Автор Тема: Правила форуму (UA)  (Прочитано 10524 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн m@x

  • Администратор
  • Авто: другое
  • Город: East Palo Alto, СА
Правила форуму (UA)
« : 12 Июля 2012, 17:37:22 »
1. Загальні положення.
 
1.1. Форум Авео, Віда Клубу призначений для обговорення автомобільних і пов"язаних з автомобільними темами, а також інших тем за інтересами учасників, крім тем і питань, заборонених Правилами.
 
1.2. Форум є постмодерованим, тобто додавання повідомлень відбувається одразу, а їх "проріджування" потім. Слідкуйте за тим, в яку тему або гілку форуму ви відправляєте повідомлення, можливо, тут воно не доречно. Адміністрація, на свій розсуд, має право без коментарів і пояснень переносити, змінювати, видаляти теми та / або повідомлення, розміщення яких на даному форумі вважає неактуальним або неприйнятним.
 
1.3. Особисті повідомлення (ОП) є частиною Форуму.
 
1.4. За порядком на форумі стежать адміністратори і модератори (Адміністрація).
 
1.5. Публічні обговорення (в т.ч. завуальовані) дій Адміністрації на форумі суворо заборонені!
 
1.6. Всі повідомлення (як на форумі так і в ОП) відображають думки їх авторів, і Адміністрація ніякої відповідальності за них не несе.
 
1.7. Поважайте співрозмовників і себе. Будьте культурними при спілкуванні. Заборонені (як на самому Форумі, так і в особистих повідомленнях) прямі і непрямі: хамство, образи в будь-яких формах, вживання ворожого тону на адресу співрозмовників, інших учасників Форуму, їхніх родичів і друзів. Відповідати образами на образи також заборонено. Відповідальність за образи несуть обидві сторони конфлікту, не дивлячись на те, хто з'явився його ініціатором. Якщо вас ображають на Форумі - звертайтеся до Адміністрації.
 
Якщо вас ображають в особистих повідомленнях, відправте Адміністрації Форуму приватне повідомлення з додатком скріншота з повідомленням, що містить образу, за яким можна ідентифікувати автора образи.
 
Якщо у Вас виникають серйозні особисті конфлікти з учасниками Форуму, які ви не можете вирішити на Форумі в рамках правил - вирішуйте їх поза Форумом (при особистій зустрічі, пошті, телефону, в суді і т.п. способами).
 
1.8. Не звертайте уваги на відщепенців. Не дражніть їх - відсутність уваги одразу зводить дискусію нанівець, і не відповідайте їм тією ж монетою, навіть якщо Ви вважаєте, що Вас образили. Решта - турбота модератора.
 
1.9. Якщо Ви тут недавно, не спокушайтеся тоном деяких дискусій. Багато людей давно знайомі і можуть дозволити собі такий тон по відношенню один до одного.
 
1.10. На Форумі заборонено обговорення політики в будь-якому вигляді! Форум аполітичний!
 
1.11. На Форумі заборонена будь-яка реклама в будь-якому вигляді (включаючи приховану рекламу, рекламу в підписі користувача і т.д.), крім реклами, узгодженою з Адміністрацією.
 
1.12. Розміщення комерційних оголошень (а саме оголошень тим чи іншим чином пов'язаних з бізнесом) про продаж, здавання в оренду, надання послуг, скупки і т.п. - дозволено виключно в спеціальному розділі та з обов'язковим дотриманням Правил даного розділу.

1.13. Забороняється будь-яка організаторська діяльність від імені Авеоклубу без узгодження того чи іншого заходу з модераторами, або адміністратором клубу. Для узгодження використовуйте e-mail або "приватні повідомлення" модераторам або адміністратору.
 
1.14. З метою обмеження шахрайства, купівля-продаж своїх особистих речей в розділах "Куплю", "Продам" дозволена тільки для активних учасників клубу. Форум - це не торгівельний майданчик. Якщо Ви прийшли сюди тільки для цього, рекомендуємо скористатися послугами спеціальних ресурсів.

2. Рекомендації щодо створення повідомлень.
 
2.1. Перш ніж створити повідомлення з питанням, спробуйте скористатися Пошуком - може бути , що на подібне питання, вже є відповідь. Як показує практика, в більшості випадків Ваше питання вже було поставлене і вирішене.
Пам'ятайте, що Ваше небажання використовувати FAQ і Пошук завдає шкоди всім - насамперед Вам самим, тому що Ви зневажаєте накопиченим чужим досвідом і не хочете отримати відповіді в найкоротший час. Крім того врахуйте, що постійним відвідувачам форуму, не цікаво бачити в форумах повідомлення з одними і тими ж питаннями. Тому не дивуйтеся, якщо вони Вас "пошлють" в FAQ, Пошук, Гугл тощо, а Ваше повідомлення буде видалено без попереджень з наступним зауваженням від модератора.
 
2.2. Якщо Ви помилилися, наприклад, продублювали повідомлення, відправили випадково відповідь не туди або відправили пусте повідомлення, залиште все як є. Читачі розберуться, модератор потім почистить. Якщо дуже хочете звернути на це увагу модератора, відправте йому лист. Не варто писати нові повідомлення і коментувати свої помилки, та ще потім писати повідомлення, в яких вибачатися за такий флуд. Ви самі можете відредагувати своє повідомлення протягом 15 хвилин з моменту публікації.
 
2.3. Якщо Ви не виявили написане повідомлення - це привід замислитися. Повторне розміщення віддаленого повідомлення карається попередженням.
 
3. Рекомендації по створенню нових тем
 
3.1.Форум розділений на тематичні розділи та підрозділи. Створюючи тему і розміщуючи її у відповідному розділі, необхідно дотримуватися тематики розділів.
 
3.2. Перш ніж створити новою тему з питанням (як правило, це стосується технічних гілок), спробуйте скористатися Пошуком - можливо на подібне питання вже є відповідь. Як показує практика, в більшості випадків Ваше питання вже було поставлене і вирішене. Якщо схожа тема створена вже кимось іншим, дайте запит в ній.
 
3.3. Забороняється створення одним учасником кількох тем з одного й того ж питання (незалежно від формулювання назви) в різних підрозділах Форуму або в різний час.
 
3.4. При створенні нової теми, її назва повинна бути максимально інформативною й лаконічною щодо піднятого питання. Це полегшить пошук по Форуму.
 
3.5.Старайтесь дотримуватися основних Правил орфографії та пунктуації, особливо в профільних розділах.
 
3.6. У заголовку обов'язково позначайте суть справи, а в тілі повідомлення давайте розгорнутий опис.
 
3.7. Адміністрація Форуму має право без додаткових погоджень відредагувати назву теми користувача для приведення її у відповідність з даними рекомендаціями.
 
3.8. На форумі є профільні теми, які призначені для обговорення конкретних питань по темі (рубриці), у зв'язку з чим в таких темах заборонено розміщення повідомлень, що не мають відношення до змісту теми (флуд, флейм, офтопік, тролінг і т.д.).
 
3.9. Профільні розділи / підрозділи можуть мати свої додаткові Правила, опубліковані в самому розділі, які є невід'ємною частиною цих Правил.
 
3.10. У разі невідповідності Правил розділу / підрозділу загальним Правилам застосовуються останні.
 
 
4. Порушення і обмеження.
 
4.1. Незнання цих та інших Правил Форуму не тільки не звільняє Вас від відповідальності за їх порушення, але й саме по собі є порушенням і обтяжуючою вину обставиною.
 
4.2. На Форумі забороняється:
 
а) флуд (окрім «Ля-Ля» та відповідних тем / розділів регіональних гілок), флейм, офтопік, тролінг, оверквотінг (в. т.ч. на прикріплені відео та інші вставки) і т.д.;
 
б) використовувати в імені (ніку) адреси веб-сайтів, грубі і нецензурні вирази, а також більше 70% ВЕЛИКИХ букв у довгих ніках;
 
в) використовувати в назві теми або повідомлення більше 70 відсотків ВЕЛИКИХ ЛІТЕР. Поважайте своїх співрозмовників, у них може скластися думка, що Ви на них кричите;
 
г) використовувати однією особою більше ніж одного імені , або псевдоніма;
 
д) створення учасником кількох тем з одного й того ж питання, в різних підрозділах Форуму , або в різний час (тобто кросспостінг);
 
е) "юзербари" в будь-якому їх прояві;
 
ж) використовувати в темі прикраси типу "== - Моя тема - ==".
 
з) створення тем, що мають малозмістовну назву, наприклад, "Допоможіть!! Машина не їде!" або "Є запитання".
 
и) заклики до порушення чинного законодавства, висловлювання расистського характеру, розпалювання міжнаціональної ворожнечі, і всього іншого, що потрапляє під дію КК і ЦК України.
 
й) розміщення свідомо помилкової інформації, наклепів, а також нечесні прийоми ведення дискусій у вигляді "пересмикувань" висловів співрозмовників, редагування / видалення своїх власних повідомлень з метою спотворити / приховати їх первинний сенс, а також провокацій, спрямованих на учасників конференції, в результаті чого можуть бути порушені дані Правила.
 
к) публікація комерційних і рекламних оголошень поза розділом "Пропозиції партнерів" без погодження з адміністрацією.
 
л) розміщення комерційної (без узгодження з адміністрацією), позбавленої смаку, занадто великої, нав'язливої і т.п. інформації в підпису.
 
м) грубі, нецензурні вирази й образи в будь-якій формі - повідомлення, грубі по тону, що містять "наїзди" на особистості.
 
н) безпідставні твердження, що "це" краще, а "це" гірше. Сюди ж відносяться повідомлення типу "викинь бяку, постав гарну річ". Якщо є факти - добре. Згадайте, Ваш це досвід або чужий. Ні - не забудьте додати, що це Ваша особиста думка.
 
о) прес-релізи компаній.

п) продовження обговорень питань з тем, закритих / видалених адміністрацією.

р) безглузду або малозмістовну інформацію, яка не несе смислового навантаження (флуд, або українською- порожню балаканину) - наприклад, повідомлення, що містять тільки смайлики, а також постійна публікація повторюваних і малозмістовних повідомлень, одним учасником. Істотний відхід від теми, обговорення інших тем, у тому числі особистих, цікавих тільки двом-трьом співрозмовникам.
 
с) надмірна кількість граматичних помилок і жаргонних слів; відвідувачам форуму вони говорять про Ваше неповажне ставлення до них.

т) розміщення повідомлень, що містять пряму або непряму рекламу (або антирекламу) будь-якого виду товарів, послуг, ресурсів Мережі (в тому числі інших сторінок і серверів), оголошень про швидкий заробіток без вкладень, пропозицій телероботи, Інтернет-пірамід, порнографічних матеріалів.
 
у) коментарі, що не мають відношення до вирішення проблеми, включаючи моральну підтримку учасника в стилі "Тримайся, ми з тобою", співчуття (крім розділу «Прохання») або заперечуючі / підтверджуючі наявність проблеми у автора в стилі "у мене такого ніколи не було / було "," забий, у всіх так ", а також порожні роздуми" я теж збираюся це зробити / ніколи не буду так робити через час ". Дані коментарі вважаються Флеймом і караються Адміністрацією. Якщо вважаєте, що автор помилився і проблеми дійсно немає, напишіть конкретно в чому, на вашу думку автор помилився.

ф) самовільне модерування та фрази типу: "ща злий модератор всіх покарає". Тому що це є типовий флуд і єресь, модератори самі розберуться, а якщо пропустили - можна їм тактовно нагадати у вигляді "повідомлення модератору".
 
х) Спроби "підтягнути" тему нагору безглуздим повідомленням типу "UP" або йому подібним.
 
ц) нелегальний характер, що закликають до протизаконних дій (прим. "Куплю документи ...") - вони видаляються модераторами без попередження, питань і роз'яснень!
 
ч) обговорення політичних питань. Все одно глобально нічого не зміниться.(на жаль)

4.3. Обмеження використання UBB-кодів і смайликів у повідомленнях:
 
а) Забороняється надмірне використання графічних смайлів у повідомленні (більше трьох підряд)
 
б) Забороняється зловживання UBB-тегом (цитата), при використанні цитат не забувайте відрізати зайве або ховати під «спойлер» використовуючи тег «cut».
 
5. Покарання.
 
5.1. Рішення про покарання порушника приймає Аміністрація форуму - модератор або адміністратор.
 
5.2.Покарання полягає в обмеженні порушника можливістю користуватися форумом (бан), а саме:
 
- Часткове обмеження у вигляді включення режиму "читання" на певний час (визначається Адміністрацією в кожному конкретному випадку);
- Повне позбавлення доступу до Форуму на певний час (визначається Адміністрацією в кожному конкретному випадку);
- Повне позбавлення доступу до Форуму назавжди з подальшим видаленням самого користувача і його повідомлень.
 
5.3. Алгоритм покарання:
 
- 1-е порушення Правил - попередження без обмеження прав;
- 2-е порушення Правил - попередження без обмеження прав;
- 3-е порушення Правил - попередження з одночасним позбавленням доступу до Форуму.
 
Частковість або повнота позбавлення доступу до Форуму визначається Адміністрацією в кожному випадку окремо.
 
5.4. В окремих випадках, залежно від самого порушення і ступеня провини порушника обмеження у вигляді «бана» може застосовуватися і без попередніх попереджень.
 
6. Управління Форумом.
 
6.1. Управління Форумом здійснюють модератори і адміністратори (Адміністрація), які також стежать за порядком на Форумі (дотриманням учасниками Правил).
 
6.2. Кількісний склад Адміністрації визначається Головним Адміністратором Форуму.
 
6.3. Адміністрація нікому нічого не винна.
 
6.4. Адміністрація не несе відповідальності за інформацію розміщену на сайті третіми особами.
 
6.5  Адміністрація, діючи в інтересах Форуму, має право без коментарів і пояснень закрити, приховати, видалити, відредагувати, перемістити будь-які теми і / або повідомлення.
 
6.6. У разі необхідності адмінстрація збирається на наради в розділі «Модераторська» та / або «Адміністраторська».
 
7. Правила для Адміністрації.
 
7.1. Модератори в силу свого власного бачення, совісті, об'єктивізму та правосвідомості здійснюють контроль за окремими форумами / темами / розділами.
 
7.2. Модератори призначаються Адміністратором Форуму з числа його учасників на добровільній і безоплатній основі.
 
7.3. Модератори повинні сумлінно виконувати свої функції, бути максимально об'єктивними, застосовувати, в межах Правил, всі зусилля для недопущення конфліктів на Форумі, сприяти підтримці сприятливої обстановки на Форумі.
 
7.4. Модератори мають право:
- Створювати додаткові Правила (які обов'язково повинні відповідати цим Правилам) в розділах, де їм дано право модерувати;
- Робити попередження у всіх розділах Форуму;
- Редагувати, видаляти, переміщати повідомлення й теми, закривати теми, частково обмежувати доступ користувача (режим «читання») на певний час у розділах, де їм дано право модерувати;
- У разі спірних і складних питань звертатися за порадою до колег;
- В окремих випадках, не передбачених Правилами, діючи в інтересах Форуму вживати всіх необхідних заходів для відновлення порядку і здорової атмосфери на Форумі.
 
7.5. Адміністратори мають всі права модераторів у всіх форумах.
 
7.6. Крім цього Адміністратор (и) Форуму залишають за собою право:
- Закрити Форум;
- Змінювати склад Адміністрації;
- Додавати (зменшувати) права окремим учасникам Адміністрації;
- Попросити користувача змінити аватар, нік або підпис. У разі невиконання вимог адміністратори вправі поміняти такі самостійно.
- Повного позбавлення доступу користувачів до Форуму на певний час;
- Повного позбавлення доступу до Форуму назавжди з подальшим видаленням самого користувача і його повідомлень;
- Будь-яких інших дій, необхідних для діяльності Форуму
- Змінювати дані Правила Форуму.
 
7.7. Модераторам і Адміністраторам забороняється:
- Використовувати свої повноваження в особистих та / або корисливих інтересах;
- Ініціювати та / або підігрівати конфлікти з користувачами та іншими представниками Адміністрації.
- Розголошувати інформацію, яка стала відома в силу свого статусу (за винятком випадків, коли таке розголошення виправдано інтересами Форуму);
- Передавати нік і / або пароль до свого аккаунту (і т.д.) третім особам.
 
7.8. За порушення правил Модератори і Адміністратори несуть відповідальність згідно рішення Головного Адміністратора. У спірних випадках порушення виноситься на колегіальне обговорення ради Адміністрації з наступним рішенням про покарання.
 
7.9. Публічні обговорення дій Адміністрації на Форумі заборонені.
Якщо ви не згодні з рішенням, прийнятим Модератором, то можете оскаржити його дії особистим повідомленням Адміністраторам.
 
7.10. Дії та / або рішення Адміністрації можуть бути оскаржені:
- Учасниками форуму виключно Головному Адміністратору e-mail'ом;
- Модераторами в відповідному розділі для модераторів.
 
7.11. Рішення Головного Адміністратора остаточне, обговоренню чи оскарженню не підлягає!
 
7.12. Якщо Головний Адміністратор форуму не взяв до уваги Ваші претензії, то це означає, що Вам не повезло ... :-)

8. Висновок.
 
8.1. Реєструючись на Форумі, Ви автоматично і повністю погоджуєтеся з цими Правилами та відповідальністю за їх невиконання. Вже зареєстровані користувачі виконують ці правила з моменту їх написання на Форумі.
 
8.2. Всі пропозиції, зауваження та відгуки по роботі форуму слід відправляти у форум Побажання і вдосконалення, новини сайту, або, якщо Ваше повідомлення має особистий характер, на e-mail-когось із Адміністратраціі. Якщо протягом 10 робочих днів Ви не отримали відповіді, то, будь ласка, напишіть знову.


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.