Автор Тема: Страхування авто КАСКО від Простофінанс  (Прочитано 4626 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Armrost

  • Новичок
Авто бралось по кредитному договору в Простофінанс, 2-а роки страхувалось авто в акредетованій компанії, в тому році вперше застрахував авто не в акредетованій страховій компанії і ніяких санкцій не було.
А в цьому році страховка закінчується 04.09.11 , страховики уже цілий місяць назвонюють додому та на мобільний телефон і вимагають страхувати авто в акредетованій страховій. Кажуть що згідно договору ми не маємо права страхувати не в акредетованій страховій компанії. Бо згідно кредитного договору , ПРОСТОФІНАНС має право вимагати повернення всієї сумми кредиту (залишку суми)
Питання такого плану:
Варто страхувати в іншій страховій, в якій страховка обійдеться 1500 грн, чи страхувати в компанії які вони запропонували?
Тише едешь - опоздаешь...

Оффлайн m@x

  • Администратор
  • Авто: другое
  • Город: East Palo Alto, СА
Re: Страхування авто КАСКО від Простофінанс
« Ответ #1 : 30 Августа 2011, 21:53:14 »
Я так і не зрозумів, в договорі що прописано?

Оффлайн samvexler

  • Партнер клуба
  • Smart ForTwo
    • Страхування у Львові БРОКБІЗНЕС
  • Авто: другое
  • Город: Львів
Re: Страхування авто КАСКО від Простофінанс
« Ответ #2 : 30 Августа 2011, 22:21:53 »
/////в якій страховка обійдеться 1500 грн///
Ви точно з цифрами не помилилсь?
Страхова компанія Брокбізнес, партнер клубу у Львові!
(097)223-88-69 або (032) 253-75-83 Віктор www.insurance.lviv.ua

Оффлайн kukharenko

  • Член клуба
  • Город: Днепропетровск
Re: Страхування авто КАСКО від Простофінанс
« Ответ #3 : 31 Августа 2011, 07:58:50 »
Armrost, у меня тоже кредит в Простофинанс. Страховался только в аккредитованных-это требование по договору. В последний раз страховка была 2500 за год
/////в якій страховка обійдеться 1500 грн///
Ви точно з цифрами не помилилсь?
+1

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Re: Страхування авто КАСКО від Простофінанс
« Ответ #4 : 31 Августа 2011, 09:44:32 »
Чоловіче... ця тема вже піднімалась купу разів..... а тому нагадую, в Україні є лише ТРИ банки, в кредитних ( нових ) договорах яких є ДІЄВІ санкції для порушника вимоги про акредитовану компанію... це Приват, Альфа і Мегабанк....... але і там можна добре потріпати нерви їм....... у всіх інших випадках ніхто тобі нічого не зробить..... головне правило.... ВСЕ листування тільки в письмовому вигляді (  я буду давати юристам, які мене обслуговують для юридичного аналізу і надання адекватної і законної відповіді... :)  ) і все....
По питанню Простофінанса, я як колишній їх клієнт тобі підтверджую -  ТИ МАЄШ ПРАВО ВІЛЬНОГО ВИБОРУ СТРАХОВОЇ - і ніхто тобі нічого не сробить і достроково вимагати погашення кредиту вони мають право ВИКЛЮЧНО у випадку, якщо ти не застрахуєшся взагалі і я з цим згідний.......
У їх акредитованій компанії не страхуйся... вибирай ту, якій ти довіряєш... можливо навіть краще переплати, але будеш спокійний в цьому питанні.... пам"ятай, що приказка "скупий платить двічі" діє завжди!

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Re: Страхування авто КАСКО від Простофінанс
« Ответ #5 : 31 Августа 2011, 09:50:18 »
Доречі, я ЖОДНОГО разу не страхувався у акредитованій Простофінансом страховій компанії... навіть при оформленні кредиту умудрився... :) і ніхто мені нічого не зробив...... так, дзвонили, так намагались розказувати.... коли дзвонили з банку, я казав, як написано вище... про юристів..... і все, банк відставав.... їм не хочеться бабратись у паперах, коли відповіді пишуть юридично підковані люди..... а коли з їх страхових дзвонили, то відверто посилав і пояснював, що я взагалі не збираюсь із ними спілкуватись на цю тему, оскільки до них я ніякого відношення не маю і взагалі нєфіг мені дзвонити і грузити... наступний раз буду посилати..... і все, їх страхові повідставали самі...... я вибирав ту, якій довіряю і не мав жодних проблем ні при оформленні, ні при виплаті відшкодування - банк справно давав довідку про перерахунок коштів на СТО..... зараз я кредит погасив, однак і надалі страхую, бо я не маю грошей на нову машину, а мій спокій вартує більше ніж 3600 гривень.... :)

Оффлайн Armrost

  • Новичок
Re: Страхування авто КАСКО від Простофінанс
« Ответ #6 : 31 Августа 2011, 20:13:23 »
Дякую всім за відповідь.
Тише едешь - опоздаешь...

Оффлайн Armrost

  • Новичок
Re: Страхування авто КАСКО від Простофінанс
« Ответ #7 : 31 Августа 2011, 20:15:01 »
/////в якій страховка обійдеться 1500 грн///
Ви точно з цифрами не помилилсь?
У мене знайомий працює в страховій і вім мені зробить 1500 (каско + цивілка) - так обіцяв мені, каже що у них якась акція якщо одночасно робити каско + цивілку.
Тише едешь - опоздаешь...

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Re: Страхування авто КАСКО від Простофінанс
« Ответ #8 : 31 Августа 2011, 21:26:39 »
Чоловіче! Дописувачі таки праві... бажано, щоб ти скинув попередньо почитати договір страхування та і написав що то за страхова така щедра.... для прикладу... на моє Авео вартістю 72 тисячі хороша страхівка із врахуванням знижок за безаварійність коштує 3900 і це без цивілки... просто, щоб ти не купив папір до туалету за 1,5 штуки.....

Оффлайн samvexler

  • Партнер клуба
  • Smart ForTwo
    • Страхування у Львові БРОКБІЗНЕС
  • Авто: другое
  • Город: Львів
Re: Страхування авто КАСКО від Простофінанс
« Ответ #9 : 31 Августа 2011, 21:54:21 »
Armost, з мого значного досвіду можу впевнено на 99% сказати, що за 1500грн на рік це буде 2 свіжих папера (вибачайтеся) для туалету))) У страхування халяви не може бути такої, якщо цивілка у Києві 700грн коштує, то як 800грн ще каско))))  :D
Шах +1000
Страхова компанія Брокбізнес, партнер клубу у Львові!
(097)223-88-69 або (032) 253-75-83 Віктор www.insurance.lviv.ua

Оффлайн Шах

  • Постоялец
Re: Страхування авто КАСКО від Простофінанс
« Ответ #10 : 31 Августа 2011, 23:34:45 »
Armost, з мого значного досвіду можу впевнено на 99% сказати, що за 1500грн на рік це буде 2 свіжих папера (вибачайтеся) для туалету))) У страхування халяви не може бути такої, якщо цивілка у Києві 700грн коштує, то як 800грн ще каско))))  :D
Шах +1000
ти не правий, до туалету із тим папером не можна - дупу поріже... :)  Armrost  ти вибач, але таки дурниці твій знайомий пропонує тобі.. нам би мало бути пофігу, але ти ж Авеовод, тому і радимо проаналізувати сам договір, і заміть, безкоштовно... може він тобі на залишок боргу перед банком із величезними франшизами зі зносом і 50*50 лупить... може іще і не твій регіон... тобто таки папір до туалету... вибач за відвертість...
Адміни - не карайте нас, таки інколи треба грубо сказати, щоб краще дійшло...

Оффлайн Блад

  • Постоялец
  • Донецк, Аveo II LS 1.5 черный седан
Re: Страхування авто КАСКО від Простофінанс
« Ответ #11 : 08 Сентября 2011, 11:00:38 »
да может это один из 4х годовых платежей? :)

Оффлайн samvexler

  • Партнер клуба
  • Smart ForTwo
    • Страхування у Львові БРОКБІЗНЕС
  • Авто: другое
  • Город: Львів
Re: Страхування авто КАСКО від Простофінанс
« Ответ #12 : 08 Сентября 2011, 13:24:33 »
Теж варіант =)
Страхова компанія Брокбізнес, партнер клубу у Львові!
(097)223-88-69 або (032) 253-75-83 Віктор www.insurance.lviv.ua


!  Внимание! Размещение заведомо ложной информации (п.4.2(й) правил форума) будет наказываться в 2х кратном размере.