хлопців», - повідомили газету в ТРЦ. Водночас у «Каравані» не збираються платити гроші чоловікові, який знайшов труп Я.Мазурка. «Наскільки нам відомо, труп знайшов не він особисто, а його собака, а платити гроші собаці, самі розумієте, – безглуздо. Отже Андрію розраховувати нінащо», - зазначили в ТРЦ. Видання також поспілкувалося з Андрієм, який 7 листопада знайшов тіло Мазурка, вигулюючи собаку в Сирецькому парку. Він повідомив, що через суд має намір добиватися виплати йому грошей і вже найняв з цією метою адвоката. Як повідомляв УНІАН, 26 вересня 2012 року в ТРЦ «Караван» у Києві невідомий розстріляв трьох приватних охоронців і ще одного важко поранив. Міліція порушила кримінальну справу за ч.2 ст.115 Кримінального кодексу (умисне вбивство). 5 жовтня міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко заявив, що особу злочинця встановлено, і вживаються заходи з його затримання. За його словами, вбивцею охоронців є уродженець Львівської області, 1974 року народження, Я.Мазурок. 7 листопада в Києві було знайдено мертвим чоловіка, схожого на Я.Мазурка. Згідно з попередніми даними міліції, чоловік скінчив життя самогубством, вистріливши собі у скроню з пістолета. У МВС уточнили, що в одязі самовбивці було знайдено паспорт на ім'я Я.Мазурка. 8 листопада Управління зв'язків з громадськістю МВС України повідомило, що відбитки пальців рук загиблого ідентичні слідам пальців рук, «вилученим при огляді місця вбивства трьох охоронців ТРЦ «Караван».
Більше читайте тут: http://www.unian.ua/news/539894-karavan-rozdav-100-tisyach-obitsyani-za-mazurka.html  Мені цікаво ! А з якого дива нагорода пішла на похорон?? Там і так мали б дати сімям! Жлобська натура , й тут зекономили...
« Последнее редактирование: 07 Декабря 2012, 13:54:29 от Vanya66 »
Кожний народ має право жити в своїй країні!!!

Оффлайн Юджуля

  • *Харизма 2012*
  • Член клуба
  • Дарую Світло! і Пітьма пропадає сама по собі :)
  • Авто: другое
Vanya66, вступлюся за Караван...
  Мені цікаво ! А з якого дива нагорода пішла на похорон?? Там і так мали б дати сімям! Жлобська натура , й тут зекономили...[/size]
ніхто нічого не економив..
сім"ям виплатили по 100 тисяч кожній і окрім цього повністю оплатили похорони, як і обіцяли - протягом тижня... пораненому повністю оплатили все лікування - чималу суму,
а 50 тисяч ці - то окрім того всього - проста тому шо обіцяли віддати за інформацію а наче як немає сенсу віддавати тому, хто знайшов тіло - сім"ям загиблих ті гроші нужніші...
так шо не маючи достовірної інформації, не потрібно розводити чутки...  beer2
Твої почуття це Твоя правда.Краще для Тебе є те,що для Тебе є Істина. ::) Счастье не надо искать — им надо быть. © Ошо

Оффлайн markosha

  • Пользователь
  • Авто: Aveo T250 (1.5)
  • Город: Луганск
в инете пишут что раненому охраннику не куя не дали...

Оффлайн Юджуля

  • *Харизма 2012*
  • Член клуба
  • Дарую Світло! і Пітьма пропадає сама по собі :)
  • Авто: другое
в инете пишут что раненому охраннику не куя не дали...
я ж не *в інеті*  :D
там лікування порядка 100 тисяч майже вийшло  :o
Твої почуття це Твоя правда.Краще для Тебе є те,що для Тебе є Істина. ::) Счастье не надо искать — им надо быть. © Ошо

Оффлайн SeraphXS

  • Пользователь
  • Авто: Aveo T200
  • Город: Киев
Delo.ua - це портал, який надає інформацію про культуру та традиції України. Ми публікуємо матеріали про народну творчість, історію та культуру країни, а також інформацію про національні свята та традиції. Деталі: https://delo.ua/lifestyle/leisure/


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.